Renkama grupė: Su vietine gide leiskitės į nuotykį paslaptingų Kambodžos šventyklų keliu: 14 dienų pažintinė – poilsinė kelionė nuo 1049€

2017m. gruodžio 4 - 18d.

Atnaujinta: 2017-06-08
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 Pagrindinė kelionės informacija: 


 Kelionę organizuoja: Pasirink Sparnus

 

Kelionės trukmė: 14 dienų (išvykimas gruodžio 4 d., grįžimas į Lietuvą gruodžio 18 d.) iš kurių 11 nakvynių praleisite viešbučiuose ir 2 - lėktuvuose

Bagažas:
20kg registruotas ir 7 kg rankinis bagažas

 

Skrydis: (Skrydžio informacija)

 

Pervežimas: Pervežimai tarp oro uostų ir viešbučių Siem Reap ir Sihanoukville 

  

Apgyvendinimas: 11 nakvynių 3★ ir 5★ viešbučiuose: 7 nakvynės 3★ viešbutyje Siem Reap ir 5 nakvynės su pusryčiais 5★ resorte Sihanoukville  

 

 

 

KELIONĖS APRAŠYMAS

 

Sena, turtinga ir skaudi istorinė patirtis mena khmerų civilizacijos didybę, galingas imperatorių dinastijas, kovas už nepriklausomą valstybę, užsienio agresiją ir komunistinius režimus. Dabar Kambodža – atvira pasauliui, tai langas į turtingą ir unikalią kultūrą bei gamtos lobius. Jos miestai derina senuosius statinius ir kolonijinę architektūrą, siaurus ir klaidžius senamiesčio labirintus, gatvėse gaudžiantį amžiną triukšmą ir sumaištį, klegančius milžiniškus vaisių ir žuvų turgus. Šios kelionės metu suderinome pažintinės ir poilsinės kelionės privalumus, kad ji suteiktų maksimalų pasitenkinimą susipažįstant su šalies kultūra ir gamta.

 

Susipažinkite su ekskursijų gide 

 

Kas geriau išmano šalį ir jos kultūrą, jei ne čia gimęs ir užaugęs žmogus? Ekskursijų metu būsite lydimi Kanhos Reath - profesionalios kelionių gidės Kambodžoje. Kanha gimė ir užaugo šioje šalyje ir po mokyklos baigimo persikėlė į Siem Reap miestą, tad geriau nei kas kitas gali papasakoti turtingą miesto istoriją. Angliškai puikiai kalbanti gidė ekskursijas veda jau daugiau nei 9 metus, kurios sulaukia puikių keliautojų atsiliepimų. Juos galite pasiskaityti TripAdvisor tinklapyje. Tikime, kad sudaryta kelionės programa kartu su vietinės gidės patarimais Siem Reap mieste leis iš arčiau pažvelgti į vietinę kultūrą ir geriau suprasti turtingą šios šalies istoriją.

 

1-2 dienos. Atvykimas į Siem Reap 

 

Skrydis Varšuva  – Siem Reap (su persėdimais). Atvykę į Siem Reap tarptautinį oro uostą, turėsite praeiti per vizų patikros punktą. Oro uoste jus pasitiks mūsų angliškai kalbanti gidė. Vykdami į viešbutį, važiuosite pagrindinėmis miesto gatvelėmis ir populiarių naktinio gyvenimo mylėtojų vietomis, kuriuos galėsite aplankyti savo laisvu laiku.

 

Tarptautinis skrydis ilgas, tad pirmąją dieną galite norėti skirti poilsiui: atsipalaidavimui viešbutyje ar neįpareigojančiai savarankiškai pažinčiai su buvusia Kambodžos sostine – Siem Reap.

 

Tarp šurmuliuojančių gatvelių rasite ramių "žaliuojančių" kavinių, visą naktį veikiančių klubų bei populiarių barų
 

3 diena. Garsusis Angkor Wat šventyklų kompleksas 

 

Pailsėję po kelionės ir pavalgę gardžius pusryčius viešbutyje, kartu su gide leisitės aplankyti garsiųjų Angkor Wat šventyklų komplekso. Pirmiausia sustosite apžiūrėti Banteay Kdey, kuri buvo pastatyta XII amžiuje. Vėliau seks pažintis su žymiausia Ta Prohm šventykla. Atrastas IXX amžiuje, šis religinis objektas buvo paliktas gamtos valiai. Ar pamenate filmą "Lara Kroft: Kapų plėšikė?" Filmas buvo nufilmuotas šioje šventykloje ir nuo jo pastatymo ši vieta traukia tūkstančius keliautojų prisiliesti prie medžiais ir vijokliais apaugusių sienų. 

 

 

Banteay Kdeiy(viršuje) ir Ta Prohm šventyklos užburia savo grožiu

 

Kupini įspūdžių, leisitės siauručiais, medžių lajomis apgaubtais keliukais, aplankyti kiek mažiau turistų žinomas, bet grožiu tikrai nenusileidžiančias Ta Nei ir Ta Keo šventyklas. Pasivaikščioję atgauti jėgas galėsite ramioje kavinėje ragaujant vietinį maistą (standartinis pietų meniu, įtrauktas į ekskursiją, išskyrus alkoholinius ir gaiviuosius gėrimus).

 

Ta Keo šventyklos viršų pasieksite stačiais, akmenyse iškaltais laiptais

 

Paragavę tradicinių Khmerų (angl. Khmer) virtuvės patiekalų leisitės toliau tyrinėti Angkor Wat, didžiausio pasaulyje religinio objekto, vieno iš pasaulio stebuklų, šventyklų komplekso. Pirmoji šventykla – Angkor Thom, kurią pasieksite vykdami per Šlovės vartus (angl. Victory Gate). Įžengę į stulbinamo grožio miestą (Angkor Wat buvęs karalių miestas), pasieksite Bayon šventyklą, garsėjančią reljefuose išraižyta senąja miesto istorija. Kelionę tęsite aplankydami Bapuon šventyklą, Dramblių terasą, Leper King terasą ir senovę vis dar menančius Karališkuosius rūmus. Saulėlydį stebėsite Angkor Thom šventykloje. 

 

Viską akylai stebintys Angkor Thom statulų veidai

 

Vakare kartu su gide vyksite vakarieniauti ir stebėti tradicinio Khmerų Apsara pasirodymo (bufeto stiliaus vakarienės meniu, įtrauktas į ekskursijos kainą. Išskyrus alkoholinius ir gaiviuosius gėrimus). Pasibaigus pasirodymui, būsite nuvežti į savo viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

Akimirka iš tradicinio Khmerų  Apsara pasirodymo

 

4 diena. Tonle Sap ežeras ir paslėptos šventyklos paieškos 

 

Išsimiegoję ir papusryčiavę viešbutyje, kartu su gide vyksite į Kampong Khleang, plaukiojantį kaimelį. Ekskursijos metu plauksite vietiniu laiveliu Tonle Sap ežere ir galėsite iš arčiau pažvelgti į vietinių, gyvenančių ežere, kasdienį gyvenimą. Tonle Sap – didžiausias gėlo vandens telkinys Pietryčių Azijoje. Ten taip pat išvysite bambukinius namelius pastatytus ant aukštų pastolių, kurie leidžia išvengti pakilusio vandens lygio drėgnuoju sezonu. Plaukdami pamatysite ir apsemtąjį mišką bei galėsite išmėginti savo žvejybos įgūdžius.

 

Šurmuliuojantis Tonle Sap ežero gyvenimas 

 

Po plaukimo laivu sustosite pailsėti ir papietauti vietiniame restorane  (standartinis pietų meniu, įtrauktas į ekskursiją, išskyrus alkoholinius ir gaiviuosius gėrimus).

 

Po gardžių vietinių patiekalų degustacijos, toliau tęsite ekskursiją, kurios metu pamatysite mažai turistų žinomą Beng Mealea šventyklą. Apaugusi vijokliais ir pasislėpusi džiunglių glūdumoje, šventykla buvo pastatyta karaliaus Suryavarman II, kaip Angkor Wat šventyklos mažasis prototipas. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. 

 

 

Apsemtasis miškas (viršuje) ir džiunglių karalyste tapusi Beng Mealea šventykla

 

Laisvas laikas poilsiui viešbutyje arba tyrinėjant Siem Reap gatveles ir vietinį naktinį gyvenimą. Nakvynė viešbutyje.

 

 

5 diena. Kulen kalno grožis ir paslaptingas krioklys 8

 

Pailsėję ir papusryčiavę viešbutyje, kartu su gide vyksite į Kulen kalną, kuris nuo Siem Reap nutolęs apie 70 km. Atvykę galėsite pasigrožėti Kulen kriokliu ir tūkstančiu Šivos dievo lingų, kurie buvo iškalti Paslaptingoje upėje (angl. Secret River) kalno viršūnėje. Taip pat, pamatysite vieną iš didžiausių, bet, deja, nykstančių dėl erozijos procesų, Budos statulų, pastatytos ant vieno akmens.

 

Giedantys paukščiai ir besiskverbiantys saulės spinduliai pro akmenys sukuria nepakartojamą įspūdį

 

Pailsėti ir atgauti jėgas galėsite ramioje kavinėje ragaujant vietinį maistą (standartinis pietų meniu, įtrauktas į ekskursiją, išskyrus alkoholinius ir gaiviuosius gėrimus.)

 

Ekskursiją tęsite vykdami į žymiausią, dar kitaip vadinamą Angkor Wat šventyklų komplekso deimantu, Banteay Srei šventyklą. Pavadinta moterų citadele (angl. The Citadel of women), ši šventykla išsaugojo klasicistinio Khmerų meno simboliką išraižytą sienose ir rožinį smiltainį, kurio nerasite jokiame kitame Angkor Wat šventyklų komplekse. Ekskursijos metu paragausite vietinių gaminamo palmių vyno.

 

Banteay Srei šventykla kasmet sutraukia tūkstančius istorijos ir meno gerbėjus
 
Ekskursiją tęsite Minų muziejuje (angl. Landmine Museum), kuris rūpinasi visuomenės informavimu apie minų grėsmę ir švietimu. Vaikščiodami muziejuje sužinosite daugiau apie Kambodžos kultūrą ir šalį ištikusias negandas civilinio karo metu. Ponas Aki Ra, šio muziejaus įkūrėjas, buvo dar visai vaikas, tačiau stovėjo kareivių gretose Khmerų režimo metu (pranc. Khmer Rouge). Šiuo metu jis dirba išminuotoju ir 2010 metais CNN buvo įtrauktas į vieną iš dešimties savo šalies didvyrių. Po ekskursijos grįšite pailsėti į viešbutį.
 

Šiame muziejuje saugoma tūkstančiai minų ir daugybė karinės amunicijos

 

Vakare kartu su gide vyksite mėgautis Khmerų tradicinė virtuvės patiekalais Marum restorane (standartinis vakarienės meniu įtrauktas į ekskursiją, išskyrus alkoholinius ir gaiviuosius gėrimus). Tai vienas iš Tarptautinių draugų restoranų pasaulyje (angl. Friends International Restaurant). Ši vieta – tai nevyriausybinei organizacijai, kuri rūpinasi gatvėje rastais jaunais žmonėmis ir bando pagerinti jų ateitį padedant įgyti naujų įgūdžių darbo vietoje, priklausantis restoranas. Daugiau apie restoraną ir organizacijos veiklą skaitykite čia. Nakvynė viešbutyje.

 

Žaliuojančioje terasoje galėsite mėgautis vietiniais patiekalais

 

6 diena. Pasitinkant saulę Angkor Wat šventykloje 9

 

Pabudę anksti ryte, vyksite į Angkor Wat šventyklą stebėti saulėtekio. Didžiausias religinis objektas pasaulyje yra apsuptas vandens telkinio per kurį nutiesti tiltai leisiantys patekti į šventyklos vidų. Ją sudaro trys aukštai ir 5 pagrindiniai bokštai. Šventyklos viduje sienos išgraviruotos Hindu mitologijos simbolika ir karo piešiniais, kurio metu valdovas Suryavaraman tapo šalies antruoju karaliumi. Daugiau nei du tūkstančiai Apsara šokėjų puošia Angkor Wat šventyklos sienas. Šiuo metu Angkor Wat tapęs Kambodžos nacionalinės vėliavos simboliu, kadangi tai reprezentuoja Khmerų sielą. Užlipę į vieną iš aukščiausių bokštų, būsite nustebinti atsiveriančių vaizdų. 

 

Saulės spinduliai šventyklų fone – tai kiekvieno keliautojo pabūvojusio Kambodžoje "must have" nuotrauka

 

Aplankę Angkor Wat šventyklą grįšite į viešbutį papusryčiauti ir pailsėti karščiausiu dienos metu.

 

Po pietų, kartu su gide vyksite į šilko apdirbimo fermą, kurioje pamatysite, kaip gaminami šilkiniai gaminiai. Dauguma dirbančiųjų šioje fermoje – moterys. Kai kurios iš jų buvo išmestos iš mokyklų, tad čia turi puikią galimybę išmokti naujų įgūdžių, kuriuos panaudos gyvenime. Po apsilankymo šilko apdirbimo fermoje, vyksite į vakarinę Siem Reap dalį, kurioje iš arčiau susipažinsite su vietinių gyvenimu, grožėsitės žaliuojančiais ryžių laukais ir išmėginsite pasivažinėjimą jaučio traukiamu karučiu.

 

Po motorolerių, tai viena iš dažniausiai sutinkamų transporto priemonių Kambodžoje
 
Vakare, kartu su gide, apsilankysite naktiniame turguje ir išbandysite įvairių vietinių gėrybių: vabzdžių, skėrių ir vietinių vaisių.

 

7 diena. Khmerų virtuvė iš arti 10

 

Po pusryčių viešbutyje, kartu su gide, turėsite puikią galimybę iš arčiau pažinti Khmerų virtuvę ir sudalyvauti maisto gaminimo dienos kursuose. Ekskursiją pradėsite pažintimi su virtuvės šefu ir kartu rinksite daržoves vietiniame turguje bei sužinosite daugiau informacijos apie prieskonius bei  kam jie naudojami. Įsigiję visus reikiamus ingridientus, gaminsite 3 pagrindinius patiekalus, iš kurių vienas – desertas. 

 


Smagus ir skanus būdas pažinti Khmerų virtuvės paslaptis iš arčiau

 

Vėliau mėgausitės puikiais pietumis tame pačiame restorane. Pasibaigus maisto gaminimo kursams, gausite receptų knygą, sertifikatą, kompaktinį diską su pamokomis ir prieskonių.

 

Po maisto gaminimo kursų grįšite į viešbutį. Laisvą laiką galėsite išnaudoti įsigydami suvenyrų ir atsisveikindami su Siem Reap miestu. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena. Atvykimas į kurortinį miestą Sihanoukville 

 

Papusryčiavus ir išsiregistravus iš viešbučio, jus pasitiks gidė su kuria keliausite į Siem Reap oro uostą. Jūsų laukia kelionė į saulės nubučiuotus ir užburiančia gamta žavinčius Sihanoukville paplūdimius.

 

8 - 13 dienos. Poilsis Otres paplūdimyje 

 

Sihanoukville, vadinamas pagrindiniu ir populiariausiu Kambodžos kurortu, viliojantis smėlėtais paplūdimiais bei nardymu Tailando įlankoje. Baltas, purus smėlis, žydras vanduo ir nepakartojama ramybe alsuojantis Otres paplūdimys, kuriame ir siūlome praleisti likusį atostogų laiką. 

 


13 diena 

 

Papusryčiavus ir išsiregistravus iš viešbučio, vyksite į Sihanoukville oro uostą, iš kurio, skrisite į Siem Reap oro uostą.  Siem Reap oro uoste jus pasitiks vienas iš viešbučio darbuotojų, kuris nuveš į  viešbutį. Laisvas laikas apgyvendinimo vietoje arba mieste.

  

14 diena 

 

Papusryčiavus ir išsiregistravus iš viešbučio, vyksite į Siem Reap oro uostą, iš kurio, su persėdimais, skrisite į Varšuvą.

 

Žemiau rasite viešbučių, kuriuose apsistosite kelionės metu, aprašymus:

Pasirinkus 5★ resortas "Sokha Beach Resort"Įvertinimas: Puikus 8,1 balai
 • Baseino baras
 • Lauko baseinas (visus metus)
 • Hamamas
 • SPA ir sveikatingumo centras
 • Treniruoklių salė
 • Sauna
 • Šalia paplūdimio
Kelionės kaina nuo
1989 €
Pasirinkus 3★ viešbutį "The Frangipani Villa"Įvertinimas: Labai geras 8,4
 • Nemokama dviračių nuoma
 • Biblioteka
 • Lauko baseinas
 • Masažų studija
 • Restoranas
 • Įsikūręs miesto širdyje
Kelionės kaina nuo
1049 €

Kada geriausia aplankyti Kambodžą?

 

Kambodža graži visais metų laikais, tačiau geriausias laikas apsilankyti – lapkričio – liepos mėnesiai. Šiuo metu temperatūra siekia +30 laipsnių ir nors lietaus sezonas jau pasibaigęs, tačiau gamta vis dar stebina savo žaluma. Tai geriausias laikotarpis, kurio metu galėsite džiaugtis puikiu oru ir žalia tropine gamta. Nors lietaus sezonas prasideda rugsėjo mėnesį ir tęsiasi iki pat lapkričio vidurio, tačiau jo metu stiprus tropinis lietus gali varginti tik keletą valandų per dieną. Lankantis pietų Kambodžoje lietaus sezono metu gali tapti puikiu nuotykiu.

 

Skiepai

 

Vykstant į Kambodžą privalomų skiepų nėra, tad visi skiepai yra tik rekomenduojamojo pobūdžio. Kaip ir vykstant į kitas pietryčių Azijos šalis, keliaujant į Kambodžą siūlome pasiskiepyti nuo hepatito A, stabligės ir poliomielito. Kadangi skiepų nuo maliarijos nėra, siūloma vartoti tabletes, kurios sumažins maliarijos riziką ir naudoti repelentus nuo uodų ir kitų mašalų. Daugiau informacijos apie skiepus ir vakcinacijas rasite čia

 

Vizos reikalavimai

 

Į Kambodžą atvykusiems Lietuvos piliečiams reikalingos vizos, kurios išduodamos atvykus į oro uostą. Svarbu turėti ilgiau nei 6 mėnesius galiojantį pasą, 2 paso nuotraukas (dažniausiai reikalaujama vienos, bet pasitaiko atvejų, kai paprašoma dviejų nuotraukų), užpildytą vizos gavimo formą ir 30 USD dolerių turistinės vizos mokesčiui. 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 

 • Kelionės patogiu mikroautobusu ekskursijų metu;
 • Skrydžio bilietai Varšuva - Siem Reap - Varšuva;
 • Skrydžio bilietai Siem Reap - Sihanoukville - Siem Reap;
 • 7 nakvynės su pusryčiais 3 ★ (pagal šalies kategoriją) viešbutyje Siem Reap;
 • 6 nakvynės 3 ★ (pagal šalies kategoriją) viešbutyje Sihanoukville;
 • Pervežimai iš/į Siem Reap/Sihanoukville viešbučio į/iš oro uosto;
 • 23 kg registruotas bagažas ir 7 kg rankinis;
 • Ekskursinė – pramoginė programa pagal kelionės aprašymą kartu su gidu;
 • Pietūs/Vakarienė ekskursijos metu;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • Kvalifikuoto vietinio gido paslaugos anglų kalba (pagal pageidavimą rusų kalba);
 • Mineralinis vanduo ir drėgnos servetėlės ekskursijų metu.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 

 • Kambodžos viza 30 USD;
 • Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą);
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai;
 • Už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

 

Kaip nuvykti į oro uostą?

 


1. Automobiliu iš Lietuvos. Nuo Vilniaus ar Kauno Frederiko Šopeno aerouostą galima pasiekti per mažaug 6-7 val. (apie 400Km atstumas). Jei važiuotumėte dyzeliniu automobiliu, kuris vidutiniškai vartoja 7l kuro 100 kilometrų, kelionė visiems automobilio keleiviams kainuotų apie €30 (~104 Lt). Atvykstantiems savo automobiliu, galime rezervuoti sugomą automobilių aikštelę iš kurios prie terminalo nemokamai nuveža ir parveža specialus transportas.
2. Autobusu iki Varšuvos. Iš Vilniaus reguliariai kursuoja net kelių skirtingų vežėjų autobusai. Pasirinkite iš Eurolines, Simpleexpress, Luxexpress. Bilietus įsigysite nuo €15.93 (55,00 Lt).
Pasiekus Varšuvą nukeliauti į aerouostą galite taksi, arba viešuoju transportu. 

Oro uostą su kitais miesto rajonais jungia 5 autobusų linijos.
148 autobusas (kasdien nuo 04:35 iki 22:35 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY – NOWOURSYNOWSKA - MOST SIEKIERKOWSKI - GROCHOWSKA.
175 autobusas (kasdien nuo 04:58 iki 23:27 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL.JEROZOLIMSKIE (Central Railway Station) - KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE - PL. PIŁSUDSKIEGO.
188 autobusas (kasdien nuo 04:43 iki 22:13 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Miesto centras. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL. ARMII LUDOWEJ - AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH – SZASERÓW – MAKOWSKA.
331 autobusas (darbo dienomis nuo 04:38 iki 17:52 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Metro Wilanowska stotis. Pagrindinės gatvės - NARKIEWICZA, WIRAŻOWA, POLECZKI, ŁĄCZYNY, PUŁAWSKA, AL. WILANOWSKA.
Naktinis N32 (kasdien nuo 23:09 iki 04:39 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Centrinė geležinkelio stotis.

 

Papildoma informacija

 

Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.

Pasikeitus skrydžių, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami;

Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis;

Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų;

Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.);

Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. 

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
 • Automobilio nuoma
 • Kelionės draudimas
 • Automobilio parkavimo paslaugos
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 319 €
7 - 14 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Kauno + 4★ viešbutis su viskas įskaičiuota + DOVANA
+21+17

Šėlsmas Saulėtame Krante - 4★ Bulgarija su viskas įskaičiuota tik nuo 319€ Dovanojame pervežimą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
gegužės 3 - 10d.gegužės 3 - 17d.gegužės 10 - 17d.birželio 28 - liepos 5d.liepos 26 - rugpjūčio 2d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 315 €
7 - 10 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 4★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+22+18

Rytietiškas šiaurės Afrikos perlas - Maroko pajūris 4★ su maitinimu vos nuo 315€
balandžio 15 - 22d.balandžio 15 - 25d.balandžio 18 - 25d.

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke....
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 199 €
3 - 4 ☾ | Tiesioginis skrydis + 3★ viešbutis + pusryčiai
+12

Ankstyvas pavasaris Paryžiuje tik nuo 199€
kovo 5 - 8d.kovo 12 - 15d.kovo 12 - 16d.

Į šį miestą patekti nori kiekviena bent kiek romantiška siela. Pasigerti panorama nuo Monmartro kalvos, kavinukėje prie Liuksenburgo sodų sukirsti raguolį,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!