Keliautojų dievinama Lomboko sala Indonezijoje ir Malaizija tik nuo 1320€

kovo 11 - 25d.

Atnaujinta: 2017-09-28
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Kelionės trukmė: 13 naktų .

Skrydis: Vilnius - Kuala Lampūras - Lomboko sala - Kuala Lampūras - Vilnius (su persėdimais) 

 

Kovo 11 d. Vilnius  20:10 - Helsinki 23:55 - 17:10 Singapūras 19:40 - 20:45 Kuala Lumpur

Kovo 25 d. Kuala Lumpur 19:25 - 20:25 Singapūras 23:35 - 06:35 Helsinki  09:45 - 11:00 Vilnius

 

Bagažas: Rankinis + 20 kg registruotas bagažas.

 

Pervežimas: Į pasiūlymo kainą įtrauktas pervežimas tarp oro uosto ir viešbučių Lomboko saloje. Pervežimą tarp Kuala Lumpūro oro uostų galime užsakyti papildomai, tačiau rekomenduojame užsisakyti vietoje vykstant su KLIA EXPRESS. 

 

 

 

 

Kodėl Malaizija?

 

Malaizija - tai lyg dvi atskiros valstybės vienoje, padalintos Pietų Kinijos jūros. Žemyninė pusiasalio dalis puikuojasi gyvybę alsuojančiais miestais, kolonijine architektūra, debesyse paskendusiomis arbatos plantacijomis ir rojumi žemėje tituluojamomis salomis. O vandenyje išbarstytos Malaizijos salos užburia savo didybe ir nepaprasto grožio laukiniais paplūdimiais. Į šią spalvingą šalį keliautojus traukia puriu baltu smėliu nuklotos pakrantės, įspūdinga gamta ir išskirtinė virtuvė.

 

Siūloma kelionės programa 

 

Pateikiame preliminarų planą kuo keliautojai gali užsiimti per ilgas, beveik dviejų savaičių trukmės atostogas nuostabioje pietryčių Azijos šalyje Malaizijoje. Šis planas nėra privalomas, tačiau tam, kad egzotiška kelionė atneštų kuo daugiau gerų įspūdžių ir atpalaiduojančio poilsio, planuojant kelionę siūlome atsižvelgti į Pasirink Sparnus kelionių specialistų sudarytą atostogų užimtumo pasiūlymą. 

 

1-2 dienos. Skrydis į Kvalą Lampūrą

 

Skrydis iš Vilniaus oro uosto į Kvalą Lampūrą  (su trumpu persėdimu). Atvykę į Kvala Lampūro tarptautinį oro uostą, turėsite praeiti per vizų patikros punktą. Susitvarkę dokumentus keliausite į viešbutį. Tarptautinis skrydis ilgas, tad pirmąją dienos dalį galite skirti poilsiui: norintieji galės atsipalaiduoti viešbutyje arba savarankiškai pradėti pažintį su moderniąja Malaizijos sostine – Kvala Lampūru. 

 

2 diena. Pažintis su Malaizijos sostine Kvala Lampūru

 

Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lampūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų. Čia rasite ne tik reto grožio gamtos vaizdų, puikių patiekalų, bet ir galėsite pasigrožėti dangų raižančiais dangoraižiais stovėdami viename aukščiausių pastatų-dvynių pasaulyje. 

 

Petrono bokštai  (Petronas Twin Towers)

 

Petrono bokštus verta aplankyti tiek vakare, tiek dieną

 

1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo aukščiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais pasaulio gigantais. Nors aukščiausio planetos pastato titulą Petrono bokštai ir prarado, tačiau dviaukštis tiltas, „sukabinantis“ dangoraižius 41 ir 42 aukšte, vis dar yra aukščiausias pasaulyje. 

 

Įdomu: galbūt pamenate šiuos du žvilgančius identiškus statinius iš vaidybinio filmo „Spąstai“ – Kvala Lumpūro kvartaluose tada bėgiojo Šonas Koneris (Sean Connery), o ant dangoraižius jungiančio tilto briaunų su aukštakulniais strikinėjo Katerina Zeta-Džouns (Catherine Zeta-Jones)?

 

Nacionalinė mečetė (Masjid Negara)


 

Tai vienas iš svarbiausių religinių pastatų, kuriuos verta pamatyti šioje šalyje

 

Ji iškilo 1965 metais, praėjus aštuoneriems metams po atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos. Tai buvo vienas pirmųjų naujos vyriausybės projektų, tad jis iki pat šiol pristatomas kaip Malaizijos nepriklausomybės statinys.

 

Džameko mečetė (Masjid Jamek)


 

Sutemus mečetė paskęsta šviesų jūroje

 

Tai viena seniausių šventyklų mieste. Prie Klango ir Gombako upių santakos esantys Alacho kulto namai specialiai kurti tuo pačiu stiliumi, kaip ir Abdulo Samado rūmai.

 

Kinų kvartalas (Chinatown)


 

Kinų rajone rasite pačių keisčiausių dalykų: nuo padirbtų prekės ženklų iki stebuklingų veido kaukių 

 

Šurmuliuojantis kinų kvartalas, paskendęs žibintų jūroje, traukia turistus įsigyti prieskonių, įvairių drožinių ir kitų įdomybių, kurių čia netrūksta. Margaspalviame kvartale verta apsilankyti kiekvienam, norinčiam geriau susipažinti su vietine kultūra. 

 

3 diena. Stebuklingi Batu urvai (Batu Caves)


 

Keliautojus pasitinka aukščiausia pasaulyje paauksuota Murugano (Lord Murugan) statula

 

Įsikūrę maždaug 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės, Batu urvai traukia keliautojus iš viso pasaulio. Šių urvų didybė bei induistų šventyklų dydis, puošnumas ir mistiškumas tiesiog užburs. O prie įėjimo į urvus Jus dar pasitiks ir aukščiausia pasaulyje paauksuota Murugano (Lord Murugan) statula. Patikėkite, tai tikrai neeilinis reginys. 

 

Žaismingos beždžionėlės nepraleidžia progos nugvelbti maisto ir mielai pozuoja fotografams

 

Aplink Batu pilna padykusių beždžionėlių, tad nepamirškite fotoaparato! Beždžionės labai mielos, tačiau nepraraskite budrumo ir saugokite savo daiktus. Keliautojai pasakoja daug linksmų istorijų apie šių išdykėlių pomėgį iš rankinių ištraukti vandens buteliuką ar maisto.

Įėjimas į Batu urvus yra nemokamas. Šalia esantį Ramayana urvą (Ramayana cave) ir Tamsųjį urvą (Dark Cave) galėsite aplankyti už papildomą mokestį. Batu urvus lengvai pasieksite viešuoju transportu: traukiniu ar autobusu, o taip pat ir išsikvietę taksi. 

 

Urve pastatyta šventykla atrodo ypatingai 


4 diena. Skrydis į Lomboko salą

 

Išsiregistravimas iš viešbučio ir vykimas į oro uostą, iš kurio laukia kelionė į Lomboko salą. Tiesioginis skrydis. Vykstant į Indoneziją viza nėra reikalinga.


Ar mane pasitiks atvykus į Kualo Lampūro ir Lombok oro uostus? 

 

Į šio pasiūlymo kainą yra įtrauktas pervežimas tarp Lomboko oro uosto ir viešbučio (į abi puses) ir Kuala Lampūro. Atvykus į Lomboko oro uostą ir susitvarkius dokumentus, atvykimo salėje jūsų lauks vairuotojas su kortele su jūsų vardu, kuris jus nuveš į viešbutį. Saugiai ir patogiai pasieksite savo viešbutį. 

 

Likusios atostogos Lomboko saloje


Apie Lomboko salą

 

Laukiniai paplūdimiai, kuriuose rasi tik save vieną, smaragdo skaidrumo vanduo ir neapsakomo grožio gamta. Saloje tikrai neliksite vienas, netoliese kita pajūrio įlanka, kurioje jau pasirengę užkariauti bangas laukia banglentininkai.

 

 

Indonezijos sala, priklausanti Vakarų Mažosioms Sundos Saloms (Nusa Tenggara Barat provincija). Salos plotas apie 4700 km². Salos ir provincijos centras – Mataramas (360 000 gyventojų). Vulkaninės kilmės Lombokas priklauso Mažosioms Sundos saloms. Aukščiausias taškas – Rinjani kalnas, 3726 m. Rytuose – Sumbava sala. Aplink yra smulkių salelių (žinomiausios Gili salos). Į vakarus nuo Lomboko eina Voliso linija, skirianti Azijos ir Australijos sritis. 

 

 

 

Netoliese Lombok salos stūgso Gili salos, traukiančios žaliuojančia gamta ir balto smėlio paplūdimiais skalaujančio žydro vandens.

 

Nuo karalystės iki šių dienų

 

Žinoma sasakų Lomboko karalystė, kurią nukariavo Balio karalius. 1674 salos rytuose išsilaipino olandai. XIX a. antrojoje pusėje olandai kartu su Lomboko gyventojais kovojo kartu prieš sukilusius Balio gyventojus. 1942 saloje buvo išsilaipinę japonai.

 

 

 

Skrydis namo

 

Išsiregistravimas iš viešbučio ir skrydis į Singapūrą, iš kurio jūsų lauks skrydis  į Vilnių. Pervežimas į Balio oro uostą yra įtrauktas į pasiūlymo kainą, tad pervežimu jums rūpintis neteks. 

 

Žemiau rasite viešbučius, kuriuose siūlome apsistoti kelionės metu:

Pasirinkus 3★ viešbutį "Swiss Inn Chinatown Kuala Lumpur"Įvertinimas: Geras 7,7
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Numeriai nerūkantiems
 • 2 restoranai apgyvendinimo įstaigoje
 • Aptarnavimas numeriuose
 • Patogi lokacija mieste
 • Baras
Kelionės kaina nuo
1320 €
Pasirinkus 4 ★ viešbutį "Jayakarta Lombok Beach Resort & SPA"Įvertinimas: Geras 7,3
 • Šalia paplūdimio
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Lauko baseinasŠeimyniniai numeriai
 • Nemokama vieta automobiliui
 • 2 restoranai apgyvendinimo įstaigoje
Kelionės kaina nuo
1320 €

Šią kelionę renkuosi, nes

 

 Džiaugsiuosi žaliuojančia Lomboko gamta ir Batu urvais Kuala Lampūre.

 Aplankysiu Malaizijos sostinę - Kualą Lampūrą.
 Galėsiu įmerkti kojas į Indijos vandenyną. 

 Turėsiu galimybę aplankyti užburiančias Gili salas.

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai

 

 

MOKILIZINGĄ RENKASI DAUGIAU NEI 800 TŪKST. KLIENTŲ, NES:

 • Jis turi daugiau nei 15 metų patirties;
 • Vertina ištikimus klientus;
 • Suteikia galimybę pirkti lizingu kartu su šeimos nariu ar draugu;
 • Gali pasiūlyti Jums priimtiną mokėjimo grafiką – pirmos įmokos atidėjimą, mokėjimo dienos pasirinkimą, išankstinį atsiskaitymą.

Paskolų sąlygas rasite čia - www.mokilizingas.lt/lizingas

Turite klausimų? Susisiekite su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt 

 

 

 

Kokios kainos Lombok saloje? 

2015-ųjų metų duomenys
 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ 1.42€ Vietinis alus (0,5 l) ~ 1.46€ Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ 0.34€
Ryžiai (1 kg) ~ 0.66€ Importinis alus (0,33 l) ~ 2.55€ Benzinas (1 l) ~ 0.54€
Šviesios duonos kepalas ~ 1.42€ Vanduo (0,33 l) ~ 0.29€  
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ 3.33€ Dienos pietūs ~ 1.53€  
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ 1.22€ Cappuccino kava ~ 1.82€  
Obuoliai (1 kg) ~ 1.82€ Limonadas (kola, 0,33 l) ~ 0.48€  
Apelsinai (1 kg) ~ 2.25€ McMeal Mcdonalds restorane ~ 3.27€  
Pomidorai (1 kg) ~ 1.36€ Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ 17€  
Vanduo (1,5 l) ~ 0.45€    
Vietinis alus (0,5 l) ~ 1.25€    
Importinis alus (0,33 l) ~ 1.81€    

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 325 €
7 - 11 ☾ | Tiesioginis skrydis + 4★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+28+20

Rytietiškas šiaurės Afrikos perlas - Maroko pajūris 4★ su maitinimu vos nuo 325€
gegužės 2 - 9d.gegužės 23 - 30d.gegužės 27 - birželio 3d.birželio 6 - 17d.birželio 10 - 17d.

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke....
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 479 €
7 - 14 ☾ | Tiesioginis skrydis + 20 val. anglų kalbos pamokų + apgyvendinimas su maitinimu
+20+17

Suderinkite savaitės poilsį su anglų kalbos pamokomis Maltoje vos nuo 479€
kovo 1 - 8d.balandžio 5 - 19d.balandžio 12 - 19d.gegužės 6 - 13d.

Ypatingai skaidrus vanduo ir baltas smėlėtas dugnas, kurį, atrodo, galima paliesti ranka, nors iš tiesų gylis - keli metrai. Tai - Komino salelėje esanti...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 489 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+21+19

Poilsis viename geriausių Turkijos kurortų - Bodrume su viskas įskaičiuota vos nuo 489€
gegužės 4 - 11d.gegužės 11 - 18d.gegužės 18 - 25d.birželio 8 - 15d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!