Kerintis Iranas - vartai į persišką pasaką - su gidu 1889€

spalio 17 - 26d.

Atnaujinta: 2017-08-17
0Komentarai

 Kelionę organizuoja: Novaturas

 

 Kelionės trukmė: 9 naktys

Skrydis: Vilnius - Širazas - Teheranas - Vilnius

 

Bagažas: Rankinis ir registruotas orlaivio bagažas (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės)

 

Viešbutis: 9 nakvynės 3★ viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis

 

 Pervežimas: Įtrauktas į kainą 

 

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 

 

 

Pasirinkus Kelionė į Iraną su gidu ir ekskursijomis
 • Skrydis
 • Pažintinė kelionė autobusu
 • Rusiškai / angliškai kalbantis gidas
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
Kelionės kaina nuo
1889 €

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas

Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 

Šią kelionę renkuosi, nes:


 Pamatysiu gilias tradicijas išsaugojusį šurmuliuojantį Teheraną
 Žavėsiuosi didžiausia pasaulyje brangakmenių kolekcija Brangakmenių rūmuose

 Grožėsiuosi Ahmenidų didybę menančiu persų miestu – Persepoliu
 Būsiu užburtas spalvingas pasakas primenančiu Rytų perlu vadinamu Isfahanu

 Apsilankysiu triukšminguose turguose, kur patirsiu kvapų bei skonių įvairovę 

 

 

ŠIRAZAS –PASARGADĖJA –PERSEPOLIS –JAZDAS –ABARKU– ISFAHANAS –ABJANĖ – NATANZAS –KAŠANAS – TEHERANAS

 

 

1 diena


Skrydis: Vilnius – Širazas.

 


2 diena


Atskrendate į Širazą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį.Atvykstate į poetų ir maldininkų miestą, buvusią persų sostinę. Ekskursiją po Širazo senamiestį pradedate nuo Korano vartų, didžiulės Vakilio mečetės su marmuriniu altoriumi ir daugybe kolonų, pavaikštote po spalvingą rytietišką Širazo turgų. Iš išorės apžiūrite įspūdingą šacho Čeracho mauzoliejų su didžiuliais svogūnų formos kupolais. Lankote Eram sodus, aplankote persų poeto *Chafezo ir Saadi mauzoliejus, kur žydint rožėms, vietiniai skaito poeziją. Aplankote vieną gražiausių Irane – *Nasiro al Mulko rožių mečetę su įspūdingais vitražais. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Širaze.
 

 

3 diena


Pusryčiai. Išvykstate Jazdo link. Pakeliui aplankote *Pasagradėją – senovės Persijos miestą, pirmąją Persijos sostinę, įkurtą Kyro Didžiojo apie 550 m. pr. m. e. Archeologinėje vietovėje išlikęs Kyro Didžiojo akmeninis antkapis (keturkampis statinys dvišlaičiu stogu ant 6 pakopų pakylos), reljefais puoštų rūmų, ugnies šventyklos bokšto ir tvirtovės griuvėsiai. Vykstate į senosios Persų imperijos sostinę *Persepolį, kurią V a. pr. Kr.pastatė didieji Persijos imperijos valdovai Darijus ir Kserkas. Užkariavęs miestą, Aleksandras Makedonietis buvo apstulbintas jo prabangos ir didybės. Sakoma, kad prireikė 20 000 kupranugarių karavano jo turtams išvežti. Aplankote *Achmenidų rūmų griuvėsius. Pamatote Nakš e Rostamosenovinį nekropolį, gerokai iškilusįvirš žemės paviršiaus, menantį 1000 m. pr. Kr. Keturios kapavietės priklauso Achmenidų karaliams, kurių veidai išskobti ant uolų. Šie kapai vietinių vadinami Persijos kryžiumi. Vieta ir reginys įspūdingi savo dydžiu. Vykstate į Jazdą. Pakeliui sustojate Abarkumieste pasigrožėti gamtos stebuklu – 4000 metų senumo kiparisu. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jazde.


 

4 diena

 

Pusryčiai. Ekskursija po Jazdą, unikalios architektūros dykumų miestą. Vykstate į amžinosios ugnies šventyklą – Ateškadė. Šioje vietoje tūkstančius metų ugniakure kūrenasi šventoji ugnis. Aplankote Penktadienio mečetę, pastatytą dar XIV a., kurią garsina 53 m aukščio minaretai.Tai vienas iš Irano architektūros šedevrų, menantis Kadžarų dinastijos valdymo metus. Vandens muziejuje susipažįstate su senąja miesto irigacine sistema. Lankote Tylos bokštus. Tai pakylos, kur zoroastrizmą išpažįstantys žmonės palikdavo mirusius žmones klajojantiems grifams. Aplankote Jazdo turgų irFahadan senovinį kvartalą. Pasivaikštotesiauromis, molinėmis gatvelėmis senamiestyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jazde.

 

 

5 diena


Pusryčiai. Išvykstate Isfahano link. Isfahanas dėlsavo grožio buvo vadinamas „puse pasaulio“. Miestas garsėja bene gražiausiu pasaulyje persų meno centru su stilingais minaretais ir puošniomis mečetėmis Zagroso kalnų šlaituose. Didžiajam šeichui Abasui XVI–XVII a. įkūrus šalies sostinę strategiškai svarbiame „Šilko kelyje“, miestas suspindo prabanga. Atvykę pamatote šiaurinį ir pietinį Isfahaną, kurį jungia elegantiški Sio-Se-Pol ir Khajo tiltai. Atokvėpio minutei išgerti gardžios arbatos ar paragauti šafraninių ledų užsukate į kadaise buvusį karavansarajų, kuris virto prabangiu Abbasi viešbučiu(už papildomą mokestį). Vykstate į didžiausią Irane Penktadienio mečetę. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Ishafane.

 

 

6 diena


Pusryčiai.Tęsiate ekskursiją po Ishafaną,įsikūrusį abiejuose Zajenderūdo upės krantuose. Aplankote Armėnų Vank (Išganytojo) katedrą, garsėjančią freskomis ir turtingu Armėnų kultūros muziejumi. Katedros kiemo kampe įsikūrusioje bibliotekoje saugomi vertingi rankraščiai. Lankotevieną iš didžiausių pasaulyje Imam Khomeini aikštę, kurioje susitelkę gražiausi islamo architektūros pavyzdžiai iš Safavidų valdymo laikotarpio. Karališkoji (Imam) ir Sheikh Lotfollah mečetės, Ali Kapuir Hašt Behešt rūmai, spalvingas rytietiškas Bazar-e Bozorgturgus, besitęsiantis apie 5 km.Aplankote *Šehel-Sotun (keturiasdešimties kolonų) rūmus ir haremą. Rūmųišorę įtakojo Europos menas, o vidus puoštas freskomis, kurių didžioji dalis atspindi svarbiausius miesto istorinius įvykius. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Ishafane.


 

7 diena


Pusryčiai.Išvykstate Kašano link. Pakeliui sustojate įspūdingoje vietoje šalia kalnų įsikūrusiame Natanzo miestelyje, kur apžiūrite labai seną mečetę. Sustojate UNESCO saugomame Abjane kaimelyje, garsėjančiame šafrano spalvos namais su trapiais mediniais balkonais. Vietiniai gyventojai oficialiai laikomi musulmonais, nors paslapčia išpažįsta zoroastrizmą ir valgo kiaulieną. Atvykstate į Kašaną, pagal legendą, būtent iš jo į Betliejų Izraelyje ėjo trys išminčiai. Aplankote Finsodą(Bagh-e-Fin) – tipišką iranietišką XVII a. sodą, kuriame galima atsigaivinti nuo dykumos karščio ir pasigrožėti gamta, tradicinius iranietiškus pirklių Tabatabei rūmus.Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

 

8 diena

 

Pusryčiai. Kelionę tęsiate Teherano link. Atvykstateį vieną iš Teherano priemiesčių su jaukiomis gatvelėmis ir kavinėmis – Darbandą. Esant galimybei, aplankote *Kilimų muziejų, kuriame eksponuojami įspūdingų raštų persiški kilimai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Teherane.

 

 

9 diena


Pusryčiai. Vykstate į ekskursiją po Teheraną, išsidėsčiusį pietinėje Elburso kalnyno pašlaitėje. Teheranas įkurtas IX a. sostine tapo XVIII a. Aplankote *Brangakmenių saugyklą, kurioje saugoma per 2500 metų sukaupta bene didžiausia pasaulyje brangakmenių kolekcija. *Golestano karališkieji rūmai, dar vadinami „Rožių rūmais“ – XVI a. Irano architektūros šedevras: geltono marmuro, spalvotos mozaikos veidrodžių ir vitražų įmantrus derinys. Rūmuose įsikūrę gausybė muziejų: antropologijos muziejus, paveikslų galerija, briliantų saugykla, marmuro sosto salė. Apžiūrite Sadabado rūmų kompleksą, kur dabar įsikūręs archeologijos muziejus su Persijos laikotarpį menančiais eksponatais. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Teherane.

 

 

10 diena


Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Teherano oro uostą. Skrydis: Teheranas – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1000 km.

 

 
Į kelionės kainą įskaičiuota

 

 • Skrydis Vilnius – Širazas;Teheranas – Vilnius, rankinis ir registruotas orlaivio bagažas*
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 9 nakvynės 3★ viešbučiuose,
 • maitinimas: 8 pusryčiai ir 8 vakarienės,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • rusiškai/angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

* – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės).

 

Pastabos

 

(*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 160 $ už visus (*) pažymėtus objektus.
()– skrydis su persėdimu.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: Irano viza ir formalumų sutvarkymas( apie80 €), draudimas, arbatpinigiai (taip pat vairuotojui ir gidui apie 30$), kai kurių vietinių gidų ir objektų gidų paslaugos, pietūs, gėrimai vakarienių metu, programoje nepaminėtas maitinimas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

 

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt 

 


Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 299 €
5 - 12 ☾ | Patogus skrydis iš Vilniaus + viešbutis
+24+22

Visų norus pildanti spalvingoji Gran Kanarija tik nuo 299€
lapkričio 19 - 27d.lapkričio 19 - gruodžio 1d.lapkričio 26 - gruodžio 1d.

Užsimerkite ir įsivaizduokite Atlanto vandenyno kvapą, maloniai šildančius saulės spindulius ir bangų ošimą - Gran Kanarija leis pasinerti į tikrų atostogų...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 299 €
6 - 8 ☾ | Patogus skrydis + apartamentų viešbutis
+24+21

Atgaiva Kanaruose - žaisminga Fuerteventura tik nuo 299€
lapkričio 28 - gruodžio 4d.lapkričio 28 - gruodžio 6d.gruodžio 5 - 13d.

Vandens sporto mėgėjai renkasi Fuerteventurą. Saloje galėsite išmėginti įvairias pramogas, tad nuobodžiauti neteks.
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 137 €
2 - 5 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis su SPA
+5+4
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!