Ispaniškos Kalėdos ar kataloniški Naujieji? Šventė Barselonoje vos nuo 341€

2017m. gruodžio 21 - 26d.2017m. gruodžio 21 - 28d.2017m. gruodžio 26 - 2018m. sausio 2d.2017m. gruodžio 27 - 2018m. sausio 2d.

Atnaujinta: 2017-11-27
1Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 Kelionę organizuoja Pasirink Sparnus
 
Kelionės trukmė: 5, 6 arba 7 nakvynės viešbutyje

Skrydis: Tiesioginis skrydis

gruodžio 21 - 26 d. 12:35 Vilnius 15:10 Barselona 8:20 Vilnius 12:55
gruodžio 21 - 28 d. 12:35 Vilnius 15:10 Barselona 7:35 Vilnius 12:10
gruodžio 26 - sausio 2 d. 13:30 Vilnius 16:05 Barselona 06:35 Vilnius 11:10
gruodžio 27 - sausio 2 d. 16:05 Vilnius 18:35 Barselona 06:35 Vilnius 11:10


Bagažas:
10 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm

Pervežimas:
Rekomenduojame vykti viešuoju transportu

 

Apgyvendinimas: Pasirinktas viešbutis be maitinimo arba su pusryčiais.

 

 

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 

 

 

Pasirinkite patogią kelionės datą ir viešbutį:

   

Pasirinkus 4★ Senator Barcelona SPA Hotel Įvertinimas: Geras 7,7 balo
 • Nemokama deginimosi terasa
 • Nemokamas belaidis internetas
 • SPA ir sveikatingumo centras
 • Vieta automobiliui
 • Ekskursijų informacijos punktas
Kelionės kaina nuo
372 €
Pasirinkus 3★ viešbutį "Sunotel Aston"Įvertinimas: Geras 7,1
 • Baseinas
 • Restoranas
 • Nemokamas Wi-fi
 • Automobilių nuoma
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • Ekskursijų informacijos punktas
 • Bagažo saugykla
Kelionės kaina nuo
351 €
Pasirinkus ★ Lyon (Hoteles Gargallo)Įvertinimas: Geras 7,5 balo
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Vieta automobiliui
 • Numeriai nerūkantiems
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • Kasdieninės tvarkymo paslaugos
 • Oro kondicionierius
Kelionės kaina nuo
341 €

Šią kelionę renkuosi, nes:


 Mėgausiuos Barselona - vienu nuostabiausių pasaulio miestų

Turėsiu galimybę aplankyti įstabų Monserato vienuolyną
Gyvensiu viešbutyje, kurį gerai įvertino keliautojai

 Žavėsiuosi ispanišku gyvenimo ritmu

 

 

 

Ką verta pamatyti Barselonoje?


Sagrada Família bažnyčia - vienas iš Antonio Gaudi šedevrų. Statybos buvo pradėtos 1882 m., bet iki šiol dar nepabaigtos.

Įdomus faktas, jog Antonio Gaudi, garsusis katalonų architektas, jos statybų aikštelėje praleido 14 metų. Bažnyčia yra statoma tik iš žmonių paaukotų lėšų. Apsilankymo kaina - 15 eur.
 

 

Montijuic yra miesto linksmybių ir poilsio rajonas. Jis įsikūręs ant 213 m aukščio kalvos. Čia 1929 m. buvo įkurtas Poble Espanyol, kitaip vadinamas ispaniškuoju kaimeliu. Tai yra architektūros muziejus po atviru dangumi, kuriame yra daugiau nei 100 pastatų. Ispaniškajame kaimelyje įrengti namai, kurie atspindi skirtingų regionų architektūros tradicijas ir stilius - Katalonijos, Andalūzijos, Aragono, Baskų, Kastilijos ir kt. Kaina - 12 Eur.

 

 

Tibidabo kalnas - 512 metrų aukščio Siera de Kolserolos (kat.k.Serra de Collserola) kalnų grandinės viršūnė bei aukščiausias Barselonos taškas, iš kurio visas miestas atsiveria lyg ant delno. Tibidabo viršūnę galima pasiekti autobusu arba mašina, bet įdomiausia pakilti funikulieriumi. Jo bėgiai į kalną buvo nutiesti 1901 metais ir buvo pirmieji tokie Ispanijoje.

 

 

Park Güel parkas - nuostabus Gaudí kūrinys. Jis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Keisti pastatai puošti kolonomis, mozaikomis bei stiklu. Parkas įsikūręs atokiau nuo Barselonos centro, tad jį geriausia pasiekti važiuojant metro (Žalioji 3 linija, Vallcarca arba Lesseps stotelė). Nuo metro stotelės dar teks kiek paeiti į įkalnę, todėl paprastai turistai renkasi kelionę miesto autobusu (24 arba 92 maršrutas) ir iš autobuso išlipa arčiau parko. Įėjimo į parką kaina - 8 Eur (perkant internetu – 7 Eur).

 

 

Gotikinis kvartalas (Barri Gotic) – tai Barselonos istorinis centras, dvelkiantis viduramžiais, vieta, kurioje romėnai 3 a. pr. Kr. įkūrė savo koloniją, vėliau išaugusią į miestą. Dabartinėje Placa de Sant Jaume aikštėje kadaise buvo romėnų forumas.

 

 

Las Ramblas - viena garsiausių Ispanijos gatvių, kurioje visuomet daug muzikantų, kortų būrėjų, mimų bei įvairiausių prekiautojų. Čia taip pat rasite ir maisto turgų La Boqueria – šurmuliuojantis ir gyvas, lankytojus traukiantis spalvų, kvapų ir pasirinkimo įvairove. Šioje gatvėje galima pamatyti vieną iš Antonio Gaudi šedevrų – Palau Güell rūmus, pelniusius tarptautinį pripažinimą.

 

 

Olimpinis kaimelis - buvo įkurtas 1992 m. besiruošiant olimpinėms žaidynėms. Čia buvo įrengtas pasivaikščiojimo takas, kurio ilgis 4 km, smėlio paplūdimiai, pastatyti apartamentai bei pasodinti parkai. Krantinėje buvo pastatyti du 44 m aukščio bokštai, laikomi aukščiausiais dangoraižiais šalyje.

 

 

Basilica de Santa Maria del Mar bažnyčia labai tinka koncertams, nes joje yra puiki akustika. Vakarinį fasadą puošia langas rožė, kuriame yra pavaizduotas Mergelės Marijos karūnavimas.

 

 

Palau Real ir Museu d‘Historia de la Ciutat – Karališkieji rūmai, pastatyti XIII a. Rūmuose įsikūrusio muziejaus požemiuose galima kabančiais tilteliais pasivaikščioti virš senosios Barselonos gatvių. Čia buvo įkurtas menininko Pablo Picasso muziejus 1963 m., jame dabar saugoma per 3000 darbų. Kaina - 10 Eur.

 

 

Vienos dienos pabėgimas į Monserato vienuolyną

 

“Montserrat” - seniausias benediktų vienuolynas Ispanijoje, pastatytas šalia įspūdingo aukščio ir formos uolų, 1236 m virš jūros lygio iškilusioje kalvoje ir yra  nutolęs 50 km nuo Barselonos. Tai yra aukščiausia lygumų vieta bei svarbiausias religinis centras Katalonijoje. Čia saugoma legendomis apipinta medinė Juodoji Montserato Madonos statulėlė, paskelbta visos Katalonijos globėja. Sakoma, kad jai nusilenkus išsipildo didžiausias noras. Taigi Montserato vienuolynas – norų išsipildymų vieta. Kalno viršuje stovi Montserato bazilika, virš altoriaus – Gaudžio suprojektuota koplyčia, kurioje saugoma stebuklingosios Dievo Motinos skulptūra. Vienuolyno bibliotekoje saugoma apie ketvirtis milijono senų knygų ir rankraščių. Montserato muziejuje gausu žymių dailininkų – D. El Greko, M. Karavadžo, P. Pikaso, K. Monė, S. Dali – paveikslų. Šiuo metu vienuolyne gyvena apie aštuoniasdešimt vienuolių. 

 

 

Kaip nuvykti į Monserato vienuolyną?


Patogiausias ir ekonomiškiausias būdas - traukiniu iš pagrindinės geležinkelio stoties Espanya rail station. Reikalinga R5 Linija, kurios kryptis Manresa (Line R5 Manresa). Kelionės trukmė - 1 val. Kaina - 10,80 Eur. (Galima sutaupyti perkant bilietus pirmyn ir atgal - 19,30 Eur).
 

 

Pramogos vaikams ir suaugusiems

 

Jūrų muziejus - akvariumas

 

Jūrų muziejus - akvariumas (L‘Aquarium de Barcelona), įsikūręs Barselonos senojo uosto krantinėje, kuris yra vienas didžiausių tokio pobūdžio muziejų Europoje. Barselonos muziejuje-akvariume daugiausia dėmesio skiriama Viduržemio jūros florai ir faunai. Čia eksponuojama apie 11 000 gyvūnų, per 450 skirtingų rūšių, gyvenančių 6 mln. litrų vandens. Didžiausia Barselonos akvariumo atrakcija – 80 metrų ilgio stiklinis tunelis, vedantis lankytojus išilgai Okeanariumo, talpinančio savyje apie 4500m3 vandens, kuriame plaukioja patys įvairiausi jūros gyvūnai: virš galvos ratus suka grobuoniški rykliai ir grakščios rajos, tarp uolų slapstosi pailgos murenos, matosi tunai.
Šis objektas yra labai populiarus, todėl norint apsilankyti šiame muziejuje turbūt teks atstovėti ilgą eilę. Įėjimas į muziejų suaugusiesiems kainuoja apie 20 Eur, o vaikams – apie 5-15 Eur. Rekomenduojama pirkti internetu dėl 10% nuolaidos (nuoroda).
Lankytojai, kurie yra vyresni nei 18 metų ir turi įgyję naro sertifikatus gali pasinaudoti ypatinga pramoga – nardymą su rykliais. Ši pramoga organizuojama trečiadieniais ir savaitgalio dienomis nuo 9:30 iki 14:00 val. Pramogos kaina: 300 Eur. Daugiau informacijos rasite oficialioje Barselonos akvariumo internetinėje svetainėje: www.aquariumbcn.com
 

 

Barselonos zoologijos sodas


Barselonos zoologijos sodas įsikūręs Parc de la Ciutadella parke, įkurtas 1892 m. ir yra vienas seniausių ir moderniausių pasaulyje. Čia galima išvysti daugiau nei 4000 gyvūnų ir apie 400 skirtingų rūšių gyvūnų. Barselonos zoologijos sodo simboliu ilgus metus buvo baltapūkė gorila, kuri čia pateko dar 1966 m. ir išgyveno iki 2003 m.
Norėdami surasti zoologijos sodą, eikite pagal parke esančius informacinius ženklus. Puiki pramoga keliaujantiems su vaikais. Čia taip pat rasite restoraną, specialias vietas iškyloms, suvenyrų parduotuves. Rekomenduojama zoologijos sodui skirti beveik visą dieną. Kaina: suaugusiam – 19,90 Eur, vaikams (3-12 m.) – 11,95 Eur.

 


 

Tibidabo pramogų parkas


Jis buvo įrengtas dar 1899 metais ir tai yra seniausias parkas apylinkėse. Jame galite rasti, kiek daugiau nei 30 skirtingų ir originalių atrakcionų. Pramogų pargas įkurtas puikioje, vaizdingoje vietoje iš kur atsiveria graži panorama. Nei vienas lankytojas neliks abejingas.
Įėjimo kaina - 28 Eur (nuoroda).

 


 

Kaip nuvykti iš oro uosto į Barseloną?


Oro uostas – visai šalia Barselonos, todėl kelionė yra trumpa. Patogiausias būdas pasinaudoti autobusu „AeroBus“ ir važiuoti iki Barselonos Placa Catalunya aikštės. Lengva juos pastebėti, nes šalia jų stotelės stovi mėlynos bilietų mašinos, kur galite nusipirkti bilietą (kaina - 5,90 Eur).
 

 

 

Ką reikia žinoti vykstant į Barseloną?

 

Katalonijoje turistams taikomas progresinis pagalvės mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir, kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam asmeniui teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius: 

 • Apsistojus 5★ viešbutyje – 2.50€ nakčiai.
 • Apsistojus 4★ viešbutyje – 1€ nakčiai. 
 • Apsistojus bet kokioje žemesnio nei 4★rango apgyvendinimo įstaigoje – 0.50€ nakčiai. 

Maksimalus pagalvės mokestis asmeniui vienos viešnagės metu yra ne didesnis, kaip septynių naktų mokestis. Taigi atostogaujant ilgiau nei savaitę daugiau mokėti neteks. 

 

 

Kokios kainos Barselonoje?  

2017-ųjų metų kovo mėn. vidutiniai duomenys

 

Parduotuvėse Restoranuose Transportas 
Pienas (1 l) ~ €0.81 Vietinis alus (0,5 l) ~ €2.5  Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €2.15
Ryžiai (1 kg) ~ €0.92 Importinis alus (0,33 l) ~ €3.0  Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €2.47
Šviesios duonos kepalas ~ €1.25 Vanduo (0,33 l) ~ €1.11  Taksi (1 km) ~ €1.10
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €5.84 Dienos pietūs ~ €7.0  Benzinas (1 l) ~ €1.19
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.96 Cappuccino kava ~ €1.71  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.73 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.73  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.51 McMeal Mcdonalds restorane ~ €7  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.65 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €40  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.59    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.01    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.58    

 

 


 

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai:

 

 

MOKILIZINGĄ RENKASI DAUGIAU NEI 800 TŪKST. KLIENTŲ, NES:

 • Jis turi daugiau nei 15 metų patirties;
 • Vertina ištikimus klientus;
 • Suteikia galimybę pirkti lizingu kartu su šeimos nariu ar draugu;
 • Gali pasiūlyti Jums priimtiną mokėjimo grafiką – pirmos įmokos atidėjimą, mokėjimo dienos pasirinkimą, išankstinį atsiskaitymą.

Paskolų sąlygas rasite čia - www.mokilizingas.lt/lizingas

Turite klausimų? Susisiekite su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt 

 

  

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt  

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (1)
Eglė G.
Pranešti apie netinkamą
2014-12-15
Sveiki,

Barselonoje buvome lapkričio mėnesį - oras puikus, vakarais prireikdavo lengvesnės striukės ar palto, o dieną dar galima pasideginti pliaže. Rekomenduoju įsigyti žemėlapį, kuriame būtų nurodyti ir mažųjų gatvių pavadinimai, kadangi kitu atveju tikrai lengva pasiklysti. Pats miestas gana painus, tad pirmomis dienomis būkite kiek atidesni. Iš oro uosto į viešbutį labai paprasta nusigauti viešuoju transportu (kainuoja apie 1,5-2 €). Beje, autobuso vairuotojai pasisveikina su kiekvienu keleiviu sakydami "Ola", labai smagu. Žvalgantis po mietą taip pat rinkomės viešąjį transportą, tiek metro, tiek autobusus, rekomenduotina įsigyti kelių dienų bilietą ir sutaupyti. Viešuoju transportu pasiekėme visas suplanuotas lankytinas vietas. Tiesa, paskutinę dieną, kai turėjome vykti namo, patekome į viešojo transporto streiką, tad iki oro uosto teko nusigauti taksi, ši paslauga kainavo apie 15 €. Iš lankytinų vietų galėčiau rekomenduoti: 1. La Rambla gatvė. Pati gatvė pasirodė gan nešvari, tačiau joje rasite La Bouquteria turgų, kur teko valgyti skaniausius ledus gyvenime. 2. Sargrada Familia. Tikras šedevras, tiek darbo ir kruopštaus darbo įdėta į šį kūrinį. 3. Guell Parkas. Visas miestas kaip ant delno, skraido laukinės papūgėlės, galima pasivaikščioti ir apsižvalgyti. Beje, įėjimas į parką nemokamas ir yra nemokamas tualetas. 4. Gotikos kvartalas. Tiesiog daug akiai įdomių architektūros šedervų, jaukių gatvelių ir kavinukių.
Taip pat rekomenduoju susiradus jaukią kavinukę paskanauti Paell’os ir garsiųjų ispaniškų užkandžių. Pats miestas tikrai nuostabus, prie vandens, tad galima suderinti aktyvų ir pasyvų poilsį. Prieš perkant lauktuves, rekomenduoju apsižvalgyti keliose vietose, kadangi kainos gali skirtis du ar net tris kartus. Beje, pasidalinu nuotraukomis įspūdžiui sustiprinti. Ačiū už rūpestį ir iki kitų kartų :)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 405 €
14 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+21+19

Net 14 naktų 5★ atostogos Turkijoje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 405€
balandžio 4 - 18d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 359 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+21+22

Per vaikų rudens atostogas: 4✬ Malta su maitinimu tik nuo 359€
spalio 30 - lapkričio 6d.

Ypatingai skaidrus vanduo ir baltas smėlėtas dugnas, kurį, atrodo, galima paliesti ranka, nors iš tiesų gylis - keli metrai. Tai - Komino salelėje esanti...
Žiūrėti pasiūlymą
tik 746 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Varšuvos + ★★★★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės + pervežimas
+30+28

Egzotiškas poilsis Malindyje, Kenijoje 4★ su pusryčiais ir vakarienėmis tik nuo 746€
gruodžio 8 - 15d.

Vieniems – tai siauri kaimų keliukai, kitiems – pagyvenę vyrai žaidžiantys domino tiesiog gatvėje, o dar kiti pagalvoję apie šią šalį įsivaizduoja...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!