Karštas rugpjūtis Maljorkoje prie paplūdimio ir su pusryčiais tik nuo 379€

2017m. liepos 29 - rugpjūčio 5d.2017m. rugpjūčio 5 - 12d.2017m. rugpjūčio 12 - 19d.2017m. rugpjūčio 19 - 26d.2017m. rugpjūčio 26 - rugsėjo 2d.

Atnaujinta: 2017-06-15
7Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Kelionę organizuoja: Novaturas
 

Kelionės datos: 7 naktys

         
Skrydis:
Vilnius 14:00 - 16:35 Palma de Maljorka 17:35 - 22:05 Vilnius

Bagažas:
Registruotas 20kg bagažas + rankinis 5kg

 

Viešbutis: 7 naktys svečių namuose su pusryčiais arba 3★ viešbutyje be maitinimo

 

Pervežimas: įtrauktas į kainą

 

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 

 

 

 

Pasirinkite patinkantį viešbutį, datą ir kelionės paketą:

Pasirinkus Svečių namus "Arenal Pins"
 • Prie paplūdimio
 • Nemokamas bevielis internetas
 • Numeriai su balkonais
 • Oro kondicionieriai numeriuose
 • Dviračių nuoma
Kelionės kaina nuo
379 €
Pasirinkus 3★ viešbutį "OLA Apartamentos Bouganvillia"Įvertinimas: Geras 7,6 balo
 • Prie paplūdimio
 • Lauko baseinas su čiuožykla
 • Oro kondicionieriai numeriuose
 • Žaidimų kambarys vaikams
 • Mini virtuvėlė numeryje
Kelionės kaina nuo
459 €

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt 

 

Mallorca (Majorca) from Jeremy Haas on Vimeo.

 

 

Kodėl vykti į Maljorką? 

 

Maljorka - tai didelė, bet maža sala. Nors tai didžiausia Balearų salyno sala ir didžiausia Ispanijos Karalystės sala, esanti Viduržemio jūroje - Maljorka iš tiesų nėra labai didelė. Nuo salos rytinės pakrantės iki vakarinės vos 100 km, o nuo pietinės iki šiaurinės pakrantės - 75 km. Tai padaro salą labai patrauklią keliautojams, todėl, kad saloje kraštovaizdis - puikus, didelė gamtos ir pramogų įvairovė, o nedideli atstumai leidžia vienos kelionės metu ištyrinėti visą salą.

 

 

Nors Maljorka garsėja kaip populiari atostogų vieta su gerai išvystytu turizmu (per metus ją aplanko apie 20 mln. turistų), Viduržemio jūros salos autentika jai nesvetima: nuostabios laukinės uolos, įlankos, paplūdimiai, maži kaimeliai, išlaikę savas tradicijas. Kažką žavinčio čia atras tiek mėgstantys tingias ir patogias atostogas, tiek pirmenybę teikiantys kelionėms dviračiais ir kalnų žygiams.


 

Ką reikia žinoti prieš vykstant į Maljorką?

Nuo 2016–ųjų vasaros turistams, atostogaujantiems Balearų salose, taikomas ekologinis mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir, kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam, vyresniam nei 16–os metų asmeniui, teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius:

 

 • Apsistojus 1★, 2★ arba 3★ viešbutyje – 1€ nakčiai.
 • Apsistojus 4★ arba 5★ viešbutyje – 2€ nakčiai.

 

Nuo dešimtosios viešnagės dienos mokestis sumažinamas pusiau (iki 0,5€ arba 1€ už naktį atitinkamai). O turistams, atostogaujantiems Balearų salose ne sezono metu, t.y. nuo lapkričio iki balandžio mėnesio, reikės mokėti per pus mažesnius mokesčius (0,5€ arba 1€ už naktį, o nuo dešimtosios atostogų dienos – po 0,25€ arba 0,5€ už naktį atitinkamai).

  

Kokie orai Maljorkoje? 

 

 

Puikūs! Maljorkos klimatas pasižymi karštomis, sausomis vasaromis ir nešaltomis žiemomis, tad niekada neteks kęsti nepakeliamo karščio, bet lietuviškos žiemos taip pat nesutiksite. Turistai į salą plūsta nuo gegužės iki spalio, tuo metu yra Maljorkos sezono įkarštis. Sezono metu termometrai dienomis vidutiniškai rodo 23 laipsnius, o vandens temperatūra vidutiniškai siekia 20 laipsnių, taigi galėste ir įbristi į jūrą.

Lietus Maljorkoje taip pat nėra dažnas svečias, tad džiaugsitės puikiu oru ir saulės šiluma.


Ką veikti Maljorkoje? 

 

1. Vykti į Tramuntana kalnus

 

Salos pietryčiuose yra Sierra de Tramuntana kalnynas, su 1445 m. virš jūros lygio siekiančia viršukalne Puig Mayor, o centrinėje Maljorkos dalyje plyti lygumos. Mėgstantiems gamtą - apsilankymas kalnuose bus tikra atgaiva. Pakvėpuosite gaivaus kalnynų oro, nužvelgsite salą iš aukšto ir galėsite pasivaikščioti tarp debesų. Argi ne puiku? 

 

 

2. Pamatyti Palmos miesto katedrą

 

Tai ko gero didžiausias Maljorkos architektūrinis pasididžiavimas. Ant buvusios mečetės liekanų Maljorkos katedra buvo statoma beveik 400 metų, ar galite patikėti? Statybos darbai tęsėsi nuo 1229 iki 1601 metų. O 1901 - aisiais katedros restauracijai buvo pakviestas ir pats architektas Antonio Gaudi. 

 

 

3. aplankyti Belverio pilį 

 

 

Šiek tiek nutolus nuo salos sostinės rasite vieną gražiausių vietų Maljorkoje - Bellver pilį. Ji buvo pastatyta XIV a. pradžioje ant kalvos kaip fortas, bet tuo pačiu joje gyveno karalius. Pilis įdomi savo architektūriniu sprendimu - ji viena iš nedaugelio pilių Europoje, pastatytų naudojant apvalų išplanavimą, aplink ją esanti apvali aikštė turėjo praktinę paskirtį - surinkdavo lietaus vandenį į centralizuotą sistemą. Kurį laiką buvusi kalėjimu, dabar pilis atvira lankytojams. Nuo jos kalno atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą ir Maljorką.

 

4. Pasimėgauti Palma Nova paplūdimiais

 

 

Palma Nova - viena gražiausių vietų saloje tingioms atostogoms prie jūros. Dėl balto minkšto smėlio ir žydro vandens Palma Nova paplūdimiai populiarūs tarp turstų ir vietinių, čia įsikūrę viešbučiai, restoranai, paplūdimio barai, siūlomos vandens pramogos ir kt.

 

5. Aplankyti Valldemossa miestelį

 

Šaltinis: http://www.travelblat.com/stunning-walks-in-majorca/

 

Dar viena nuostabi vieta Maljorkoje - Valdemossa miestelis, įsikūrės Tramuntana kalno papėdėje, žavi nuostabia architektūra, aplinkui esančiais vynuogynais, alyvmedžiais ir išlaikytu tradiciškumu. Miestelyje ir apylinkėse gausu istorinių paminklų, yra XIII a. vienuolynas, vingiuoja žygių takai.

 

 

6. Apžiūrėti Drakono uolas (Cuevas del Drach)

 

 

Šios uolos - pati žinomiausia uolų virtinė Europoje. Pasak legendos, įėjimą į požemines uolas saugojo drakonas, rasti piešiniai ant uolos sienų byloja, kad žmonės čia lankėsi dar gerokai prieš Kristų. Įspūdingi uolų labirintai, smaragdiniai požeminiai ežerai žavi savo grožiu, didžiausiam Martelio ežerui apšvietimą ir muziką kūrė dizaineris Karlas Buigas, garsėjantis Barselonos fontanų kompozicija. 

 

Kaip keliauti Maljorkoje? 

 
Beveik visas lankytinas vietas pasieksite autobusu. Susisiekimas tarp didžiųjų kurortų irgi nėra problema, tuo tarpu norintys keliauti į atokesnes Maljorkos vietas gali susidurti su problema, mat kai kurie autobusai kursuoja kas kelias dienas ar tik kartą per savaitę. Traukiniais galėsite pasiekti daugiausia centrinėje dalyje esančius miestus: Puerto de Sóller, Manacor, Inca, Sa Pobla ir Sineu.

Norintiems pamatyti daugiau, patariama nuomotis automobilį, nuomos punktus rasite oro uoste ir visuose didesniuose kurortiniuose miestuose. Jei atostogoms ruošiatės sezono metu, automobilio rezervacija pasirūpinkite iš anksto. Taip pat galite rinktis iš įvairių gido vedamų vietinių kelionių, kurias siūlo kurortiniuose miestuose esantys turizmo centrai.

 

Siūlome išsinuomoti automobilį 

Fiat Punto ar pan. automobilio nuoma Maljorkoje tik nuo 136 EUR visai kelionei. 

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėju iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu

Rinkitės sau tinkamą automobilį 

 

Ką naudinga žinoti vykstant į Maljorką? 

 

 • Vanduo iš čiaupo yra švarus ir tinkamas gerti, tačiau gali atsiduoti chloru.
 • Įprasta arbatpinigių suma - 5-10% nuo sąskaitos.
 • Lankantis Maljorkoje, rekomenduojama paragauti tradicinio ispaniško patiekalo paella (keptų ryžių su jūros gėrybėmis), vietinio patiekalo Sopes Mallorquines (sriubos su dažovėmis, mėsa ir gybais) ir deserto Gató (migdolinio pyrago).
 • Populiarūs suvenyrai iš Maljorkos: keramikos dirbiniai, odos dirbiniai, įvairūs rankdarbiai, vietinis vynas, alyvuogių aliejus, medus ir kt.


Trumpas lietuvių - ispanų kalbų žodynėlis

 

Laba diena – Buenos dias
Labas vakaras – Buenas tardes
Ačiū – Gracias
Prašau – Por favor
Taip/Ne – Si/No
Iki – Adios
Viso gero – Hasta lavista
Atsiprašau – Pardon
Kiek kainuoja – Cuanto vale?
Sąskaita – La cuenta
Kava - Cafe

 

Kokios kainos Maljorkoje?

Pateikiami apytiksliai 2016-ųjų duomenys  

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.76 Vietinis alus (0,5 l) ~ €2.00 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €1.50
Ryžiai (1 kg) ~ €0.92 Importinis alus (0,33 l) ~ €2.50 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €4.00
Šviesios duonos kepalas ~ €0.90 Vanduo (0,33 l) ~ €1.30 Taksi 1 km ~ €1.00
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €5.39 Dienos pietūs ~ €10.50 Benzinas (1 l) ~ €1.26
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.47 Cappuccino kava ~ €1.77  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.39 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.70  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.10 McMeal Mcdonalds restorane ~ €6.75  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.45 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €40.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.44    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.28    
Importinis alus (0,33 l) ~ €2.17    

 


Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt
 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (7)
Ovidijus ir Jonas su žmonomis
Pranešti apie netinkamą
2014-04-15
Dėkojame už puikiai suorganizuotą kelionę į Maljorką balandžio 5-12 dienomis. Visiškai subalansuotas kainos ir kokybės santykis viešbutyje Vista Blava. Tiesa, pirmą naktį nakvojome Playa del Maro 4 žv. viešbutyje, nes mūsiškiame kažkodėl būtent mums nebuvo kambarių. Tačiau apie mus ten žinojo, todėl tai viešbučio problema. Bet tai galima laikyti papildoma atrakcija, nes ir meniu kitoks, ir, kas iš viso malonu, pusryčiams gauni briut šampano...
Jurgita
Pranešti apie netinkamą
2014-06-05
Norime padėkoti už suorganizuotą kelionę. Viskas buvo puiku, tiko, patiko. Iš visų matytų vietų Maljorka kol kas atrodo gražiausia :)

Parašysiu smulkiau savo pastebėjimus – galbūt bus kažkam naudinga.

Pats kurortas El Arenal gana triukšmingas, pagrinde atostogauja vokiečių jaunimas. Norintiems paūžti labai tinkama vieta. Vyresniems žmonėms arba šeimoms su vaikais gal reikėtų kažko ramesnio, nes jaunimėlis čia tikrai labai atsipalaidavęs siaučia. Labai gražus smėliuko paplūdimys, apsodintas palmėmis.

"Hotel Caribbean Bay (Ex Saga)" visai patiko. Jūra labai arti. Viešbutis renovuotas, labai tvarkingas, kambariai švarūs, kasdien tvarkomi, visada buvo paliekama šampūno, dušo želės, tad važiuojant su rankiniu bagažu to galima net nesivežti. Prieš važiuojant buvau prisiskaičius atsiliepimų, kad prastas maistas, bet taip tikrai nepasakyčiau. Maistas mums patiko. Pusryčiai daugmaž tokie patys būdavo, bet pietūs ir vakarienė kaskart įvairūs – įvairi žuvis, jautienos, kiaulienos, triušienos patiekalai, jūros gėrybės, paelija ir kt. Yra 2 baseinai ant stogų (1 ir 10 aukštuose). Labai malonus ir paslaugus personalas. Viešbutyje taip pat daug vokiečių jaunimėlio, siaučiančio prie baseino baro, bet jei kambariai aukštesniuose aukštuose, jokio šurmulio nesigirdi. Keli žmonės piktinosi, kad gėrimai pilstomi į vienkartines stiklines. Bet personalas nelabai kontroliuoja, kur kas jas nešasi, galima nors ir į kambarį, tad mums problemų tara nesudarė J Žodžiu, už tokią kainą, šalia jūros ir netoli oro uosto esantis viešbutis, tikrai patiko. Prie pat viešbučio yra autobusų stotelė, galima nuvažiuoti į Palmą. Užsisakius pervežimą paėmimas irgi prie pat viešbučio. Šiek tiek paėjus link jūros važiuoja autobusas ir į oro uostą. Tai tiek būtų pastebėjimų.

Gražios Jums vasaros! Manau, kitą kartą vėl kreipsimės į Jus
Laura L.
Pranešti apie netinkamą
2015-04-30
Sveiki, viskas labai patiko, ypač miestelis :) Be galo gražūs paplūdymiai, gamta ir aplinka nereali, o pats nedidelis ir jaukus :) Viešbutis Sensity Golea Hotel tikrai pateisino lūkesčius, personalas draugiškas ir paslaugus, kambariai tvarkomi kasdien, tad su jokiomis problemomis nesusidūrėme. Kelionės data turbūt geresnė ir negalėjo būti, sezonas dar neprasidėjas, tad turistų ne tiek jau ir daug, oras pasitaikė labai geras, galėjome ir pasideginti, ir pasimaudyti. Grįžom pilnos įspūdžių ir tikrai nenusivylusios :) Labai ačiū už pagalbą :))
Rimantas
Pranešti apie netinkamą
2015-06-05
Sveiki!

kartu su šeima pasirinksparnus.lt pagalba įsigijome pigius lėktuvo bilietus bei viešbutį - viskas buvo sklandu ir net patys nesitikėjome, kad galima taip pigiai pailsėti. Prieš vykdami į kelionę išsinuomojome automobilį, kuris mūsų laukė prie oro uosto esančioje aikštelėje su kuriuo ir keliavome po visą salą savarankiškai ir taip, kaip mums patinka. Maljorka mus nustebino savo grožiu, nuostabiais paplūdimiais, serpantinais ir lankytinų vietų gausa. Pasidalinu keliomis nuotraukomis.
Ačiū!
Daiva Bendikienė
Pranešti apie netinkamą
2015-07-02
Sveiki,
Pagaliau prisiruošiau parašyti apie patirtus kelionės įspūdžius:)...
Labai smagu buvo tai, kad labai patogus skrydžio laikas: tiek išskrydimo, tiek atskrydimo. Pirmiausia ką padarėme atskridę, tai lėkėme žiūrėti paplūdimio iki kurio vos 400 m. (na bent jau taip buvo nurodyta viešbučio info) ir teko nusivilti:(..šalia uostelis ir labai nešvarus, juodas smėlis). Iki normalesnio paplūdimio tekdavo paeiti 1,5 ar net daugiau km. Pirmas tris dienas išsinuomavom mašiną ir apvažiavom visą salą. Būtinai reikia nuomuotis, nes kitaip nesupranti ar graži ta Maljorka ar ne. Keliai pritaikyti turistams: viskas labai aišku, kur važiuoti, kada pasukti. Pats kurortas įspūdžio nepaliko, todėl ir sakau, kad būtinai reikia apvažiuoti jei ne visą salą, tai bent atskirus gražesnius rajonėlius. Mums galima sakyti, kad pasisekė su viešbučiu, nes priešais viešbutis kelias dienas dar neveikė, tai buvo ramu. Šalia esančiuose viešbučiuose kelioms dienoms suskrido vokiečių moksleiviai, o jie tai linksmintis moka iš širdies:)dd Buvau prisiskaičiusi visokių pasakojimų dėl triukšmo, todėl pasiėmiau ausų kamštukų, bet jų neprireikė. Patiko pats viešbutis: švara, maistas, aptarnaujantis personalas. Nustebino tik, kad WF mokamas, para 4 eurai. Nebepamenu, kaip buvo parašyta pas juos tinklalapyje. Labai patiko Alcudia, važiuojant autostrada tik 80 km. Į ją važiavome net du kartus:))..labai patiko paplūdimiai, ramuma. Dar buvom suradę vietinių turbūt vadinamą laukinį paplūdimį Es trens, taip pat patiko. Dukrai labiausiai patiko aqualend. Prabuvo visą dieną. Ten yra kas veikti ir mažam ir dideliam:)). Dėl kainų, tai labai įvairiai, kaip ir visur turbūt: pačiame kurorto centre didesnės, paėjus tolėliau mažesnės, pavažiavus už kurorto dar mažesnės. Vanduo birželio viduryje +21,švarus, skaidrus, tad tikrai pasimaudėme. Be galo patiko Palma. Važiavau net tris kartus. Dukra su vyrų pasilikdavo per karštymetį viešbutyję, o aš išsiruošdavau paklajoti po Palmos senamiestį:))
Dukrai labai patiko šeimyninės atostogos, jau laukia kitų!)) Pabaigai tradiciškai kelios užfiksuotos akimirkos.
Dar kartą labai ačiū už pagalbą organizuojant atostogas, malonų bendravimą:))) Sėkmės!!

Irina
Pranešti apie netinkamą
2015-07-29
Norime pasidalinti įspudžiais iš kelionės po Maljorką.Buvome saloje birželio 5-16 dienomis, Can Picafort miestelyje . Tai yra šiaurinėje salos dalyje 60 km nuo sostinės Palmos, ramus ir gražus miestelis. Lokacija labai gera, šalia yra daug lankytinų vietų. Šalia miesto- 8km ilgio smėlėtas papludimys. Miesto pliažas irgi tvarkingas, geras. Apsistojome viešbutyje, kurį rekomendavo „Pasirink sparnus“ darbuotoja – 3*Gruppotel Farrux, likome labai patenkinti. Kambaris geras,švarus, balkonas, televizorius, yra fenas, šampūnas-dušo želė ir t.t., tvarkydavo kasdien. Viešbučio svečiai- tur but 95% vokečiai . Personalas kalba vokiškai, angliškai, prancuziškai. Internetas mokamas. Vakarais, bet ne kasdien, koncertai, flamenko šokėjai. Yra baseinas ir lauke ir viduje, pirtis,barai, žaidimai, televizoriai.
Maitinimas šiame viešbutyje – tiesiog super , mes turėjome pusryčius ir vakariene. Gausus pasirinkimas vaisių, daržovių, salotų, juros gerybių ir žuvės, ledai, sultys, bandelės, desertai, antiena, triušiena, troškintos , keptos daržovės, itališki patiekalai ir t.t. Ir dar kas vakarą atskyrai - firminis patiekalas: paelja, jautienos hamonas, troškintos midijos, tikras mėsos kebabas, pica, lašiša.....Net labai skanius mažus aštuonkojus kepė. Taigi parduotuvėje pirkome tik vandenį , vyną ir riešutus. (Bėja, „Gruppotel“ Ispanijoje turi 22 viešbučius, daugelis jų- Maljorkoje, tai gal ir kitose šio atstovo viešbučiose taip pat labai geros salygos poilsiui). Esame dėkingi „Pasirink sparnus“ kolektyvui , jų kompetenciją, patarimai padėjo puikiai pralaeisti atostogas, poilsio kaina ir kokybė labai gera, visada rekomenduojame draugams šią firmą.
Iš anksto buvome užsisakę automobilį, aikštelė prie aerouosto.Gavome nauja Opel Corsa,11-ai dienų (su franšizės gražinimo sąlygą) mašina kainavo tik 78 eurus, tuo tarpu vien transferas iki viešbučio kainuoja apie 20 eurų žmogui. Apvažiavome Maljorkoje labai daug ir vis tiek daug nepamatyto, na, kad butu įdomu dar kartą grižti.
Malijorka - poilsis kiekvienam pagal norus – vandens sportas, dviračiai, piesčiujų takai per kalnus, miškus, kuopas, gamtos parkus, žirgai, golfo aikštynai, ekskursijos laivais,... Gamta nuostabi. Prieš kelionę daug žiūrėjome internete apie salą, numateme maždaug ką norime pamatyti, iškart surašeme koordinatus, keliaujant su navigaciją tai labai taupė laiką. Daugiau įdomių lankytinų vietų yra salos šiaurėje, norintiems linksmo naktinio gyvenimo- pietus šalia Palmos, Nova Palma, Megalufas, vakaruose- kalnų masyvai, miškai, rytinė dalis- įspudingi pliažai, uolos, įlankos.
Miesto pliažai mus niekada neviliojo, turint automobilį pamatai įspudingo gr, ir per mišką eiti ( turėkite patogius sportinius batus!), bet gamta aplink nuostabi , kvapą gniaužantys vaizdai , jura smaragdo ir ryškaus ultramarino spalvos, per kalnus laksto Maljorkos rudi laukinai ožiai( Park Natrural s’Albufera),lygumoje mateme ir gražuolių Maljorkos vežliukų. Labai gražūs papludymiai – Cala mora, Mesquida,
Kasdien suplanodavome ir pliažinį poilsį ir aplankydavome įdomias vietas .Vietos , kurios mums labai patiko:
Formentoro iškišulis, kelias- labai vingiuotas kalnų serpantinas , vaizdai nerealaus grožio. Nusileidus raskite Formentoro papludimį, labai gražus, atsuptas pušų.
Miesteliai patiko - Alcudija, Pollensa,Valdamosa, Soler, Cala rajada,Capdepera.
Malorkoje daug požeminių uolų- coves, mums labai patiko ir vietoje rekomendavo butent Drakono uolas-Coves de Drach, ten yra net upė, vyksta klasikinės muzikos koncertas.
Butinai nuvažiuokite į kalnų tarpeklį prie Sa Poblos, kelio serpantinas oi koks gražus, paskui nuo papludymio eikite, kiek užteks jegu ir laiko į patį tarpeklį- įspudžiai super, mes per 45 min. daėjome iki siauriausios vietos ir grižome, o galima pereiti visą važdaug per 6 val, bet čia jau planuokite išvyką visai kitaip.
Palmoje aišku reikia aplankyti Katedrą, Belvero pilį- pilyje mes buvome dienos metu, bet vakarais ten vyksta koncertai, įspudžių butu daug daugiau. Labai rekomeduoju nuvažiuotį Palmoje į „Ispanišką kaimą“ (Pueblo español de Palma de Mallorca), fotoaparato iš rankų nepaleidau- na labai gražu ir idomu.
Na galėčiau labai daug rašyti apie Maljorka, bet geriau nuvažiuokite, nuostabį sala !!
Justina
Pranešti apie netinkamą
2015-08-07
Sveiki, nors nuo kelionės praėjo jau nemažai laiko, bet geriau vėliau nei niekada :) Taigi Maljorkoje buvome birželio 9-20 dienomis, Cala Bona miestelyje. Cala Bona- rytinėje salos dalyje, rami graži vieta. Gyvenome 3 žvaigždučių Ola Aparthotel Isabel viešbutyje. Taigi pradėsiu nuo pačio viešbučio: pirmas viešbučio įspūdis buvo geras- registratūroje maloniai pasitinka, puikiai susikalbėjom angliškai, buvom nukreipti į savo kambarius. Gavome dviejų kambarių numerį su miegamuoju ir virtuvėle-mini svetaine ir balkonu (deja vaizdas iš balkono buvo į medžius, nieko gražaus, bet čia tik mažas minusas). Kambariai tvarkingi, patalynė/rankšluosčiai tvarkomi kas antrą dieną, muiliukai/šampūnai buvo padėti pirmą dieną atvykus, o po to reikėjo paprašyti, kad duotų, patys jų reguliariai nepildo. Maitinimas buvo viskas įskaičiuota: pusryčiai, pietūs ir vakarienė, plius alkoholis ir užkandžiai prie baseino (užkandžiai nesikeičia, kiekvieną dieną tokie patys- bulvių traškučiai, riešutai, vaisiai, ledai ir dienos sumuštiniai). Alkoholio baras platus- vietiniai gėrimai (vynas, viskis, brendis, degtinė ir t.t.), alus, vaisvandeniai ir panašiai. Na baru mes nesiskundėm, ne gerti atvažiavom :) Viebučio teritorijoje yra vienas baseinas ir vienas mažesnis baseinas vaikams. Aplink baseiną yra gultai, baseino teritorijoje yra kamuolių, rakečių ir visokių kitų vandens žaislų (vaikams būtų veiklos). Maitinimas mums patiko, kadangi buvome 11 dienų tai pirmos 7 dienos maistas pietų ir vakarienės metu skyrėsi, o po to vėl pradėjo kartoti. Pusryčiai visada buvo tokie pat. Buvo ir krevečių, ir midijų (kas mus nustebino), ir tikrai gerų mėsos/žuvies patiekalų. Buvo maisto pritaikyto vegetarams. Saldus stalas nesužavėjo: sezoniniai vaisiai ir vietiniai desertai, kas dažniausiai žėlė ar pudingas, pyragėliai. Viešbučio liaudis pagrinde britai ir vokiečiai, vyresni žmonės. Mano asmeninė nuomonė, kad viešbutis labiau tinka vyresniems ir galbūt šeimoms su vaikais, ne jaunimui. Mums pritrūko pramogų, nes animacija buvo nuobodi, kiekvieną vakarą bingo, vakarinės pramogos (magijos, gyvūnų šou, karaoke). Ne lietuviškam skoniui manau :) Pats Cala Bona kurortas pernelyg ramus, vien viešbučių kompleksai ir gamta. Mūsų viešbutis buvo prie pat jūros, tačiau gero tinkamo maudytis kranto nėra, tai galima tik pasigrožėti vandeniu iš tolo.. Gražūs tvarkingi paplūdimiai prasideda nuo Cala Millor miestelio. Dėl rojaus vandens ir gražaus paplūdimio kasdien nueidavome ~3-4 km į vieną pusę (bet buvo verta). Vanduo pasakiškas, paplūdimiai tvarkingi, gultai ir skėčiai visur mokami (kiek pamenu du gultai ir skėtis dienai 12,60 eur (nepigu, todėl ilsintis ilgiau patogu nusipirkti skėtį pačiam ir ramiai gulėti ant smėlio :) ). Miesteliuose pilną krautuvėlių, visur kainos skiriasi, vienoje parduotuvėje tas pats suverynas gali kainuoti 3 eurus, paėjus toliau - 2, ar net 1,50 eurus. Todėl siūlau neskubėti aklai pirkti suverynų, o pirmiausiai apsižvalgyti, pasieškoti pigiau ar geresnės kokybės. Taigi atostogų metu daug laiko praleidom prie vandens, tiesiog deginomės ir ilsėjomės-ko ir atvažiavome. Aišku ir pakeliavome. Buvome sostinėje Palmoje- įspūdį paliko :) asmeniškai man gražiausia buvo Katedra, taip pat daug išvaikščiojome siauromis gatvelėmis, išmaišėme Palmą skersai ir išilgai. Buvome sekmadienį, tai beveik visos parduotuvės buvo uždarytos, gatvėse nebuvo šurmulio ir milijono žmonių. Apkeliavome rytinę dalį, miestelius Sillot, Sa Coma, Porto Cristo, Cala Romantica. Lankėmės Campos, vienas iš gražiausių Maljorkoje paplūdimių Es Trenc. Paplūdimys priskiriamas gamtos zonai, kurią saugo valstybė, čia negalima statyti viešbučių – saugomas pirminis grožis. Vanduo skaidrus, paplūdimiai gražūs, vaizdas palieka ispūdį. Aišku buvo nelengva priprasti prie visiško žmonių atsipalaidavimo- labai didelė dalis poilsiautojų šiame paplūdimyje deginasi ir maudosi nuogi (vyrai ir moteris nepriklausomai nuo amžiaus). Praėjus kokiai valandai tokie vaizdai nebestebino ir mūsų :) Bendras įspūdis apie Maljorką tikrai geras, sužavėjo gamtos grožis, vanduo-ypač paliko didelį įspūdį, nesinorėjo iš jo išlipti:) žmonės malonūs, šypsosi, ne visi kalba angliškai, tačiau mes patys per 11 dienų išmokome ispaniškų frazių, todėl komunikuoti pavyko. Pasakočiau ir pasakočiau, bet geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti :) :) Ką daryčiau kitaip? Kitą kartą vykstant labai pasidomėčiau viešbučiu, jo vieta. Tikrai iš anksto išsinuomotume automobilį, taip pigiau ir patogiau. Pasiimčiau sportinius batus, kadangi ne tik gulėjome prie vandens, bet ir laipiojome kalnais, vaikščiojom po turistų nelankomas vietas, ieškojome nuotykių :) :) Bendrai- vis dar gyvenu atostogų nuotaikomis ir visą grožį ir nuotykius primena nuotraukos, kurių tik maža dalimi dalinuosi čia ;)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 319 €
7 - 14 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Kauno + 4★ viešbutis su viskas įskaičiuota + DOVANA
+21+17

Šėlsmas Saulėtame Krante - 4★ Bulgarija su viskas įskaičiuota tik nuo 319€ Dovanojame pervežimą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
gegužės 3 - 10d.gegužės 3 - 17d.gegužės 10 - 17d.birželio 28 - liepos 5d.liepos 26 - rugpjūčio 2d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 315 €
7 - 10 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 4★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+22+18

Rytietiškas šiaurės Afrikos perlas - Maroko pajūris 4★ su maitinimu vos nuo 315€
balandžio 15 - 22d.balandžio 15 - 25d.balandžio 18 - 25d.

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke....
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 199 €
3 - 4 ☾ | Tiesioginis skrydis + 3★ viešbutis + pusryčiai
+12

Ankstyvas pavasaris Paryžiuje tik nuo 199€
kovo 5 - 8d.kovo 12 - 15d.kovo 12 - 16d.

Į šį miestą patekti nori kiekviena bent kiek romantiška siela. Pasigerti panorama nuo Monmartro kalvos, kavinukėje prie Liuksenburgo sodų sukirsti raguolį,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!