Naujieji metai Barselonoje ★★★★ viešbutyje tik 559€   (gruodžio 29-sausio 5d.)

Stebuklingas miestas ta Barselona, čia gera tiesiog niekur neskubėti ir vaikštinėjant gatvėmis pasikrauti naujomis idėjomis. Paragausite gardžiausių tapų ir tikros paellos!
Atnaujinta: 2016-12-07
1Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 Kelionę organizuoja Pasirink Sparnus
 
Kelionės trukmė: 7 naktys (gruodžio 29 - sausio 5 d.)

Skrydis: Tiesioginis skrydis Vilnius - Barselona - Vilnius (Skrydžio informacija)

Bagažas: 10 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + rankinė iki 35x20x20 cm

Pervežimas: Pageidaujant, užsakysime pervežimą iš/į oro uostą

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt 

 

Kokybiškas poilsisĮvertinimas: Labai geras 8,1 balo
4★ viešbutis "Eurostars Lex"
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Treniruoklių salė
 • Pusryčių pristatymas į numerį
 • Numeriai ir paslaugos svečiams su negalia
 • Aptarnavimas numeriuose
Pasirinkite kelionės paketą:

 

Ką reikia žinoti vykstant į Barseloną?

 

Katalonijoje turistams taikomas progresinis pagalvės mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir, kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam asmeniui teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius: 

 • Apsistojus 5★ viešbutyje – 2.50€ nakčiai.
 • Apsistojus 4★ viešbutyje – 1€ nakčiai. 
 • Apsistojus bet kokioje žemesnio nei 4★rango apgyvendinimo įstaigoje – 0.50€ nakčiai. 

Maksimalus pagalvės mokestis asmeniui vienos viešnagės metu yra ne didesnis, kaip septynių naktų mokestis. Taigi atostogaujant ilgiau nei savaitę daugiau mokėti neteks. 

 

 

Ką veikti Barselonoje?

 • Iš arčiau susipažinti su Gaudi architektūra;
 • Aplankyti Monserato vienuolyną;
 • Apsilankyti vienoje garsiausių Ispanijos gatvių - Las Ramblas;
 • Apsipirkti La Boqueria turguje, į kurį vos įžengus seilė tysta matant tiek gardumynų;
 • Į miestą iš aukščiau galėsite žvelgti iš Guelio parko;
 • Aplankyti Sagrada Familia bažnyčią;
 • Paragauti Paellos su jūros gėrybėmis;
 • Pasižvalgyti po Gotikos kvartalą ir ten esančias bažnyčias;
 • Kojų padus palepinti paplūdimio smėliu.

 

  

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt  


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (1)
Eglė G.
Pranešti apie netinkamą
2014-12-15
Sveiki,

Barselonoje buvome lapkričio mėnesį - oras puikus, vakarais prireikdavo lengvesnės striukės ar palto, o dieną dar galima pasideginti pliaže. Rekomenduoju įsigyti žemėlapį, kuriame būtų nurodyti ir mažųjų gatvių pavadinimai, kadangi kitu atveju tikrai lengva pasiklysti. Pats miestas gana painus, tad pirmomis dienomis būkite kiek atidesni. Iš oro uosto į viešbutį labai paprasta nusigauti viešuoju transportu (kainuoja apie 1,5-2 €). Beje, autobuso vairuotojai pasisveikina su kiekvienu keleiviu sakydami "Ola", labai smagu. Žvalgantis po mietą taip pat rinkomės viešąjį transportą, tiek metro, tiek autobusus, rekomenduotina įsigyti kelių dienų bilietą ir sutaupyti. Viešuoju transportu pasiekėme visas suplanuotas lankytinas vietas. Tiesa, paskutinę dieną, kai turėjome vykti namo, patekome į viešojo transporto streiką, tad iki oro uosto teko nusigauti taksi, ši paslauga kainavo apie 15 €. Iš lankytinų vietų galėčiau rekomenduoti: 1. La Rambla gatvė. Pati gatvė pasirodė gan nešvari, tačiau joje rasite La Bouquteria turgų, kur teko valgyti skaniausius ledus gyvenime. 2. Sargrada Familia. Tikras šedevras, tiek darbo ir kruopštaus darbo įdėta į šį kūrinį. 3. Guell Parkas. Visas miestas kaip ant delno, skraido laukinės papūgėlės, galima pasivaikščioti ir apsižvalgyti. Beje, įėjimas į parką nemokamas ir yra nemokamas tualetas. 4. Gotikos kvartalas. Tiesiog daug akiai įdomių architektūros šedervų, jaukių gatvelių ir kavinukių.
Taip pat rekomenduoju susiradus jaukią kavinukę paskanauti Paell’os ir garsiųjų ispaniškų užkandžių. Pats miestas tikrai nuostabus, prie vandens, tad galima suderinti aktyvų ir pasyvų poilsį. Prieš perkant lauktuves, rekomenduoju apsižvalgyti keliose vietose, kadangi kainos gali skirtis du ar net tris kartus. Beje, pasidalinu nuotraukomis įspūdžiui sustiprinti. Ačiū už rūpestį ir iki kitų kartų :)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 614 15033 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

La Rambla gatvė

 

    

 

Tai viena garsiausių Ispanijos gatvių (1,2km). Joje daug muzikantų, mimų, kortų būrėjų bei prekiautojų. Nemokamos lankytinos vietos, kurias rasite šalia šios gatvės: Palau Güell rūmai, La Boqueria (daug foto) – šurmuliuojantis turgelis, lankytojus traukiantis spalvų, kvapų ir pasirinkimo įvairove, Palaça Reial (foto) – judriausia Barselonos aikštė. Praeikite visa gatve ir atsidursite uoste, o toliau paplūdimyje. Nepasimeskite, daugelis prekeivių ir kavinių/restoranų savininkų kvies užsukti pas juos, kaip žinia ispanai itin svetingi. Pati gatvė pasirodė ganėtinai purvina. Didžiausią įspūdį paliko turgelis – tiek įvairiausių gėrybių ir vaisių vienoje vietoje buvo kažkas nerealaus. O pasirinkę vaisius neprašausite, šviežia, o ir kainos nesikandžioja. Už sočią vaisių asorti porciją vos 2 euro, vakare, apie 20-21 val tokį patį variantą galima įsigyti 2 už 1 kainą (tik būkite atsargūs, pasirinkdami indelius apžiūrėkite ar vaisiai per dieną neperkaito saulėje ir nesugedo). Taip pat rekomenduočiau įsigyti jūros gėrybių ir naminių ledų (kadangi esu ledų mėgėja ir dažnai juos skanauju, tokių dar neteko sutikti, tikrai kažkas kitokio ir skonis pasirodė natūralus, ne iš asomatizuotų priedų).

 

 

Sagrada familia (Šv. Šeimos bažnyčia)

   

 

Būtinai aplankykite šią bažnyčią – tikras šedevras, tiek kruptumo ir darbo, nepatingėkite paganyti akis į visas detales esančias sienose, pamatysite ko dar nesate regėję! Jei norėsite patekti į vidų, padarykite tai iš ryto (dirba nuo 9 val.), kol neužplūdo daugybė turistų (Įėjimas – 13,5euro, studentams ir nepilnamečiams 11,5euro). Šiuo metu bažnyčia yra vis dar statoma, kai baigs ji turės net 12 bokštų. Atrodo kaip visa tai įmanoma padaryti žmogaus rankomis?

 

 

Guell parkas

 

 

Parc Guell parkas yra puikus Gaudi svajingo dizaino pavyzdys. Šioje vietoje jam buvo pavesta sukurti parką miesto aristokratams. Įžengus į parką ne vienam žandikaulis atvips, tokia didybė! Visa miesto panorama ant delno, jūros horizontas, jausmas lyg pasakoje. Šį objektą patarčiau aplankyti jau aplankius kitus miesto objektus, tuomet panoraminis vaizdas leidžia suprasti kur prieš tai buvai, kokie atstumai. Gamta tarsi nepaliesta žmogaus rankų – skraido spalvotos papūgos, auga milžiniški kaktusai ir įspūdingo grožio gėlės. Parke nusiteikite praleisti keletą valandų – apeikite viską. Galėsite pakilti laiptais į dar aukštesnį lygį, pasivaikščioti takeliais, ar tuneliais. Pavargus ar išalkus galėsite pasinaudoti kavinukės teikiamomis paslaugomis. Taip pat yra nemokamas ir tvarkingas tualetas. Įėjimas į parką nemokamas. Iki parko važiuoja miesto autobusas, prie stotelės yra aikštelė, kurioje galėsite įsigyti užkandžių ir siuvenyrų. Taip pat siuvenyrus parke siūlo romai (čigonai), kurie nuolat keičia savo lokacijos vietą, nes juos vaiko parko prižiūrėtojai, kainas siūlo labai neblogas.

 

 

Triumfo arka

 


Daugelyje miestų triumfo arkos buvo statomos kovos žygdarbiams atminti, o Barselonoje triumfo arka, skirta pirmajai šiame mieste surengtai pasaulinei parodai. Na kaip ir visos triumfo arkos, ši taip pat nuostabi savo architektūra, puikiai sutvarkyta aplinka, daugybė turistų ir miesto gyventojų sukiojasi šioje apylinkėje.

 

 

Gotikos kvartalas (Barri Gotic)

 


Tiesą sakant čia pajaučiau panašią dvasią kaip ir Vilniaus ar Kauno senamiesčiuose. Viskas išpuoselėta, išbaigta ir jauku. Siauros gatvytės, daugybė kultūros paminklų, turint laiko galima daug kur nemokamai užsukti ir paganyti akis.

 

 

Dainuojantys fontanai

 


Tai fantastiškas vandens, spalvų ir muzikos šou, susiliejantis į pasakišką dermę. Daugiau nei 7 mlrd. įvairiausių formų ir spalvų kombinacijų, skambant populiariai klasikinei muzikai, suteikia labai daug teigiamų emocijų. (Čia nebuvau, nes neveikė tai nežinau ką ir pasakyt)

 

 

Parc de la Ciutadella

 


Viena iš nedaugelio Barselonoje žaliųjų zonų, kuri įskaitant ir zoologijos sodą, Parlamento pastatus, mokslo muziejų, apima net 31 hektarą žemės ploto. Nors minėti objektai mokami, tačiau parko teritorijoje galite pabuvoti už dyką. (čia buvau streiko dieną, kurią aprašiau žemiau, tad parkas buvo uždarytas)

 

 

Zoologijos sodas

 


Neprašausite tiek užsukę su šeima, tiek su draugų būriu. Šiam sodui jau kiek daugiau nei šimtas metų, galėsite sutikti daugybės rūšių gyvūnus, kurių per 2000. Du kartus per dieną vyksta delfinų pasirodymai. Kaina suaugusiems 19,60 euro, vaikams 11,80 euro.

 

 

Paplūdimiai

 


Puiki ir nemokama atrakcija šiltuoju metų sezonu, nors galima pamatyti ir visus metus besimaudančius drąsuolius. Gražaus smėlio paplūdimiuose galėsite ne tik pasikaitinti saulės spinduliuose, bet ir su draugais žaisti paplūdimio žaidimus. Bevaikščiodami pakrante atrasite ir uostą, kuriame paganysite akis į ne po vieną milijoną kainuojančias jachtas.

Kitos kelionių idėjos

nuo 311 €
7☾ | Patogus skrydis iš Kauno + apartamentų viešbutis
+27+21

7 naktų pažintis su Portugalijos paplūdimiais Algarvėje tik nuo 311€
(rugsėjo 19-26d.)

Statūs lyg pasaulio kraštas krantai, minkšto smėlio paplūdimiai, kuriais pasipuošęs Portugalijos pietinis regionas Algarvė kas vakarą sveikina nuostabiausius...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 285 €
11 ☾ | Skrydis + viešbutis + pervežimas + reg. bagažas
+28+24

PASKUTINĖ MINUTĖ - ekonominė Bulgarija - net 11n. poilsis tik nuo 285€
(liepos 3-14d.)

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 459 €
10/11☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas + reg. bagažas
+25+24
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!