Savaitė vasaros atostogų šiltoje Ispanijoje tik nuo 322€   (birželio 4-11d.)

Raižytos uolos slepiančios tikrą Katalonijos regione esančios Kosta Brava pakrantės grožį žavi keliautojus. Kaip gera, kai gali praleisti šiltas atostogas Ispanijoje! Turbūt net nereikia sakyti, koks nuostabus kulinarinis paveldas laukia vietinėse kavinukėse, o galimybė paprastai aplankyti vieną gražiausių miestų - Barseloną - džiuginą širdį.
Atnaujinta: 2016-11-29
2Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus


Kelionės trukmė: 7 nakvynės (birželio 4 - 11 d.).

Skrydis: Tiesioginis skrydis Vilnius - Barselona - Vilnius (Skrydžio informacija)

Bagažas: 10 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + 20x20x35 cm mažesnių išmatavimų krepšys.

Kainos nurodytos vienam asmeniui keliaujant dviese.

 

Įvertinimas: Geras 7 balai
3★ Viešbutis „Apartamentos Bolero Park“
 • 6 minutės pėsčiomis nuo Fenals paplūdimio
 • Apartamentai su oro kondicionieriumi ir balkonu
 • Apartamentuose įrengtos virtuvėlės su reikmenimis
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
Pasirinkite kelionės paketą (tiesioginis skrydis + viešbučio studijos tipo apartamentai):
 • Gauti kainą Norėdami užsakyti kelis kambarius, atlikite atskirus užsakymus. Vaikų amžių nurodykite tokį, koks bus IŠVYKIMO dieną.
Įvertinimas: Labai geras 8 balai
Viešbutis „Apartaments Els Llorers“
 • 2 lauko baseinai
 • Erdvūs apartamentai su virtuvėlėmis
 • Vaikų žaidimų aikštelė
 • Netoliese nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Nemokami pervežimai į paplūdimį
Pasirinkite kelionės paketą (tiesioginis skrydis + viešbutis):
 • Gauti kainą Norėdami užsakyti kelis kambarius, atlikite atskirus užsakymus. Vaikų amžių nurodykite tokį, koks bus IŠVYKIMO dieną.
Įvertinimas: Geras 7,3 balo
3★ viešbutis „Serhs Oasis Park“
 • 450 metrų nuo paplūdimio
 • 3 lauko baseinai
 • Sauna, lauko sūkurinė vonia
 • Vaikų žaidimų aikštelė
 • Braziliškos muzikos vakarai, flamenko šokiai
 • Numeriuose oro kondicionieriai
Kaina asmeniui (skrydis + viešbutis):
 • Gauti kainą Norėdami užsakyti kelis kambarius, atlikite atskirus užsakymus. Vaikų amžių nurodykite tokį, koks bus IŠVYKIMO dieną.
Įvertinimas: Geras 7,4 balo
4★ viešbutis „Gran Hotel Flamingo“
 • 150 metrų nuo Loret de Maro paplūdimio
 • Lauko baseinas ir nedidelis prekybos centras
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Teminiai vakarai
 • Numeriuose oro komdicionieriai ir balkonai
Kaina asmeniui (skrydis + viešbutis):
 • Gauti kainą Norėdami užsakyti kelis kambarius, atlikite atskirus užsakymus. Vaikų amžių nurodykite tokį, koks bus IŠVYKIMO dieną.

Šią kelionę renkuosi, nes


Liksiu pakerėtas uolėtomis Kosta Bravos pakrantėmis.

Galėsiu nuvykti į įstabiąją Barseloną.
Turėsiu galimybę ilsėtis gerame viešbutyje netoli jūros.
Mėgausiuosi saule ir žmonių šiltumu.

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 1415033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt.

 

 

Ką reikia žinoti vykstant į Kosta Bravą?

 

Katalonijoje turistams taikomas progresinis pagalvės mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir, kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam asmeniui teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius: 

 • Apsistojus 5★ viešbutyje – 2.50€ nakčiai.
 • Apsistojus 4★ viešbutyje – 1€ nakčiai. 
 • Apsistojus bet kokioje žemesnio nei 4★rango apgyvendinimo įstaigoje – 0.50€ nakčiai. 

Maksimalus pagalvės mokestis asmeniui vienos viešnagės metu yra ne didesnis, kaip septynių naktų mokestis. Taigi atostogaujant ilgiau nei savaitę daugiau mokėti neteks. 

  


 

Savaitė Kosta Bravos pietuose. Ką veikti? 

 

Kartais atostogų metu vienu sudėtingiausių dalykų tampa planavimas. Ką veiksime šiandien? O ką rytoj? Ar viešasis transportas veža į mūsų norimą aplankyti vietą? Kur ragauti vietinės virtuvės patiekalus? Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, paruošėme Jums keletą patarmų keliaujantiems į Kosta Bravos pietus. Jei nebeturėsite ūpo planuoti, ar tiesiog nebežinosite, ką veikti – visuomet galėsite žvilgterėti, ką Jūsų vietoje veiktume mes. 

 

Pirmąją dieną – sulėtinkite tempą, juk atostogos

 

Sveikiname pradėjus atostogas. Dabar Jūs jau Ispanijoje, galite atsipūsti, sulėtinti žingsnį ir įsijungti atostogų rėžimą. Niekur skubėt nebereikia, pirmiausia ramiai įsikurkite viešbutyje, juk šią savaitę čia bus Jūsų namai. Apžiūrėkite teritoriją, susipažinkite su teikiamomis paslaugomis. Galbūt rasite kažką idealiai tinkančio atsipalaiduoti po kelionės lėktuvu ir kitu transportu. Pavyzdžiui masažas. Taip, masažas, arba sūkurinė vonia. Skamba viliojančiai ar ne? Taigi, metas pasilepinti. 

 

O vakarėjant pirmą kelionės dieną būtų labai šaunu uždaryti vakariene kur nors ant jūros kranto. Pasiimkite kažką apsirengti, kadangi vakare prie jūros gali užpūsti vėsus vėjas. Ir pirmyn link jūros. Pakrantėje rasite daugybę restoranų iš kurių, tikime, išsirinksite kažką pagal savo skonį. Šiltas vakaras, paella, ispaniško vyno taurė, besileidžiančios saulės nuspalvotas dangus ir viduržiemio jūros kvapas. Štai tokia puiki pirmoji Jūsų atostogų diena. 

 

 

Į kuriuos miestus verta nuvykti?  

 

Metas susipižinti su apylinkėmis. Kosta Brava – tai 160 kilometrų besidriekianti šiaurės rytų Ispanijos pakrantė, taigi natūralu, kad čia yra begalė pajūrio miestelių, kuriuos įdomu aplankyti. Žemiau pateikiame keletą populiariausių pietinės Kosta Bravos dalies miestelių aprašymų, o Jūs išsirikite tą kryptį, kuri atrodo patraukliausiai: 

 

BLANESAS (Blanes) – tai seniausias Kosta Bravos kurortas. Draugiškas šeimoms, gana ramus, tačiau be galo charizmatiškas miestelis. Čia galėsite žavėtis siauromis gatvelėmis, ispaniška architektūra ir istoriniais paminklais. Verta aplankyti tokius objektus, kaip Blaneso pilis, kuriai jau per tūkstantį metų, gotikinio stiliaus San Guano šulinys, šv. Barboros koplyčia, šv. Onos vienuolynas, tropinių augalų botanikos sodai „Pinya de Rosa“ ir „Marimurtra Botanical Garden“. Taip pat šis miestelis išskirtinis tuo, kad jame vis dar gyvas toks autentiškas reiškinys, kaip šviežios žuvies turgus. Jį rasite šiaurinėje miesto dalyje, vadinamoje žvejų miesteliu. Na ir galiausiai, Blanes miestelis yra apdovanotas net 4 kilometrais pajūrio, kur apstu plačių auksinio smėlio paplūdimių, daugybė kurių puikuojasi ir mėlynosios vėliavos statusu. Daugiau informacijos www.visitblanes.com.

 

 

LORET DE MARAS (Lloret de Mar) –  tai didžiausias ir populiariausias Kosta Bravos kurortas, orientuotas į jaunimą. Šiame mieste gausu pramogų, užeigų, barų, naktinių klubų, kazino, vandens pramogų. Taigi jei ieškote linksmybių Kosta Bravos pietuose – Loret de Maras kaip tik Jums. Tačiau miestelis gali pasigirti ne tik gerai išvytyta pramogų sfera – čia gausu ir kultūrinio paveldo, koplyčių ir romantiškų gamtos vietelių. Paplūdimiai gražaus, balto smėlio, vanduo skaidrus, o jūros pakrantės yra puiki vieta pasivaikščiojimams. Būdami Loret de Mare aplankykite San Roma bažnyčią ir Šv. Kristinos vienuolyną, vandens parką „Water World“ bei botanikos sodą "Santa Clotilde". Daugiau informacijos http://lloretdemar.org/en/.

 

 

TOSA DE MARAS (Tossa de Mar). Tai gražus, mažas ir autentiškas žvejų miestelis įsikūręs įlankoje, kurią iš abiejų pusių supa uolėti krantai. Įlankoje yra du paplūdimiai – abu smulkaus žvyro. Pagrindiniai Tosa de Maro pasididžiavimai yra nuostabus senamiestis ir gerai išsilaikę viduramžių griuvėsiai (gynybinės sienos ir bokštai, kurie saugojo miestą XIII-XIV a.). Nuostabios, siauros akmenimis grįstos gatvelės ir akį traukiančios pakrantės sukuria jaukią atmosferą. Čia tylu, ramu ir labai romantiška. Užlipus ant pilies kalno atsiveria nepakartojamas vaizdas į jūrą. Daugiau informacijos http://www.infotossa.com/en.

 

  

Barselona: miestas ištroškusiems kultūros

 

Apsistojus Kosta Bravoje nuo Katalonijos kultūrinio centro - Barselonos - Jus skirs apie 100 km. Susisiekimas paprastas - sėdate į greitąjį traukinį ir už apytiksliai valandos ar valandos su puse jau būsite Barselonos centre. O į Barseloną nuvykti - tiesiog privalu jei nors truputėlį domitės Europos kultūra. Anton Gaudi, Pablo Picasso, Salvador Dali - Jums labai gerai girdėtos pavardės? Tuomet nedvejokite, ar verta nuvykti apžiūrėti jų darbų bei juos įkvėpusio miesto. Barselona - tai kažkuo ypatingas miestas. Jaukios senamiesčio gatvės, spalvingi balkonėliai su džiūvančiais skalbiniais, didinga miesto architektūra, autentiškos dizaino parduotuvės, puiki kava, toks neįtikėtinai gyvas miestiečių pilnas de Ciutadella miesto parkas ir visa tai viename mieste! Iš čia grįšite pasikrovę puikios energijos ir su šypsena veide.

 

 

 

Keliauti po Kosta Bravą patogiausia automobiliu, tačiau jei automobilio atostogų metu neturėsite – nieko tokio. Katalonijos viešojo transporto tinklas pakankamai gerai išvystytas, kursuoja numatytu laiku ir yra vidutinės kainos. Viešojo transporto tvarkaraščius rasite čia.

 

Siūlome išsinuomoti automobilį 

Volkswagen Polo ar pan. Barselonoje  nuo 179,80 EUR savaitei.

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėju iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje Cartrawler.
Išsirink sau tinkamą automobilį

 

 

Kokios kainos Kosta Bravoje? 

Pateikiami 2015-ųjų metų duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.83 Vietinis alus (0,5 l) ~ €2.50 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €2.15
Ryžiai (1 kg) ~ €0.99 Importinis alus (0,33 l) ~ €3.00 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €2.25
Šviesios duonos kepalas ~ €1.02 Vanduo (0,33 l) ~ €1.23 Taksi 1 km ~ €1.03
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €6.04 Dienos pietūs ~ €10.00 Benzinas (1 l) ~ €1.33
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.62 Cappuccino kava ~ €1.67  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.48 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.72  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.53 McMeal Mcdonalds restorane ~ €7.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.32 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €40.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.51    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.81    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.16    

 


Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 1415033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (2)
Gintaras
Pranešti apie netinkamą
2014-05-26
Nepaisant smulkių nesusipratimų, pailsėjom puikiai! Džiaugiamės, kad pasirinkom Tossą, o ne Lloretą, nes Tossa mažesnis, bet gražesnis ir jaukesnis miestelis, nei Lloret de Mar. Buvom ekskursijose Barselonoje (Sagrada Familia, pasivaikščiojom po miestą, pamatėm "grojančius" fontanus). Barselonai reikia keletos dienų, o ne pusdienio, tad ten dar reikės kada nors sugrįžti. Pasiplaukiojom dviem laivais po Kosta Bravos pakrantę, aplankydami aplinkinius miestus (Lloretą, Blanes), pabuvojom riterių turnyre ir flamenko, nuvažiavom į Žironą bei Figerą (A. Dali muziejus), paragavom vyno, kumpio ir pan. Visas ekskursijas pirkome per atsitiktinai Tossoje rastą rusą, kuris ką tik atsidaręs turizmo firmelę ir ta proga taikė 10 % nuolaidą visoms ekskursijoms, o į flamenką (kartu su riterių šou) nuvežė savo nuosavu Mercedes (aišku, ne už dyką...). Nespėjom aplankyti Monserato vienuolyno. Costa Brava viešbutis (Tossa de Mar) normalus, maistas 8 iš 10 (Turkijoje all inlclusive geresnis), vakarienei reikėjo pirkti net vandenį. Pusryčiams arbata, kava, sultys nemokamai, o maistas daugiau angliško stiliaus - pupelės, kepta šoninė, kiaušinienė, sausučiai, vaisiai, etc.. Iš minusų - atvykę į Barselonos oro uostą neradom savęs vežėjų sąrašuose, tad jie jau buvo išsiuntę autobusą. Jie siūlė grąžinti pinigus ir važiuoti savarankiškai, bet pirmą kartą esant Ispanijoje pakankamai sudėtinga susigaudyti, nes retas ispanas kalba angliškai, bet labai stengiasi paaiškinti ispaniškai, gestais ir t.t.. Pasirinkom laukti 3 valandas sekančio autobuso. Grįžtant į oro uostą taip pat buvo išgąsdinę, nes skelbė, kad atvažiuos 4:15 val., o atvažiavo 4:58 val.... Pastebėjom, kad vėluoja beveik visada, o dar net ne turizmo sezono įkarštis. Beje, oras galėjo būt geresnis - grįžus į Lietuvą buvo šilčiau (ten vyravo 15 naktį, 21 dieną), bet to nepasirinksi...
Liudmila Radzevičienė
Pranešti apie netinkamą
2016-05-20
Laba diena, jau grįžome iš kelionės į Ispaniją. Viskas sekėsi labai gerai, greitai (pagal jūsų atsiustą planelį) suradome vietą iš kurios buvome pervežtos į viešbutį. Viešbutis Caprici tiesiog nuostabus, puiki vieta (prie jūros ir traukinių bei autobusų stotelių), švarus, tvarkingas, personalas paslaugus ir malonus. Apie maitinimą turėtų būti atskiras aprašymas. Maistas skanus, įvairus asortimentas, vaisių ir daržovių pasirinkimas gausus ir idealus (vien tik vaisių gavome 14 skirtingų rūšių).
Ačiū jums labai, lauksiu pasiūlymų į kitas tokias nuostabias vietas.
Pagarbiai ir su nuoširdžiausia padėka.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 614 15033 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 559 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis su pusryčiais + įranga + individualus instruktorius
+24+24

Įspūdžių pilna savaitė - kaitavimo pamokos Kipre su instruktoriumi tik nuo 559€
(birželio 1-8d.)

Vasaros linksmybės, vandens pramogos ir vakarėliai po atviru dangumi - visa tai rasite keliaujant Kipre. Šį kartą siūlome kiek kitokį, įdomesnį susipažinimą...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 369 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+25+26

Vasaros atostogos Kipre su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 369€
(liepos 3-10d. arba liepos 7-14d. arba liepos 10-17d.)

Kipras stebina ir džiugina savo išskirtinumu. Nuvykę į aukščiausią salos kalną - Olimpą, Trodos kalnuose, galėsite pakilti nei į beveik 2 km aukštį virš...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 237 €
7☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+24+20

Šeimos atostogos Turkijoje 4★ su viskas įskaičiuota vos nuo 237€
(gegužės 9-16d.)

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!