Slidinėjimo sezono įkarštis Val di Sole kurorte, Italijoje, su nemokamu SPA vos nuo 497€

2017m. vasario 10 - 19d.

Atnaujinta: 2016-12-14
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 Kelionę organizuoja:  "Grūda"
 
Kelionės trukmė: 10 dienų (vasario 10 - 19d.)

Pasirinkus 3★ viešbutį "Chalet Al Foss"Įvertinimas: Nuostabus 9,3 balo
 • Nemokamas SPA centras
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Nuostabių atsiliepimų viešbutis
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Nemokamas SKI busas (kursuojantis tarp viešbučio ir slidinėjimo trasų)
Kelionės kaina nuo
566 €

 

Val di Sole - Saulės slėnis - tai Italijos kalnų kurortų spindulys. Čia - švelnus, saulėtas ir tyras oras, pasakiška aplinka, įvairios žiemos sporto šakos, tarp kurių dominuoja kalnų slidinėjimas. Dėl minėtų priežasčių šiai slidinėjimo zonai toks pavadinimas suteiktas neatsitiktinai.

 

 

Val di Sole yra vakarų Trentine, tarp didelės dolomitinių viršukalnių grupės - Adamelo (3354 m), Presanelos (3556 m), Ortles Cevedalo ar Maddalene Alpine, apjuostas Stelvijaus, Adamelo ir Brentos draustinių. Slidinėjimo zonoje išsidėsčiusios trys slidinėjimo sritys - Folgarida ir Marilleva (sujungtos keltuvų sistema) bei Valle di Pejo (nuošaliau esanti nedidelė sritis). Val di Sole keltuvų sistema taip pat jungiasi su prestižiškiausiu Italijos slidinėjimo regionu - Madonna di Campiglio. Visos kartu jos siūlo net 150 km kalnų slidinėjimo trasų pasirinkimą. Valle di Pejo regione trasų nedaug, tačiau jos tokios skirtingos, kad net patyręs poilsiautojas čia susivilios praleisti visą dieną. Bendras Superskirama slidinėjimo abonementas leidžia naudotis visais Adamelo Ski (Passo di Tonale ir Ponte di Legno), Madonna di Campiglio, Folgarida Marileva, Pejo, Pinzolo, Andalo-Fai della Paganella, Monte Bondone ir Folgaria keltuvais.

 

 

Dauguma trasų čia skirtos patogiam slidinėjimui. Jos išsidėsčiusios 1520-2505 m aukštyje virš jūros lygio. Be to, yra 15 km trasų, skirtų tradicinio slidinėjimo mėgėjams, o snieglentininkai gali nuleisti garą demonstruodami triukus specialiame parke ar ant rampos. Saulės slėnyje yra net 53 km lygumų slidinėjimui skirtų trasų, kurios daugiausia driekiasi Pejo apylinkėse.

 

Trasos: slidinėjama iki 3000m aukštyje. Virš 150km. trasų aptarnauja 97 keltuvai, 4 gandolos.
Kitos pramogos: lygumų slidinėjimas, šiaurietiškas ėjimas, čiuožimas, rogutės.

 


Madonna di Campiglio – tai kurortas, esantis 1514m aukštyje tarp Brenta Dolmites ir Adamello bei Presanella ledynų. Šiandien tai yra vienas geriausių slidinėjimo kurortų Italijos Alpėse. Šiame kurorte yra didelė slidinėjimo trasų įvairovė. Yra vaikų ir suaugusiųjų slidinėjimo mokyklos, diskotekos, daugybė restoranų (picerijų, kalnų restoranų), vyno barai. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, čiuožimas.


Mezzana / Marilleva – ramūs, bet gyvybingi miesteliai, puiki vieta atsipalaiduoti po ilgos dienos kalnuose. Mezzana / Marilleva 160km trasų aptarnauja 31 keltuvas. Yra sniego parkas vaikams, sveikatingumo centras, diskotekos, restoranai, slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.

 

 

Folgarida – viena iš geriausių slidinėjimo vietų. Kalnų viršūnės siekia iki 2180m, o trasų ilgis – 120km. Yra restoranai bei Alpių trobelės, kur galima paragauti vietinio maisto, vyno barai, žaidimų kambariai, kino salė, slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, ledo arena čiuožėjams.

 

 

Tonale – draugiškas miestelis, kuriame gausu veiklos. Kalnų viršūnės siekia 3069m, slidinėjimo trasos sudaro 100km. Aukšti kalnai garantuoja ekstremalias sąlygas to pageidaujantiems slidininkams bei snieglentininkams. Yra parkas snieglentininkams, rogučių trasa, ledo čiuožykla, baseinas, sporto salė. Čia naktį daug šurmulio, yra daugybė barų ir naktinių klubų pasiliksminimui, žaidimų kambariai, slidinėjimo mokykla, restoranai, kalnų restoranai. Kurortas tinka kalnų bei lygumų slidininkams, snieglentininkams.

 

Peio Fonti – tai seniausia vietovė Val di Sole regione. Ši vieta puiki šeimoms su vaikais ir mėgstantiems ramybę. Yra nauja „PEJO 3000“ gandola, slidinėjimo mokykla, ilgiausia slidinėjimo trasa – 8km, naktinis slidinėjimas. Yra barai, restoranai. Tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.

  

 

Kelionės programa

 

1 diena

 

Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


Anksčiau keliavusių slidininkų pageidavimu, vėl gyvensime 3★ viešbutyje Chalet Al Foss. Apie 6km iki Passo del Tonale pakėlėjų, iki kurių veža nemokamas viešbučio ski busas. SPA centras: baseinas, sauna, turkiška pirtis, perlinė vonia – viešbučio svečiams šios paslaugos nemokamos. Soliariumas, masažai – už papildomą mokestį. Viešbutyje veikia miniklubas, organizuojami pramoginiai renginiai. Kambariai: su dušu, WC, TV, wi-fi internetu (~6 EUR/5val.). Dauguma kambarių su balkonais. Maitinimas – pusryčiai ir vakarienės. Pusryčiai – švediškas stalas, vakarienė – salotų bufetas, užkandžiai, antras patiekalas, desertas. Viešbutis vertinamas už puikią virtuvę, maistas gausus ir skanus.

 

 

3-8 dienos

 

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Slidinėjimas Passo Tonale ir Madonna di Campiglio slidinėjimo kurortuose, kitos sporto šakos, pramogos, poilsis. Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

 

Slidinėjimo trasų žemėlapis>>

 

 

Keliautojų atsiliepimas: 

 

Sveiki. Jeigu Jūs dar ne kalniečiai, ta prasme, nepakrikštyti kalnuose slidininkai, tai Jums tikrai kelias vienas - Val di Sole. Daugelis yra susidarę nuomone, kad nėra ko važiuoti į Italiją. Dauguma įsivaizduoja, kad ten labai dideli ir statūs kalnai. Tačiau patikėkite, Val di Sole - mūsų šeimos krikštas ir dėl to nė kiek nesigailime. Atvirkščiai - mes jau ten keliaujame trečius metus iš eilės. Kaip sakoma, kartą paragavęs - negali sustoti. Nuostabus regionas, vien tik Madona di Compiglio ką reiškia - ten vyksta Ferrari sezono pristatymai, nuostabi gamta, kalnuose nuolatos veikianti diskoteka. Beje, ten susiduria Dolomitines Alpes su Tirolio kalnų regionu. Pagyrimai nuostabiajai Grūdos vadovei ir slidžių instruktorei Vaivai. Ji pastatė ne vieną slidininką ant slidžių. Taip, kad pradedantiesiems labai pasiseks, jei ji lydes grupę. Būsite apsupti geru rupesčiu ir nereikės sukti galvos, kaip čia išmokti. Na ir, aišku, būsite pakrikštyti kaip priklauso kalnuose.... Taigi, linkime būti kalniečiais. Gintaras ir Nomeda iš Marijampolės

 

9 diena

 

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.


10 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.


 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 

 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra);
 • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais (išvykstant anksti, gali būti pusryčių paketai);
 • 7 nakvynės Italijoje, viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis;
 • kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje – 23 EUR/suaugusiam,59 EUR/senjorui virš 65m., 16 EUR/vaikams iki 18m.;
 • civilinės atsakomybės draudimas – 28 EUR/asm;
 • slidinėjimo abonementas (nuo 90 iki 170 EUR/asm, Vaikai iki 8m. amžiaus slidinėja nemokamai kartu su suaugusiuoju, išsipirkusiu slidinėjimo abonementą. Už slidinėjimo abonemento kortelę imamas 5 EUR užstatas, kuris grąžinamas paskutinę slidinėjimo dieną grąžinant kortelę.);
 • slidinėjimo instruktoriaus paslaugos;
 • inventoriaus nuoma; gėrimai vakarienių metu;
 • kurorto mokestis – 11 EUR/asm., vaikai iki 14 metų nemoka;
 • papildomos paslaugos.

 

Papildoma informacija

 

DOKUMENTAI
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams), keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

 

DRAUDIMAS
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus - www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).


PAPILDOMA INFORMACIJA
Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis. Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.


REKOMENDUOJAME
Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama. Rekomenduojame turėti maudymosi kostiumą, rankšluostį, patalynę.

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt

 


Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 319 €
7 - 14 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Kauno + 4★ viešbutis su viskas įskaičiuota + DOVANA
+21+17

Šėlsmas Saulėtame Krante - 4★ Bulgarija su viskas įskaičiuota tik nuo 319€ Dovanojame pervežimą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
gegužės 3 - 10d.gegužės 3 - 17d.gegužės 10 - 17d.birželio 28 - liepos 5d.liepos 26 - rugpjūčio 2d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 315 €
7 - 10 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 4★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+22+18

Rytietiškas šiaurės Afrikos perlas - Maroko pajūris 4★ su maitinimu vos nuo 315€
balandžio 15 - 22d.balandžio 15 - 25d.balandžio 18 - 25d.

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke....
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 195 €
3 - 4 ☾ | Tiesioginis skrydis + 3★ viešbutis + pusryčiai
+12

Ankstyvas pavasaris Paryžiuje tik nuo 195€
kovo 5 - 8d.kovo 12 - 15d.kovo 12 - 16d.

Į šį miestą patekti nori kiekviena bent kiek romantiška siela. Pasigerti panorama nuo Monmartro kalvos, kavinukėje prie Liuksenburgo sodų sukirsti raguolį,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!