Svajonių ir salų miestas Venecija tik nuo 239€

2016m. gruodžio 14 - 19d.

Atnaujinta: 2016-10-03
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Kelionės tipas: Savarankiška kelionė.
 
Kelionės trukmė: 5 naktys (gruodžio 14 - 19 d.).

Skrydis: Su persėdimu Vilnius - Venecija - Vilnius

2016/12/14 Vilnius 06:30-08:20 Paryžius 13:20-17:40 Venecija.
2016/12/19 Venecija 12:55-14:15 Frankfurtas prie Maino 17:40-20:50 Vilnius.


Bagažas: 10 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + 20x20x35 cm mažesnių išmatavimų krepšys..

Kainos nurodytos vienam asmeniui keliaujant dviese.

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 83300, el. paštu info@pasirinksparnus.lt

Pasirinkus 3★ viešbutį „Hotel Centrale“Įvertinimas: Geras 7,3 balo
 • 20 metrų nuo autobusų stotelės į Veneciją
 • Visuose kambariuose yra vonios kambarys ir palydovinė televizija
 • Kiekvieną trečiadienį ir penktadienį ryte šalia viešbučio, vos už keleto žingsnių vyksta vietinis turgus
Kelionės kaina nuo
239 €
Pasirinkus 2* viešbutį „Hotel Airone“
 • Viešbutis yra puikioje vietoje, netoli vandens autobuso stotelės ir priešais Santa Lucia stotį
 • Iš visų kambarių atsiveria vaizdai į sodą arba Didįjį kanalą
Kelionės kaina nuo
266 €

Venecija – miestas, kuriame nėra jokio kito verslo – tik turizmas. Todėl viskas sukurta Jums. Gyventojų mintys – tik apie Jus.


V a., kai Italija dar nebuvo vieninga šiuolaikinė šalis, o tik iš daugybė savarankiškų regionų, buvo įkurta Venecija. XII a., venecijiečiai pirkliai kontroliavo didelę dalį visos Viduržemio Viduržemio jūroje vykusios prekybos. Taip pat, tarsi privilegija jų kontrolėje buvo ir prabangos dalykai, kaip šilkas ir prieskoniai iš Rytų. Klestintis miestas buvo vienas galingiausių ir turtingiausių visoje Europoje (o iš tiesų, ir tuometiniame pasaulyje). Buvusią miesto didybę ir šiandien mena prabangūs pirklių namai, išsidėstę abipus Didžiojo kanalo.

 

Didysis kanalas Venecijoje - nuo seno turtingiausiųjų miestelėnų namai

 

Venecija žymi visame pasaulyje dėl savo kanalų. Ji pastatyta ant žemų, dumblinų Adrijos jūros vandenų, kurie reguliariai patvinsta. Miestas turi 118 salelių ir apie 150 kanalų. Salos, ant kurių stovi miestas, yra sujungtos apie 400 tiltais. Senamiestyje tiltai naudojami kaip keliai, o visas transportas yra ant vandens arba ant kojų. XIX a. Venecijoje pastatyta geležinkelio stotis. Venecija yra didžiausias Europos miestas, kuris pasižymi mažiausiu automobilių skaičiumi.

 

Beje, žvelgiant iš kosmoso, centrinis Venecijos salynas primena žuvį.

 

Venecijos žemėlapis 

 

Klasikinė Venecijos valtis yra gondola. Tačiau šiuo metu gondolomis naudojasi tik turistai arba gyventojai vestuvių ar kitų švenčių proga. Neatsiejama Venecijos dalis gondolos tapo nuo XI amžiaus. Grakštaus korpuso, plokščiadugnis laivelis labai tinka plaukioti siaurais kanalais, o nežymus pirmagalio išlenkimas atsveria irkluotojo jėgą ir neleidžia gondolai sukinėtis ratais. 1562 m. buvo paskelbtas nutarimas, reikalaujantis visas gondolas dažyti juodai, kad gyventojai liautųsi demonstravę savo turtingumą. Ypatingomis progomis jos puošiamos gėlėmis.

 

Dauguma venecijiečių naudojasi vandens autobusais (itališkai vaporetti), kurie reguliariai plaukioja po miesto kanalus ir salas. Mieste taip pat yra labai daug privačių valtelių.

 

Venecijos saulėlydis

 

 

Kokios kainos Venecijoje?

2015-ųjų metų duomenys


Klausimas kirbantis ne vieno keliautojo galvoje. Aktualus ne tik tada, jei tai viena pirmųjų Jūsų kelionių į užsienį. Ypač svarbu kainas žinoti, jei apsistosite studijos tipo apartamentuose, kuriuose galima maistą gamintis patiems. 

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1,1 Vietinis alus (0,5 l) ~ €4,5 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €1,4
Ryžiai (1 kg) ~ €1,73 Importinis alus (0,33 l) ~ €3,25 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €10
Šviesios duonos kepalas ~ €1,73 Vanduo (0,33 l) ~ €1,5 Taksi 1 km ~ €1,75
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €11,5 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1,15 Benzinas (1 l) ~ €1,62
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €2,23 Cappuccino kava ~ €1,43  
Obuoliai (1 kg) ~ €1,76 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €2,5  
Apelsinai (1 kg) ~ €2 McMeal Mcdonalds restorane ~ €8  
Pomidorai (1 kg) ~ €1,88 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €60  
Vanduo (1,5 l) ~ €0,38 Dienos pietūs ~ €15  
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1,35    
Importinis alus (0,33 l) ~ €2    

 

 

Vynas ir kumpis

 

Venecijoje labai daug vyno krautuvėlių. Jau nuo maždaug €5 galite įsigyti gero vidutinės klasės vyno butelį. Italija vynų kraštas, tad galite nesibodėti ir drąsiai ragauti pilstomo stalo vyno, kuris čia dažnai gero skonio ir partauklios kainos. Kad nebūtumėte gyvi vien tik tauriu gėrimu, nusipirkite ir skanaus vytinto kumpio. Tačiau, būkite atidūs, pirkite tik ką tik atpjautus gabalėlius. Toks jis - skanesnis. 

 

 
Svarbiausi dalykai, kurių negalima praleisti

 

Venecija garsėja ypač dideliu lankytinu objektų skaičiumi. Vargu, ar pavyks juos visus apžiūrėti per vieną kelionę, todėl pateikiame tik keliatą pačių svarbiausių.

 • Didysis kanalas (Canal Grande) – Venecijos gondolų greitkelis vingiuojantis apie 4 km per visą miestą. Ties šiuo kanalu kadaise kūrėsi įtakingiausios ir turtingiausios venecijiečių šeimos. Apžiūrėti prabangius, neretai auksu ir įmantriomis detalėmis išpuoštus, namus patogu įsėdus į vandens autobusą vaporetto. Nors daugelis namų jau neteko buvusios didybės, tačiau fotografavimui tai vis dar puikiausia vieta.


   
 • Šv. Morkaus aikštė (Piazza San Marco) – didžiulė, svarbiausia miesto aikštė. Legenda teigia, kad Napoleonas šią vietą pavadinęs „elegantiškiausia Europos svetaine“. Dabar aikštėje įsikūrę daugybė lauko kavinių. Tačiau labiausiai verta užsuktį į seniausią kavinę Italijoje ir Europoje, 1720 metais atidarytą Caffè Florian (nuotrauka žemiau). Tegu plaukia Venecija pro Jūsų akis, kol mėgausitės tobulo aromato kava. 


   
 • Šv. Morkaus bazilika (Basilica San Marco) – tai centrinė miesto šventovė - katedra Šv. Morkaus aikštėje, viena iš maždaug 200 Venecijoje esančių bažnyčių. Maldos namų fasadas, kupolai ir sienos gausiai išpuošti mozaikomis atspindinčiomis bizantinio meno tradicijas. Auksu ir brangakmeniais išpuoštas bazilikos altorius vadinamas Pala d‘Oro. Bazilikos lobyne sukaupta bažnytinių vertybių ir brangakmenių kolekcija, joje saugoma daugiau kaip 100 relikvijų. 

 • Dožų rūmai (Palazzo Ducale), gotikiniai rūmai atstatyti XIV-XV a. Šioje vietoje buvo įsikūrusi klestinčio miesto valdžia. Rūmų viduje galima išvysti gausiai žymiausių ano meto tapytojų dekoruotus kambarius ir sales. Dožų rūmai Atodūsių tiltu sujungti su buvusiu kalėjimu, per šį tiltą įtariamieji buvo vedami į apklausas.


   
 • Kampanilė (Campanile) – varpinė stovinti greta bažnyčios, kartais – rotušės. Daugiaaukštė, dažnai aukštesnė už bažnyčią ar rotušę. Apskrito, daugiakampio ar kvadratinio bokšto pavidalo, apatinė dalis dažniausiai be langų, viršutinė turėjo langus. Tokia varpinė pastatyta San Marco (Piazza San Marco) aikštėje. Jis restauruotas XVI a. po to, kai žemės drebėjimo metu apgriuvo ankstesnis bokštas-švyturys, pastatytas XII a. XX a. pradžioje Kampanilė buvo dar kartą atstatyta. 99 m aukščio bokšto viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria ne tik kvapą gniaužiantis Venecijos stogų vaizdas, bet ir lagūnos bei aplinkinių salų panorama.


   
 • Rialto tiltas (Ponte di Rialto) pastatytas XVI a. pabaigoje. Manoma, kad tai pirmasis tiltas Venecijoje. Jei ir - ne, tai tikrai pats įspūdingiausias. Jis - vienas iš labiausiai turistų lankomų objektų Venecijoje. Dengtas architektūrinis statinys jungia abu Didžiojo kanalo krantus, dažnas ant miestą vaizduojančių atviručių.

 
 


 


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 319 €
7 - 14 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Kauno + 4★ viešbutis su viskas įskaičiuota + DOVANA
+21+17

Šėlsmas Saulėtame Krante - 4★ Bulgarija su viskas įskaičiuota tik nuo 319€ Dovanojame pervežimą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
gegužės 3 - 10d.gegužės 3 - 17d.gegužės 10 - 17d.birželio 28 - liepos 5d.liepos 26 - rugpjūčio 2d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 315 €
7 - 10 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 4★ viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+22+18

Rytietiškas šiaurės Afrikos perlas - Maroko pajūris 4★ su maitinimu vos nuo 315€
balandžio 15 - 22d.balandžio 15 - 25d.balandžio 18 - 25d.

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke....
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 195 €
3 - 4 ☾ | Tiesioginis skrydis + 3★ viešbutis + pusryčiai
+12

Ankstyvas pavasaris Paryžiuje tik nuo 195€
kovo 5 - 8d.kovo 12 - 15d.kovo 12 - 16d.

Į šį miestą patekti nori kiekviena bent kiek romantiška siela. Pasigerti panorama nuo Monmartro kalvos, kavinukėje prie Liuksenburgo sodų sukirsti raguolį,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!