Paskutinę minutę – į Afriką, nes viskas įskaičiuota Kenijoje nuo 636€

2016m. lapkričio 26 - gruodžio 3d.

Atnaujinta: 2016-11-23
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Šią kelionę renkuosi nes

 
 Kai mėgausiuosi Kenijos saule Lietuvoje, ko gero, bus šalta ir šlapia.
 Gyvensiu ant Indijos vandenyno kranto tikrąja to žodžio prasme.

 Ragausiu egzotiškus Kenijos virtuvės patiekalus.

Skrisiu tiesiogiai iš Varšuvos į kurią galiu patogiai ir nebrangiai nusigauti (skaityti pabaigoje).

Pasirinkus 3★ The Reef Hotel MombasaĮvertinimas: Geras 7,1 balo
 • Lauko baseinas
 • Viešbutis ant jūros kranto
 • Sporto pramogos: teniso kortai, treniruoklių salė, golfo aikštynas, žvejyba, biliardas, stalo tenisas, burlenčių sportas, plaukimas kanojomis, nardymas, paviršinis nardymas
 • SPA centras bei grožio salonas
Kelionės kaina nuo
636 €

Kelionės trukmė: 7 nakvynės (lapkričio 26 - gruodžio 3 d.).

Skrydis: Varšuva - Mombasa - Varšuva.

Bagažas: 5 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + 20 kg registruotas bagažas.

Pervežimas: Oro uostas - viešbutis - oro uostas.

Kainos nurodytos vienam asmeniui keliaujant dviese. Nedelskite norėdami rezervuoti vietą, nes jų skaičius ribotas, o kainos kyla kasdien. 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt.

 

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai

 

 

MOKILIZINGĄ RENKASI DAUGIAU NEI 800 TŪKST. KLIENTŲ, NES:

 • Jis turi daugiau nei 15 metų patirties;
 • Vertina ištikimus klientus;
 • Suteikia galimybę pirkti lizingu kartu su šeimos nariu ar draugu;
 • Gali pasiūlyti Jums priimtiną mokėjimo grafiką – pirmos įmokos atidėjimą, mokėjimo dienos pasirinkimą, išankstinį atsiskaitymą.

Paskolų sąlygas rasite čia - www.mokilizingas.lt/lizingas

Turite klausimų? Susisiekite su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt 

 

 

 

Kodėl keliauti į Keniją? 

 

Atvykę į Keniją atsidursite lyg alternatyvioje realybėje, kur viskas šiek tiek kitaip. Jau nuo pirmųjų žingsnių suprasite, jog tai - ne įprata mums Europa, kur viskas aišku ir paprasta. Tai - laukinės Kenija, kvepianti, karščiu, dulkėmis ir vietinės virtuvės kvapais. Ši šalis pasižymi didele etnine įvairove, bet tik 1 % šalies gyventojų kilę ne iš Afrikos. Čia galima išvysti daug egzotiškų genčių ir gyventojų, praktikuojančių savo tikėjimus, ritualus ir religiją. Kenija vilioja keliautojus šiluma ir egzotiška gamta – atrodo čia yra viskas, ko reikia idealiam poilsiui: laukinę gamta, balto smėlio paplūdimiai, egzotiški gyvūnai, koraliniai rifai ir vietinių žmonių įpročiai. 

 


Kokie orai Kenijoje? 

Kenijos klimatas - gana sausas. Šalies viduje liūtys ir temperatūros yra artimai susiję su dideliais drėgmės ir sauso oro pokyčiais. Pakrantės klimatas yra šiltas ir drėgnas, centrinėje aukštikalnių zonoje yra vėsu ir drėgna, o šiaurinėje ir rytinėje dalyse yra sausa ir karšta. Kenijai būdingos stiprios sezoninės liūtys, kurių trukmė ir laipsnis įvairuoja pagal vietovę kiekvienais metais. Sąlyginai drėgna pakrantės zona kasmet gauna 1000mm lietaus kasmet. Daugiausia kritulių Kenijoje iškrenta nuo balandžio iki liepos mėnesio, o gruožio mėnesis - tai sausrų, kurios tęsiasi iki kovo pabaigos, pradžia. Apskritai Kenijoje lietaus kitais mėnesiais nei balandis ir gegužė - nedaug, saulėtos atostogos - praktiškai garantuotos.

 

 

Kelionė į safarį - būtina

 

Pagrindinė Kenijos turizmo šaka yra safariai. Visai nenuostabu, kadangi Kenija - viena iš šalių, kur vis dar galima stebėti natūralią laukinių gyvūnų migraciją sausros metu. Turint galvoje tai, kad laukinėje Kenijos gamtoje galima išvysti ne tik visus didžiojo Afrikos penketo gyvūnus: dramblį, raganosį, buivolą, liūtą ir leopardą, bet ir dar daugiau - Kenija įvardijama kaip viena geriausių krypčių safarių mėgėjams. Sausros Kenijoje prasideda įpusėjus gruodžio mėnesiui ir tęsiasi apytiksliai iki kovo mėnesio pabaigos, taigi šis periodas ir yra pats tinkamiausias norintiems pamatyti migruojančius gyvūnus. Artimiausia ir populiariausia safarių kryptis nuo Mombasos pakrantės - tai rytinis bei vakarins Tsavo nacionaliniai parkai.

 

  

Vandens pramogos šalia Jūsų viešbučio 

 

Vandens sportui ir nardymui bei kitoms vandens pramogoms geriausias laikas yra sausio, vasario, kovo, rugsėjo, spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Kenijos pakrantė priskirtina tropinio klimato zonai, nors santykinis oro drėgnumas yra gana didelis, iš aukštikalnių ateinantis lengvas vėjelis neužleidžia vietos sausam ir varginančiam karščiui. Vandens temperatūra laikosi apie +26C ir retai kada būna žemesnė. Visoje Mombasos pakrantėje gana gerai išvystytos tokios vandens pramogos kaip nardymas, paviršinis nardymas, jėgos aitvarų sportas, burlenčių sportas, žvejyba, buriavimas, vandenlenčių sportas ir t.t. O Jūsų viešbučio personalas mielai padės Jums suorganizuoti šias pramogas pagal Jūsų poreikius. 

 

 

Naudinga informacija keliaujant į Afriką

 

 • Kenijos laiko juosta - GMT+3, t.y., +1 valanda pagal Lietuvos laiką;
 • Arbatpinigiai - nėra privalomi, tačiau gidai, vairuotojai, padavėjai ir viešbučio aptarnaujantis personalas bus pamalonintas, jeigu gaus šiek tiek arbatpinigių;
 • Vizos Lietuvos Respublikos piliečiams būtinos norint patekti į šalį, tačiau jas galima lengvai įsigyti atvykus, Kenijos oro uoste. Vizos kaina apie 50 USD.
 • Pagalbos telefonai nelaimės atveju: 999 - (greitoji, gaisrinė, policija); 122 - policija.

Keliaujant po Afriką reikia būti labai budriems, nes čia gana dažnos smulkios vagystės. Patariama neimti į kelionę ypač vertingų daiktų ir apskritai - nepalikti jokių savo daiktų be priežiūros. Vertingiems daiktams patariama viešbutyje išsinuomoti nedidelį seifą, kuris stovės Jūsų kambaryje. Kelionėje reikėtų vengti vaikštinėti ar važinėti nedideliais keliais tamsiu paros metu, nedėrėtų su savimi nešiotis didelių pinigų sumų, vykite į nežinomas vietas su nepažįstamais nepatikimais asmenimis, žmonių susibūrimo vietose saugokite savo daiktus nuo kišenvagių ir t.t. Kelionėje turėkite svarbiausių dokumentų, tokių kaip pasai, medicininių išlaidų draudimas kopijas ir laikykite jas atskirai nuo orginalų. Bankomatais geriau naudotis banko darbo valandomis, nes jei bankomatas Jums negrąžintų kortelės - banke ją galėsite atgauti nedelsiant.

 

 

Kokia kalba yra kalbama Kenijoje?  

 

Oficialios nacionalinės Kenijos kalbos yra anglų ir suahilių kalbos. Abiem kalbomis yra kalbama visoje šalyje. Tačiau keliautojams rekomenduojama žinoti svarbiausius žodžius ir suahilių kalba, kadangi anglų kalba labiausiai paplitusi didmiesčiuose, naudojama valstybinėse institucijose, mokyklose, o atokiau nuo miesto esančių vietovių gyventojai dažnai kalba tik suahilių ar savo genties kalbomis.Svarbiausių žodžių suahilių kalba žodynėlis:

 

Labas - Habari

Labas (norint atsakyti) - Sijambo
Kaip gyvuojate? / Kaip sekasi? - Habari? / Hujambo? / Habari yako?
Gerai / viskas gerai (įprastiniam atsakymui į klausimą "kaip sekasi?) - Nzuri / Sijambo
Viso gero - Kwaheri
Skanaus - Chakula chema

Ačiū - Asante

Nėra už ką - Asante kwa kushukuru
Suprantu - Naelewa
Nesuprantu - Sielewi

Atleiskite - Samahani

Kur yra tualetas? - Choo kiko wapi?

Kiek tai kainuoja? - Hii ni bei gani?

Palikite mane ramybėje - Usinisumbue


 

Papročiai, kuriuos derėtų žinoti turistams

 

Vakarienės metu vyrams priimta dėvėti ilgas kelnes ir marškinius. Be to, nepatariama musulmoniškose miesto dalyse dėvėti per daug atvirus rūbus. Nudistų pliažai Kenijoje uždrausti, taigi paplūdimiuose būtina degintis su maudymosi kostiumėliu.

 

Reikalingi skiepai, keliaujant į Afriką

 

Prieš išvykstant į kelionę būtina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio ir difterijos, bei kelionėje turėti skiepų sertifikatą (ir kopiją). Rekomenduojami skiepai nuo vidurių šiltinės, hepatito A ir B.


Dėl papildomos informacijos ir rekomenduojamų skiepų kreipkitės į savo gydytoją arba skambinkite į „Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centrą“ telefonu (8-5) 2159273. Daugiau informacijos: www.infovakcina.lt

 

Kenijoje nenaudokite vandentiekio vandens (valytis dantis reikėtų pirktu parduotuvėje vandeniu. Nepatartina naudoti ir ledukų gėrimams šaldyti - jie gali būti pagaminti iš vandentiekio vandens), o nusipirkę geriamo vandens - atsukite jį patys ar paprašykite, kad butelis būtų atidarytas Jūsų akivaizdoje. Venkite pirkti maistą iš gatvės prekeivių. Patariame pasikonsultuoti su gydytoju dėl papildomų profilaktikos priemonių, padedančių užsienio šalyse išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su neįprastu maistu, kitokiais mitybos įpročiais. Turėkite apsauginį tepalą nuo vabzdžių. Maliariją perneša moskitai, geliantys dažniausiai naktį arba prieblandoje. Būtinos geros apsaugos nuo vabzdžių priemonės, tokios kaip specialūs repelentai ir tepalai. Rekomenduojama vartoti geriamuosius vaistus nuo maliarijos.

 

Ką įsidėti pakuojantis daiktus?


- stipriausią kremą nuo saulės;

- akinius nuo saulės
- vaistinėlę (įsidėkite antiseptikų, plataus veikimo antibiotikų, rūgštingumą neutralizuojančių preparatų, vaistų nuo peršalimo ir antihistamininių vaistų, vaistų nuo maliarijos, repelentą nuo vabzdžių, vaistų nuo viduriavimo).
- adapterį elektros lizdui (UK-EUR tipo)
- žirklutes, pincetą, būtiniausius higienos reikmenis;
- kišeninį žibintuvėlį

   

 

 Šią išvyką vykdo Pasirink Sparnus partneris, didžiausias kelionių organizatorius Lenkijoje – Itaka.

 

Kaip nuvykti į oro uostą?


1. Automobiliu iš Lietuvos. Nuo Vilniaus ar Kauno Frederiko Šopeno aerouostą galima pasiekti per mažaug 6-7 val. (apie 400Km atstumas). Jei važiuotumėte dyzeliniu automobiliu, kuris vidutiniškai vartoja 7l kuro 100 kilometrų, kelionė visiems automobilio keleiviams kainuotų apie €30 (~104 Lt). Atvykstantiems savo automobiliu, galime rezervuoti sugomą automobilių aikštelę iš kurios prie terminalo nemokamai nuveža ir parveža specialus transportas.
2. Autobusu iki Varšuvos. Iš Vilniaus reguliariai kursuoja net kelių skirtingų vežėjų autobusai. Pasirinkite iš Eurolines, Simpleexpress, Luxexpress. Bilietus įsigysite nuo €15.93 (55,00 Lt).
Pasiekus Varšuvą nukeliauti į aerouostą galite taksi, arba viešuoju transportu. 

Oro uostą su kitais miesto rajonais jungia 5 autobusų linijos.
148 autobusas (kasdien nuo 04:35 iki 22:35 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY – NOWOURSYNOWSKA - MOST SIEKIERKOWSKI - GROCHOWSKA.
175 autobusas (kasdien nuo 04:58 iki 23:27 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL.JEROZOLIMSKIE (Central Railway Station) - KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE - PL. PIŁSUDSKIEGO.
188 autobusas (kasdien nuo 04:43 iki 22:13 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Miesto centras. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL. ARMII LUDOWEJ - AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH – SZASERÓW – MAKOWSKA.
331 autobusas (darbo dienomis nuo 04:38 iki 17:52 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Metro Wilanowska stotis. Pagrindinės gatvės - NARKIEWICZA, WIRAŻOWA, POLECZKI, ŁĄCZYNY, PUŁAWSKA, AL. WILANOWSKA.
Naktinis N32 (kasdien nuo 23:09 iki 04:39 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Centrinė geležinkelio stotis.

Jei nuspręstumėte į Varšuvą keliauti diena ankščiau, informuokite mus. Pasistengsime pateikti patrauklų pasiūlymą poilsiui viešbutyje netoli oro uosto.


 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt.

 

 


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 360 €
10 ☾ | Skrydis iš Vilniaus + apartamentų viešbutis
+22+20

JUODASIS PENKTADIENIS: 10 naktų Kanaruose - Fuerteventuros karštis laukia tik nuo 360€
2018m. sausio 16 - 26d.

Vandens sporto mėgėjai renkasi Fuerteventurą. Saloje galėsite išmėginti įvairias pramogas, tad nuobodžiauti neteks.
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 293 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis
+24+22

JUODASIS PENKTADIENIS: vasarą pratęskime Bulgarijoje tik nuo 293€
2018m. rugpjūčio 30 - rugsėjo 6d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 339 €
7-14 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★(★) viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas + reg. bagažas
+26+25

JUODASIS PENKTADIENIS: viskas įskaičiuota saulėtame Egipte - nuo 339€
gruodžio 2 - 9d.gruodžio 2 - 18d.2018m. sausio 6 - 13d.2018m. sausio 6 - 20d.

Nerūpestingos ir atpalaiduojančios viskas įskaičiuota atostogos. Kur? Hurgadoje - viename iš populiariausių Raudonosios jūros kurortų, kuris iš nedidelio...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!