Inspiracijų šalis – Kuba. 11 kultūra pulsuojančių dienų už itin gerą kainą - tik 1087€   (gruodžio 2-14d.)

„Išvysti Kubą – įžvelgti meilę“, – sakoma vienoje kubiečių dainų. Čia šokama ir dainuojama ne tam, kad palinksmintų užsieniečius, o todėl, kad muzika ir šokis – tai gyvenimas. Kuba nepanaši į jokią kitą pasaulio šalį; kurioje svarbiausia yra ne architektūra, gamtos įžymybės ar paplūdimiai, o supanti aplinka ir žmonės.
Atnaujinta: 2016-11-28
2Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Šią kelionę renkuosi nes

 
 Kai mėgausiuosi Kubos saule Lietuvoje bus šalta ir, ko gero, šlapia.
 
Gruodžio mėnesį jūros vandens vidutinė temperatūra siekia 28 laipsnius šilumos. 

 Gyvensiu itin gerų atsiliepimų viešbutyje.

 Turėsiu progą išbandyti garsiuosius Kubos cigarus. 

Skrisiu tiesiogiai iš Varšuvos į kurią galiu patogiai ir nebrangiai nusigauti (skaityti pabaigoje).

Neįtikėtinai gera kaina!Įvertinimas: Labai geras 8 balai
4★ viešbutis „Playa Costa Verde"
  • 100 metrų nuo paplūdimio su nemokamais gultais, skėčiais ir rankšluosčiais
  • 4 restoranai ir 7 barai
  • Vaikų ir suaugusiųjų lauko baseinai
  • 2 sūkurinės vonios
  • Animacija
Pasirinkite kelionės paketą:

 Kelionės tipas: Paketas. Kelionę vykdo Pasirink Sparnus partneris, didžiausias kelionių organizatorius Lenkijoje – Itaka. 

Kelionės trukmė: 10 naktų (gruodžio 2 - 14 d.)

Skrydis: Tiesioginis skrydis Varšuva - Kuba - Varšuva 

Bagažas: 5 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + 20 kg registruotas bagažas

Pervežimas: Oro uostas - viešbutis - oro uostas

Kainos nurodytos vienam asmeniui keliaujant dviese

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt 

 

GO Cuba from Joshua Morin on Vimeo.

 

 

Kur yra Kuba?


Žinoma, kad Karibų jūroje! Kubos salyno sudėtyje yra apie 1600 mažesnių ir didesnių salų, iš kurių dvi priklauso Didžiųjų Antilų salų grupei – tai Kubos ir Chuventudo salos. Pietuose Kubos krantus skalauja Karibų jūra, pietvakariuose – Jukotano sąsiauris, rytuose – Vėjų sąsiauris, skiriantis nuo Haičio salos, šiaurėje – Floridos sąsiauris, skiriantis JAV Floridos valstijos.

 

Gamta apdovanojo Kubą unikaliomis savybėmis, todėl ji - ideali vieta turistams. Stipriausias traukos objektas - tai 5745 km ilgio pakrantės ruožas, kuriame gausu įvairių paplūdimių, galinčių patenkinti pačius įvairiausius reikalavimus. Kai kurių jų, pavyzdžiui, Varadero paplūdimio, smėlynai driekiasi daugiau negu 20 km. Mažesni paplūdimiai – idealūs įsimylėjėliams.

 

 

Ten šilta, ar karšta?


Kuba – tropikų šalis ir 330 dienų per metus čia šviečia saulė. Vidutinė metinė temperatūra – apie 25,5ºС. Šalčiausias mėnuo – sausis, vidutinė temperatūra 21ºС, o šilčiausias – liepa, vidutinė temperatūra apie 30ºС. Vandens temperatūra prie kranto: žiemomis – 25ºС, o vasaromis – 28ºС.

 

 

Politika trumpai


Sostinė - Havana. Šalies pavadinimas – Kubos respublika. Kuba yra socialistinė valstybė, parlamentinė respublika. Šalį nuo 1959 metų valdo Fidelis Kastro, pirma kaip premjeras, o nuo 1976 metų - kaip valstybės ir ministrų tarybų prezidentas. Jis taip pat ir komunistų partijos pirmasis sekretorius bei karo pajėgų vadas. Šalis suskirstyta į 14 provincijų ir Havanos administracinį vienetą.

 

 

Kas ten gyvena?


Kuboje gyvena apie 11,4 milijonų žmonių. Dvi pagrindinės etninės grupės: mulatai – 51 % ir europiečiai – 37 %, taip pat afrikiečiai – 11 %, kiniečiai – 1 %.

 

Ar kas nors moka angliškai?


Oficiali kalba – ispanų, todėl naturalu, kad ja kalba daugiausiai gyventojų. Su vietiniais gyventojais susibendrauti kitomis kalbomis bus nelengva, todėl prigriebkite kišeninį ispanų kalbos žodyną.


 

Kuo kubiečiai tiki?


Kuboje religija atskirta nuo valstybės. Gyventojai gali rinktis religiją. Plačiausiai paplitusi krikščionybė. Čia yra daug veikiančių bažnyčių, kurios turi didelę architektūrinę ir meninę vertę - tai Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kitos.

 

Ką reikia žinoti apie pinigus


Kubos pesas lygus 100 sentavų. Nuo 2004 metų, kuomet buvo uždraustas JAV doleris, šalies pinigų rinkoje egzistuoja nekonvertuojamas pesas, skirtas vidiniams atsiskaitymams, ir konvertuojamas pesas, skirtas atsiskaitymams su užsienio turistais. Vienas toks pesas prilygintas 1 JAV doleriui.


 

Nesielkite, kaip vietiniai


Kuboje nepatartina naudotis visuomeniniu transportu, nes paslaugų lygis yra labai žemas. Turistams Kuboje yra specialūs, turistiniai taksi. Taksi galima užsakyti iš bet kurio viešbučio. Šių mašinų maršrutai pastoviai yra kontroliuojami, o tai padeda užtikrinti keleivių saugumą.


 

Kaip atostogauti saugiai


Pavojingų vabzdžių ir gyvūnų įkandimai Kuboje beveik negresia. Bet maudytis neįrengtame paplūdimyje pavojinga. Jūros dugnas gali būti pilnas aštrių koralų nuolaužų ir jūros ežių. Labai pavojingos gali būti medūzos, vadinamos „portugališkaisiais laiveliais“, kurias vasara vėjai kartais atplukdo prie kranto. Paplūdimiai apsupti koraliniais rifais, tad stambioms žuvims, tokioms kaip rykliai, neprieinami.
Didžiausias pavojus Kuboje – tai saulė. Nudegimus nuo saulės galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. 

 

Vandens iš čiaupo gerti nerekomenduojama, geriau pirkti mineralinį.


 

Kas čia skanu?

 

Nacionalinės virtuvės pagrindą sudaro sezoniniai vaisiai, kepta kiauliena, ryžiai „kongri“ – balti ryžiai su juodosiomis pupelėmis, daržovės, jūros gėrybės, naminiai desertai.

 

Ar palikti arbatpinigių Kuboje?


Kuboje įprasta mokėti arbatpinigius 5-15% nuo sąskaitos. Nešikui, viešbučio kambarinei duodamas 1 USD.


 

Kubos veidas


Šalies savitumu - la cubania – saloje su pasididžiavimu vadinami vietiniams gyventojams būdingi bruožai ir šalies kultūros ypatumai. Į šią sąvoką įeina kubiečių išvaizda, susiformavusi iš dviejų pagrindinių tautų bruožų - ispanų ir afrikiečių, ir jų linksmas charakteris. Kubos gyventojai visada besišypsantys, labai svetingi, malonūs. Greita ispanų kalba pripildyta idomių, kartais netikėtų posakių. Kubiečiai labai drasūs, kilnūs, jų charakteryje jungiasi žmogaus savigarbos principai ir meilė Tėvynei. Tai veržlūs, pašaipūs ir labai aistringi žmonės.

 

Ar viskas galima?


Tikrai ne :) Negalima fotografuoti karinės technikos, kariškių, pramonės įmonių. O vietiniai gyventojai, atvirkščiai, labai mėgsta fotografuotis. Bet visada reikia paklausti jų leidimo.

  

 

Ar brangu Kuboje? 

  

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1.43 Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.90 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.04
Ryžiai (1 kg) ~ €0.78 Importinis alus (0,33 l) ~ €1.30 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €0.90
Šviesios duonos kepalas ~ €0.41 Vanduo (0,33 l) ~ €0.49 Taksi 1 km ~ €0.70
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €3.28 Dienos pietūs ~ €4.49 Benzinas (1 l) ~ €1.15
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €0.97 Cappuccino kava ~ €1.14  
Obuoliai (1 kg) ~ €3.86 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.10  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.89 McMeal Mcdonalds restorane ~ €5.17  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.15 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €13.48  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.75    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.98    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.54    

 

  

Kaip nuvykti į oro uostą?

 
1. Automobiliu iš Lietuvos. Nuo Vilniaus ar Kauno Frederiko Šopeno aerouostą galima pasiekti per mažaug 6-7 val. (apie 400Km atstumas). Jei važiuotumėte dyzeliniu automobiliu, kuris vidutiniškai vartoja 7l kuro 100 kilometrų, kelionė visiems automobilio keleiviams kainuotų apie €30 (~104 Lt). Atvykstantiems savo automobiliu, galime rezervuoti sugomą automobilių aikštelę iš kurios prie terminalo nemokamai nuveža ir parveža specialus transportas.
2. Autobusu iki Varšuvos. Iš Vilniaus reguliariai kursuoja net kelių skirtingų vežėjų autobusai. Pasirinkite iš Eurolines, Simpleexpress, Luxexpress. Bilietus įsigysite nuo €15.93 (55,00 Lt).
Pasiekus Varšuvą nukeliauti į aerouostą galite taksi, arba viešuoju transportu. 

Oro uostą su kitais miesto rajonais jungia 5 autobusų linijos.
148 autobusas (kasdien nuo 04:35 iki 22:35 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY – NOWOURSYNOWSKA - MOST SIEKIERKOWSKI - GROCHOWSKA.
175 autobusas (kasdien nuo 04:58 iki 23:27 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL.JEROZOLIMSKIE (Central Railway Station) - KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE - PL. PIŁSUDSKIEGO.
188 autobusas (kasdien nuo 04:43 iki 22:13 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Miesto centras. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL. ARMII LUDOWEJ - AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH – SZASERÓW – MAKOWSKA.
331 autobusas (darbo dienomis nuo 04:38 iki 17:52 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Metro Wilanowska stotis. Pagrindinės gatvės - NARKIEWICZA, WIRAŻOWA, POLECZKI, ŁĄCZYNY, PUŁAWSKA, AL. WILANOWSKA.
Naktinis N32 (kasdien nuo 23:09 iki 04:39 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Centrinė geležinkelio stotis.

Jei nuspręstumėte į Varšuvą keliauti diena ankščiau, informuokite mus. Pasistengsime pateikti patrauklų pasiūlymą poilsiui viešbutyje netoli oro uosto.

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt


Papildomai galite užsakyti
  • Pervežimas iš oro uosto
  • Automobilio nuoma
  • Kelionės draudimas
  • Automobilio parkavimo paslaugos
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (2)
vladimiras
Pranešti apie netinkamą
2016-11-05
O kaip nuvikti vienam,as vienisas vyras,
Natalija
2016-11-07
Laba diena, Vladimirai,

Susisiekite telefonu +37065683300 arba el. paštu info@pasirinksparnus.lt ir suteiksime Jums informaciją kokia būtų kaina keliaujant vienam asmeniui.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 614 15033 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

tik 999
9☾ | Patogūs skrydžiai + 4★ ir 3★ viešbučiai + maitinimas + pervežimas
+30+28

10 dienų kelionė į Dominikos Respubliką tik 999€
(lapkričio 12-22d.)

Vieniems – tai siauri kaimų keliukai, kitiems – pagyvenę vyrai žaidžiantys domino tiesiog gatvėje, o dar kiti pagalvoję apie šią šalį įsivaizduoja...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 311 €
7☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+21+18

OHO: Turkijoje 5★ su viskas įskaičiuota nuo 311€
(balandžio 11-18d. arba balandžio 15-22d.)

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 269 €
10-11☾ | Tiesioginis skrydis iš Vašuvos + apartamentų viešbutis
+28+19

Birželio mėnesį Atlanto vandenynas nuo Portugalijos krantų: Algarvė tik nuo 269€
(birželio 1-11d. arba birželio 4-15d. arba birželio 15-25d.)

Statūs, lyg pasaulio kraštas, krantai, minkšto smėlio paplūdimiai, kuriais pasipuošęs Portugalijos pietinis regionas Algarvė kas vakarą sveikina...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!