Gardžių skonių miestas: Marakešas tik 452€   (sausio 17-25d.)

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke. Apsilankykite viename didžiausių jo miestų ir Jūs. Patys pajuskite šalį kurioje darniai pinasi įvairių kultūrų vertybės. Tikrai egzotiškos ir įsimintinos akimirkos Marakeše, jau kraunatės lagaminus?
Atnaujinta: 2017-01-02
2Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 

 Kelionę organizuoja Pasirink Sparnus
 
Kelionės trukmė: 8 naktys (sausio 17 - 25 d.)


 Skrydis: Su persėdimu Vilnius 11:10 - 12:55 Roma 15:50 - 18:20 Marakešas 10:15 - 14:00 Londonas 18:35 - 23:15 Vilnius. (Skrydžio informacija)


Bagažas: 10 kg rankinis bagažas 55x40x20 cm + 20x20x35 cm mažesnių išmatavimų krepšys
 

 

Įvertinimas: Geras 7 balai
4★ viešbutis „Meriem“
 • 2 baseinai
 • Sauna
 • Marakešo miesto centras
Kaina asmeniui (skrydis + viešbutis):
Įvertinimas: Nuostabus 9 balai
5★ viešbutis „Palais el Miria"
 • Elegantiška aplinka
 • Nuostabių įvertinimų viešbutis
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Lauko baseinas (visus metus)
 • Deginimosi terasa
 • SPA ir sveikatingumo centras
 • Sūkurinė vonia
 • Pusryčių pristatymas į numerį ar sodą.
Kaina asmeniui (skrydis + viešbutis):

Šią kelionę renkuosi, nes


Galėsiu paragauti populiariosios mėtinės arbatos ir vietinių saldumynų

Turėsiu galimybę apsilankyti nuostabiuose El Bahia rūmuose Marakeše
Mėgausiuosi marokietišku interjero dizainu
Būsiu šalyje, kurioje plyti didžiausia dykuma pasaulyje

 

 

Marokas – visiškai kitokia šalis visoje Afrikoje. Vieniems jis - pasakų žemė, kitiems gamtos stebuklas. Bet ar gali būti kitaip, kai vienoje šalyje ir Saharos smėlynai ir Atlaso kalnų sniegynai tinkami net slidinėjimui. Marokas išsiskiria savo dažnai netikėta prieskonių kupina virtuve. Keliautojų dažnai vadinamas Šiaurės Afrikos oaze.

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias?

Susisiekite telefonu +370 614 15033, ar el. paštu info@pasirinksparnus.lt


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (2)
Marius J.
Pranešti apie netinkamą
2015-11-25
Viskas buvo puiku, aišku - poilsiu to nepavadinsi, bet žinojome, kur važiuojam, ramybės ieškant reiktų važiuot turbūt į Helsinkį, ne į Marakešą.
Riadas ( Fatouma) labai neblogas, viduje atrodo autentiškai senoviškai ir jaukiai, berniukas, kuris ten dirba, Hasanas, tikrai labai draugiškas ir paslaugus, padės kiekvienu klausimu, ir nuoširdžiai. Aišku, labiau išrankiems, labiau snobams kambariukas gal būtų per mažas, bet kai ten grįžti tik nakvot - koks skirtumas... Vieta riado labai gera - medinoje, bet ne pačiame amžinai triukšmingame centre, naktį visai net tylu miegot, ir jis taip giliau, ne visai ant gatvės. Ir patogu, kad prie pat vienų iš medinos vartų (Bab Ksiba), 2 min iki jų, o prie vartų labai patogu tartis, kai reikia kur į kelionę/ekskursiją važiuot, ar taksui pasakyt adresą, visi tuos vartus žino. Na, baseino riede nėra, jei kam reikia, teks kitur ieškotis.
Labai netoli yra garsi kavinė Clock cafe, yra geras hamamas/masažas 5 elements, kur turėjome 2 valandas maksimalaus malonumo už 45 e/žmogui. o iki Didžiosios aikštės (Jamaa el Fna) eiti apie 15 min, ir labai nesunkiai, tiesiog tiesiai.
Pavyzdžiui - šiandien pietavau Vilniuj restorane, pastebėjau, kad čia gerokai pigiau. Marakeše geresnėj kavinėj/restorane tadžinas kainuoja paprastai 8 - 10, o kai kur net 15 eurų. Aišku, gatvėj ar aikštėj "pas arabus" (kaip jie - berberai - sako) pigiau, bet prasčiau.
Į keliones važiavome tik 2 - į Esouirą ir į kalnus prie krioklio - Ourika, ir ten ir ten labai gražu.
Gražiausia aišku - Mažorelio sodas, tiesiog stebuklas, neišvengiamai būtinai lankytinas.
Gražūs ir kiti rūmai, parkai - ten užeiti labai verta atokvėpiui nuo arabų komunikabilumo.
Kam norisi alaus, vyno - tam blogai. Man irgi, bet ištvėriau. Yra kai kuriuose brangesniuose restoranuose, bet tik viename kitame...
Su kava viskas ten gerai, visur yra ir visai nebloga, už 1,5 ar 2 eurus, tik labiau ten norisi gerti marokietišką mėtų arbatą. Su anglų kalba irgi nėra problemų, jie gi labai suinteresuoti bendravimu, tai bet ką išmoks, turbūt ir rusiškai (bet buvau labai maloniai nustebintas, kad beveik visai negirdėjau ten rusų). Tik vienas kitas vietinis nekalbėjo angliškai, tik prancūziškai, bet tai jau patys (kaip čia korektiškiau pasakius...) paprasčiausi, ar skurdžiausi žmonės.
Egle G.
Pranešti apie netinkamą
2016-11-10
Ačiū, viskas buvo gerai. Kaip ir planavome išnuomotu automobiliu keliavome ne tik po Marakešą, bet ir po kitus Maroko miestus: Kasablanką, Savirą, Agadirą. Keliai labai tvarkingi ir geresni nei Lietuvoje, o galvojome, kad bus blogiau. Visi miestai labai skirtingi, jaučiami didmiesčių ir žvejų kaimelių kontrastai, tačiau visi turi kuo nustebinti. Kelionėje patyrėme tiek įspūdžių, kiek nepasiūlytų (ko gero, na iš dalies kaip jau ir pastebėjome) nei viena Europos kryptis. Gamta spalvinga, maistas nuostabus, kainos neblogos, nors populiariausiose turistinėse vietose nenusileidžia Vilniaus senamiesčiui. Vietiniai taip pat gali pasirodyti įkyrus, ypač pirmomis dienomis, tačiau vėliau nebekreipi į tai dėmesio, nors iš turistų jie pasiryžę išplėšti kiekvieną dirhamą, tad derybos čia būtinos, o kantrybė bus geriausias ginklas. Jei mokėtume prancūzų kalbą, būtų paprasta susikalbėti bei perskaityti visus užrašus meniu ar kitur. Taxi taip pat naudojomės kelis kartus, puiki patirtis, būna, jog vairuotojas veža 2 keleivius priekyje ir keturis gale:) Tačiau sutikome ir malonių žmonių, vienas iš vežusių mus taxi vairuotojų nemokėjo anglų kalbos, todėl kažkam paskambino, mes jam paaiškinome kur mums reikia, o tas kažkas paaiškino vairuotojui ir štai už 2 eurus pervažiuojame Marakešą ir mes jau vietoje, vualia! Pinigus geriausia turėti grynaisiais, bet yra labai daug bankomatų. Nors ieškodami kur užsipilti kuro apmokant kortele apvažiavome 5 ar 6 degalines. Visiem rekomenduoju nuvažiuoti, pamatyti ir pajusti ką reiškia tikrų prieskonių kvapas, chaosas ir koks ten skanus maistas.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 614 15033 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

tik 999
9☾ | Patogūs skrydžiai + 4★ ir 3★ viešbučiai + maitinimas + pervežimas
+30+28

10 dienų kelionė į Dominikos Respubliką tik 999€
(lapkričio 12-22d.)

Vieniems – tai siauri kaimų keliukai, kitiems – pagyvenę vyrai žaidžiantys domino tiesiog gatvėje, o dar kiti pagalvoję apie šią šalį įsivaizduoja...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 311 €
7☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+21+18

OHO: Turkijoje 5★ su viskas įskaičiuota nuo 311€
(balandžio 11-18d. arba balandžio 15-22d.)

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 269 €
10-11☾ | Tiesioginis skrydis iš Vašuvos + apartamentų viešbutis
+28+19

Birželio mėnesį Atlanto vandenynas nuo Portugalijos krantų: Algarvė tik nuo 269€
(birželio 1-11d. arba birželio 4-15d. arba birželio 15-25d.)

Statūs, lyg pasaulio kraštas, krantai, minkšto smėlio paplūdimiai, kuriais pasipuošęs Portugalijos pietinis regionas Algarvė kas vakarą sveikina...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!