9☾ svaiginančio grožio Portugalijoje tik nuo 461€   (balandžio 24-gegužės 3d.)

Statūs, lyg pasaulio kraštas, krantai, minkšto smėlio paplūdimiai, kuriais pasipuošęs Portugalijos pietinis regionas Algarvė kas vakarą sveikina nuostabiausius saulėlydžius dabinančius Atlanto vandenyną. Dabar metas atsipalaiduoti puikioje aplinkoje, mėgautis gamta ir pakrantės miestais, skaniais pietietiškais patiekalais ir įvairialype vietine kultūra.
Atnaujinta: 2017-02-13
6Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Pagrindinė kelionės informacija: 


Kelionę organizuoja: Pasirink Sparnus


Kelionės trukmė: 9 nakvynės (balandžio 24 - gegužės 3 d.)

Skrydis: Su persėdimais Vilnius - Londonas - Faro - Briuselis Charleroi - Vilnius arba Vilnius - Londonas - Faro - Londonas - Vilnius (Skrydžio informacija)

Bagažas: 10 kg rankinis bagažas 55x40x20cm

Pervežimas: Pageidaujant, užsakysime pervežimą iš/į oro uostą 20 € / asm.

 

Apgyvendinimas: 9 nakvynės 3★ viešbutyje su pasirinktu maitinimu
 

 

Pasirinkite kelionės paketą: 

Įvertinimas: Geras 7,9 balo
Viešbutis „Terrace Club“
 • 350 metrų nuo paplūdimio
 • Apartamentai su virtuvėlėmis
 • Baseinas
 • Dviračių nuomos paslauga
 • Vaikų žaidimų aikštelė
9 nakvynės (balandžio 24 - gegužės 3 d.)
Įvertinimas: geras 7,2 balo
3★ viešbutis „Auramar Beach Resort“
 • Keletas metrų nuo vandenyno
 • Lauko ir uždaras baseinai
 • Balkonas
 • Oro kondicionierius
 • Sūkurinė vonia
 • Vaikų klubas
9 nakvynės (balandžio 24 - gegužės 3 d.)

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai

 

 

MOKILIZINGĄ RENKASI DAUGIAU NEI 800 TŪKST. KLIENTŲ, NES:

 • Jis turi daugiau nei 15 metų patirties;
 • Vertina ištikimus klientus;
 • Suteikia galimybę pirkti lizingu kartu su šeimos nariu ar draugu;
 • Gali pasiūlyti Jums priimtiną mokėjimo grafiką – pirmos įmokos atidėjimą, mokėjimo dienos pasirinkimą, išankstinį atsiskaitymą.

Paskolų sąlygas rasite čia - www.mokilizingas.lt/lizingas

Turite klausimų? Susisiekite su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt 

 

  

Ką žinoti prieš keliaujant į Algarvę?

 

Atskrisite į Faro miestą. Jis įsikūręs Portugalijos pietuose, prie pat Atlanto vandenyno. Tai Algarvės (portug. Algarve, iš arab. al-gharb – ’Vakarai’) regiono ir apskrities centras. Algarvė – regionas pietų Portugalijoje. Jos kraštovaizdis ir kultūra šiek tiek skiriasi nuo likusios Portugalijos. Dabar Algarvė yra ypač turistinė ir savo išvaizda primena Ispanijos ar Turkijos turistines pakrantes. Plotas 5412 km². Gyventojų skaičius – 410 tūkst.

 

 

Algarve yra šilčiausias regionas Portugalijoje, čia švelniausias klimatas. Apytiksliai 200 km švarių paplūdimių. Daugelis turi Mėlynosios vėliavos statusą. Jos kraštovaizdis ir kultūra šiek tiek skiriasi nuo likusios Portugalijos.

 

Dabar Algarvė yra ypač turistinė ir savo išvaizda primena Ispanijos ar Turkijos turistines pakrantes.
Verta apsilankyti Lagos (istorinis senamiestis) ir Silves (Maurų sostinė) miestuose.

 

Algarvė pasižymi savo keramika. Gamtos rezervatuose galima stebėti paukščių migraciją, vėžlius, flamingus, gandrus.

 

 

Faro miestas – svarbiausias regione

Faras
– tai regiono centras, todėl jame ne tik prekybos, žvejybos ir keltų uostas, geležinkelio stotis, išplėtota pramonė. Čia atvyksta ir daug turistų. Pasaulio keliautojai į Portugalijos pietų širdį traukia grožėtis senovine architektūra, kaip senamiestį puošiančia gotikine katedra, pilimis, Švč. Dievo Motinos seminarija, barokine Šv. Pranciškaus bažnyčia.

 

Viduramžiais Portugalija oficialiai vadinosi Portugalijos ir Algarvės karalyste (vėliau Jungtine Brazilijos, Portugalijos ir Algarvės Karalyste).

 

 

Kaip atostogauti Algarvėje?

 

Algarvė tas kampelis, kur galima atostogauti sėsliai nepajudant iš malonaus viešbučio, tačiau - tai Pasaulio kampelis, kuriame verta išsinuomoti automobilį, ar bent jau naudotis viešuoju transportu, kad pavyktų aplankyti pačius įvairiuosius objektus, kurie nėra išsidėstę labai jau centralizuotai.

 

Trijų ★ viešbučiai Portugalijoje tikrai aukšto lygio – švarūs, tvarkingi, tiekiantys kokybišką maistą.

 

Atvykusiems į Algarvę ne vien pagulėti, patarčiau registratūroje pasidomėti kurorto renginiais ir organizuojamomis išvykomis. Pramogų ir ekskursijų yra įvairiausių – Algarvėje daug veiklos bet kokio amžiaus turistui, gausu kultūrinių ekskursijų.

 

 

Kokios kainos Algarvėje? 
 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0,62 Vietinis alus (0,5 l) ~ €3 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €3
Ryžiai (1 kg) ~ €0,8 Importinis alus (0,33 l) ~ €1,6 Benzinas (1 l) ~ €1,3
Šviesios duonos kepalas ~ €1 Vanduo (0,33 l) ~ €1,25  
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €2,29 Dienos pietūs ~ €9  
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1,5 Cappuccino kava ~ €1,45  
Obuoliai (1 kg) ~ €1,23 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €2  
Apelsinai (1 kg) ~ €0,7 McMeal Mcdonalds restorane ~ €5,5  
Pomidorai (1 kg) ~ €0,79 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €35  
Vanduo (1,5 l) ~ €0,49    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0,8    
Importinis alus (0,33 l) ~ €0,8    

 

Gazebo medis

 

Ką aplankyti Algarvėje?


Nors Algarvės regionas yra palyginti nedidelis, tačiau lankytinų vietų čia netrūksta, jau nekalbant apie gamtos grožį. Todėl šiame aprašyme pateikiame tik kelis, mūsų manymu, ypač vertus dėmesio. 

 

Kaulų koplyčia

 

Igreja do Carmo – graži bažnyčia įsikūrusi netoli tarptautinio Faro oro uosto (vos apie 10 minučių kelio automobiliu). Todėl ją verta lankyti pirmąją kelionės dieną. Ir ne tik verta, o – būtina. Nes auksu tviskančioje šventovėje išskirtinę vietą užima Capela dos Ossos (kaulų koplyčia prot.). Ji dekoruota tikrų žmonių palaikais. Yra manoma, kad tokiu būdu čia palaidota apie 5000 asmenų.

 

 

Mėlynojo drakono upė

 

Portugališkai ši upė vadinasi Odeleite, tačiau dėl savo formos žvelgiant iš viršaus anglakalbėje spaudoje ji dažnai pavadinama Mėlynuoju Drakonu. Geriausiai sraunios upės grožis atsiskleidžia į ją žvelgiant nuo aplink išsidėsčiusių kalnų, arba pakilus oro balionu. Ją galima rasti pietrytinėje Algarvės pusėje, Castro Marim apskrityje.

 

 

Baltasis miestas Albufeira

 

Albufeira – antrasis miestas skalaujamas Atlanto vandenyno, kurį Algarvės regione, turėtumėte aplankyti po Faro. Tai vienas svarbiausių Portugalijos turizmo centrų. Senamiestyje išlikę romėnų akveduko likučiai, Šv. Onos bažnyčia, Šv. Sebastijono koplyčia, vadinamasis Laikrodžio bokštas, Archeologijos muziejus.


Romos imperijos laikais Albufeiros vietoje buvo Baltum gyvenvietė. Nuo VIII a. miestą valdė maurai. Albufeira buvo svarbus prekybos uostas. 1249 m. miestą, kaip ir likusią regiono dalį, iš maurų (Šiaurės Afrikos tautų) atkariavo Portugalija.

 

 

Benagilio uola

 

Šios uolos nuotraukos dažnai ne tik regiono, bet ir visos Portugalijos vizitinė kortelė. Kvapą gniaužiantis gamtos stebuklas. Kas saulės spinduliai pro angą olos viršuje apšviečia apačioje esantį smulkaus geltono smėlio pliažą. Ši vieta nuo Benagilio, netoli Carvoeiro, paplūdimio nutolusi vos apie 150 metrų.


 

Tikra šventė valgantiems

 

Algarvėje pasilepinti gali kiekvienas gurmanas ir ne tik. Maistas čia palyginti ne brangus, o įvairovė didelė: žuvis, jūros gėrybės, paukštiena, mėsa, saldumynai, puikūs vynai. Tradicinis patiekalas, kurio verta paragauti – cataplana – uždarame inde troškinta žuvis ar mėsa, arba ir mėsa, ir žuvis kartu. Prie patiekalo tinka vietinė naminė. Tai iš „braškių medžio“ uogų – madronijų gaminamas taurusis gėrimas.

 

 

Kokie orai Algarvėje? 

 

Ar būna geriau? Juk net 3000 valandų per metus čia šviečia saulė. Apnukęs oras ar lietus – Algarvėje reti svečiai, juos dažniausiai iš čia baido nuo Afrikos pučiantys vėjai. Šilumos čia taip pat pakanka. Todėl net neverta jaudintis – atostogos bus puikios.

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu info@pasirinksparnus.lt.


Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (6)
Valdas
Pranešti apie netinkamą
2013-09-21
Sveiki,
Pirma. tokį keliavimo ir poilsio būdą rinkomės pirmą kartą. Iššūkis - nesame patyrę keliautojai lėktuvais, ne itin gera anglų kalba, nes mums apie šešiasdešimt...Todėl buvo reikalinga tai, ką jūs mums parūpinote- tiek persėdimai iš lėktuvo į lėktuvą, tiek gabenimas iš oro uosto ir į jį.Pastarasis gabenimas iš tikro yra patogus ir nebrangus, todėl esame patenkinti, nes iš oro uosto vežė mikriukas, o į oro uostą - lengvasis automobilis.
Viešbutis - normalus, atitinkantis tuos poreikius, kurių reikėjo. Mano nuomone - jis vidutinis iš vidutinių. Privalumas - pats Albufeiros centras, tad esi visų įvykių sukūryje, netoli pasiekti bet kurį reikalingą tašką. Minusas - prastoka garso izoliacija, nes iš gatvės linksmybių triukšmas sklinda iki šeštos ryto...
Tad, užtraukti viską , ką randi ant langų, įsijungo kondicionierių ir miegi... Paryčiais prasidarai langą ir gauni gryno oro, bet gaudžia visokios aptarnaujančios mašinos.. Pliažas - labai arti ( šimtas metrų) , todėl iš ryto pasimankštinti ir pasimaudyti vandenyne - kaifas. Vanduo tiek ryte, tiek vakare- arbatėlė.Karštis - mūsų laiku tik iki dvidešimt aštuonių-devynių, t.y. visiškai pakenčiamas. Tad saulės ir vandens vonios pakaitomis - tai, ko mes ir norėjome. Maistas kokybiškas ir įvairus, porcijos didelės ir itin didelės( pvz. porcija paeljos dviems iš tiesų yra keturiems, taip pat ir su porcija kataplanos).
Vaizdai - labai gražūs, civilizacijos daugiau nei tikėjausi ten vykdamas ( atrodė, kad gali būti netvarkingas kraštas. Pirkome dienos ekskursiją į Gibraltarą. Kaina žmogui - 48 eurai. Vykti verta, nes ten pigus apsipirkimas, ypač elektronikos, laikrodžių, drabužių, tabako ir alkoholio). Vaizdai į kalną ir nuo jo - įspūdingi, kalne įvairių tunelių apie keliasdešimt km ir natūralios olos ( labai graži ir įspūdinga ta, kurioje rengiami koncertai. Vežė naujas puikus autobusas, todėl kelionė nebuvo labai sunki, nors atstumas į vieną pusę netoli keturių šimtų km.Moterims patiktų tai, kad įvairių drabužėlių ( vasarinių) kainos yra žemos( Albufeiroje ir kituose kurortuose).Albufeiroje valgydavome tik prancūziškus pietus, t.y. apie penktą-šeštą valandą.Galima pavalgyti dviems už dvidešimt penkis - trisdešimt penkis eurus ( tikrai normali kaina).Taigi, dienai pilnai užtenka turėti penkiasdešimt-septyniasdešimt eurų( be shopingo. Kitų pramogų nesivaikėmė, nors gal ir neverta - jos pobrangės, pvz., dešimt minučių vandens motociklu - keturiasdešimt eurų, tiek pat paraseilingo apie trisdešimt eurų. Nežinau kiek kainuoja pramogos laivais, nes šios informacijos ir neieškojome.. Manome, kad poilsis buvo labai vykęs - puiki aplinka, normalios gyvenimo sąlygos, šiltas oras ir vandenynas, puikus maistas ir paslaugūs žmonės. Gal dėl to ten daug anglų - jiems ir netoli, ir pigu... Tad tiek įspūdžių. Labai ačiū.
birute
Pranešti apie netinkamą
2017-04-18
Siaubas... Į Gibraltarą - dėl pirkinių (apsipirkti - nevartotinas žodis). Taigi, lietuvaičiai...
Laimutė
Pranešti apie netinkamą
2015-06-08
Laba diena, labai noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę į Briuselį ir Portugalijos pietus. Tikiuosi ir ateityje bendradarbiauti su Jūsų firma, užsakant naujas keliones.
p.s. jei kam bus įdomu, turiu susirašius visas įdomesnes vietas, kurias reiktų aplankyti su tiksliomis koordinatėmis. Mielai pasidalinsiu http://tinyurl.com/jh3ewyh
Jolita
Pranešti apie netinkamą
2016-06-28
Sveiki, gal galite atsiusti koordinates? Is anksto dekoju
Zita
Pranešti apie netinkamą
2015-06-09
Buvo tikros pilnos atostogos.Viskas buvo labai labai gerai:visi lūkesčiai patenkinti ,jokių nesusipratimų.Viešbučio vieta puiki,nes arti pramogos,o triukšmo negirdėti(turėjome kambarį su balkonu ir šiek tiek vaizdo į vandenyną),pusryčiai skanūs ir vaisių šviežių apelsinų ir obuolių būdavo pilni,nesvarbu kokiu laiku ateini pusryčiaut.Personalas geranoriškas,valė kambarius kiekvieną dieną,pramogos iki centro arti.Pati Portugalija nuostabi šalis,nors man patiko Malta labai ,o čia dalelė panašumo gamtos(uolos),ekskursijas pirkome iš vietinių dvi,vynas pigus ir skanus,o žuvies tai valgėm ir valgėm vakarais-nepaprastai skanu
Aš labai buvau patenkinta,kad pirmą kartą bandžiau vykti į kelionę be vakarienės-pasiteisino visu šimtu procentų.Visumoje abi esame labai patenkintos ir tikimės su jumis keliauti dar ir dar.
Ačiū už tobulas atostogas:)))
Vaclovas
Pranešti apie netinkamą
2016-05-13
Laba diena,
Atostogos (04.13-04.20) praėjo labai greitai, o tai reiškia, kad gerai.
Atkreiptume dėmesį į gerą kelionės organizavimą (tiek Jūsų, tiek portugalų). Atvykome į Faro 3 valandom vėliau (Liverpulyje sugedo lėktuvas ir laukėme kito), todėl Terrace club buvome jau po 12 nakties, tačiau apsauga turėjo recepcijos paliktus raktus ir mus palydėjo iki kambario.
Tik atvykę įsigijome 4 ekskursijas (Sevilija, Algarvės apylinkės, Lullio miestelis, Giblartaras), todėl nemažai keliavome ir pamatėme, Gidai buvo pakankamai kvalifikuoti. Atvirai nustebino portugalų organizuotumas surenkant ir išvežiojant turistus po gana įvairias Algarvės teritorijas - nebuvo nei vėlavimų, nei incidentų.
Apartamentai iš tikrųjų šeimyniniai (juose laisvai galėtų gyventi 4 asmenys).
Norėtume padėkoti Jums ir Jūsų tarnybai, užtikrinusiai mikroautobuso iš Teracce club į aerouostą užsakymą, atvykimą ir informavimą apie tai.
Jolita A.
Pranešti apie netinkamą
2016-07-03
Laba diena,

prieš savaitę grįžome iš Algarvės. Noriu padėkoti ir pasidžiaugti, kad viskuo esame labai patenkinti.

Gal info prireiks kitiems keliautojams.
Gyvenome Terrace club. Kambariai milžiniški. Vakarienės metu nėra labai didelio pasirinkimo, bet maistas tikrai kokybiškas ir skanus. Vakarienės metu galima nemokamai gerti arbatą, kavą. Personalas paslaugus.
Kambariuose nebuvo džiovintuvo - bet jį galima gauti už užstatą registratūroje. Viešbutis buvo geresnis nei tikėjomės.

Auto nuomavomės iš Guerin. Buvome maloniai aptarnauti, viskas aiškiai išaiškinta. Jokių nesusipratimų. Nuoma savaitei kainavo 160 Eur. Reikėjo kreditinės kortelės su užstatu 1200 Eur. Bet buvo galimybė be užstato .Tuomet reikėjo imti papildomą draudimą. Buvo siūlomi keli variantai . 0 eur užstatas, pusė užstato sumos ir t.t . Su nuliniu užstatu draudimas kainavo apie 150 eur

Ačiū ir sėkmės darbuose
Ligita
Pranešti apie netinkamą
2017-02-21
Gal prisimenate kiek kainavo automobilio nuoma ir ar reikalinga kreditine kortele su uzstatu.Aciu
Eglė
Pranešti apie netinkamą
2017-02-22
Nuomojantis iš oro uosto visuomet reikalinga kortelė su užstatu. Savaitei automobilis kainuoja apie 100 € (nekalbant apie sezono piką).
Emilija ir Romanas
Pranešti apie netinkamą
2016-11-23
Dėkui už pasiūlytą kelionės idėją į Portugaliją! Geriausia, ką galima rasti atostogoms šiuo metu! Apsistojome 3 *** ,,Auramar Beach R’’ viešbutyje,o jautėmės tarsi 5*****,nebent trūko smulkmenų,kaip plaukų džiovintuvas ar šampūnas... Lepino šiltas vandenynas ,ant kurio kranto ir gyvenome,saulutė dar įšildė 21-23 laipsnius ir visa kita,kas džiugina per atostogas. Nuo dabar norėčiau dar kurį nors vėlyvą rudenį sugrįžti į Portugaliją,geriausia- per moksleivių atostogas, kad ir anūkei galėtume parodyti šį kraštą.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 614 15033 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

 Capela dos Ossos (Kaulų koplyčia)

 

http://rondjeatlantic.blogspot.com/2010_09_01_archive.html

 

Ši koplyčia pamėgta turistų dėl jos itin makabriškos išvaizdos - koplyčios sienos tvarkingai išklotas tikrais vienuolių kaulais ir jų liekanomis. Capela de Ossos buvo pastatyta dar XVI a., jos sumanytojas buvo kontrareformacijos idėjų įkvėptas karmelitų vienuolis, norėjęs parodyti savo broliams gyvybės laikinumą.

 

Museu municipal de Faro (Municipalinis Faro muziejus)

 

 

Faro municipalinis muziejus yra įsikūręs XVI a. pastate, kuris yra laikomas seniausio ir geriausiai išsilaikiusio Portugalijos architektūrinio paveldo dalimi. Muziejuje galėsite išvysti įspūdingą Neptūno ir keturių vėjų mozaiką, datuojamą III a., įvairias romėniškas statulas, mauriškus meno dirbinius, paveikslus iš Baroko ir Renesanso periodų.

 

Faro katedra


http://en.wikipedia.org/wiki/File:Faro_Cidade_Velha_3.JPG


Faro katedra buvo pradėta statyti XIII a. pabaigoje, per ilgus amžius kentėjo nuo priešų ir žemės drebėjimo, buvo keletą kartų rekonstruota, jos vidus išpuoštas kvapą gniaužiančiomis freskomis ir marmuru. Katedra įsikūrusi Vila Adentro - Faro senamiesčio centre, galima pakilti į bokštą, iš kurios atsiveria panorama į miestą bei Ria Farmosa - lagūną, priklausančią gamtiniam rezervatui.

 

Arco da Vila (Miesto vartai)

 

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Faro-Arco-da-Vila-Fachada.jpg

 

Arco da Vila tai neoklasikiniai miesto vartai, pro kuriuos patenkama į senamiestį. Vartai buvo pastatyti XIX a. derinant maurišką ir romėnišką architektūros stilius, vartų viršuje stovi Tomo Akviniečio statula, stebinti miestą.

 

Lankantis Fare, būtina pėsčiomis apeiti senamiestį - jame rasite daug kitų architektūrinių paminklų, perteikiančių maurišką miesto dvasią. Verta aplankyti Ria Formosa - fantastiško grožio lagūną, taip pat nepamirškite pagrindinių Faro regiono malonumų - golfo ir vandens pramogų.

 

Faro paplūdimys

 

http://www.portugalvirtual.pt/algarve/vilamoura/beaches.php#.UpKD1tKD7d4

 

Vienintelis ir pagrindinis Faro paplūdimys, kurį galima pasiekti greitkeliu, kiti paplūdimiai, deja, bet yra pasiekiami tik laiveliais ir keltais. Šis paplūdimys vadinamas vienu iš 5 geriausių pasaulyje dėl savo auksinio smėlio ir įdomios lokacijos - paplūdimys iš tiesų yra sala, su vienoje pusėje esančia lagūna, o kitoje jūrininkiškąja salos dalimi, vedančia į atvirą jūrą. Paplūdimys yra visai netoli oro uosto, jame gausu barų ir restoranų bei galimybių pasimėgauti vandens pramogomis - išmokti buriuoti, kaituoti ir kt.

Kitos kelionių idėjos

nuo 559 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis su pusryčiais + įranga + individualus instruktorius
+24+24

Įspūdžių pilna savaitė - kaitavimo pamokos Kipre su instruktoriumi tik nuo 559€
(birželio 1-8d.)

Vasaros linksmybės, vandens pramogos ir vakarėliai po atviru dangumi - visa tai rasite keliaujant Kipre. Šį kartą siūlome kiek kitokį, įdomesnį susipažinimą...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 369 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis + pusryčiai ir vakarienės
+25+26

Vasaros atostogos Kipre su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 369€
(liepos 3-10d. arba liepos 7-14d. arba liepos 10-17d.)

Kipras stebina ir džiugina savo išskirtinumu. Nuvykę į aukščiausią salos kalną - Olimpą, Trodos kalnuose, galėsite pakilti nei į beveik 2 km aukštį virš...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 237 €
7☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+24+20

Šeimos atostogos Turkijoje 4★ su viskas įskaičiuota vos nuo 237€
(gegužės 9-16d.)

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!