Aktuali informacija skrendant su vaikais ir kūdikiais

  • Kūdikiai iki 2 metų amžiaus gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokestį galima sumokėti internetu pateikiant užsakymą arba paskambinus į skambučių centrą. Mokant už kūdikį oro uosto ir užsakymo mokesčiai netaikomi. Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus vežimėlį (skraidinamą nemokamai). Į lėktuvą negalima įsinešti kūdikiams skirtų automobilinių sėdynių.
  • Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus vežimėlį (skraidinamą nemokamai).
    Atminkite! Vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir skraidinami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Tačiau, jei vaiko nėra, šie daiktai skraidinami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.
  • Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei kūdikiui sukanka 2 metai po išvykimo skrydžio ir prieš grįžimo skrydį, reikia įsigyti atskirą vietą.
  • Vyresniems nei 2 metų amžiaus vaikams neleidžiama keliauti ant lydinčio suaugusiojo kelių.
  • 2–14 m. (imtinai) amžiaus vaikai užsakyme nurodomi kaip vaikai, tačiau jie turi skristi sėdėdami savo vietoje ir už juos mokama suaugusiesiems taikoma bilieto kaina.
  • Su "WizzAir" lėktuvais jaunesni nei 14 m. amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 m. amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. 14–15 m. amžiaus keleiviai gali keliauti nelydimi, bet jie negali prisiimti atsakomybės už jaunesnį nei 14 m. amžiaus vaiką.
  • Aviakompanija „Ryanair“ nepriima į skrydį vaikų iki 16 m. be suaugusiųjų palydos.
  • Kai kuriose aviakompanijose galima užsakyti vaikui palydos paslaugą (pvz., vaikai nuo 12 m. gali skristi vieni, o jaunesniems nei 12 m. vaikams galima užsakyti palydą).
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!