Darbo kabinetas užantspauduotas – kodėl?

0
Darbo kabinetas užantspauduotas – kodėl?

Bičiuliai, esame tikri, kad turite apie mus žinoti daugiau, ne tik savo monitoriuose matyti šauniausius kelionių pasiūlymus, idėjas, kurias norėtumėte nukeliauti, bet šį tą daugiau – lašą tiesos, kad iš tiesų vyksta mūsų biure. Juk mes puikiai žinome, kad Jums tai – svarbu, nes puslapis, tik saldainio popierėlis, o turinys – tai mes. Tad šįkart atskleisime kelis prieskonius, kuriuos, su mumis susipažinę galite rasti ir Jūs. Tam iliustruoti – šviežiausia istorija iš mūsų kasdienybės.


Nežinia kodėl, bet pirmadienio rytas kolegai Rimantui, prasidėjo neįprastai, todėl į darbą jis atėjo vėliau nei įprasta. Pasisveikino su visais, pasikabino lauko drabužį ir negalėjo patikėti savo akimis, jo kabineto durys buvo netik uždarytos, bet ir užklijuotos.

 

 

Stovėjo, žiūrėjo atstulbęs. Bet, ko norėti – žmogus po savaitgalio grįžo: ne taip paprasta po poilsio dienų susigaudyti. Nuplėšė juostas, paklibino rankeną – neatsidaro, užrakinta. Aišku, čia ne bėda, yra kaip atrakinti, tik keista, juk niekada, to nebuvo.
Pagaliau, pavyko praverti duris, įkišti nosį, o ten – dar didesnis nustebimas ir pasimetimas. Viduje sėdi kolegos, sako „labas“. Tik pažvelgus į Rimanto veidą, matosi, ne tik pasimetimas, bet ir tai, kad jam neramu. Ir, kaip čia bus ramu, kai jo stalas atitvertas specialia juosta ir apklijuotas visų spalvų lipučiais.

 

 

P.S. būna, kad kalendorius pokštauja, kolegų gimtadienius rodydamas savaitgalį, bet tuomet mes jį ignoruojam 


Papasakokite, ar kada esate nustebinę artimą žmogų, pasveikinę jį netikėtai?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
rimanto gimtadienis, pasirink sparnus gimtadienis, pokštas

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!