7 pasaulio vietovės, kuriose viešasis transportas kainuoja brangiausiai

0
7 pasaulio vietovės, kuriose viešasis transportas kainuoja brangiausiai

 Šiandien, kai vis daugiau ir daugiau žmonių pasirenka gyvenimą mieste, viešasis transportas tampa vienu geriausių sprendimų. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, kad šis pasirinkimas - pigus. Tokie miestai, kaip Tokijas, viešojo transporto kainų atžvilgiu yra išskirtiniai, kadangi juose dienos viešojo transporto mokestis siekia maždaug tik 5 dolerius. Taigi, jei planuosite aplankyti šį miestą, piniginė daug nesuplonės, tačiau, jei kryptys bus kitos - iš anksto nusiteikite, kad viešasis transportas tikrai sumažins jos turinį. Na, o kokiuose pasaulio miestuose viešasis transportas kainuoja daugiausiai? Susipažinkite su šia informacija – ji pravers planuojant keliones.

 

Miunchenas (Vokietija).  Dienos kaina – 13,50 dolerio


Dėmesį verta atkreipti į tai, kad Miuncheno viešojo transporto sistema yra ypač unikali – galima įsigyti arba pavienių arba kombinuotų kelionės bilietų. Tuo atveju, jei pasirinksite antrą variantą, bilieto kaina sumažės nuo 13,50 iki 8,34 dolerio.


Stokholmas (Švedija). Dienos kaina 13,60 dolerio


Norite keliauti už patraukliausią kainą? Tokiu atveju bilietais pasirūpinkite iš anksto.

 

Oslas (Norvegija). Dienos kaina – 16,89 dolerio


Kaip ir daugelyje kitų Europos šalių, taip ir Norvegijoje, viešojo transporto bilietai yra skirstomi pagal zonas. Šiuo metu šioje šalyje egzistuoja 2 zonos, o įsigiję bilietą už nurodytą kainą, galėsite keliauti visą dieną tiek 1, tiek 2 zonomis.

 

Kopenhaga (Danija). Dienos kaina – 19,61 dolerio


Kaina iš tiesų didelė, tad kasdien išleisti beveik 20 dolerių už galimybę vykti viešuoju transportu, yra mažų mažiausiai neekonomiška, kadangi būtent šiame mieste yra puikiai išvystyta dviračių infrastruktūra. Būtent dviračius ir renkasi daugiau nei pusė šio miesto gyventojų.

 

Venecija (Italija).  Dienos kaina – 22,51 dolerio


Venecija jau seniai tituluojama, kaip vienas brangiausių miestų turistams, o viešojo transporto kainos tai tik patvirtina - vos 75 minučių kelionė kainuoja 8,45 dolerio, tuo tarpu už galimybę nevaržomai važinėti visą dieną teks pakloti 22,51 dolerio. Būtent dėl šios priežasties nemaža dalis turistų renkasi vaikščiojimą pėsčiomis.

 

Londonas (Anglija). Dienos kaina – 26,06 dolerio


Londonas vadinamas vienu brangiausių miestų, įskaitant ir viešojo transporto kainas. Taigi, už galimybę keliauti visą dieną teks pakloti 26,06 dolerio. Norite sumažinti šias išlaidas? Įsigykite bilietus, suteikiančius teisę keliauti tam tikromis zonomis.


Ciurichas (Šveicarija). Dienos kaina – 34,89 dolerio


Už galimybę keliauti visą dieną teks sumokėti daugiau nei 34 dolerius, tačiau svarbiausia, kad tai – tik antros klasės bilietas, tuo tarpu už galimybę keliauti pirmąją klase teks pakloti daugiau nei 57 dolerius.


Komentarai
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
viesasis transportas, europos miestuose, kiek kainuoja

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!