Ką pamatyti Milane?

Ką pamatyti Milane?

Kuo Jus gali nustebinti Milanas?

 

Tai antrasis pagal dydį Italijos miestas, kuriame senoji architektūra puikiai dera su moderniąja. Jei architektūrai nesate išrankus, Jus tikrai pradžiugins maistas: itališki ledai, kava, tikrasis tiramisu, pica, makaronai ir kitos itališkos gėrybės. Gal Jums pavyks prisijaukinti itališką valgymo malonumą - valgyti rankomis ir niekur neskubėti.

 

 

Kelios vietos, kurias verta aplankyti:

 
Milano centre esanti didinga Duomo katedra - vienas žymiausių ir didžiausių gotikinio stiliaus statinių pasaulyje. Tai didžiausia Italijos bažnyčia ir antra pagal dydį katalikų katedra pasaulyje, kuri buvo pradėta statyti XIV a., o baigta tik XIX a. pab. Ji - žymiausias ir lankomiausias Milano miesto simbolis.

 

Castello Sforzassi pilis buvo pastatyta XIV a. Pilis net keletą kartų buvo nugriauta ir vėl restauruota. Šiandien ji tapusi vienu iš italų tautos ir Milano miesto nepalaužiamumo bei didybės simbolių. Pilyje įsikūrę net keli muziejai. Vienas žymiausių – Pinacoteca del Castello Sforzesco, kuriame saugomi Mikelandželo, Leonardo da Vinči, Andrea Mantegna kūriniai. Taip pat pilyje yra antikinio meno, muzikinių instrumentų bei taikomosios dailės, Egipto ir archeologiniai muziejai.


 

Viktoro Emanuelio galerija (Galleria Vittorio Emanuele II) su stikliniu stogu, pastatyta XIX a. Stikliniai skliautai per didžiausias šventes būna įspūdingai dekoruojami. Šiuo metu čia įsikūręs parduotuvių pasažas, kuriame rasite garsių dizainerių parduotuvių, restoranų, barų.

 

 

Jei esate gamtos mylėtojas, tai būtinai apsilankykite Parco Sempione – Milano centriniame parke, kuris įkurtas 1888 m. Jame galima maloniai pasivaikščioti, pailsėti nuo žmonių minios. Parke taip pat pamatysite Taikos arką, kurią XIX a. pastatė Napoleono įsakymu.Parkas įkurtas greta Castello Sforzesco ir yra lengvai pasiekiamas metro.

 


Monumentinės kapinės (Cimitero Monumentale) – vertas laiko ir dėmesio objektas. Gal ir keistai skamba pasiūlymas apsilankyti kapinėse, bet tai vienos didžiausių ir įspūdingiausių kapinių visoje Italijoje, pasižyminčios įmantriais antkapiais, puoštais įvairiausiomis skulptūromis. Kapinės atidarytos nuo 1866 m.

 

 

Kelionės metu galima išsinuomoti automobilį 
Mažatūris automobilis Milane geriausiomis kainomis >>

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėjų iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje InstantCars 
Išsirinkite sau tinkamą automobilį

 

Naudinga informacija:


Milane turistams taikomas pagalvės mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir, kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam asmeniui teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius: 
Apsistojus 5★ viešbutyje – 5€ nakčiai.
Apsistojus 4★ viešbutyje – 4€ nakčiai. 
Apsistojus 3★ viešbutyje – 3€ nakčiai.
Apsistojus bet kokioje 2★ ar žemesnio rango apgyvendinimo įstaigoje – 2€ nakčiai. 
Pagalvės mokesčio nereikia mokėti nepilnamečiams asmenims (iki 18 metų).

 

 

Kokios kainos Milane?

Apytiksliai 2019 metų duomenys.

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ 1,18 € Vietinis alus (0,5 l) ~ 5,00 € Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ 2,00 €
Ryžiai (1 kg) ~ 2,28 € Importinis alus (0,33 l) ~ 5,00 € Taksi (įsėdimo mokestis) ~ 5,00 €
Šviesios duonos kepalas ~ 1,89 € Vanduo (0,33 l) ~ 1,13 € Taksi 1 km ~ 1,10 €
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ 8,88 € Dienos pietūs ~ 15,00 € Benzinas (1 l) ~ 1,58 €
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ 2,96 € Cappuccino kava ~ 1,47 €   
Obuoliai (1 kg) ~ 2,14 € Limonadas (kola, 0,33 l) ~ 2,52 €  
Apelsinai (1 kg) ~ 2,04 € McMeal Mcdonalds restorane ~ 8,00 €  
Pomidorai (1 kg) ~ 2,34 € Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ 60,00 €  
Vanduo (1,5 l) ~ 0,41 €    
Vietinis alus (0,5 l) ~ 1,15 €    
Importinis alus (0,33 l) ~ 1,87 €    

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!