Kas manęs laukia Sintroje?

Kas manęs laukia Sintroje?

 

Pasakiška atmosfera ir didingos pilys

 

Sintra - miestas lyg iš paveikslėlio, nuo Lisabonos nutolęs vos 25 km. Kalnuotoje vietovėje plytintis miestas žymus savo unikalia architektūra ir yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra romantizmo atsispindėjimo architektūroje pavyzdys. Kaip mažam miestui, Sintra gali didžiuotis stebėtinai dideliu lankytinų objektų skaičiumi.

  

 

Penos rūmai


Karališka vieta, apipinta gyvybingomis spalvomis - tai Sintroje plytintys Romantizmo stiliaus Palacio Nacional da Pena rūmai, pastatyti XIX amžiuje kaip Portugalijos karalių poilsio vieta. Iš išorės pastatas puošiasi mitologinių būtybių statulomis bei ryškiaspalvėmis sienomis, todėl romantiškai iškilę ant kalvos, rūmai matosi net iš Lisabonos. Beje, interjero grožis nei kiek nenusileidžia iš lauko matomam vaizdui - viduje vis dar tvyro XX amžiaus atmosfera, nes rūmai atkurti tokie, kokie ir buvo palikti 1910 metais, kai bajorai sukėlė šalyje revoliuciją. Apylinkės taip pat magiškos, nes rūmai apsupti miškų, paslaptingų ežerų ir tamsių takelių.

 

 

Maurų pilis


Castelo dos Mouros yra VIII a. maurų ant kalvos pastatyta tvirtovė teritorijai stebėti, apipinta tankiais miškais. Pilis plyti 400 m virš jūros lygio, tad net nereikia kalbėti apie atsiveriančią apylinkių ir Atlanto vandenyno panoramą. Pilis mena pirmojo Portugalijos karaliaus Alfonso Henriko kovas. Įėjimas į pilį kainuoja apie 6 €.

 

 

Sintros nacionaliniai rūmai


Gotikinio stiliaus Palacio Nacional de Sintra rūmai buvo Portugalijos karališkosios šeimos rezidencija nuo XV iki XIX amžiaus.
Išskirtinis rūmų išorės bruožas - tai du dideli kaminai, išvesti iš virtuvių. Iškilmių salės viduje atspindi autentišką to laikotarpio istoriją.

 

 

Quinta da Regaleira


Tai didelis, smulkiai ir kruopščiai dekoruotas namas, bet įdomiausi yra slapti tuneliai, mistiniai sodai bei gotikiniai bokštai. Iki šio objekto galėsite nueiti pėsčiomis, nes namas yra netoli Sintros centro.

 


 

 

Kokiomis transporto priemonėmis naudotis?

 

Galime Jums užsakyti pervežimą, kuris nuveš Jus iš Lisabonos oro uosto iki viešbučio ir atgal. Taip pat iš Lisabonos centro reguliariai kursuoja traukiniai, kuriais kelionė į abi kainuoja 4.30 €. Kelionė trunka 40 minučių, išvažiuojant iš Rossio traukinių stoties, esančios Lisabonos centre. Grafikas dažnas, tad traukiniai važiuoja nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, maždaug 3 kartus per valandą. Jeigu svarstote nuomotis automobilį, tai juo patogu tik keliauti iš ir į oro uostą, nes Sintroje mažai vietų, kuriose galėsite pasistatyti automobilį. Viešuoju transportu Lisabonos regione naudotis patogu, greita ir pigu. 

 

Pačioje Sintroje yra patogus susisiekimas autobusais. Maršrutas 434 jungia traukinių stotį, miesto istorinį centrą, Maurų pilį ir Penos rūmus. Autobusas išvyksta kas 15 minučių ir kainuoja 5 €. Maršrutu 345 pasieksite kitus svarbius lankytinus objektus. Bilieto kaina - 2,50 € į abi puses.  Norintiems apžiūrėti istorinį centrą, nebūtina sėsti į autobusą, nes lengva ir greita nueiti pėsčiomis. Mieste važinėja taksi bei tuktukai.

 

Keliaukite po apylinkes automobiliu 
Mažatūris automobilis Sintroje geriausia kaina >>

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėjų iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje InstantCars 
Išsirinkite sau tinkamą automobilį

 

 

Kokios kainos Lisabonos apylinkėse? 

Pateikiami apytiksliai 2017-ųjų duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.62 Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.50 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €1.45
Ryžiai (1 kg) ~ €0.82 Importinis alus (0,33 l) ~ €2.00 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €3.45
Šviesios duonos kepalas ~ €0.98 Vanduo (0,33 l) ~ €0.92 Taksi 1 km ~ €0.48
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €5.01 Dienos pietūs ~ €8.00 Benzinas (1 l) ~ €1.46
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.61 Cappuccino kava ~ €1.28  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.52 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.24  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.16 McMeal Mcdonalds restorane ~ €6.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.37 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €30.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.54    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.97    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.55    

  

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!