Kodėl verta vykti į Bordo?

Kodėl verta vykti į Bordo?

Bordo regiono pažinimas

 

Bordo (Bordeaux) regionas, esantis Prancūzijos pietvakariuose, traukia turistus, norinčius pamatyti prancūziško gyvenimo žavesį. Keliautojai aplanko vynuogynus, kurių Bordo regione yra daugiau nei 100 tūkstančių, tad čia turėsite galimybę pamatyti vyno kelią. Miesto centre taip pat rasite, ką pamatyti - pasijusite lyg nusikėlę į praeitį, nes dauguma žmonių vaikšto pėsčiomis, o gatvėse gausu XVIII amžiaus pastatų. Visas miestas yra pilnas lankytinų objektų, o kiekviena gatvelė yra vis kitokia, todėl skirkite pakankamai laiko pasivaikščiojimams po miestą.

 

 

Bordo mieste patogu keliauti automobiliu 

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėjų iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje InstantCars
Rinkitės sau tinkamą automobilį 

  

 

 

 

Maison du Vin - čia galėsite paragauti vynų, kuriais garsėja Bordo regionas. Tikrai rasite sau patinkantį skonį ir neišleisite daug pinigų, nes vynas gana pigus (nuorodą, kaip nuvykti iš viešbučio, rasite čia).

 

Vyninė yra pačioje miesto širdyje, netoli "auksinio trikampio" - trijų pagrindinių Bordo gatvių (Cours Clemenceau, Cours de l’Intendance, Allées de Tourny), tad po degustacijos galėsite pasivaikščioti, pasidairyti po parduotuves, pavalgyti viename iš elegantiškų restoranų ir nueiti į Didįjį teatrą.

 

 

Jeigu norite labiau susipažinti su vynais, aplankykite muziejų Wine & Trade Museum, esantį net 10-ies aukštų pastate. Šio pastato dizainas sukurtas siekiant atspindėti veiksmą, kai vynas pilamas į taurę.

Muziejuje veikia ilgalaikė paroda, kurioje susipažinsite su vyno gamyba ir vartojimo istorija. Taip pat čia veikia restoranas, siūlantis 80 vyno rūšių iš skirtingų regionų.

 

 

Vandens veidrodis ir Place de la Bourse rūmai kartu sudaro populiariausią Bordo lankytiną objektą. Tai didžiausia atspindinti vandens instaliacija pasaulyje, kiekvienam turistui paliekanti įspūdį. Verta pamatyti anksti ryte, kai būna susiformavęs rūkas, dieną, kai aiškiausiai atsispindi rūmai, ir vakare, kai vanduo atspindi apšviestus rūmus.

 

 

Pilos kopa (Dune Du Pilat) laikoma aukščiausia Europoje smėlio kopa ir yra 108 metrus iškilusi virš jūros. Jos krantus skalauja Atlanto vandenynas. Nuo kopos atsiveria puiki pakrantės panorama, o prie jos galėsite pasivaikščioti pušynais. Iki šios vietovės nuo Bordo atvyksite per 55 min automobiliu (nuoroda - čia).

 


Château de Roquetaillade - viena iš daugybės žavingų Prancūzijos pilių, Bordo regione lankoma labiausiai. Joje daugiau nei 700 metų gyveno ta pati šeima ir tik nuo 1956 metų pilis tapo objektu, kurį galima aplankyti. Viduje Jūsų lauks renesansinis interjeras, meno kūriniai ir balto vyno Château de Roquetaillade produkcija. Įdomu tai, kad pilyje buvo nufilmuoti keli žymūs filmai, tokie kaip "Vilko brolija" ir "Fantomas prieš Skotland Jardą".

 

 

 

Ko paragauti?

 

Prancūziją reikia ne tik pamatyti, bet ir paragauti - Bordo regione galite rasti tradicinių patiekalų ir praplėsti savo skonį. Paragauti Garbure sriubos iš daržovių ir avienos ir Huîtres d’Arcachon austrių su mozzarella sūriu Jums pasiūlys kiekvienas vietinis. Norintiems atrasti neįprastų skonių galima paragauti Bayonne kumpio, džiovintų slyvų iš Agen, Pirėnų sūrio ir triufelių iš Périgord.

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!