Kosta Dorada - aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ir šeimos poilsiui

Kosta Dorada - aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ir šeimos poilsiui

 

 

Atostogos Kosta Doradoje - tai užtikrintas poilsis

 

Išvertus iš kataloniečių kalbos, kosta reiškia pakrantę, o dorada - auksinę, taigi patys kataloniečiai šį regioną tiesiog vadina "auksine pakrante". Ir iš tiesų, Kosta Dorada - tai iš viso daugiau nei 200 kilometrų besidriekiantis Viduržiemio jūros pakrantės ruožas, kuriame apstu tiek turistų, tiek vietinių pamėgtų paplūdimių. Didžioji dalis jų nusėti švelniai auksinės spalvos smėliu, tačiau paplūdimių Kosta Doradoje tokia galybė, jog kiekvienas tikrai ras kažką pagal savo skonį. Mėgstantys komfortą gali rinktis iš gausybės puikiai įrengtų paplūdimių su išvystyta paslaugų sfera. Tai dažniausiai ilgi paplūdimio ruožai nusėti maloniu smėliuku, su įrengtais stacionariais dušais bei tualetais, galimybe išsinuomoti deginimosi gultus bei skėčius nuo saulės, su ant jūros kranto įrengtais restoranais bei kavinėmis. Laukinės gamtos mėgėjai gali rasti laisve alsuojančių mažų ir ramių paplūdimių, kurie, dėl iš visų pusių supančių uolų, sukelia jausmą lyg gulėtumėte privačiame paplūdimyje. Taigi geras poilsis Kosta Dorados paplūdimiuose - visiems garantuotas.

  

  

Ką reikia žinoti prieš vykstant į Kosta Doradą?

 

Katalonijoje turistams taikomas progresinis pagalvės mokestis. Priklausomai nuo to, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistosite ir kiek laiko ten viešėsite, kiekvienam asmeniui teks susimokėti atitinkamo dydžio papildomą mokestį. Pridedame įkainius:  

  • Apsistojus 5★ viešbutyje – 2.50€ nakčiai.
  • Apsistojus 4★ viešbutyje – 1€ nakčiai. 
  • Apsistojus bet kokioje žemesnio nei 4★rango apgyvendinimo įstaigoje – 0.50€ nakčiai. 

Maksimalus pagalvės mokestis asmeniui vienos viešnagės metu yra ne didesnis nei septynių naktų mokestis. Taigi atostogaujant ilgiau nei savaitę daugiau mokėti neteks. 

 

Puikiai tiks ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams

 

Nors Kosta Dorados paplūdimiuose galima būtų gulinėti ir visas atostogas, mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį čia taip pat nenusivils. Gana gausaus turistų srauto dėka Kosta Doradoje puikiai išvystytos pajūrio pramogos. Galėsite be vargo išbandyti pramogines keliones laivu Viduržemio jūroje, praskrieti parasparniu, užsiimti paviršiniu nardymu, paplaukioti burlente ir t.t. Ieškantiems kažko išskirtinio, patariama apsilankyti keliautojų #1 laikoma Kosta Dorados pramoga - "PortAventura" pramogų parke. Tai teminis pramogų parkas, kuriame rasite skirtingų temų teritorijas: Kinija, Polinezija, Meksika, Viduržiemio jūros regionas, tolimieji vakarai ir t.t. Čia bus smagu bet kokio amžiaus žmogui, kadangi galėsite mėgautis atrakcionais bei vandens parku, apsilankyti teminių teritorijų restoranuose, atsikvėpti dirbtiniuose paplūdimiuose, sudalyvauti pramoginiuose renginiuose ir dar daugiau.

 

PortAventura World


Natūralios gamtos mėgėjams bei siekiantiems sutaupyti - puikiai tiks išvykos į kalnus bei nacionalinius draustinius, parkus. Praktiškai visą Kosta Dorados teritoriją iš žemyno pusės juosia kalnuotos vietovės, kur galite nesunkiai rasti pasivaikščiojimo takus pagal trukmę bei sudėtingumą pasinaudoję šia internetine platforma. O nesiryžtantys kopinėti kalnų keleliais gali drąsiai mėgautis kerinčiais kalnuotų vietovių vaizdais išsinuomavę automobilį. Kalnuose įrengta daugybė apžvalgos bei poilsio aikštelių, taigi galite suplanuoti iškylą į kalnus neišlieję nė lašo prakaito.

 

 

Kosta Doradoje patogu išsinuomoti automobilį 

Volkswagen Polo ar pan. Barselonoje  nuo 15,99 eur visai savaitei.

Automobilių nuoma, nuo geriausių tarptautinių tiekėju iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje Cartrawler.
Išsirink sau tinkamą automobilį

  

 

Barselona: miestas ištroškusiems kultūros

 

Apsistojus viename iš mūsų siūlomų viešbučių Kosta Doradoje nuo Katalonijos kultūrinio centro - Barselonos - Jus skirs apie 100 km. Susisiekimas paprastas - sėdate į greitąjį traukinį ir už apytiksliai valandos ar valandos su puse jau būsite Barselonos centre už mažesnę nei 10 Eurų kainą. O į Barseloną nuvykti - tiesiog privalu jei nors truputėlį domitės Europos kultūra. Anton Gaudi, Pablo Picasso, Salvador Dali - Jums labai gerai girdėtos pavardės? Tuomet nedvejokite, ar verta nuvykti apžiūrėti jų darbų bei juos įkvėpusio miesto. Jaukios senamiesčio gatvės, spalvingi balkonėliai su džiūvančiais skalbiniais, didinga miesto architektūra, autentiškos dizaino parduotuvės, puiki kava, toks neįtikėtinai gyvas miestiečių pilnas de Ciutadella miesto parkas ir visa tai viename mieste! Iš čia grįšite pasikrovę puikios energijos ir su šypsena veide.

 

 

Kosta Dorados pasididžiavimas – Taragona

 

Visgi Kosta Dorados miestų ir miestelių nuvertinti tikrai nenorime ir negalime. Čia tikrai rasite, ką veikti ir ką pamatyti. Ko gero, žymiausias Kosta Dorados pakrantės miestas - Taragona. Taragona mena dar Romos imperijos laikus, taigi šiame mieste išlikę įvairių senovės Romos statinių, įskaitant ir amfiteatrą. Galėsite pasivaikščioti specialiais senovės Romos maršrutais, išvysti gladiatorių kovų pasirodymus bei apsilankyti lauko mugėse. Kokie renginiai Taragonoje vyks Jūsų svečiavimosi metu, galite rasti čia.

 

 

Apytikslės kainos Ispanijoje

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.83 Vietinis alus (0,5 l) ~ €2.50 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €2.15
Ryžiai (1 kg) ~ €0.99 Importinis alus (0,33 l) ~ €3.00 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €2.25
Šviesios duonos kepalas ~ €1.02 Vanduo (0,33 l) ~ €1.23 Taksi 1 km ~ €1.03
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €6.04 Dienos pietūs ~ €10.00 Benzinas (1 l) ~ €1.33
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.62 Cappuccino kava ~ €1.67  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.48 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.72  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.53 McMeal Mcdonalds restorane ~ €7.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.32 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €40.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.51    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.81    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.16    

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!