Lankytini objektai Sicilijoje

Lankytini objektai Sicilijoje

Paslaptingoji Italijos gražuolė

 

Sicilija - tai vulkaninės kilmės sala, didžiausia Viduržiemio jūroje, kurios pakrantes skalauja net trys dangaus mėlynumo jūros. Didelę dalį regiono teritorijos užima kalvos ir kalnai (Apeninai), o rytuose verdanti „Sicilijos karalienė“ - Etna - kasmet pritraukia didelį dėmesį. Tačiau ši sala ne tik didelė, bet ir be galo turtinga tiek savo kultūrine istorija, tiek virtuve, tiek ją garsinančiais žmonėmis. Net pats J.V. Gėtė apie Siciliją kalbėjo taip: „Neaplankius Sicilijos, Italija nepalieka jokio pėdsako sieloje. Sicilija yra raktas į Italijos pažinimą“.

 

 

 

Sicilijoje patogu keliauti automobiliu

Automobilio nuoma Sicilijoje visam kelionės laikotarpiui geriausia kaina >>

Automobilių nuoma nuo geriausių tarptautinių tiekėjų iki vietinių auto nuomos kompanijų, puikiomis kainomis ir sąlygomis su mūsų partneriu Lietuvoje Cartrawler.
Išsirink sau tinkamą automobilį

 

 

Lankytinos vietos

 

Etnos ugnikalnis

 

Didžiausias Europoje ir vienas aktyviausių planetoje Etnos ugnikalnis laikomas itin svarbiu Sicilijos simboliu. Daugkartinių išsiveržimų ir lavos srautų sukurtas vienas iš gražiausių kampelių žemėje kasmet pritraukia būrį turistų. Savo kontrastingu kraštovaizdžiu, nuostabiais vaizdais bei vis dar rūgstančiais dūmais apdovanodamas, jis užgniaužia kvapą ne vienam. 

 

 

Alkantaros tarpeklis

 

Alkantaros tarpeklis yra natūralus kanjonas, neįprastas formas gavęs dėl Alkantaros upės ir lavos veiklos. Prieš daugelį metų išsiliejusi lava bei žemės drebėjimas, suformavo įspūdingas įpjovas uolose. Iki šių dienų vis dar sklando legenda apie Alkantros upės slėnio atsiradimą, kuris susiformavo, kai dievai, supykę ant nesąžiningo ūkininko, sukėlė ugnikalnio išsiveržimus.

 

 

Taormina miestelis

 

Ant aukštos kalvos įsikūręs Taorminos senamiestis nėra labai didelis, o žmonių, norinčių jį pamatyti, tikrai daug. Savo istoriniu puošnumu ir poetišku grožiu garsėjantis miestas yra išsidėstęs priešais senovinį graikišką amfiteatrą, netoli Etnos ugnikalnio. Verta apsilankyti vietiniame restorane ir paragauti ne tik sočių tradicinių patiekalų, bet ir pasimėgauti sicilietiška saule visai netoliese esančiame paplūdimyje. 

 

 

Ortigijos sala

 

Ortigijos sala nėra didelė, todėl pasiklysti joje - neįmanoma. Ji turistams demostruoja iki šių dienų puikiai išlikusius architektūrinius objektus: Apolono šventyklos griuvėsius, Beneventano rūmus, Aretusos fontaną, Archimedo aikštę. Saloje gausu jaukių kavinukių, restoranų, kuriuose  malonu tiesiog prisėsti, paskanauti vietinių patiekalų, išgerti taurę vyno ar tiesiog pasigrožėti žydru vandenyno vaizdu.

 

 

 Šis grožis ne miražas - tai realybė!

 

 

 

 

Kokios kainos Sicilijoje?

Apytiksliai 2018 metų vasario mėnesio duomenys.

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.91 Vietinis alus (0,5 l) ~ €4.00 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €1.00
Ryžiai (1 kg) ~ €1.62 Importinis alus (0,33 l) ~ €2.50 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €5.00
Šviesios duonos kepalas ~ €1.23 Vanduo (0,33 l) ~ €0.79 Taksi 1 km ~ €1.45
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €8.40 Dienos pietūs ~ €10.00 Benzinas (1 l) ~ €1.48
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €2.92 Cappuccino kava ~ €1.30  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.80 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.47  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.25 McMeal Mcdonalds restorane ~ €8.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.48 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €47.50  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.30    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.23    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.65    

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!