Norintiems pasijusti karaliais - kelionė į Odesą

Norintiems pasijusti karaliais - kelionė į Odesą

Kodėl atostogauti Odesoje patiks visiems?

 

Atostogos Ukrainos kurorte turi daug pliusų. Mažuoju Paryžiumi pramintame mieste laukiami ir kultūros mylėtojai, ir tie, kurie nori pasimėgauti paplūdimio malonumais. Tiesa, per savaitę galite ir suderinti šias veiklas - dienomis palepinti kūną saulės spinduliais ir gaivinančia Juodąja jūra, o vakarais atrasti gražiausius miesto kampelius, architektūros įdomybes ir naktinį gyvenimą. O kas nemėgsta skaniai pavalgyti? Teisingai - tokių nebūna. Vien dėl šios priežasties verta poilsiauti Ukrainoje - prisiragausite skanaus maisto ir vietinių gėrimų. Geriausia yra tai, kad Ukrainoje atostogausite pigiai, bet kokybiškai.

 

Tai lyg valstybė valstybėje, gyvenanti pagal savo taisykles. Nesvarbu, kuriai šaliai - Rusijos imperijai, Sovietų sąjungai ar Ukrainai priklausė Odesa, bet visada buvo išskirtinė. Oficiali Ukrainos humoro sostinė paperka turistus smėlėtais paplūdimiais, gyvybingomis gatvėmis, saulėtu Viduržemio klimatu ir vietiniais gyventojais.

 

 

Objektai, verti Jūsų dėmesio

 

Pajuskite eleganciją ir ukrainietišką puošnumą Odesos Operos ir Baleto teatre. Pastatas įspūdingas tiek išore, tiek vidumi - prabangios detalės ir baroko stiliaus kolonos turi savito žavesio. Geriausia ne tik apsižiūrėti, bet ir sudalyvauti viename iš renginių - bilietas jums atsieis vos kelis eurus ir turėsite galimybę pasimėgauti unikalia teatro akusika.
 

 


Apie Arkadijos ir Lanzerono paplūdimius gerai atsiliepia ir turistai, ir vietiniai. Jie vertinami kaip vieta, kurioje galima pasideginti, pasimėgauti gaivinančia Juodąja jūra ir palydėti saulę. Juodosios jūros pakrantė - lyg oazė, kurioje galima atsipūsti gamtos apsuptyje, o atgavus jėgas eiti pasilinksminti ir papramogauti.

 

 

Aplankyti Odesos pakrantės pasididžiavimą - Voronsovo švyturį, tik nepamirškite fotoaparato, nes nuotraukos dėl švyturio formos - įdomios, o ypatingai tam tinka niūrus oras ir apsiniaukęs dangus.

 

 

Odesos katakombos - tai didžiausias pasaulyje dirbtinis požeminis labirintas, kurio bendras ilgis - net 2 500 km. Jis skurtas pirmųjų Odesos steigėjų maždaug prieš du šimtmečius. Nors ilgą laiką buvo nenaudojamas, tačiau vėliau, Antrojo pasaulinio karo metu partizanai jas naudojo įsirengę karines stovyklas. Šiandien tai yra viena lankomiausių miesto vietų.

 

 

 

Kokios kainos Odesoje? 

Pateikiami apytiksliai 2017-ųjų metų duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.56 Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.53 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.17
Ryžiai (1 kg) ~ €0.79 Importinis alus (0,33 l) ~ €0,85 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €1.36
Šviesios duonos kepalas ~ €0.30 Vanduo (0,33 l) ~ €0.25 Taksi 1 km ~ €0.20
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €2.41 Dienos pietūs ~ €2.15 Benzinas (1 l) ~ €0.84
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €0.98 Cappuccino kava ~ €0.92  
Obuoliai (1 kg) ~ €0.56 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €0.38  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.17 McMeal Mcdonalds restorane ~ €2.38  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.15 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €20.33  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.38    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.50    
Importinis alus (0,33 l) ~ €0.93    

 


 
 
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!