airBaltic Baltijos šalių sostinėse švenčia 20 metų sukaktį

0
airBaltic Baltijos šalių sostinėse švenčia 20 metų sukaktį

Šią savaitę Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic" švenčia Vilnius - Ryga ir Talinas - Ryga maršrutų 20-ies metų jubiliejų. Nuo 1996 m. šiuos „airBaltic" skrydžius pasirinko beveik 3 milijonai keleivių, o šiandien šios kryptys tapo itin svarbios visiems, skrendantiems į ar iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos.

 

„1996 m., vidaus rinkose pradėjus vykdyti skrydžius, aptarnavome vos 6 tūkstančius keleivių, o šiandien kasmet aptarnaujame daugiau nei 350 tūkstančių keleivių, pasirenkančių mūsų patogius skrydžius, jungiančius Baltijos šalių sostines su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių miestų. Baltijos šalyse planuojame tolesnę plėtrą. „airBaltic” programa „Horizon 2021" siekiama per penkerius metus padidinti tiesioginių skrydžių iš Vilniaus ir Talino skaičių iki 11. Vis dėlto, tolesnės plėtros Lietuvoje ir Estijoje sąlyga yra didelė paklausa tiek iš atvykstančių, tiek iš išvykstančių keleivių", - sako „airBaltic" Vyresnysis Susisiekimo Viceprezidentas Wolfgang Reuss.

 

Maršrutu Vilnius-Ryga „airBaltic" pradėjo skraidinti 1996 m. sausio 29 d. lėktuvu „Saab 340". Lietuvoje „airBaltic" pirmaisiais metais aptarnavo 3653 keleivius, o 2015 m. šis skaičius išaugo iki 183 106. Pirmasis skrydis maršrutu Talinas-Ryga buvo įvykdytas lėktuvu „Saab 340" 1996 m. sausio 30 d. Šią kryptį prieš 20 metų pasirinko 2928 keleiviai, o šiandien jau 180 830 klientai keliavo „airBaltic" siūlomu maršrutu, jungiančiu Taliną su Ryga ir didžiaisiais Europos miestais.

 

Kaip buvo skelbta anksčiau, „airBaltic" padidino jau egzistuojančių skrydžių dažnumą iš Vilniaus ir Talino, o 2016 m. balandžio 18 d. pradeda skraidinti nauju tiesioginiu maršrutu Vilnius-Talinas. Ši nauja kryptis ne tik palengvins susisiekimą tarp dviejų Baltijos šalių sostinių, tačiau taip pat padės lengviau keliauti kryptimis už Baltijos regiono.


Komentarai
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
airBaltic, pigus skrydžiai, jubiliejus

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!