„airBaltic“ praneša apie augančią skrydžių paklausą Baltijos šalyse

0
„airBaltic“ praneša apie augančią skrydžių paklausą Baltijos šalyse

 Paskutinį 2015 m. ketvirtį Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic” Lietuvoje ir Estijoje pasiekė 33 proc. vidutinį užsakymų augimą, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Skrydžių bendrovei abiejuose miestuose paskelbus apie naujus maršrutus ir patobulinus susisiekimą su didžiaisiais Europos centrais Lietuvoje poreikis „airBaltic“ bilietams augo 23 proc., o Estijoje – 42 proc.

 

„airBaltic” programa „Horizon 2021“ siekiama per penkerius metus padidinti tiesiogini skrydžių iš Vilniaus ir Talino skaičių iki 11. Savo klientams siūlome geriausią susisiekimą iš Lietuvos bei Estijos, taip pat ir iš Latvijos sostinės Rygos į daugelį Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų“, – sako „airBaltic“ Vyresnysis Susisiekimo Viceprezidentas Wolfgang Reuss.

 

2015 m. gruodį „airBaltic“ paskelbė apie naują skrydžių kryptį iš Vilniaus į Taliną. Skrydžiai bus vykdomi 10 kartų per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio, du kartus per dieną. Keleiviai skris „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvais. Kelionės iš Vilniaus į Taliną trukmė – 1 val. 20 min. Bilietas į vieną pusę iš Vilniaus kainuos nuo 79 eurų, įskaitant oro uosto mokesčius ir rinkliavas.

 

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.


Su kokia avia kompanija skristi yra maloniausia?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
airbaltic, skrydziai, lėktuvai, Baltijos salys, Lietuva, Estija, Latvija, marsrutai, keleiviai

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!