Dar 9 darbai mėgstantiems keliauti

0
Dar 9 darbai mėgstantiems keliauti

Kai siela laisva, norisi matyti kuo plačiau, patirti – kuo daugiau. Po didelio susidomėjimo I-ąją rašinio dalimi. Siūlome dar 9 darbus, kurie tinka mėgstantiems keliones.

 

Gatvės muzikantas


Tai yra profesija, kurios atstovams negalioja jokie reikalavimai: jei norite tapti gatvės muzikantu, pakaks įgūdžių, kuriuos įgavote besimokydami savarankiškai. Maža to, šios srities atstovų neriboja ne tik profesiniai reikalavimai, bet ir vieta – galite groti bet kuriame pasaulio kampelyje.

 

Ekologinio ūkio darbininkas


Ekologiniai ūkiai užima vis didesnę ir didesnę rinkos dalį, tad nieko keista, kodėl jų darbuotojų skaičius taip pat nuolat auga. Vienuose ūkiuose auginamos daržovės, antruose – vaisiai, trečiuose – prieskoniniai augalai. O kas labiausiai patiktų jums? Belieka tik išsirinkti ne tik užauginamos produkcijos ūšį, bet ir pasaulio kampelį, į kurį vyksite – didžioji dalis ekologinių ūkių veikia Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Portugalijoje. Belieka tik pridurti, kad dažnu atveju darbas vyksta savanoriškais pagrindais, tačiau yra suteikiamas gyvenamasis plotas, maitinimas kišenpinigiai.


 

Skrydžių palydovas


Turite ne tik nenumaldomą kelionių troškimą, bet ir nebijote aukščio, o skrydis lėktuvu – vienas didžiausių malonumų? Visa tai suderinti pavyks, jei nuspręsite tapti skrydžių palydovu – kiekvienos pamainos metu atsidursite ne tik stulbinančiame aukštyje bet vis kitame Žemės kampelyje.

 

Vertėjas


Tai – puikus pasirinkimas, kurie nori dirbti laisvai samdomą darbą. Tiesa, jei norite, kad kelionės taptų neatsiejama jūsų darbo dalimi, rinkitės ne darbą nuotoliniu būdu, o vertėjavimą tiesiogiai tarptautiniuose renginiuose ar konferencijose, vykstančiose vis kituose pasaulio kampeliuose. Kad darbą rastumėte greičiau, sėkmingai baikite atitinkama studijas.


Diplomatai


Diplomatai – vieni daugiausiai pasaulyje keliaujančių žmonių, todėl, jei mėgstate keliauti, turėtumėte apsvarstyti ir tokią galimybę. Tiesa, vien tik noro keliauti čia nepakaks – būtinas ir magistro laipsnis, užsienio kalbos, specializuoti egzaminai.

 

 

Savanoris


Savanorystė – tai dar viena puiki galimybė pažinti spalvingą pasaulį, telieka tik nuspręsti, kaip ir kuo užsiimsite – mokysite vaikus anglų kalbos ar suteiksite kitos srities žinių ir pan.


Etnomuzikologas


Geriausias darbas mylintiems muziką ir keliones. Keliaukite po įvairias šalis, susipažinkite su muzikos paslaptimis, mėgaukitės interviu su užsienio šalių muzikantais, ruoškite straipsnius.


Aviakompanijų bilietų rezervavimo agentas


Ir nors šis darbas – statiškas, dienas teks leisti ofise, negalima nepastebėti, kad būtent tokia veikla siūlo ir daug puikių galimybių tiems, kurie mėgsta keliauti. Tai – geriausios avia bilietų kainos, patogiausi laikai, specifinės žinios apie kelionių planavimą. Pirmenybė – turintiems išsilavinimą turizmo srityje.

 

Online pokerio žaidėjas


Online pokeris garantuos stabilias pajamas, tačiau nepririš prie gyvenamosios vietos – gyvenkite bei dirbkite mylimiausiame, o galbūt – egzotiškiausiame pasaulio kampelyje.

 

Skrydžių palydovas, kelionių rašytojas, vertėjas, o gal jachtos kapitonas? Visi šie darbai garantuos pajamas bei suteiks galimybę nuolat keliauti, pažinti pasaulį, kultūras ir žmones įvairiausiuose planetos kampeliuose. Dirbkite mylimą darbą, keliaukite bei atraskite.


Kai siela laisva, norisi matyti kuo plačiau, patirti – kuo daugiau. Po didelio susidomėjimo I-ąją rašinio dalimi. Siūlome dar 9 darbus, kurie tinka mėgstantiems keliones.


Ar suderinate darbus su kelionėmis?
Atsakymas į komentarą

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!