Daugėja bilietų užsakymų mobiliaisiais įrenginiais

0
Daugėja bilietų užsakymų mobiliaisiais įrenginiais

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ 2015 m., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu ankstesniais metais, dvigubai padidino skrydžių, jungiančių Baltijos regioną su Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestais, užsakymų per mobiliuosius įrenginius dalį. Šie užsakymai atitinka 4,9 proc. visų 2015 m. užsakymų internetu, lyginant su 2,4 proc. 2014 m.

 

„Inovacijos ir produktų tobulinimas yra vienas iš „airBaltic“ prioritetų. Mūsų nauja, išmaniesiems telefonams draugiška internetinė svetainė padėjo pagerinti vartotojų patirtį mūsų klientams ir matome, jog dabar užsakymų mobiliaisiais įrenginiais dalis padvigubėjo. Džiaugiamės, kad mūsų klientai suteikė pozityvų atsaką į pokyčius, užsisakydami daugiau bilietų. “, – teigia „airBaltic“ Generalinis direktorius Martin Gauss.

 

Kaip buvo skelbta anksčiau, „airBaltic“ pasiekė 16 proc. daugiau būsimų bilietų užsakymų 2016 metams, nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. „airBaltic“ savo klientams siūlo geriausią susisiekimą – tiesioginius skrydžius ir patogius persėdimus iš Baltijos šalių sostinių į daugelį Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Neseniai skrydžių bendrovė paskelbė apie du naujus maršrutus artėjančiam vasaros sezonui, tai Vilnius - Talinas bei Ryga - Reikjavikas.


Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
airbaltic, skrydziai, lėktuvai, Baltijos salys, Lietuva, Estija, Latvija, marsrutai, keleiviai, užsakymai, mobilieji telefonai

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!