DIENOS EKSKURSIJOS KRABI REGIONE

0
DIENOS EKSKURSIJOS KRABI REGIONE

Žemiau pateikiame ekskursijų aprašymus su lietuviškai kalbančia gide, kurias galite užsisakyti vykstant į pietų Tailandą ir apsistojus  Ao Nang kurorte arba Krabi mieste. Tai populiariausios ekskursijos tarp keliautojų. 

 

Tigro urvo šventykla, karštosios versmės ir žydrieji natūralios kilmės šaltiniai (angl. Emerald pools, tiger cave, hot springs)

 

 

Ekskursijos metu aplankysite šventyklą, kuri, pasak legendos, Tigro urvu pavadinta vienuoliui radus urvą su tigro letenos pėdsaku. Šventyklą pasieksite užkopę 1227 laiptelius ir būsite nustebinti atsiveriančia gamtos panorama. Vėliau vyksite į karštąsias versmes, kuriose iš žemės gelmių teka karštos srovės prisotintos mineralų. Nors oro temperatūra Tailando pietuose retai nukrenta iki + 24 laipsnių, tačiau vietiniai juokauja, kad ištvėrus tokiose versmėse bent 15 minučių, oda tampa skaistesnė ir atsipalaiduoja raumenys.

 

Ekskursijos pabaigoje pasieksite žydruosius natūraliai susidariusius baseinus, kurie priverčia stebėtis gamtos kūryba.

 

Kaina. Ekskursijos kaina su lietuviškai kalbančiu gidu – 25 eurus asmeniui (įskaičiuota: vaisiai, vanduo, paėmimas iš viešbučio, lietuviškai kalbantis gidas, parko mokesčiai)

 

4 salų turas (Railay paplūdimys, Poda, Tub, Chicken salos)

 

 

Tai viena iš pačių populiariausių dienos ekskursijų apsistojus Ao Nang kurorte, kurios metu aplankysite arčiausiai paplūdimio esančias salas: Koh Poda, Koh Gai (Chicken), Koh Tub ir Koh Mor. Taip pat ekskursijos metu sustosite gražiajame Phra Nang urvo paplūdimyje. Šio balto smėlio paplūdimio, kuris laikomas vienu iš gražiausių pasaulyje, negalima pasiekti jokia kita transporto priemone, tik laivu.

 

Koh Poda sala žinoma dėl savo baltų paplūdimių ir turkio spalvos vandens; priešais salą stūgsanti uola tapusi vienu iš lankomiausių Tailando objektų, kurią galėsite pamatyti ne viename atviruke ar turizmo lankstinuke.

 

Koh Gai arba vištos sala (Chicken island) pelnė savo pavadinimą dėl keistų uolienų formos, kurios primena vištos galvą. Vietinių iš pradžių pavadinta kirvio sala, pirmųjų apsilankiusių turistų buvo praminta vištos sala. Nuo to laiko salą tiek vietiniai ir atvykę keliautojai vadina vištos sala. Ekskursijos metu taip pat sustosite panardyti ir paplaukioti.

 

Kaina. Ekskursijos kaina su lietuviškai kalbančiu gidu – 28 eurus asmeniui (įskaičiuota: vaisiai, vanduo, pietūs, paėmimas iš viešbučio, lietuviškai kalbantis gidas, nacionalinio parko mokesčiai)

 

Hong salų turas (Hong lagūna, Hong sala, Koh Pak Bia, Koh Lading)

 

 

Hong salos žavi smaragdo spalvos vandeniu ir balto smėlio paplūdimiais. Ekskursijų metu aplankysite Rojaus salą (Paradise island), kuri nustebins palmėmis apaugusia įlanka, žydru ir skaidriu vandeniu bei urvais. Taip pat, apsilankysite pačioje Hong saloje ir plauksite apžiūrėti lagūnos. Hong lagūna vietiniai vadina „salos ašara“, kuri susiformavo pačioje salos viduryje. Ekskursijos metu taip pat sustosite panardyti ir paplaukioti. Ši ekskursija tinka norintiems ramesnės ir mažiau aktyvios dienos plaukiojant bei deginantis paplūdimyje.

 

 

 

Kaina. Ekskursijos kaina su lietuviškai kalbančiu gidu – 27 eurus asmeniui (įskaičiuota: vaisiai, vanduo, pietūs, paėmimas iš viešbučio, lietuviškai kalbantis gidas, nacionalinio parko mokesčiai)

 

Pastaba: Ekskursijų kaina nurodyta vykstant 10 keliautojų iš Lietuvos. Nesusirinkus tokiam ekskursijos keliautojų skaičiui ekskursijos metu galite būti prijungti prie kitų lietuvių grupių. Tokiu atveju, kaina priklausytų nuo vykstančių asmenų skaičiaus.

 

 


Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!