Kada geriausia pirkti kelionę?

0
Kada geriausia pirkti kelionę?

Kaip neprašauti norint įsigyti geriausią ir, žinoma, pigiausią kelionės pasiūlymą? Kada perkant užsitikrinsiu geriausią kainos ir kokybės santykį? – Tai tik keletas klausimų, kurie nuolat kamuoja mūsų klientus, bandančius sužvejoti pačius geriausius kelionių pasiūlymus. Kaip visuomet, vienintelio ir visiems tinkamo atsakymo į šį klausimą neturime, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius kelionių įsigijimo variantus ir galbūt tai padės Jums apsispręsti, kada pirkti kelionę yra geriausia būtent Jums ir Jūsų šeimai.

 

  

Norint gauti geriausią kelionės pasiūlymą – svarbu žinoti, ko ieškote

 

Geri kelionių pasiūlymai nenukrenta iš dangaus, dažniausiai jų reikia kantriai laukti. Tačiau, kaip žinoti, kad jau sulaukėte? Kaip žinoti, kad jau geriausias metas pirkti pasirinktą kelionę? Atsakymą žinosite tik tinkamai planuodami, t.y. apsibrėžę, kokio pasiūlymo reikia Jums ir Jūsų šeimai. Dar prieš pradėjus bet kokią kelionių pasiūlymų paiešką, kol Jūsų neišblaškė mirgantys pasiūlymai bei žavingos kryptys, atsakykite sau į keletą klausimų, kuriuos pateikiame žemiau. Tik apsibrėžę, kokios kelionės ieškote, galėsite surasti Jums tinkamiausią kelionės pasiūlymą, o ne šokinėti nuo vieno kelionės pasiūlymo ar operatoriaus, prie kito, vis tikėdamiesi rasti kažką šaunesnio. Ieškokite kryptingai, paklauskite savęs:

 

 • Kur norite ilsėtis? (pvz., Ispanija / Kanarų salos / Tenerifė, apsibrėžkite tiek tiksliai, kiek tuo metu galite)
 • Kiek dienų norite ilsėtis?
 • Kada norite ilsėtis? (pvz., vasarą / rugpjūčio pabaigoje / rugpjūčio 20-30 dienomis)
 • Koks bus keliaujančių asmenų skaičius ir jų amžius planuojamos kelionės metu (pvz., 2 suaugę ir 2 vaikai (7 ir 11 metų))
 • Kaip mėgstate keliauti? (pvz., aktyviai: kelionės metu stengiatės daug pamatyti, valgyti maistą vietinėse užeigose; ar pasyviai: mėgstate, kai viską galite gauti viešbučio teritorijoje: pramogos, SPA centras, privatus paplūdimys, viskas įskaičiuota maitinimas ir pan.)
 • Kiek galite išleisti vienam asmeniui?
 • Kokių specialių poreikių turite? (pvz., viešbutis ant jūros kranto, galimybė apsistoti viešbutyje su neįgaliųjų vežimėliu, viešbutis „tik suaugusiems“ ir pan.)

 

Na štai, atsakę sau į šiuos klausimus jau atlikote pusę darbo, kelionės ieškoti dabar bus kur kas lengviau. Šiuos kelionės kriterijus galite būti pasiruošę iki planuojamos kelionės likus kad ir visiems metams, kadangi dabar beliks tik laukti Jums tinkamiausio pasiūlymo. Visuomet gera idėja yra užsiprenumeruoti pasitikėjimą keliančio kelionių organizatoriaus naujienlaiškį, kad pirmieji gautumėte naujausius pasiūlymus. Apsibrėžę laukiamo kelionės pasiūlymo kriterijus tik gavę tinkamą pasiūlymą į savo pašto dėžutę galėsite nedvejodami atlikti užsakymą: juk datos, kryptis, keliautojų skaičius, viskas jau aišku ir nieko nebereikia papildomai derinti. „Pasirink Sparnus“ naujienlaiškį galite užsakyti žemiau įvedę savo vardą bei el. paštą:

 
 

 

Ar verta laukti paskutinės minutės kelionės pasiūlymo?

 

 

Paplitęs manymas, kad paskutinės minutės kelionių pasiūlymai yra patys pigiausi, deja, ne visada atitinka realybę. Geri kelionių „žvejai“ iš tiesų gali rasti puikių paskutinės minutės kelionių, tačiau prieš nusprendžiant laukti paskutinės minutės yra būtina atsižvelgti į keletą dalykų, kad netektų nusivilti:

 

 • Paskutinės minutės pasiūlymai yra tokie kelionių paketai, kurių kelionės organizatoriui parduoti nepavyko. Ką tai reiškia Jums? – Tai, kad jei kelionei buvo siūloma keletas viešbučių geromis kainomis, tikėtina, kad kelionės paketai su apgyvendinimu geriausiuose viešbučiuose jau buvo išparduoti dar prieš prasidedant kelionės sezonui. Paprastai kalbant: liko, kas liko.

 

 • Jei keliaujate su šeima, laukti paskutinės minutės kelionės pasiūlymo, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius, gali būti pavojinga. Žinoma, Jums gali ir pasisekti, tačiau negalite atmesti galimybės, kad Jūsų nusižiūrėtame viešbutyje liks per mažai numerių Jūsų šeimai, arba lėktuve paskutinės minutės kainomis bus galima įsigyti mažiau bilietų, nei Jūsų šeimoje narių.

 

 • Paskutinės minutės pasiūlymų laukti patogu tiems, kurie negali suplanuoti savo atostogų iš anksto, t.y. negali žinoti, kokiomis datomis galės pasiimti atostogas darbe, yra priklausomi nuo kito žmogaus ir pan. Tokiu atveju paskutinės minutės atostogų laukti gali būti tikrai paranku. Tačiau turėkite galvoje, kad įsigijus kelionę išankstinių pardavimų metu turite galimybę pakeisti išvykimo datą likus ne daugiau kaip 14 dienų iki išvykimo! Bet apie išankstinius pardavimus papasakosime šiek tiek vėliau.

 

 • Laukiantys paskutinės minutės pasiūlymų neturi jokių garantijų. Niekada neaišku, ar pavyks „pagauti“ gerą kelionės pasiūlymą tada, kada keliauti norėsis labiausiai. Ypač sunku rasti gerą paskutinės minutės pasiūlymą tuomet, kada atostogauja masės, t.y. liepos ir rugpjūčio mėnesiais, per vaikų mokyklos atostogas, švenčių metu (pvz., per Naujuosius metus).

 

 • Vietų mažai, o norinčių pigiai įsigyti kelionę – daug, todėl turite būti greiti. Kol bandysite prisiskambinti antrajai pusei ar susitarti su savo vadovu dėl atostogų, paskutinės minutės pasiūlymo gali jau ir nelikti, todėl būkite budrūs!

 

Taigi, yra įmanoma rasti tikrai puikių paskutinės minutės pasiūlymų, tačiau tokį pasiūlymą „sugauti“ gali būti tikrai sunku. Šį būdą gali rinktis keliautojai, kurie nėra pririšti prie darbo vietos ar gali laisvai derinti savo atostogų datas, bei pirkti kelialapius spontaniškai. Jei keliaujate su šeima, patariame rinktis kitą būdą geriausiai kelionei įsigyti, o ypač jei planuojate atostogas populiariu „atostogų sezonu“. Patikimas būdas užsitikrinti gerą kelionės kainą yra įsigyti kelionę išankstinių pardavimų metu.

 

Išankstiniai kelionių pardavimai – geros kainos garantija

 

Keliautojams, kuriems yra svarbu viešbutis, kuriame apsistosite kelionės metu, svarbios kelionės datos bei kelionės kryptis – laukti paskutinės minutės nepatariame. Kuo daugiau lūkesčių – tuo lengviau nusivilti, tad užkirskite kelią nusivylimui, sprendimą kontroliuodami ir jį priimdami iš anksto. Tam puikias sąlygas suteikia didžiųjų kelionių operatorių skelbiami išankstiniai kelionių pardavimai. Žiemos sezono kelionėms išankstiniai pardavimai yra skelbiami dar vasarą, kuomet apie žiemą galvoti nė nesinori, tačiau gudriausieji ne tik pagalvoja, bet ir nemažai sutaupo. Na o poilsines vasaros keliones pigiausiomis kainomis įsigysite pirkdami beveik prieš metus, t.y. rugsėjo / spalio mėnesiais. Gali atrodyti, kad taip anksti kelionę planuoti yra sunku, tačiau į ilgą laikotarpį iki išvykimo kelionių organizatoriai atsižvelgia ir sudaro tikrai patogias sąlygas planuoti. Pavyzdžiui panagrinėkime „Novaturo“ išankstinių vasaros poilsinių kelionių pardavimų sąlygas:

 

 • Pradinė įmoka tik 50 EUR.
 • Mažiausios kainos garantija*.
 • Auksinė galimybė keisti kelionę.

* Mažiausios kainos garantija galioja tik kelionėms, įsigytoms iki tam tikros datos, nustatomos kiekvieną sezoną (šiemet mažiausios kainos garantija suteikiama iki 2018-10-31).


PRADINĖ KELIONĖS ĮMOKA

 

Pradinės įmokos dydį nustato kelionės organizatorius. Ji gali būti įvairaus dydžio, priklausomai nuo to, kada perkama kelionė, kokia visa kelionės kaina ir kelionės kryptis. Tačiau perkant kelionę išankstinių pardavimų metu dažnai yra taikomas fiksuotas pradinės įmokos dydis, pvz., 50 eurų. Tai tikrai nedidelė suma, lyginant su pradinėmis įmokomis prasidėjus sezonui, kuomet ši suma gali siekti ir 200 eurų ar daugiau. O perkant kelionę paskutinę minutę dažnai gali teksi sumokėti ir visą kelionės sumą iš karto. Perkant kelionę išankstinių pardavimų metu sumokėsite tik fiksuotą 50 eurų dydžio mokestį ir visus likusius metus galėsite po truputėlį taupyti artėjančioms atostogoms.

 

 

MAŽIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

 

„Novaturas“ garantuoja, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią „Novaturo“ siūlomą kainą. Kelionės organizatorius šiuo atveju įsipareigoja net grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu „Novaturas“ siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu. Taigi pirkdami kelionę išankstinių pardavimų metu tikrąja to žodžio prasme užsigarantuojate pigiausią kainą ;)

 


Dar keletas svarbių sąlygų:

  

 • Mažiausios kainos garantija suteikiama tik kai sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos.
 • Mažiausios kainos garantija galioja tik iki konkretų sezoną nustatytos datos (šiemet iki 2018-10-31) įsigytoms poilsinėms kelionėms lėktuvu.
 • Mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams.
 • Mažiausios kainos garantija galioja „Novaturo“ pasiūloje nurodytoms kainoms.

 

AUKSINĖ GALIMYBĖ KEISTI KELIONĘ

 

Pirkdami kelionę išankstinių pardavimų metu ne tik užsitikrinate geriausią kainą, bet taip pat gaunate išskirtinę galimybę vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau nei likus 14 dienų iki išvykimo. Negalima keisti tik keliaujančių asmenų skaičiaus bei asmenų vardų ir pavardžių. Keičiant kelionę, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas. Pasinaudoję šia galimybe gali tekti šiek tiek primokėti, tačiau Jūs visada turite planą B – net jei ir teks primokėti, žinosite, kad be kelionės neliksite (jei apie keitimą pranešite likus 2 savaitėms iki išvykimo). Juk visko gyvenime nutinka, o kad netikėtumai nesugriautų atostogų planų „Novaturas“ suteikia išankstinių pardavimų metu keliones įsigijusiems asmenims auksinę galimybę pakeisti kelionę. Tiesa, ši paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

 

 


Koks būdas įsigyti kelionę tinkamiausias Jūsų šeimai?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
atostogos, pigios kelionės, išankstinės kelionės, paskutinės minutės kelionės, kada pikti kelione, kaip planuoti kelione, keliones planavimas,

Taip pat skaitykite

Kada geriausia pirkti kelionę?

0
Kada geriausia pirkti kelionę?

Kaip neprašauti norint įsigyti geriausią ir, žinoma, pigiausią kelionės pasiūlymą? Kada perkant užsitikrinsiu geriausią kainos ir kokybės santykį? – Tai tik keletas klausimų, kurie nuolat kamuoja mūsų klientus, bandančius sužvejoti pačius geriausius kelionių pasiūlymus. Kaip visuomet, vienintelio ir visiems tinkamo atsakymo į šį klausimą neturime, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius kelionių įsigijimo variantus ir galbūt tai padės Jums apsispręsti, kada pirkti kelionę yra geriausia būtent Jums ir Jūsų šeimai.

 

  

Norint gauti geriausią kelionės pasiūlymą – svarbu žinoti, ko ieškote

 

Geri kelionių pasiūlymai nenukrenta iš dangaus, dažniausiai jų reikia kantriai laukti. Tačiau, kaip žinoti, kad jau sulaukėte? Kaip žinoti, kad jau geriausias metas pirkti pasirinktą kelionę? Atsakymą žinosite tik tinkamai planuodami, t.y. apsibrėžę, kokio pasiūlymo reikia Jums ir Jūsų šeimai. Dar prieš pradėjus bet kokią kelionių pasiūlymų paiešką, kol Jūsų neišblaškė mirgantys pasiūlymai bei žavingos kryptys, atsakykite sau į keletą klausimų, kuriuos pateikiame žemiau. Tik apsibrėžę, kokios kelionės ieškote, galėsite surasti Jums tinkamiausią kelionės pasiūlymą, o ne šokinėti nuo vieno kelionės pasiūlymo ar operatoriaus, prie kito, vis tikėdamiesi rasti kažką šaunesnio. Ieškokite kryptingai, paklauskite savęs:

 

 • Kur norite ilsėtis? (pvz., Ispanija / Kanarų salos / Tenerifė, apsibrėžkite tiek tiksliai, kiek tuo metu galite)
 • Kiek dienų norite ilsėtis?
 • Kada norite ilsėtis? (pvz., vasarą / rugpjūčio pabaigoje / rugpjūčio 20-30 dienomis)
 • Koks bus keliaujančių asmenų skaičius ir jų amžius planuojamos kelionės metu (pvz., 2 suaugę ir 2 vaikai (7 ir 11 metų))
 • Kaip mėgstate keliauti? (pvz., aktyviai: kelionės metu stengiatės daug pamatyti, valgyti maistą vietinėse užeigose; ar pasyviai: mėgstate, kai viską galite gauti viešbučio teritorijoje: pramogos, SPA centras, privatus paplūdimys, viskas įskaičiuota maitinimas ir pan.)
 • Kiek galite išleisti vienam asmeniui?
 • Kokių specialių poreikių turite? (pvz., viešbutis ant jūros kranto, galimybė apsistoti viešbutyje su neįgaliųjų vežimėliu, viešbutis „tik suaugusiems“ ir pan.)

 

Na štai, atsakę sau į šiuos klausimus jau atlikote pusę darbo, kelionės ieškoti dabar bus kur kas lengviau. Šiuos kelionės kriterijus galite būti pasiruošę iki planuojamos kelionės likus kad ir visiems metams, kadangi dabar beliks tik laukti Jums tinkamiausio pasiūlymo. Visuomet gera idėja yra užsiprenumeruoti pasitikėjimą keliančio kelionių organizatoriaus naujienlaiškį, kad pirmieji gautumėte naujausius pasiūlymus. Apsibrėžę laukiamo kelionės pasiūlymo kriterijus tik gavę tinkamą pasiūlymą į savo pašto dėžutę galėsite nedvejodami atlikti užsakymą: juk datos, kryptis, keliautojų skaičius, viskas jau aišku ir nieko nebereikia papildomai derinti. „Pasirink Sparnus“ naujienlaiškį galite užsakyti žemiau įvedę savo vardą bei el. paštą:

 
 

 

Ar verta laukti paskutinės minutės kelionės pasiūlymo?

 

 

Paplitęs manymas, kad paskutinės minutės kelionių pasiūlymai yra patys pigiausi, deja, ne visada atitinka realybę. Geri kelionių „žvejai“ iš tiesų gali rasti puikių paskutinės minutės kelionių, tačiau prieš nusprendžiant laukti paskutinės minutės yra būtina atsižvelgti į keletą dalykų, kad netektų nusivilti:

 

 • Paskutinės minutės pasiūlymai yra tokie kelionių paketai, kurių kelionės organizatoriui parduoti nepavyko. Ką tai reiškia Jums? – Tai, kad jei kelionei buvo siūloma keletas viešbučių geromis kainomis, tikėtina, kad kelionės paketai su apgyvendinimu geriausiuose viešbučiuose jau buvo išparduoti dar prieš prasidedant kelionės sezonui. Paprastai kalbant: liko, kas liko.

 

 • Jei keliaujate su šeima, laukti paskutinės minutės kelionės pasiūlymo, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius, gali būti pavojinga. Žinoma, Jums gali ir pasisekti, tačiau negalite atmesti galimybės, kad Jūsų nusižiūrėtame viešbutyje liks per mažai numerių Jūsų šeimai, arba lėktuve paskutinės minutės kainomis bus galima įsigyti mažiau bilietų, nei Jūsų šeimoje narių.

 

 • Paskutinės minutės pasiūlymų laukti patogu tiems, kurie negali suplanuoti savo atostogų iš anksto, t.y. negali žinoti, kokiomis datomis galės pasiimti atostogas darbe, yra priklausomi nuo kito žmogaus ir pan. Tokiu atveju paskutinės minutės atostogų laukti gali būti tikrai paranku. Tačiau turėkite galvoje, kad įsigijus kelionę išankstinių pardavimų metu turite galimybę pakeisti išvykimo datą likus ne daugiau kaip 14 dienų iki išvykimo! Bet apie išankstinius pardavimus papasakosime šiek tiek vėliau.

 

 • Laukiantys paskutinės minutės pasiūlymų neturi jokių garantijų. Niekada neaišku, ar pavyks „pagauti“ gerą kelionės pasiūlymą tada, kada keliauti norėsis labiausiai. Ypač sunku rasti gerą paskutinės minutės pasiūlymą tuomet, kada atostogauja masės, t.y. liepos ir rugpjūčio mėnesiais, per vaikų mokyklos atostogas, švenčių metu (pvz., per Naujuosius metus).

 

 • Vietų mažai, o norinčių pigiai įsigyti kelionę – daug, todėl turite būti greiti. Kol bandysite prisiskambinti antrajai pusei ar susitarti su savo vadovu dėl atostogų, paskutinės minutės pasiūlymo gali jau ir nelikti, todėl būkite budrūs!

 

Taigi, yra įmanoma rasti tikrai puikių paskutinės minutės pasiūlymų, tačiau tokį pasiūlymą „sugauti“ gali būti tikrai sunku. Šį būdą gali rinktis keliautojai, kurie nėra pririšti prie darbo vietos ar gali laisvai derinti savo atostogų datas, bei pirkti kelialapius spontaniškai. Jei keliaujate su šeima, patariame rinktis kitą būdą geriausiai kelionei įsigyti, o ypač jei planuojate atostogas populiariu „atostogų sezonu“. Patikimas būdas užsitikrinti gerą kelionės kainą yra įsigyti kelionę išankstinių pardavimų metu.

 

Išankstiniai kelionių pardavimai – geros kainos garantija

 

Keliautojams, kuriems yra svarbu viešbutis, kuriame apsistosite kelionės metu, svarbios kelionės datos bei kelionės kryptis – laukti paskutinės minutės nepatariame. Kuo daugiau lūkesčių – tuo lengviau nusivilti, tad užkirskite kelią nusivylimui, sprendimą kontroliuodami ir jį priimdami iš anksto. Tam puikias sąlygas suteikia didžiųjų kelionių operatorių skelbiami išankstiniai kelionių pardavimai. Žiemos sezono kelionėms išankstiniai pardavimai yra skelbiami dar vasarą, kuomet apie žiemą galvoti nė nesinori, tačiau gudriausieji ne tik pagalvoja, bet ir nemažai sutaupo. Na o poilsines vasaros keliones pigiausiomis kainomis įsigysite pirkdami beveik prieš metus, t.y. rugsėjo / spalio mėnesiais. Gali atrodyti, kad taip anksti kelionę planuoti yra sunku, tačiau į ilgą laikotarpį iki išvykimo kelionių organizatoriai atsižvelgia ir sudaro tikrai patogias sąlygas planuoti. Pavyzdžiui panagrinėkime „Novaturo“ išankstinių vasaros poilsinių kelionių pardavimų sąlygas:

 

 • Pradinė įmoka tik 50 EUR.
 • Mažiausios kainos garantija*.
 • Auksinė galimybė keisti kelionę.

* Mažiausios kainos garantija galioja tik kelionėms, įsigytoms iki tam tikros datos, nustatomos kiekvieną sezoną (šiemet mažiausios kainos garantija suteikiama iki 2018-10-31).


PRADINĖ KELIONĖS ĮMOKA

 

Pradinės įmokos dydį nustato kelionės organizatorius. Ji gali būti įvairaus dydžio, priklausomai nuo to, kada perkama kelionė, kokia visa kelionės kaina ir kelionės kryptis. Tačiau perkant kelionę išankstinių pardavimų metu dažnai yra taikomas fiksuotas pradinės įmokos dydis, pvz., 50 eurų. Tai tikrai nedidelė suma, lyginant su pradinėmis įmokomis prasidėjus sezonui, kuomet ši suma gali siekti ir 200 eurų ar daugiau. O perkant kelionę paskutinę minutę dažnai gali teksi sumokėti ir visą kelionės sumą iš karto. Perkant kelionę išankstinių pardavimų metu sumokėsite tik fiksuotą 50 eurų dydžio mokestį ir visus likusius metus galėsite po truputėlį taupyti artėjančioms atostogoms.

 

 

MAŽIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

 

„Novaturas“ garantuoja, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią „Novaturo“ siūlomą kainą. Kelionės organizatorius šiuo atveju įsipareigoja net grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu „Novaturas“ siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu. Taigi pirkdami kelionę išankstinių pardavimų metu tikrąja to žodžio prasme užsigarantuojate pigiausią kainą ;)

 


Dar keletas svarbių sąlygų:

  

 • Mažiausios kainos garantija suteikiama tik kai sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos.
 • Mažiausios kainos garantija galioja tik iki konkretų sezoną nustatytos datos (šiemet iki 2018-10-31) įsigytoms poilsinėms kelionėms lėktuvu.
 • Mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams.
 • Mažiausios kainos garantija galioja „Novaturo“ pasiūloje nurodytoms kainoms.

 

AUKSINĖ GALIMYBĖ KEISTI KELIONĘ

 

Pirkdami kelionę išankstinių pardavimų metu ne tik užsitikrinate geriausią kainą, bet taip pat gaunate išskirtinę galimybę vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau nei likus 14 dienų iki išvykimo. Negalima keisti tik keliaujančių asmenų skaičiaus bei asmenų vardų ir pavardžių. Keičiant kelionę, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas. Pasinaudoję šia galimybe gali tekti šiek tiek primokėti, tačiau Jūs visada turite planą B – net jei ir teks primokėti, žinosite, kad be kelionės neliksite (jei apie keitimą pranešite likus 2 savaitėms iki išvykimo). Juk visko gyvenime nutinka, o kad netikėtumai nesugriautų atostogų planų „Novaturas“ suteikia išankstinių pardavimų metu keliones įsigijusiems asmenims auksinę galimybę pakeisti kelionę. Tiesa, ši paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

 

 


Koks būdas įsigyti kelionę tinkamiausias Jūsų šeimai?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
atostogos, pigios kelionės, išankstinės kelionės, paskutinės minutės kelionės, kada pikti kelione, kaip planuoti kelione, keliones planavimas,

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!