Naujos Ryanair ir Wizzair atostogų kryptys 2018 metais

0
Ugnė Liaudanskaitė
Naujos Ryanair ir Wizzair atostogų kryptys 2018 metais

2018 metais Ryanair ir Wizzair pradeda skrydžius net 5 naujomis kryptimis. Nekantraujame Jums pasiūlyti dar gaugiau nebrangių ir tiesioginių kelionių. „Pasirink sparnus“ komanda nuolatos ieško geriausių atostogų variantų, tad skubame pranešti, jog jau turime keletą pasiūlymų naujomis kryptimis. Atsiradus daugiau patrauklių kelionių pasirinkimų, būtinai su Jumis pasidalinsime, o dabar kviečiame susipažinti su kelionių naujienomis ir apgalvoti iki šiol dar neatrastas galimybes ateinančių metų nuotykiams. 

 

„Ryanair“ 2018 metais Jus pakvies mėgautis naujais tiesioginiais skrydžiais į žymųjį Bulgarijos kurortą Burgasą, Italijos uostamiestį Riminį, fantastiško grožio Graikijos salą Korfu ir į Ispanijos miestą - Žironą. Tuo tarpu „Wizzair“ siūlo naujus skrydžius į Graikijos sostinę - Atėnus. Visos kryptys startuoja jau kovo mėnesį, todėl iš anksto kviečiame susipažinti su naujienomis.  

 

Burgasas

 

2018 metais „Ryanair“ ypatingai daug naujų skrydžių siūlo iš Kauno. Pirmoji „Ryanair“ sensacija, tai skrydžiai į Bulgarijos Burgasą. Tiesiai iš Kauno oro uosto lėktuvai į šį miestą pradės keliones nuo kovo 29 dienos ir skraidins Jus kiekvieną ketvirtadienį.

 

Juodosios jūros krante įsikūręs Burgasas siūlo plačias turizmo galimybes: įvairias vandens pramogas, daugybę muziejų ir lankytinų vietų, sveikatingumo ir SPA paslaugų, vyno degustacijų ir dar galybę įvairiausių paslaugų. Keliaudami po Burgasą, galite aplankyti miesto įžymybes: pirmąjį Bulgarijos uosto švyturį, statytą XIX a., legendomis apipintą Šv. Anstasijos vulkaninių uolų salą, o gamtos mylėtojai tikrai norės aplankyti „Poda“ – saugomą gamtos draustinį, kuriame dėl tam tikrų paukščiams palankių ekologinių sąlygų, gyvena apie 100 skirtingų rūšių paukščių ir vėžlių. Vakarui puikiai tiks romantiškas pasivaikščiojimas miesto prieplauka, kuri net 300 metrų driekiasi nuo kranto į Juodąją jūrą ir vakarienė tradiciniuose, jaukiuose ir ,svarbiausia, prieinamas kainas siūlančiuose restoranuose.  

 

 

Riminis


Antroji „Ryanair“ naujiena - tiesioginis skrydis į Riminį. Šis skrydis taip pat pradedamas vykdyti kovo 29 dieną ir keleivius į Italiją skraidins kartą per savaitę – ketvirtadieniais.

 

Itališkas maistas, žinoma, vilioja, tačiau Riminis yra gerai žinomas ir savo aukštos klasės smėlio paplūdimiais, kurie tęsiasi net 15 km. Kurortas yra puikioje geografinėje padėtyje, todėl aplankykite kitus miestus: Florenciją, Romą, Veneciją. Taip pat rekomenduojama užsukti į netoliese esančią vieną mažiausių pasaulio šalių, kurią itin vertina turistai - San Mariną. Vis dėlto, jei Jums labiau patinka sėslesnis poilsis, Riminis taip pat turi išeitį. „Italia in Miniatiura“ yra muziejus, kuriame rasite visus garsiausius Italijos ir Europos objektų miniatiūras. Taigi, šią naują kryptį galite rinktis norėdami tiek pailsėti, tiek aktyviai praleisti savo atostogas.

 
Mes jau turime paruošę pasiūlymų aplankyti šią Adrijos jūros pakrantę, tad skubėkite ieškoti pasiūlymų čia».

 

 

Žirona


Tęsiant „Ryanair“ naujienas iš Kauno dar viena nauja kryptis mėgstantiems šilumą - Žirona. Skrydžiai į šį Ispanijos miestą bus pradedami kaip tik šylant orui, nuo kovo 26 dienos ir bus vykdomi pirmadieniais bei penktadieniais.

 
Žirona priklauso turistų itin pamėgtam Kosta Bravos regionui, esančiam saulėtame Ispanijos paktantėje. Šis miestas yra nedidelis, tačiau gali Jus nustebinti ne tik aikščių ir bažnyčių architektūros grožiu, tačiau ir labai didele muziejų įvairove. Taip pat aplankykite turistų pamėgtą siurrealizmo atstovo Salvador Dali muziejų – teatrą, kuris yra visai netoli esančiame Figueres mieste. Kosta Bravoje gausu skirtingų ir jaukių, ant jūros kranto esančių gyvenviečių, stebinančių ne tik architektūra, bet ir įspūdingais gamtos vaizdais. Besimėgaujantiems architektūra, rekomenduojame aplankyti Barseloną, kuri nuo Žironos nutolusi tik apie 100 kilometrų.


Daugiau informacijos apie Kosta Bravos regioną rasite čia, o mūsų patarimus apie lankytinas vietas rasite štai čia».

 

 

Korfu


„Ryanair“ oro linijų skrydžiu nuo ateinančių metų kovo 28 mėnesio Korfu galėsite pasiekti tiesiogiai iš Vilniaus. Šią Graikijos salą galėsite pasiekti kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį.


Galima drąsiai teigti, jog Korfu sala yra geidžiamiausia nauja kryptis tarp mūsų klientų. Tą patvirtinate Jūs, mūsų bičiuliai, aktyviai ieškantys kelionių į šią magišką salą. Mes sutinkame, tikrai sunku atsispirti šiai įspūdingų vaizdų salai, ypač dėl jos gamtos grožio. Korfu ypatinga nepakartojamais paplūdimiais, kuriuos supa nuostabus uolėtas ir žalias kraštovaizdis, vaizdingais kalnais ir jaukiais miestais įsikūrusiais ant jų. Korfu yra laikoma viena iš „žaliausių“ Graikijos salų, ypač dėl alyvmedžių suformuoto nuostabaus kraštovaizdžio.

 

Mūsų paruoštame straipsnyje „Kodėl verta aplankyti Korfu?“ rasite daugiau priežasčių, įtikinančių aplankyti šią salą. O geriausius pasiūlymus į Korfu jau dabar galite rasti mūsų internetinėje svetainėje - štai čia».

 

 

Atėnai


Kita pigių skrydžių kompanija „Wizzair“ taip pat siūlo naują kryptį į Graikiją, tiksliau į jos sostinę - Atėnus. Sostinę tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus oro uosto galėsite pasiekti nuo 2018 metų kovo 27 dienos. „Wizzair“ lėktuvai kils net 3 kartus per savaitę - antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Todėl įmanomos labai skirtingos kelionių trukmės nuo trumpų „pabėgimų“ iki ilgo, bet neeilinio poilsio.

 
Ne paslaptis – Atėnai yra ne tik Graikijos sostinė, bet ir teatrų, istorijos paminklų, puikios virtuvės ir net naktinio gyvenimo, nuostabių paplūdimių miestas. Vis dėlto labiausiai Atėnus privalo aplankyti istorijos, meno ir architektūros gerbėjai, nes mieste gausu istorinių paminklų, šventyklų ir pastatų bei muziejų, menančių apie Senovės Graikijos istoriją. Pavasaris pats tinkamiausias laikas aplankyti Graikijos sostinę, jei norite išvengti turistų minios ir didelių eilių prie lankytinų objektų. Atėnus rinkitės aplankyti vasarą jei dievinate karštį ir pramogas paplūdimiuose.

 
Daugiau idėjų, ką verta aplankyti, kur sudalyvauti ar paragauti rasite čia».

 

 

 

Ar pavyko apsispręsti, kur praleisite kitų metų atostogas? Naujos kryptys tikrai žada puikių kelionių galimybių, o išsirinkti, tikriausiai, gana sunku. Todėl „Pasirink sparnus“ komanda visada pasiruošusi padėti Jums apsispręsti ir surasti geriausią pasiūlymą.

 

 


Ar ketinate keliauti šiomis naujomis kryptimis?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
Ryanair, Wizzair, naujos kryptys, 2018 kelionės, atostogų pasiūlymai

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!