Nuvykti iš Kauno į Londoną - dar patogiau

0
Nuvykti iš Kauno į Londoną - dar patogiau

Kauno oro uostas – nauja kryptis „Wizz Air“ skrydžių žemėlapyje. Didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, plėsdama savo Lietuvai siūlomą žemų sąnaudų skrydžių asortimentą, žengia į Laikinąją Sostinę. Nuo kitų metų kovo 29 dienos avialinijų bendrovė iš Kauno į Londono Lutono oro uostą pradės skraidyti penkis kartus per savaitę.


Kas: naujasis „Wizz Air“ maršrutas iš Kauno.
Kryptis: Londonas (Lutonas)
Dienos: Antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, šeštadienis, sekmadienis
Pradžia: 2016 m. kovo 29 d.
Kainos nuo: 29,99 EUR

Surask gerą skrydį čia >> 


Naująja kryptimi rinkai bus pasiūlyta 93 tūkst. sėdimų vietų. Tikimasi, kad šis naujas „Wizz Air“ maršrutas skatins aviacijos ir turizmo sektorių veiklą Lietuvoje, taip pat suteiks kauniečiams daugiau galimybių iš Kauno į Jungtinę Karalystę keliauti už mažą kainą. Bilietus iš Kauno naujausia kryptimi jau galima įsigyti bendrovės interneto svetainėje, kainos prasideda nuo 29,99 eurų.


„Esame laimingi, skelbdami apie veiklą iš jau trečio Lietuvos oro uosto – Kauno – ir siūlydami Lietuvai dar daugiau mažų sąnaudų skrydžių, – sako Gabor Vasarhelyi, „Wizz Air“ komunikacijos vadovas. – Naujas maršrutas į Londono Lutono oro uostą suteiks keleiviams iš Lietuvos daugiau galimybių pasiekti Jungtinės Karalystės sostinę, o penkių savaitinių skrydžių grafikas bus patogus tiek verslo, tiek poilsinėms kelionėms.“


Nuo pat pirmojo skrydžio iš Vilniaus 2011 metais „Wizz Air“ iš Lietuvos pervežė jau beveik 3 milijonus keleivių bei tapo pirmaujančia aviakompanija Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Vykdydama savo įsipareigojimus Lietuvos rinkai, „Wizz Air“ neseniai į savo mažų sąnaudų skrydžių žemėlapį įtraukė ir Palangos oro uostą, o pridėjus naująją kryptį – Kauną – bendrovė iš Lietuvos iš viso siūlys 25 skrydžių kryptis į 13 valstybių.

 

Vengrijos oro linijų bendrovės "Wizz Air” atėjimas į Kauną - svarbus ir ilgai lauktas žingsnis. Tai pabrėžė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, pridūręs, jog ties tuo sustoti neketinama.

„Naujo vežėjo atėjimas į Kauno oro uostą yra labai svarbus ir ilgai lauktas įvykis. Tai akivaizdžiai rodo, kad Kaunas turi daug neišnaudoto potencialo. Tačiau sustoti ties tuo tikrai neketiname. Esame suinteresuoti pritraukti daugiau atvykstamojo turizmo ir verslo poreikius atitinkančių skrydžių”, - teigė Kauno meras V. Matijošaitis.

Mero pavaduotojo Simono Kairio teigimu, 2015 metais turistų iš Skandinavijos srautai Lietuvoje augo labiausiai. Todėl tiesioginiai skrydžiai į Skandinavijos miestus galėtų atnešti daugiausiai naudos miestui.

 

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 65 „Airbus A320“ ir „A321“ tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 23 bazių ir siūlo 400 maršrutų, jungiančių 117 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2015 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 16,5 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus.

 
 


Esate skridęs su Wizz Air?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
Wizzair, Wizz Air, Kauno oro uostas, kun, kno, kaunas, oro linijos, lutonas, londonas, pigūs skrydžiai

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!