Ryanair pakeitimai Pasirink Sparnus keliautojų nelies (atšauktų skrydžių sąrašas)

0
Pasirink Sparnus
Ryanair pakeitimai Pasirink Sparnus keliautojų nelies (atšauktų skrydžių sąrašas)

Bičiuliai, pastarosiomis dienomis sulaukiame daugybės klausimų dėl žiniasklaidoje plačiai pasirodžiusios informacijos, jog aviakompanija „Raynair“, per artimiausias šešias savaites atšauks dalį planuotų skrydžių.

 

Nors žiniasklaidoje skelbiami įspūdingi skaičiai, kiek skrydžių ir keleivių jau palietė šis sprendimas, tačiau verta dėmesį atkreipti į tai, kad tokie dydžiai įspūdingai skamba tik dienraščių antraštėse. Jau ne pirmi metai Raynair yra didžiausia aviabendrovė Europoje, tad visi atšaukimai sudarys vos apie 2% visų skrydžių.

 

Anot, kompanijos atstovų, taip daroma siekiant išvengti vėlavimų. Mes nuo savęs gi, galime pridėti, kad tai daroma siekiant susitarti dėl sąlygų su kai kurių oro uostų vadovybe.

 

Pasirodo, kad daugumai lietuvių keliautojų baimintis nėra ko, mat didžiausia Europoje oro kompanija neplanuoja keisti, ar atšaukti nė vieno skrydžio iš Vilniaus, Kauno, ar Palangos aerouostų. Rugsėjo 18 dienos vakarą buvo išplatintas visas planuojamų atšaukti skrydžių sąrašas, su kuriuo galite susipažinti čia >>.

Visgi, dalis keliautojų kurių lėktuvai kils ne iš Lietuvos, nepatogumų patirs. Jiems „Ryanair“ įsipareigoja grąžinti pinigus už bilietus arba pakeisti juos į kitos dienos ar kito maršruto skrydį. „Pasirink Sparnus“ keliautojai gali būti ramūs, mat planuojami atšaukimai jų nepalies.


Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
Ryanair, Ryanair atšaukti skrydžiai,

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!