Salos pažinimas ir anglų kalbos mokymasis Maltoje

0
Salos pažinimas ir anglų kalbos mokymasis Maltoje

 Suderinsite malonumus ir naudą - išmoksite anglų kalbą bei pakeliausite po salą ir pailsėsite


 Mokysitės kalbos veiksmingiausiu būdu - būdami aplinkoje, kurioje visi kalba angliškai

 

 Anglų kalbą mokysitės pagal savo lygį - galėsite pradėti net nuo nulio

 

 Siūlomą mokyklą Gateway school of English patikrino ir rekomenduoja Pasirink Sparnus kelionių agentė Milda

 

 


 

Malta - tai lobių sala arba tiesiog muziejus po atviru dangumi. Vienas išskirtinių salos bruožų - vietos gyventojų nuoširdus svetingumas ir draugiškumas. Savo sveiku humoro jausmu, prigimtiniu linksmumu jie užkrečia visus salos svečius. Todėl, net ir būdami toli nuo namų, jausitės jaukiai ir maloniai. Laikas, regis, čia sulėtina savo žingsnį, gyvenimas teka ramia, lėta vaga. Apgaubti ramybės, plačiai šypsodamiesi, maltiečiai džiaugiasi gyvenimu, o besidžiaugdami kartu su jais, nors ir trumpam, Jūs tikrai pamiršite savo kasdieninius rūpesčius!


Maltoje gausus privačių kalbų mokyklų pasirinkimas. Mes siūlome Jums vieną išbandytą ir tik gerus atsiliepimus pelniusią Gateway school of English. Tai nedidelė ir jauki mokykla įkurta 2002 metais maltiečių – Marijos ir Čarlzo Sammut – šeimos, todėl ten apsistoję ir mokydamiesi jausitės kaip namuose. Mokyklos rezidencija (svečių namai) ir pati mokykla įsikūrusios gretimuose pastatuose. Šeimos mama Marija Sammut rūpinasi studentų apgyvendinimu ir maitinimu, o tėvas su sūnumi – mokyklos reikalais. Mokykla įsikūrusi visai greta miesto centro, St. Julians rajono. Visi dėstytojai, dirbantys šioje mokykloje - profesionalai. Mokymams naudojamos naujausios technologijos, o kalbų mokykla priklauso anglų kalbos mokymo centrų organizacijai Maltoje – FELTOM.

 


Kuo šis pasiūlymas toks patrauklus?

 

Tai - puikus malonumo su naudos santykis, nes keliavimą derinsite su mokslu, poilsį su naujomis pažintimis ir t.t. O anglų kalbą tobulinsite (arba pradėsite mokytis nuo nulio) ne tik per pamokas, bet ir kiekviename žingsnyje – bendraudami su kitais studentais, su padavėja kavinėje arba autobuso vairuotoju. Jūsų eilinė diena atrodytų taip: ryte papusryčiaujate ir keliaujate į gretimą pastatą mokytis. Mokotės iki pietų (4 arba daugiau pamokų), paskui pietaujate. Popiet – laisvoji dienos dalis, kurios metu galite su kitais studentais keliauti po salą (tai labai paprasta, nes po visą Maltą galite keliauti miesto autobusais), mokytis papildomai, gulėti paplūdimyje, maudytis (nuo gegužės mėnesio tam puikiausios oro sąlygos), skaityti knygas, vaikščioti po muziejus arba šiaip ilsėtis ir svajoti. O savaitgaliai – laisvi, tad Jūsų valia rinktis, kuo užsiimti. Patikėkite, veikti Maltoje tikrai yra ką.


Mokykloje Jūs sutiksite ir susipažinsite su įvairaus amžiaus ir įvairių tautų žmonėmis – čia mokosi studentai iš visos Europos!


Plačiau apie tai, kaip atrodys Jūsų diena, sužinokite paspaudę čia >> 

 

 

Programų trukmė:

 

Minimalus laikotarpis – 1 savaitė, bet rekomenduojama vykti 2 savaitėms. Paskaitos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio imtinai.

 

Studentų amžius:


  • Suaugusiems skirta programa priima studentus nuo 18 metų iki neriboto amžiaus.
  • Siūlomos programos jaunimui nuo 13 iki 17 metų. Dėl jų teirautis [email protected]
  • Siūlomos programos vaikams nuo 4 iki 12 metų, kurie atvyksta į mokyklą kartu su tėvais.
     

Mokymosi lygiai, programos ir galimybės:


Atvykus į mokyklą atliekamas anglų kalbos testas. Remiantis testo rezultatais, pasiūlomas kalbos žinių lygį atitinkantis mokymas. Mokykla siūlo net šešias skirtingas anglų kalbos lygių mokymo programas. Čia netgi galite pradėti anglų kalbą mokytis nuo nulio – mokykla turi patirties, kaip dirbti su tokiais studentais.


Jūs galite rinktis mokytis grupėje ar indvidualias pamokas. Siūlomos įvairios mokymosi programos. Dėl jų teirautis [email protected], o daugiau informacijos rasite mokyklos oficialiame interneto puslapyje >>

 

 

Programa tėvams ir vaikams


Ši programa skirta tiems, kurie nori mokytis anglų kalbos kartu su visa šeima. Galite rinktis įvairias programos rūšis. Galite mokytis anglų kalbos iš siūlomų programų, kol Jūsų vaikas pramogaus siūlomose laisvalaikio programose. Taip pat Jūsų vaikai gali mokytis anglų kalbos vaikų grupėse (plačiau sužinosite paspaudę čia).

 

Grupių dydžiai:


Vidutiniškai grupėse būna nuo 8 iki 15 studentų, priklausomai nuo sezono. Vasaros metu studentų daugiau.

 

Apgyvendinimas ir maitinimas:


Siūlome apsistoti mokyklos rezidencijoje, kuri įsikūrusi visai šalia mokyklos pastato. Joje yra įrengti 22 kambariai (6 dviviečiai, 12 triviečių ir 4 keturviečiai). Visuose kambariuose yra įrengti oro kondicionieriai. Tualetas ir dušas yra bendras 4 - 6 studentams (valoma 2 kartus per dieną). Patalynė ir rankšluosčiai keičiami 2 kartus per savaitę. Visame name veikia nemokamas belaidis internetas.
Pirmadieniais – penktadieniais studentams patiekiami pusryčiai ir pietūs, savaitgaliais – tik pusryčiai.
Daugiau apie mokyklos rezidenciją sužinosite čia >>

 

Nenorite gyventi mokyklos teritorijoje? Pagal pageidavimą gali būti pasiūlytos ir kitos apgyvendinimo galimybės: vietinėje maltiečių šeimoje (visos šeimos yra kruopščiai atrinktos, kalbančios anglų kalba, įsikūrusios greta mokyklos) arba viešbutyje pagal Jūsų poreikius, kurį padės išsirinkti kelionių agentė (teirautis [email protected] arba telefonu +370 656 83300).

 

 

Kada vykti?

 

Ir lėktuvų bilietų, ir mokyklos paslaugų kainos priklauso nuo sezono, tad atkreipkite dėmesį, kuriuo sezono metu norite vykti. Optimalus variantas - pavasario antra pusė arba rudens pirma pusė, kai ir šitų orų tikimybė didelė, ir kainos - geriausios.

 

  • Rugsėjo 2 d – birželio 15 d. – kainos šiuo periodu yra žemesnės.
  • Birželio 15 d. – rugsėjo 1 d. – kainos šiuo periodu yra aukštesnės.
     

Laisvalaikio programa


Mokykla savo studentams siūlo paruoštą laisvalaikio programą. Galima užsisakyti Jus dominančias ekskursijas.

 

 

Gateway school of English kontaktai:


https://english-malta.com/
https://www.facebook.com/GSEMalta/


Ar Jums patinka derinti poilsį su naudingais užsiėmimais?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
keliones i malta, anglu kalbos mokymasis, anglu kalbos mokymasis uzsienyje, keliones seimoms i malta, pramogos maltoje, anglu kalbos kursai maltoje

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!