Geriausi Tez Tour pasiūlymai - Pasirink Sparnus draugams

0
Geriausi Tez Tour pasiūlymai - Pasirink Sparnus draugams

Su Jumis, bičiuli, skubame pasidalinti geriausia dabarties naujiena. Nuosekliai augdami plečiame savo partnerių tinklą. Į jį ką tik sėkmingai įsijungė ir vienas didžiausių kelionių operatorių Baltijos šalyse – Tez Tour.


Kartu su juo džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti naujojo 2017 m. vasaros keliones įsigyti iš anksto ypatingomis kainomis ir sąlygomis.


Keliones iš anksto pirkti verta, nes

  • Galite rinktis jums patogiausią kelionių laiką;
  • Didesnė viešbučių pasiūla;
  • Mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę;
  • Nemokamas kelionės sąlygų keitimas pagal keitimo dieną galiojančias kelionių kainas.


Pradinė įmoka tik 10% kelionės kainos perkant keliones kelionių agentūroje. Likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.


Išankstinių vasaros sezono kelionių pardavimų metu nemokamai galima keisti sutarties sąlygas – kelionės datą, trukmę, apgyvendinimo ar maitinimo tipą ir kitas kelionės sutarties sąlygas, tačiau bus taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.


Kur galima keliauti su Tez Tour


Su Tez Tour galite nuvykti į Kipro, Meksikos, Kubos, Dominikos respublikos, Brazilijos, Kinijos, Tailando, Šri Lankos, Maldyvų, Egipto, Jungtinių Arabų Emyratų, Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Ispanijos, Italijos kurortus. Slidinėti Tez Tour kviečia į Andorą, Italiją, Ukrainą, Turkiją, Bulgariją ir Austriją. Na, o pažintinių maršrutų gausa taip pat nenuvils nė vieno – vien Italijoje Tez Tour siūlo per 50 teminių kelionių.

 

 


Apie mūsų naują partnerį


Kurti atostogų prisiminimus „Tez Tour Lietuva“ pradėjo 2003 metais. 2004 m. su mumis keliavo 16 tūkst. turistų. Po dešimties metų jų buvo jau daugiau nei 70 tūkst., o 2015-aisiais mūsų pastangas vertinančių keliautojų skaičius perkopė 85 tūkst. Tikime ir planuojame, kad 2016 metais aptarnausime daugiau nei 100 tūkst. turistų.


„Tez Tour Lietuva“ priklauso tarptautinei Tez Tour kompanijai, kuri per metus poilsiui į užsienio kraštus išskraidina net 2 mln. turistų. Tarptautinis kelionių organizatorius Tez Tour, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 28 tarptautines kompanijas ir patenka į pagrindinių Europos kelionių organizatorių kaip „Tui“, „Thomas Cook“ bei „Thompson“ penketuką. Tez Tour kompanijai taip pat priklauso turistų puikiai įvertinti ir pamėgti „Amara“ tinko viešbučiai Turkijos kurortuose.


Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
Tez tour, keliones, Tez tour atostogos, Tez tour isansktiniai pardavimai,

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!