Veiksmingi patarimai, kaip sutaupyti pinigų kelionėms

1
Veiksmingi patarimai, kaip sutaupyti pinigų kelionėms

Kuomet pradedama kalbėti apie keliones, labai dažnai tenka sutikti žmonių, priklausančių kuriai nors iš šių kategorijų: stengiasi rasti patį pigiausią kelionės būdą; teigia, kad yra priversti atsisakyti kelionių, nes tam reikia daug pinigų arba tvirtina, kad yra priversti keliauti mažiau nei norėtų, nes net neįsivaizduoja, ar galima keliauti pigiai. Belieka tik pridurti, kad keliauti pigiai iš tiesų galima, o visi žmonės, kurie priklauso išvardintoms kategorijoms, greitai pakeis savo nuomones ir planus, išgirdę šiuos puikius patarimus. Susipažinkite su jais.


Kelionei taupykite iš anksto


Bene vienas paprasčiausių būdų, kurio dėka kelionė nesukels jokių finansinių sunkumų, yra toks –tiesiog taupykite kelionei iš anksto. Net ir tuo atveju, jei esate iš tų, kuriems tai daryti sekasi itin sunkiai, turėdami tokį tikslą, net nepajusite, kaip svajonės išsipildymas artėja link jūsų. Net ir tuo atveju, jei kas savaitę atidėsite bent po keliolika eurų į taupyklę ir taip elgsitės pusmetį, po šešių mėnesių jau turėsite visą pinigų sumą, kuri yra reikalinga savaitės trukmės atostogoms.

Pirkite pigesnius daiktus


Ką pasirinktumėte: lėktuvo bilietą ar tiek pat kainuojančią rankinę? Jei vis dėlto pasiriktumėte antrą variantą, belieka tik daryti dvi išvadas: pirma, ko gero, jūsų noras keliauti dar nėra labai didelis, nes daiktai jums yra svarbesni, o antra – jei rinksitės tokius brangius daiktus, kelionei taupysite kur kas ilgiau nei galėtumėte iš tiesų. Taigi, jau turbūt supratote, koks yra kitas žingsnis, kurį turėtumėte žengti, jei greičiau surinkti kelionei reikalingus pinigus – pirkite pigesnius daiktus.


 

Nepirkite nereikalingų daiktų


Kiekvienas iš mūsų kartas nuo karto įsigyjame nereikalingų daiktų, kurių, taip niekada ir nepanaudojame. Belieka tik suskaičiuoti, kiek tokių nereikalingų daiktų turite ir jūs, o taip padarius – suskaičiuoti, kiek pinigų jiems išleidote. Garantuojame, suma nebus tokia jau ir maža, galbūt netgi tokia, kokios pakaktų kelių dienų kelionei. Taigi, jei norite nuolat turėti pinigų kelionėms, keiskite savo elgesį – nebepirkite tokių daiktų, kurie niekada nenaudosite.

 

Apsvarstykite kitus būdus, kaip užsidirbti pinigų


Kelionei reikalingą pinigų sumą surinksite greičiau dar ir tuo atveju, jei apsvarstysite ir kitas uždarbio galimybes. Natūralu, kad turėdami tik vieną pajamų šaltinį, visus kelionei reikalingus pinigus surinksite per ilgesnį laiko tarpą, nei tai galėtumėte padaryti tuo atveju, jei turėtumėte bent kelis pajamų šaltinius. Taigi, pats metas pagalvoti apie tai, kokios dar veiklos galėtumėte imtis vardan savo svajonės – galbūt verta pradėti dirbti viršvalandžius, susirasti papildomą kelių valandų trukmės darbą ar hobį paversi pelną nešančia veikla?


Prabanga nėra būtina


Kartais žmonės dėl finansinių sumetimų kelionių yra priversti atsisakyti ir todėl, kad nori prabangios kelionės, tačiau jos sau tuo metu negali leisti. Tokiu atveju belieka tik pagalvoti apie tai, kad kelionė tikrai kainuos mažiau ir galėsite vykti jau dabar, jei pasirinksite paprastesnį variantą – skrydį lėktuvu gali pakeisti važiavimas autobusu, o nakvynę 4 žvaigždučių viešbutyje – apsistojimas 2 žvaigždučių viešbutyje.

 


Pasidalinkite patarimais, kaip taupote kelionei (1)
Edgaras
Pranešti apie netinkamą
2020-02-19
Susirandu kuo daugiau informacijos apie kelionę, taip pat ieškausi kuo daugiau informacijos apie šalį, miestą [url=https://laisvalaikis24.lt/category/keliones/] tai susiradau kelionės patarimai [/url] kur raudau puikių patarimų kelionėse.
Pasidalinkite patarimais, kaip taupote kelionei
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
patarimai, pinigai, taupymas, kelionės, atostogos

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!