Vykstu atostogauti ne iš Lietuvos: kaip patogiai pasiekti Varšuvos ir Rygos oro uostus?

0
Vykstu atostogauti ne iš Lietuvos: kaip patogiai pasiekti Varšuvos ir Rygos oro uostus?

Kelionių agentūrose vis dažniau pasiūlo kelionių į egzotinius kraštus, kurių išvykimo taškai – ne Lietuvos oro uostuose. Radote puikų pasiūlymą atostogoms, tačiau ne iš Lietuvos oro uostų? Žemiau rasite mūsų patarimus, kaip patogiai pasiekti Rygos ir Varšuvos oro uostus.
Kaip pasiekti Rygos oro uostą?

 

 

  • Automobiliu iš Lietuvos. Nuo Vilniaus ar Kauno Rygos tarptautinį oro uostą galima pasiekti per maždaug 4 val. (apie 295 km atstumas). Atvykstantiems savo automobiliu, pasidomėkite kaip patogiai rezervuoti saugomą automobilių aikštelę. Daugiau informacijos rasite čia.
  • Autobusu iki Rygos. Iš Vilniaus reguliariai kursuoja net kelių skirtingų vežėjų autobusai. Pasirinkite iš Eurolines, Simpleexpress, Luxexpress. Bilietus įsigysite nuo €7. Pasiekus Varšuvą nukeliauti į aerouostą galite taksi, arba viešuoju transportu. Oro uostą su kitais miesto rajonais jungia 5 autobusų linijos.
  • 22 autobusas (kasdien nuo 05:35 iki 22:55 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – pagrindinė autobusų stotis. Jei iš Rygos centrinės autobusų stoties norėsite nuvažiuoti iki Rygos oro uosto, jums reikės persėsti į 22 numerio autobusą. Kelionės trukmė: 20-30 min.Kaip nuvykti į Varšuvos Modlino ar Šopeno oro uostus?

 

  • Automobiliu iš Lietuvos. Nuo Vilniaus ar Kauno Frederiko Šopeno aerouostą galima pasiekti per maždaug 6-7 val. (apie 400Km atstumas). Jei važiuotumėte dyzeliniu automobiliu, kuris vidutiniškai vartoja 7l kuro 100 kilometrų, kelionė visiems automobilio keleiviams kainuotų apie €30. Atvykstantiems savo automobiliu, galime rezervuoti sugomą automobilių aikštelę iš kurios prie terminalo nemokamai nuveža ir parveža specialus transportas.

 

  • Autobusu iki Varšuvos. Iš Vilniaus reguliariai kursuoja net kelių skirtingų vežėjų autobusai. Pasirinkite iš Eurolines, Simpleexpress, Luxexpress. Bilietus įsigysite nuo €15.93. Pasiekus Varšuvą nukeliauti į aerouostą galite taksi, arba viešuoju transportu. Oro uostą su kitais miesto rajonais jungia 5 autobusų linijos. Norint pasiekti Modlino oro uostą, nuvykite iki centrinės Varšuvos stoties ir iš jo, maršrutiniu autobusu, pasieksite oro uostą (kaina apie 10 eurų).

 

  • 148 autobusas (kasdien nuo 04:35 iki 22:35 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY – NOWOURSYNOWSKA - MOST SIEKIERKOWSKI - GROCHOWSKA.

 

  • 175 autobusas (kasdien nuo 04:58 iki 23:27 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Ursynów – Praga. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL.JEROZOLIMSKIE (Central Railway Station) - KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE - PL. PIŁSUDSKIEGO.

 

  • 188 autobusas (kasdien nuo 04:43 iki 22:13 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Miesto centras. Pagrindinės gatvės - ŻWIRKI I WIGURY - AL. ARMII LUDOWEJ - AL. STANÓW ZJEDNOCZONYCH – SZASERÓW – MAKOWSKA.

 

  • 331 autobusas (darbo dienomis nuo 04:38 iki 17:52 val.) kursuoja maršrutu Oro uostas – Metro Wilanowska stotis. Pagrindinės gatvės - NARKIEWICZA, WIRAŻOWA, POLECZKI, ŁĄCZYNY, PUŁAWSKA, AL. WILANOWSKA.

 

 

 


Ar teko skristi iš Varšuvos ar Rygos oro uostų?
Atsakymas į komentarą
Raktažodžiai
rygos oro suotas, modlino oro uostas, sopeno oro uostas, varsuvos oro uostas, kaip nuvaziuoti, kaip nuvaziuoti i varsuva savo transportu, kaip nuvaziuoti i rygos oro uosta savo transportu, kiek kainuoja kelione i rygos oro uosta

Taip pat skaitykite

Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!