Kruizas 5★ laivu Egipte "Faraonų lobiai" su maitinimu tik nuo 539€

2019m. spalio 5 - 12d.2019m. spalio 12 - 19d.2019m. spalio 19 - 26d.

Atnaujinta: 2019-06-03
30Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kuo ši kelionė išskirtinė?
  • Nuostabi kelionė į Egipto dievų pasaulį, vedanti per vietas, kuriose galėsite išvysti vertingiausius faraonų lobius – monumentalius senųjų laikų paminklus.
  • Kruizas iš Asuano į Luksorą patogiu kruiziniu laivu – plaukiojančiu viešbučiu. Šitaip kadaise po Egiptą keliaudavo faraonai, o dabar tai puikus būdas aplankyti įdomias vietas.
  • Kruizo maršrute – kerintis Asuanas, Edfu, Karalių slėnis, kuriame atrasta Tutanchamono kapavietė, garsiosios Luksoro, Karnako, Kom Ombo, Edfu šventyklos. Be to, dviejų dienų poilsis Marsa Alamo kurorte.
Ieva Ambrazaitienė
Kokybiško poilsio instruktorė

 

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 

 


Kelionę organizuoja: Itaka
 
Kelionės trukmė: 7 naktys

Skrydis: Tiesioginis Vilnius - Marsa Alamas - Vilnius (skrydžių laikai dar nepaskelbti) 

 

Bagažas: 20 kg registruotas bagažas + rankinis 5 kg

Pervežimas: Tiesioginis Vilnius - Marsa Alamas - Vilnius (skrydžių laikai dar nepaskelbti)

 

Apgyvendinimas: 4 nakvynės 5★ kruiziniame laive (dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės su vonios kambariais) su pusryčių, pietų ir vakarienių maitinimu ir 3 nakvynės 3★ / 4★ viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ 

 

 Gido paslaugos: įtrauktos į kainą

 

 

 Egipto viza papildomai: ~25 USD asmeniui (privaloma). Ją įsigysite Egipto oro uoste.

 

 

 

1. DIENA. MARSA ALAMAS


Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

 

2. DIENA. ASUANAS–FILAI–LORDO KIČENERIO SALA (maršruto ilgis – apie 370 km)


Pusryčiai. Kelionė į Asuaną. Apgyvendinimas laive. Pietūs laive. Ekskursija po Asuaną (Asuano užtvanka laikoma vienu iš XX a. technikos stebuklų). Pravažiuojama pro nebaigtą obeliską – akmenų skaldykloje esantį granito monolitą, kuris užbaigtas būtų svėręs 1 200 t ir siekęs 41 m aukštį. Apsilankome į UNESCO sąrašą įtrauktoje deivės Izidės šventykloje Filų saloje. Pastačius užtvanką, ši šventykla buvo perkelta į kitą vietą. Į šventyklą patenkama taku tarp 18 metrų aukščio pilonų, papuoštų dailiais reljefais. Feliuga plaukiama į Lordo Kičenerio salą su gražiu botanikos sodu. Norintys gali apsilankyti tipiškame nubių kaimelyje arba pajodinėti kupranugariais (už papildomą mokestį vietoje). Vakarienė ir nakvynė laive.

 

3. DIENA. KOM OMBAS–EDFU (maršruto ilgis – apie 110 km)


Pusryčiai. Ekskursija po Kom Ombą: išvyka į šventyklą, skirtą vaisingumo dievui Sobekui, vaizduotam su krokodilo galva, ir „Gerajam gydytojui“ Haroeriui, vaizduotam su sakalo galva. Pietūs laive. Plaukiama į Edfu. Apsilankoma dievo Horo šventykloje Edfu mieste, per kurį kadaise ėjo prekybos kelias, vedęs per Arabijos dykumą prie Raudonosios jūros. Horo šventykla – viena geriausiai išsilaikiusių Egipto šventyklų. Čia dirbo lenkų ir prancūzų ekspedicija, vadovaujama prof. Michałowskio. Plaukiama link Luksoro. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

4. DIENA. KARALIŲ SLĖNIS (maršruto ilgis – apie 60 km)


Pusryčiai. Apsilankoma Vakarų Tėbuose esančiame Karalių slėnyje – Egipto karalių amžinojo poilsio vietoje su uoloje iškaltais 64 kapaviečių kompleksais, tarp kurių yra ir Tutanchamono kapavietė. Apsilankoma Hačepsutės šventykloje, kurioje ypatingą dėmesį vertėtų atkreipti į reljefus, vaizduojančius scenas, susijusias su tikėjimais ir kasdieniu gyvenimu. Atnaujinant šventyklą, darbus atliko lenkų archeologų grupė. Vykstama prie 18 metrų aukščio Memnono kolosų – vienintelės išlikusios Amenchotepo III šventyklos dalies. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

 

5. DIENA. KARNAKAS – LUKSORAS (maršruto ilgis – apie 40 km)


Pusryčiai. Apžiūrimas Karnako šventyklų kompleksas. Po pietų siūloma pasivažinėti karietomis po Luksoro centrą (už papildomą mokestį vietoje) arba dalyvauti ekskursijoje „Šviesa ir garsas“ Karnake (už papildomą mokestį vietoje). Pietūs laive. Ekskursija po Luksorą – miestą pietinėje senovės Tėbų dalyje, rytiniame Nilo krante. Apsilankoma Luksoro šventykloje, pastatytoje Amenchotepo III garbei. Anksčiau šią šventyklą su Amono šventykla Karnake jungė ilga sfinksų alėja. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

6. DIENA. MARSA ALAMAS (maršruto ilgis – apie 350 km)


Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje. Pietūs. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė.

 

7 DIENA. MARSA ALAMAS


Pusryčiai. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija iki vakarienės. Nakvynė.

 

8. DIENA. MARSA ALAMAS


Pusryčiai. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), nuvežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Pratęsusiems kelionę poilsiui skirtomis dienomis: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

 

 

PASTABOS

 

  • Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 205 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD.
  • Papildomi mokesčiai: „Šviesa ir garsas“ Karnake – apie 31 USD, nubių kaimelis – apie 35 USD, jodinėjimas kupranugariu – apie 21 USD, Abu Simbelas – apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta – apie 20 USD, vaikams iki 12 metų – 50 % nuolaida.

 

Išsirinkite patogią kelionės datą: 

Pasirinkus Kruizas su poilsiu Egipte "Faraonų lobiai"
  • Įdomiausi Egipto senovės paminklai per savaitę
  • Į kainą įskaičiuotas trijų kartų per dieną maitinimas
  • Kruizas 5★ laivu
  • Skiriama laiko poilsiui
Keliaujant dviese nuo
539 € / asm.

SVARBU: Kainų ir vietų skaičius yra ribotas

Šios kainos keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę kol ji nepabrango!

 


Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai

Žemiau esančioje lentelėje pateikiame orientacinį įmokos dydį, kai kelionės kaina asmeniui yra 539€, pradinis įnašas 0€, trukmė yra 12mėn. Pasirinkimus galite keisti užsakymo metu. Iškilus klausimų siūlome susisiekti su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55888 arba el. paštu [email protected]

Rodyti kainas
Vertinga informacija iš BLOG'o

Kodėl kitų metų atostogas reikia planuoti šiandien?

Išankstinių pasiūlymų dažniausiai dairomės intuityviai, kartais tik pasvarstome apie būsimas kitų metų atostogas, galutinį sprendimą atidėdami – „kai bus daugiau laiko“. Tiesą sakant, dažnai net ir nesusimąstom, kodėl iš anskto įsigyti kelionę kitiems metams yra kur kas protingiau ir palankiau nei laukti „geresnių dienų“.   Tiesa ... »

8 PATARIMAI, KAIP IŠRINKTI KELIONĘ DOVANŲ

Ne paslaptis, kad viena iš nuoširdžiausių ir originaliausių Kalėdinių dovanų – kelionės. Juk niekas negali pradžiuginti labiau nei unikalūs įspūdžiai bei turtingi atsiminimai. Vis tik, dovanoti kelionę – atsakingas sprendimas, todėl dalinamės patarimais, kaip išrinkti tą vienintelę, kuri suvirpins artimųjų širdis ir uždegs akyse nuoširdaus ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (30)
Tonia
Pranešti apie netinkamą
2018-08-05
Sveiki,noriu paklausti ar šios kelionės metu aplankomos Piramidės?
Ieva
2018-08-06
Sveiki, Tonia,

Šios kelionės metu į programą nėra įtrauktas piramidžių lankymas. Tai galite padaryti savarankiškai - užsisakant ekskursiją pas vietinius gidus, kai būsite apsistoję viešbutyje.

Gražios dienos. :)
Erikad
Pranešti apie netinkamą
2018-08-24
Ar antro asmens duomenys gali but keiciami reikalui prispirus?
Ieva
2018-09-03
Sveiki,
Asmens duomenys yra keičiami, tačiau pagal organizatoriaus nustatytus įkainius (apie 50 EUR/asm).
Rita
Pranešti apie netinkamą
2018-09-25
Sveiki , ar galima būtų pasirinkus vieną datą ir įmokėjus avansą , keisti išvykimo datą ?
Ieva
2018-09-25
Sveiki, Rita,

Šiai kelionei tokie keitimai nėra galimi.

Jolita
Pranešti apie netinkamą
2018-09-25
Sveiki, kokia kalba bus vedamos ekskursijos?
Natalja
Pranešti apie netinkamą
2018-09-26

Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 190 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD.
Papildomi mokesčiai: „Šviesa ir garsas“ Karnake – apie 31 USD, nubių kaimelis – apie 35 USD, jodinėjimas kupranugariu – apie 21 USD, Abu Simbelas – apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta – apie 20 USD, vaikams iki 12 metų – 50 % nuolaida. Laba diena! Viska, ka parašyta pastabose, būtina mokėti?Ieva
2018-09-27
Sveiki,

Yra privalomi mokesčiai mokomi vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 190 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD. Taip pat yra siūlomos papildomos ekskursijos, kurių tikrai galite nesirinkti. Gidai - rusų/anglų kalbomis.


Jolita
Pranešti apie netinkamą
2018-09-27
Sveiki,
Ar nėra numatyta tokios kelionės 2019m balandžio mėn antroje pusėje?
Ieva
2018-09-27
Sveiki, Jolita,
Deja, tai žiemos krypties kelionė, balandžio antroje pusėje turime daug kitų puikių pasiūlymų savo puslapyje. :)

Vincas
Pranešti apie netinkamą
2018-09-27
Laba diena, nera aisku kas tai per iejimo mokestis 190 doleriu, jis vienam asmeeniui ar grupei, arbatpinigiai vienkartinis ar kasdienis mokestis
Ieva
2018-09-28
Sveiki, Vincai,

Privalomi mokesčiai nurodomi asmeniui. Reikalingi arbatpinigiai nurodyti visos viešnagės metu.
Lina
Pranešti apie netinkamą
2018-09-28
Sveiki, kiek pabrangtų kelonė keliaunant vienam asmeniui?
Ieva
2018-09-28
Sveiki, Lina,
Susisiekite su mumis +370 656 83300 arba [email protected] ir mes paskaičiuosime, kiek kainuotų kelionė vienam asmeniui. :)
Danguole
Pranešti apie netinkamą
2018-09-28
Laba diena,norejau paklausti kokia oro temp.buna jeigu i kelione vykti kovo 16 dienai. Taip pat ir juros vandens temp.Aciu.
Ieva
2018-09-28
Sveiki, Danguole,
Tiek oro, tiek vandens vidutiniška temperatūra kovo mėnesį yra 23 laipsniai šilumos.
Ausra
Pranešti apie netinkamą
2018-10-01
Laba diena noriu pasiteirauti kokiu laivu vyksta kruizas, gal turite foto ar galite aprašyti tikslius duomenis apie laivą. Kokios kategorijos dvivietės kajutės. Ačiū
Ieva
2018-10-12
Sveiki, Ausra,

Deja, detali laivo ir viešbučio informacija dar nėra žinoma (pridedame galimo laivo nuotrauką). Organizatorius pateikia tik šią informaciją: 4 nakvynės laive****, 3 nakvynės viešbutyje***/*** Marsa Alame; dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas laive: pusryčiai, pietūs, vakarienė • maitinimas viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ • skrydis • kelionė autobusu arba mikroautobusu • gido paslaugo
Dalia
Pranešti apie netinkamą
2018-10-05
Sveiki, nekalbu anglų kalba. Kokia kalba bus vedamos ekskursijos? Domina, nuo lapkričio 17 d, ar galima 1-am keliautojui vykti?

Ačiū
Ieva
2018-10-08
Sveiki, Susisiekite su mumis +370 656 83300 arba [email protected] ir mes paskaičiuosime, kiek kainuotų kelionė Jūsų pasirinkta data vienam asmeniui bei atsakysime visus rūpimus klausimus. :)
Aurelija
Pranešti apie netinkamą
2018-10-12
Noriu pasiteirauti keliones datai nuo 2019-03-16, koks ir iki kada yra avanso mokestis? Dėkui
Ieva
2018-10-12
Sveiki, Aurelija,
Avansas - 20 proc. nuo bendros kelionės sumos (mokamas užsakymo dieną), o likusi dalis mokama likus 21 dienai iki kelionės.
Inga
Pranešti apie netinkamą
2018-10-12
Kur būtų galima pamatyti laivo ir viešbučio nuotrauku?
Ieva
2018-10-12
Sveiki, Inga,

Deja, detali laivo ir viešbučio informacija dar nėra žinoma (pridedame galimo laivo nuotrauką). Organizatorius pateikia tik šią informaciją: 4 nakvynės laive****, 3 nakvynės viešbutyje***/*** Marsa Alame; dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas laive: pusryčiai, pietūs, vakarienė • maitinimas viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ • skrydis • kelionė autobusu arba mikroautobusu • gido paslaugos."
Laurynas
Pranešti apie netinkamą
2018-11-16
Sveiki,
kokiam viešbutyje būtų planuojamos nakvynės?
Laurynas
Pranešti apie netinkamą
2018-11-16
Sveiki,
kokiam viešbutyje būtų planuojamos nakvynės?
Ieva
2018-11-16
Sveiki, Laurynai,

Ši informacija dar nėra žinoma. Organizatorius tai patikslina tik prieš išvykstant.
Edita
Pranešti apie netinkamą
2018-12-27
o tokios kelionės vyksta spalio-lapkričio mėnesiais?
Greta
2018-12-27
Sveiki! Smagu, kad domitės Pasirink Sparnus bei partnerių organizuojamomis kelionėmis. :)
Šiuo metu kelionė "Faraonų Lobiai" kruiziniu laivu yra suplanuota spalio 5, 12 bei 19 dienomis, o kelionės kaina asmeniui - 519 eurų. Jei turėsite daugiau klausimų ar norėsite rezervuoti kelionę, susisiekite su mumis telefonu +370 656 83300. Lauksime Jūsų skambučio. :)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

Kroatija
391 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + 4★ apartamentai + ekskursija

Tiesiogiai iš Vilniaus: vienas gražiausių Kroatijos miestų Zadaras + ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką vos už 391€
gegužės 27 - birželio 3d.
2020 m. gegužė

Kroatija, dar vadinama tūkstančio salų šalimi, iš tikro turi visą reikiamą „atostogų paketą“. 2600 saulėtų valandų metuose gerokai viršija bendrą...
Žiūrėti pasiūlymą
Jungtiniai Arabų Emyratai
585 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★(★) viešbutis su maitinimu
Keliaukite_dviese_03

Mažai vietų! Arabiškas spindesys ir prabanga: Jungtiniai Arabų Emyratai su maitinimu už 585€
kovo 1 - 8d.
2020 m. kovas

Krištolo skaidrumo jūra, nuostabaus grožio smėlio paplūdimiai, ramios įlankos romantikos mėgėjams, gaivus ir sausas oras, istoriniai paminklai ir galimybė...
Žiūrėti pasiūlymą
Italija
298 €
4-7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★(★) viešbutis + pusryčiai
Keliaukite_dviese_03

Vasaros įkarštis picos gimtinėje - Neapolis su pusryčiais + neapolietiškas maisto turas tik 298€
gegužės 10 - 14d.birželio 4 - 11d.birželio 14 - 21d.
2020 m. gegužė, birželis

Ar kada nors godžiai valgant picą Jums nėra į galvą šovęs klausimas: na ir kas per genijus sugalvojo šį tobulą patiekalą? Jei atvirai, tai, kas šis...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!