Nerealu: Vidurvasaris Kretoje 3★ su maitinimu tik nuo 295€

liepos 19 - 26d.liepos 22 - 29d.liepos 24 - 31d.

Atnaujinta: 2018-01-15
4Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 Pagrindinė kelionės informacija: 

 

 Kelionę organizuoja: Novaturas
 
Kelionės trukmė:
7 nakvynės

Skrydis:
Tiesioginis Vilnius 13:45-17:00 Heraklionas 18:00-21:15 Vilnius (laikai gali keistis) 

Bagažas:
Registruotas bagažas + 5 kg rankinis bagažas

 

Apgyvendinimas: 7 nakvynės 3★ viešbutyje su pasirinktu maitinimu

 

 

Pasirinkite kelionės paketą:

Pasirinkus 3★ viešbutį "Castro Hotel"Įvertinimas: Geras 7,8 balo
  • 4 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio
  • Lauko baseinas
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Numeriuose oro kondicionieriai
  • Numeriuose šaldytuvai
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • 5 km iki Herakliono centro
Kelionės kaina nuo
295 €

Šią kelionę renkuosi, nes:


  Liksiu sužavėtas Kretos gamtos grožiu.

  Mėgausiuosi nuostabiais paplūdimiais, kurių saloje yra daugybė.
  Turėsiu galimybę ilsėtis 7 nakvynes.

  Ragausiu nepaprasto skonio vietinį maistą ir gėrimus. 

 

 

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai:

 

 

 

Penkios priežastys atostogauti Kretoje


 

1. Puikus klimatas

 

Kretos klimatas charakterizuojamas kaip švelnus vduržiemio jūros klimatas. Čia žiemos švelnios ir lietingos, o vasaros karštos ir sausos, todėl idealiai tinka atostogoms. Gana didelį orų skirtumą galima pajausti apsistojus skirtingose salos vietose, pavyzdžiui rytinė Kretos dalis yra sausesnė ir šiltesnė nei vakarinė salos dalis (Chanijos regionas). Tai puikiai matyti ir iš augalijos, kadangi Chanijos gamta kur kas žalesnė ir gyvesnė nei į dykumą panašaus rytinio Sitijos regiono. Taip pat skirtumas yra ir tarp Kretos šiaurės bei pietų: šiaurėje yra vos vėsiau ir drėgniau nei pietuose. 

Nepaisant visko, vasaroti šiltuoju metų laiku gali bet kurioje Kretos vietoje, kadangi lietaus tikimybė mi-ni-ma-li! Per visus tris vasaros mėnesius sudėjus iš viso lyja vidutiniškai vos tris dienas. Lietingasis laikotarpis prasideda vėlyvą spalį ir baigiasi kovo - balandžio mėnesiais. Atostogauti Kretoje gera visu šiltuoju periodu, tačiau smagiusia rugpjūtį, kai vidutinė vandens temperatūra įįšyla iki 25 laipsnių šilumos. 

 

 

2. Įspūdingo grožio Kretos paplūdimiai


Vanduo skalaujantis Kretos pakrantes yra skaidrut skaidrutėlis, kai kuriose vietose leidžiantis matyti net iki 50 metrų po vandeniu. O patys paplūdimiai - nukloti balto, geltono ar net rožinio smėlio. Taip, perskaitėte teisingai - būtent Kretoje galima pamatyti šį itin retą reiškinį - rožinio smėlio paplūdimį Elafonissi. Kai kurie šio paplūdimio ruožai palei krantą yra nusidažę švelniai rožine spalva dėl vandenyne nusidriekusių koralinių rifų bei rausvos spalvos kriauklelių liekanų išmestų į krantą. 

 

 

3. Nepakartojama Graikijos virtuvė

 

Burnoje tirpstantis feta sūris, gaivios graikiškos salotos, skonius išlaisvinantis alyvuogių aliejus, šviežut šviežutėliai vietiniai vaisiai ir daržovės, charakteringi žuvies bei mėsos patiekalai, sultingos alyvuogės, sodrus graikiškas jogurtas, baklavos, o dievulėliau ir tai net ne viskas, ką siūlo Graikijos virtuvė. 

 

 

4. Senovės Graikija - Europos kultūros lopšys


Senovės Graikija - tai civilizacija, praturtinusi Europos kultūrą savo mitologija. Būtent Kretos sala dar yra laikoma dievų sala. Pasak graikų mitologijos čia gimė viso dievų olimpo valdovu tapęs dievas Dzeusas. Vienas iš puikiai žinomų Kretos lankomų objektų ir yra Dzeuso uola, kur, pasak legendos, Dzeusas buvo saugomas nuo savo vaikus praryjančio tėvo Krono. Taip pat Kretoje išlikę gana daug Senovės Graikijos griuvėsių, miestų įtvirtinimų, gerai išsilaikiusių senamiesčių. Taigi Kreta - puiki vieta susipažinti su Europos kultūros ištakomis. 

 

 

5. Nes ir Jūsų savaitė Kretoje gali atrodyti geriau, nei šitam filmuke

 

 

 

 

 Ką pamatyti Kretoje? - Lankytinos vietos

 

 

Knoso rūmai

 

 

Knoso rūmai - tai senosios Mino civilizacijos valdovų rūmai, aprašyti Homero “Odisėjoje”, esantys už 5 km nuo Herakliono. Rūmai pastatyti apie 2 tūkst. metų prieš mūsų erą ir vadinami seniausios Europos civilizacijos centru, iš kurio valdė Mino dinastija. Dėl painaus išplanavimo, rūmai siejami su juose gyvenusio ir po labirintus klaidžiojusio Minotauro legenda. Norėdami išvengti karščio ir didelių turistų srautų, atvykite iki 10 val. ryto, apžiūrinėdami rūmus užtruksite mažiausiai 2 val., bilietas kainuoja 6 EUR.

 

Samariá nacionalinis parkas

 

 

Pagrindinis šio parko pasididžiavimas - tai vienas ilgiausių Europoje, net 16 km ilgio tarpeklis, apsuptas aukštų kalnų, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantis kraštovaizdis. Daugybė turistų kasmet suplūsta į Kretą vien tam, kad aplankytų šį tarpeklį. Ši lankytina vieta patiks mėgstantiems aktyvų poilsį gamtoje, parkas turi keletą įvairaus ilgio turistamas ir žygeiviams pritaikytų maršrutų. Įėjimas į parką kainuoja 5 EUR, viešbutyje pasiteiraukite apie organizuojamas ir gido vedamas keliones į parką, dažnas jų tai siūlo. 

Bizantiškieji Kretos vienuolynai ir koplytėlės

  

 

Nuostabius bizantiškus vienuolynus išvysite keliaudami po visą Kretą, bevek visi jų pažymėti rudais kelio ženklais, taip pat beveik visi jų priima lankytojus ir turi mažas bažnytėles, muziejus ir suvenyrų parduotuves greta. Žymiausiu ir labiausiai turistų lankomu vienuolynu galima vadinti Šv. Jurgio iš Selinari vienuolyną, esantį netoli pagrindinio kelio tarp Malijos (Malia) ir Agios Nikolos (Agios Nikolaos). Daugiau informacijos apie vienuolynus Kretoje rasite čia.

 

Apytikslės kainos Kretoje

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1.17 Vietinis alus (0,5 l) ~ €3.50 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €1.50
Ryžiai (1 kg) ~ €0.92 Importinis alus (0,33 l) ~ €3.00 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €2.75
Šviesios duonos kepalas ~ €0.97 Vanduo (0,33 l) ~ €0.44 Taksi 1 km ~ €0.68
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €6.45 Dienos pietūs ~ €8.00 Benzinas (1 l) ~ €1.50
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €3.17 Cappuccino kava ~ €2.62  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.25 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.13  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.65 McMeal Mcdonalds restorane ~ €5.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €0.92 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €25.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.73    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.27    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.43    

  

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu [email protected] 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (4)
Jadvyga
Pranešti apie netinkamą
2014-05-05
Esu labai dėkinga jums už suorganizuotą mums kelionę.Viskas labai šaunu, gerai pailsėjom.
Visi skrydžiai, pasitikimai, apgyvendinimai vyko labai sklandžiai, jokių vėlavimų.Lietuvių labai daug, gal puse autobuso išleido mūsų viesbutyje. Susiradom gerą kompaniją ir tris dienas keliavom po kalnus.O čia tai jau neapsakoma.Nuostabi gamta, paplūdymiai, kalnai....Žodžiu galva svaigo nuo įspūdžių.
Jei apie viešbutį, tai pats numeris super.Aš tik pasigedau tokios gražios teritorijos, kaip būna Turkijoj. Bet pakui pastebejau, kad Kretoje visi tokie viešbučiai.Maisto pakankamai daug ir įvairaus.Jeigu ieškot trūkumų, tai dar galiu pasakyti, kad vakarais nieko nevyko (tipo dar nesezonas). Veikia tik vienas baras ir tas pats apgultas žmonių.
Visas tas smulkmenėles užgožia jūra, gamtos grožis, kalnai...Oras buvo gražus, tik truputį vėjuota, bet aš vistiek labai daug maudžiaus. Energijos parsivežiau visiems ateinantiems metams, o sekančiais metais vėl parašysiu jums ir vėl kur nors nukeliausiu :)))).
Ačiū, sėkmės jums darbuose ir iki kitų metų :)))))))
Dalia Skendelienė
Pranešti apie netinkamą
2014-06-03
Noriu už viską labai padėkoti kelione esame labai patenkinti. Viešbutis buvo geras maitino l. gerai. Žodžiu viska buvo super :)

Ačiū sakau visų mūsų keliavusių vardu.
Andrius
Pranešti apie netinkamą
2015-10-14
Keliavome į Kretą praėjusiais metais ir kelionės įspūdžius dar dabar labai gera prisiminti. Keliavome su vaikais, brolio šeima bei tėvais, tad norėjome viešbučio su kuo daugiau pramogų, linksmaisiais kalneliais, geru maitinimu ir Natalija iš PasirinkSparnus.lt mums pasiūlė Louis Creta Princess, kuris pranoko mūsų lūkesčius. Po Kretą keliavome išsinuomoję autobusiuką, buvome nepriklausomi, mėgavomės salos gražiais vaizdais bei vietiniu maistu. Turbūt labiausiai į atminti įsirėžė Samarijos tarpeklis. Ačiū, dar kartą už puikiai suorganizuotą kelionę!
Regina su šeima
Pranešti apie netinkamą
2016-02-23
Buvome Kretoje su šeima spalio mėnesio viduryje, oras pasakiškas atostogoms: šiltas oras ir vanduo, gamta žaliuoja, kainos puikios, lankytinose vietose mažiau turistų, pigi auto nuoma, visuomet radome vietos kur prisiparkuoti. Vienintelis minusas prisimenamas su juoku - dažnoje krautuvėlėje ledai būdavo "sold out" :) Kreta sužavėjo tiek paplūdimiais ir gamta, tiek žmonėmis, sutikome daug nuošidžių vietinių. Pakelėse pirkome vaisius iš namų ūkių - neapsakomas natūralus skonis! Pasidalinu labiausiai įstrigusiomis lankytinomis vietomis, kurias rekomenduojame aplankyti visiems keliaujantiems šia kryptimi:
Knoss rūmai - keletą valandų paklaidžiojom po "senus laikus",
Agios Nikolaos miestelis - labai rekomenduojame aplankyti, jaukios gatvelės, malonūs žmonės,
plaukėme į Spinalongos salą - jei gerai pamename, kaina buvo apie 10 € / asm. į abi puses, nuplukdė paliko valandai pasivaikščioti ir grįžo pasiimti, puiki pramoga pasiplaukiojimui ir pasižiūėjimui kur ten tuos raupsuotuosius trėmė,
Kourno ežeras - gėlo vandens ežeras, čia išsinuomavome katamaraną, teko neblogai pasiderėti dėl kainos, bet kaip minėjau, spalio mėnesį jie tikrai sukalbami, mums buvo pasakyti kaip plaukti, kad pamatytume vėžliukus ir vėžius - teko tyliai patykoti, bet rezultatas labai nudžiugino,
Samarios tarpeklis - neabejotinai patenka į lankytinų vietų TOP 3, vaizdai, gamta tiesiog kažkas įspūdingo, rekomenduotina atvykti kuo anksčiau ryte, nes vėliau plieskia saulė ir darosi sunku eiti tuos keliolika kilometrų, Elafonissi paplūdimys - platus, smėlėtas, švarus ir gražus paplūdimys maudynėms,
Balos lagūna - tikras gamtos stebuklas, reikėjo pakentėti riedant apie 8 km akmenuotu keliu, galvoje sukosi mintis, kad tik automobilis atlaikytų, vėliau teko pėsčiomis pėdinti apie 1,5 km, bet tai ką išvydome kitoje kalno pusėje atėmė žadą, nesinorėjo iš ten išvykti,
Chania - patogu įsigyti siuvenyrų, galima rasti labai palankiomis kainomis, daug jaukių kavinukių su vietiniu maistu mums paliko didelį įspūdį, tvarkinga aplinka.
Apskritai visoje Kretoje ragavome nuostabaus vietinio maisto, buvo ir viešbučiuose, bet žinoma skaniausias iš vietinės šeimininkės rankų. Taip pat, Jūsų užsakyti viešbučiai atitiko lūkesčius, kokybės ir kainos santykį. Gyvenome dviejuose viešbučiuose, kadangi norėjome pamatyti kuo daugiau, o Kretoje atstumai nemaži ir laiko kelyje pasirodė gaila, nusprendėme padalinti nakvynes rytinėje ir pietinėje salos dalyse. Kuras Kretoje kainavo apie 1,40-1,50 € už litrą, tiesa, matėme ir daug vietos tarpmiestinių autobusų važiuojančių lankytinų vietų kryptimis, tad jei ir nevairuojate, rasite būdų, kaip pakeliauti po nuostabią Kretą. Mums labai patiko, kelionei rašome riebų 10! Ačiū!
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 450 €
7-11 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + ★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+27+23
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Žemyninės Graikijos pajūris su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 450€
rugsėjo 2 - 13d.rugsėjo 6 - 13d.rugsėjo 23 - spalio 4d.rugsėjo 27 - spalio 4d.

Lietuviai, atostogos ir Graikija - trys žodžiai, kurie dažnai skamba greta vienas kito. Tiesa ta, kad dauguma tautiečių keliauja į viduržemio jūroje esančias...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 995 €
14 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Varšuvos + reg. bagažas + pervežimas + viešbutis su pusryčiais
+30+27

Ilgos atostogos tropinėje Balio saloje su pusryčiais vos nuo 995€
rugsėjo 30 - spalio 15d.

Indoneziją sudaro 17-18 tūkst. salų, iš kurių apie 6000 yra gyvenamos. Visgi, iš tokios gausybės keliautojai dažniausiai nori pamatyti vos kelias salas, viena...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 497 €
8 – 9 ☾ | Skrydis iš Vilniaus + viešbutis + viskas įskaičiuota
+ 24 – 28 °C+ 21 – 22 °C

Visada saulėta Fuerteventūra su viskas įskaičiuota tik nuo 497€
lapkričio 20 - 28d.lapkričio 27 - gruodžio 5d.gruodžio 4 - 12d.

Vandens sporto mėgėjai renkasi Fuerteventurą. Saloje galėsite išmėginti įvairias pramogas, tad nuobodžiauti neteks.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!