WOW: ilsėkitės Koso saloje pačiame vidurvasaryje tik nuo 475€

2019m. liepos 29 - rugpjūčio 5d.2019m. rugpjūčio 5 - 12d.2019m. rugpjūčio 12 - 19d.2019m. rugpjūčio 26 - rugsėjo 2d.

Atnaujinta: 2018-12-17
11Komentarai
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Ar pasiilgote mažytės, nuostabios Koso salos? :) Vėl atsirado galimybė nuskristi į šią gražuolę!
 • Keliausite pačiame vidurvasaryje, tad oras garantuotas. Perspėju - iš vandens nenorėsite išlipti :)
 • Perkantys iš anksto sutaupo. Mokėkite tik 50 € pradinę įmoką už kelionę.
Ieva Ambrazaitienė
Jūsų kelionių vadybininkė

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:Kelionę organizuoja: Novaturas


Skrydis: Tiesioginis Vilnius 7:00 - 10:15 Koso sala 11:15 - 14:30 Vilnius 

 

Bagažas: 20 kg registruotas bagažas + 5 kg rankinis

 

Pervežimas: Įtrauktas į kainą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)

 

Apgyvendinimas: poilsiui siūlome rinktis 7 naktų trukmės viešnagę pasirinktame viešbutyje su pusryčiais arba pusryčiais ir vakarienėmis

 

 

 Į kelionės kainą neįskaičiuotas kelionės draudimas ir viešbučio pagalvės mokestis. Pasitikrinkite, koks pagalvės mokestis taikomas Graikijoje >>

 

 

 

Pasirinkite kelionės paketą:

SaveSave

SaveSave

Pasirinkus 3★ viešbutį „Sacallis Inn Beach Hotel“Įvertinimas: Puikus 8,2 balo
 • Kamari įlankoje
 • Ant jūros kranto
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Lauko baseinas
 • Puikiai tinka poroms
Kelionės kaina nuo
475 €
Pasirinkus 3★ viešbutį „Maritina"Įvertinimas: Geras 7,8 balo
 • Koso mieste
 • Baseinas ant stogo
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Vieta automobiliui
 • Iki paplūdimio 10 min. pėsčiomis
Kelionės kaina nuo
515 €
Pasirinkus 4* viešbutį "Continental Palace"Įvertinimas: Labai geras 8 balai
 • Pirmos klasės viešbutis
 • 50 metrų nuo paplūdimio
 • Šalia Koso miesto
 • Baseinas
 • Balkonas su vaizdu
Kelionės kaina nuo
599 €

Šią kelionę renkuosi, nes


 Mėgausiuos po 13 saulėtų valandų kasdien.
 Šiltas pajūrio smėlis mane džiugins.
 Puikus labai gerų atsiliepimų viešbutis.
 Vandens pramogomis galėsiu mėgautis ir viešbutyje.


 

Kokie orai Koso saloje?

 

Koso saloje vyrauja švelnus klimatas visus metus ir nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens yra pakankamai šilta. Jau balandį čia galima džiaugtis vidutine 17 laipsnių šiluma. Kuo arčiau vasara - tuo šilčiau - rugpjūtį termometras rodo net apie 29 laipsniai šilumos. Net ir rudenį šiluma ilgai nesitraukia, pavyzdžiui kaip kuriomis spalio mėnesio dienomis dar galima degintis 25 laipsnių karštyje. Šaltuoju metų laiku, kuris Koso saloje prasideda gruodį ir baigiasi kovo mėnesį vidutinė oro temperatūra dienomis būna apie 10-15 laipsnių šilumos. Jūsų viešnagės Kose metu vidutinė oro temperatūra bus 25 laipsniai, vandens jūroje temperatūra - 24 laipsniai. Lietaus tikimybė šiltuoju sezonu Koso saloje yra labai nedidelė, o liepos mėnesį praktiškai lygi nuliui. 


Kodėl vykti į Koso salą?

 

Koso sala ypatinga savo dydžiu. Ji - maža, tačiau turtinga savo grožiu ir svetingais gyventjais. Ir nepaisant savo dydžio, ji - viena labiausiai lankomų Graikijos salų. Kosą neskubant automobiliu galima apvažiuoti per pora dienų.

 

Beveik visą salos pakrantę lydi geri smėlėti paplūdimiai. Kosas keliautojus sužavi Europos pakraščių egzotika - jaukiais senoviniais kaimais, viduramžiais statytomis pilimis ir maldos namais.

 

Kaip keliauti Koso saloje?

 

Viešasis transportas Koso saloje yra gerai išvystytas. Drąsiai galima apsieiti ir be automobilio nuomos, ypač jei neplanuojama aplankyti nuo viešbučio nutolusių objektų. Iš oro uosto į Koso miestą autobusu galima nuvykti už maždaug 3-4 eurus. Pačiame mieste kelionės kaina autobusu yra apie 1 eurą. Norintiems aplankyti kitus miestus už autobuso bilietą gali tekti sumokėti nuo 1,5 iki 4 eurų. Taxi kelionės daug brangesnės, visgi dėl nedidelio ploto  patogiausia ir įdomiausia po Koso salą keliauti dviračiais, motoroleriais ar keturračiais motociklais.

 

 

Kaip planuoti laiką Koso saloje?

 

Kaip visi Viduržemio jūros regiono gyventojai, taip ir Koso salos gyventojai siestą laiko būtinu dienos atributu. Vietinių valdomos parduotuvės įprastai dirba nuo 8 val. iki 14.30 val., po siestos atsidaro 17.30 val. ir darbą tęsia iki 20.30 val. nuo pirmadienio iki šeštadienio, sekmadieniais dirba tik dalis parduotuvių. Kai kurie restoranai ir kavinės taip pat užsidaro siestai. Prekybos centrai dirba visą dieną. Nereikėtų pamiršti, kad tai daugiau bendros gairės nei nusistovėjusios taisyklės, kiekviena įstaiga individualiai nusistato darbo valandas.

 

Svarbiausios lankytinos vietos Koso saloje

 

Asklepionas. Tai – žymiausia salos vieta, kurios vaizdai puikuojasi ant daugybės suvenyrų iš Koso salos. Tai antikos civilizacijų architektūrinis palikimas. Asklepioną sudaro trys terasos: žemutinėje rasite romėnų pirčių griuvėsius, vidurinėje – Asklepijaus altoriaus, jo šventyklos, Apolono šventyklos liekanas, o viršutinėje – taip pat Asklepijui skirtos šventyklos griuvėsius bei gražų panoraminį vaizdą į Koso miestą, jūrą bei Turkijos krantus.

 

Hipokrato muziejus. Koso saloje gimė garsiausias pasaulio gydytojas Hipokratas, todėl jam Koso saloje yra skiriama daug dėmesio. Hipokratas paliko gilų pėdsaką medicinos istorijoje, pavyzdžiui, visiems gerai žinomą Hipokrato priesaiką. Apsilankius Kose tiesiog privaloma aplankyti Hipokrato muziejų.

 

Hipokrato botanikos sodas - dar viena duoklė žymiajam gydytojui. Čia yra daugiau nei 240 skirtingų rūšių augalų. Čia galima pasigrožėti kraštovaizdžiu ir pasimėgauti ramybe. Sode sklando levandų, eukaliptų ir šalavijų kvapas. Čia dažnai vyksta įvairūs spektakliai ir kultūriniai renginiai.

 

Koso miestas. Salos ir didžiausio miesto pavadinimai yra tokie patys. Salos sostine tituluojamas miestas yra šiaurrytiniame krante. Jis - tikras lobynas istorijos mėgėjams. Ne tik graikai, bet ir romėnai, osmanų imperija - Koso mieste paliko po "atmintinę" turistams. Mieste spindi XV a. pilis viduramžių pilis. Tačiau, Koso sostinėje nebūtina tik nuobodžiai klaidžioti istorijos labirintais - baruose, restoranuose knibžda gyvybė. Kaip ir pačiam miesto centre esančiame paplūdimyje. 

 

Kefalos miestas. Jis įsikūręs 40 km. į pietvakarius nuo Koso miesto. Šiandien Kefalos susideda iš dviejų dalių. Viena jų įsikūrusi ant kalno yra senoji salos sostinė. Ten siaurose gatvėse saulėje kepa žavingi seni pastatai ir pilies likučiai. Kitoje dalyje, pakrantėje, yra Kamari, kur senovinės bazilikos, paplūdimys, jachtų pilnos prieplaukos.

 

Zia kaimas ir parkas. Įsikūręs ant aukšto kalno. Iš čia matyti plati spalvinga panorama, atsigaivinti ar užkąsti galima graikiškos virtuvės tavernose. Visai šalia kaimelio vyksta „Graikiškos naktys“. Kaimas žymus savo parku, iš kurio atsiveria nepakartojamas kraštovaizdis. Šiame parke galima apžiūrėti vietinius gyvūnus. Čia rasite žaidimų aikštelę vaikams, poilsio zoną, kurioje galėsite užkąsti, todėl parkas yra puiki pramoga keliaujantiems su vaikais. Zia parke auga daugybė augalų, kurie šimtmečiais buvo naudojami netradicinėje medicinoje.

 

Pyli kaimas yra nedidelis tradicinis kaimelis Koso salos viduryje. Čia yra daugybė akmeninių namų, bažnyčių. Miestelyje daug vasaros metu šurmuliuojančių vietinių tavernų ir kavinių. Pyli garsėja natūraliais šaltiniais, kurie teka iš šešių fontanų. Netoli centrinės aikštės stovi „Pyliotiko Spiti“ – tradicinis graikų kaimelio vietinių gyventojų namelis. Jame yra trys maži kambarėliai, apstatyti senais, tradiciškai puoštais originaliais baldais ir namų apyvokos daiktais. Iš Pyli galima parsivežti įvairių meno kūrinių ir dirbinių. Pyli garsėja vietiniu karnavalu, kuriame šėlsta visas kaimelis.

 

Kardamenos folkloro muziejus - kardamena yra senas žvejų kaimelis, tad muziejuje netrūksta senų žvejybos laivų nuotraukų, senovinės žvejybos įrangos, tinklų. Šiame muziejuje gausu tautosakos ir kultūros paveldo eksponatų. Čia sukaupta didžiulė ankstesnių kartų, gyvenusių Kardamenoje, indų, įrankių ir nuotraukų. Apsilankius šiame muziejuje galima pajusti tikrąjį Kardamenos grožį. Daugelį eksponatų muziejui padovanojo vietiniai gyventojai.

 

Antimachia gyvenvietė įsikūrusi pačiame Koso salos viduryje. Gyvenvietėje galima pamatyti išlikusius senovinius namus. Čia aptiksite ir senuosius vėjo malūnus; vienas jų išlikęs nepažeistas ir nuolatos pritraukia būrius turistų. Įspūdingiausias gyvenvietės paminklas – Venecijos tvirtovė, kurios statybos buvo baigtos XV a. Iš pilies atsiveria nuostabi apylinkių panorama.

 

Nisyros sala - viena salų, kurias būtina pamatyti (vadinasi „Nissyros“). Tai vulkaninės kilmės sala juodomis pakrantės uolomis, laukine gamta ir gražia prieplauka. Pietuose nuo Koso esančioje 41 km pločio saloje dar ventiliuojasi ir vis šnypšteli trigubą kraterį turintis ugnikalnis. Lankytojai kraterį gali apžiūrėti iš vidaus – nusileidę į jo dugną. Nepamirškite tinkamos avalynės: ugnikalnio paviršius yra labai karštas ir batai guminiais padais gali tiesiog išsilydyti. Tiesiai iš vulkano trykšta karštosios Loutra versmės.

 

Pserimos sala - pabuvojus Kalymnos saloje, verta pamatyti ir netoliese esančią nedidukę, 16 kv. km ploto, Pserimos salą. Tai viena iš mažiausiai apgyvendintų salų Dodekaneso salyne; vienintelė gyvenvietė – uostas. Viešint Pserimos saloje malonu pasilepinti maudynėmis ramumoje arba pasivaikščioti stebint besiganančias avis ir ožkas, iš kurių verčiasi vietos gyventojai.

 

Kokios kainos Koso saloje

 

 

(2018 metų duomenys)

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1.30 Vietinis alus (0,5 l) ~ €3.75 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €1.50
Ryžiai (1 kg) ~ €2.83 Importinis alus (0,33 l) ~ €3.75 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €3.00
Šviesios duonos kepalas ~ €1.00 Vanduo (0,33 l) ~ €0.50 Taksi 1 km ~ €0.70
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €6.33 Dienos pietūs ~ €11.00 Benzinas (1 l) ~ €1.60
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €3.77 Cappuccino kava ~ €2.75  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.67 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.25  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.80 McMeal Mcdonalds restorane ~ €6.00  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.20 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €36.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.75    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.50    
Importinis alus (0,33 l) ~ €2.50    

 

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimalus? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu [email protected].

 

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai:

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kur atostogauti šeimoms su vaikais?

Kur geriausia keliauti su šeima? Šiame straipsnyje apžvelgsime penkias šalis, kuriose ne tik smagu ilsėtis tėvams su vaikais, bet ir paprasta. Ko gero, dauguma tėvų galvoja, kad atostogauti užsienyje galima tik su vyresniais vaikais. Bet ar kada pagalvojote, kad pasirinkus „viskas įskaičiuota“ maitinimą, o vaiką nuvedus į mini klubą, galėsite atsipūsti ... »

Pasirink Sparnus dovanų kuponai - dovanokite įspūdžius ir poilsį

Kada verta pirkti kelionių dovanų kuponą?   Ką padovanoti? Dažnai mus kankinantis klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes ar progas: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog, kai žodžio AČIŪ neužtenka. Tačiau neabejojame, jog kelionė - puiki dovana nepriklausomai kokia proga ar kam ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (11)
Jūratė
Pranešti apie netinkamą
2014-07-30
Ką tik grįžau iš Koso salos. Likau patenkinta "Pasirink sparnus" darbuotojų pagalba, ypač Natalijos, o pati sala, oras, šiltas vanduo, geras maistas, neįkyrūs graikai, rekomenduoju - nuostabu:)
Girdutė Zuzevičienė
Pranešti apie netinkamą
2014-08-21
Dėkojame Jums už puikiai suorganizuotą kelionę į Koso salą ir už tai, kad sustiprinote viltį, jog Lietuvoje dar galima pasitikėti kelionių pasiūlymais.
Robertas
Pranešti apie netinkamą
2016-05-05
Dėkojame už nepriekaištingai suorganizuotą kelionę bei krikščionišką jos kainą :) Bendravome daugiausiai su Egle bei truputį su Natalija - abi merginos vertos pagyrimo. Koso sala nedidelė, bet vistiek per savaitę nespėjome visko pamatyti, nes rinkomės dviračius arba žygius pesčiomis. Info keliautojams: vanduo balandžio pabaigoje dar vėsokas, gal apie 18, bet pasimaudyti jau galima. Dėl neįsivažiavusio sezono, iš Kardamenos dar neradome, kas nuplukdytų į Nisyros salą, vietiniai siūlė užsukti gegužės mėn :) Maistas tiek Mitsis Blue Domes, tiek Gaia Palace - puikus, graikai - tikri europiečiai, santūrūs ir mandagūs, tai ne turkai :)
Remigijus
Pranešti apie netinkamą
2016-05-05
Va ir dar viena aplankyta Graikijos sala.Kosas mažytis palyginus su Rodos,ar Kreta ir kažin kuo pasigirti neturi.Nuomojausi automobilį ir prisukau po salą 400 km. Patiko nedidukas kaimelis ZIA kalnuose,su gerais vaizdais į Egėją.Pliažai (beveik kaip laukiniai),kuriuos rekomenduočiau :Paradise beach,Camel beach. Ypač patiko Kavo paradiso,bet nusigauti iki jo sunkoka,dėl prastų paskutinių kilometrų.Orai balandžio pabaigoje saulėti,bet dar vėsoki.Dienomis 22-23,naktimis 12-14 laipsnių.Vanduo kaip Baltijos jūroje vasarą +18. Maistas puikus.Sezonas neprasidėjęs,todėl dar daug kas nedirba,na bet man čia pliusas,nes poilsiautojų mažiau. Na ir pabaigai apie Pasirink sparnus darbą ,ačiu už organizaciją ir iki kitų susitikimų.
Diana
Pranešti apie netinkamą
2016-05-05
Nuostabi sala, viešbutis tiesiog stulbinantis, oras balandžio pabaigoje maloniai šiltas, personalas paslaugus. Trumpai tariant, tai tiesiog rojus žemėje, nuoširdžiai rekomenduoju.
Viktorija
Pranešti apie netinkamą
2016-06-22
O koks cia viesbutis, gal galite pasakyti :)
Eglė
Pranešti apie netinkamą
2016-06-22
Mitsis Blue Domes
Eglė
Pranešti apie netinkamą
2016-06-22
Mitsis Blue Domes
Virginija
Pranešti apie netinkamą
2016-07-06
Idomu, koks tai viesbutis
Diana
Pranešti apie netinkamą
2016-07-06
5* Mitsis Blue Domes
Aistė
Pranešti apie netinkamą
2016-05-05
Labai noriu padėkoti Gabrielei už nuostabų pasiūlymą kelionei į Koso salą! Keliavome balandžio 24d, apsistojome viešbutyje Mitsis Blue Domes. Viešbutis tiesiog nuostabus! Gyvenome Maisonete tipo kambariuose per du aukštus. Viešbutis stitinka savo klasę. Maistas skanus,aplinka nuostabi, personalas labai draugiškas ir paslaugus. Oras- pasaka:) dienomis ant saulės įkaisdavo net iki 26laipsnių. Jūra vėsoka,kaip mūsų Baltija vasaros sezono metu,tarp 18-19 laipsnių, bet atsigaivinti pats tas:) Sala labai patiko, gamta,kalnai,jūra! Plaukėme ir į Nisyros salą,kuri tikrai sužavėjo savo grožiu. Esame labai patenkintos kainos ir kokybės santykiu bei Jūsų ir kolegės Eglės pagalba. Tikiuosi ir toliau bendrausime:) Būtinai rekomenduosiu Jus draugams ir pažįstamiems:)
Kęstutis T.
Pranešti apie netinkamą
2016-05-17
Laba diena, dėkojame už puikias atostogas - Jūsų pasiūlymas viršijo mūsų lūkesčius. Visiems rekomenduojame Mitsis Norida Beach viešbutį - puikus aptarnavimas, puikus maistas, žodžiu - viskas puikiai.
Sėkmės ir tikimės, kad tai buvo ne paskutinis Jūsų puikus pasiūlymas.
Jolanta L.
Pranešti apie netinkamą
2016-07-12
Laba diena,
esu labai dėkinga už Jūsų pagalbą. Poilsis Kours palace viešbutyje išties puikus. Namukai kotedžo tipo, erdvūs, patogios lovos, gurgždanti patalinė ir nemokamas seifas. Vonioje balti chalatai ir baltos tapkutės:), kūno losjonai ir kitos reikalingos higienos priemonės. Kiekvieną dieną pateikiami skirtingi patiekalai, daug nacionalinių patiekalų, labai skanu, gal tik vaisų įvairovė menkesnė. Aptarnaujantis personalas neįkyriai paslaugus. Iki jūros 5 min. kelio, paplūdimyje smėliukas, todėl galima gulėti ir ant jo, gultai mokami, du gultai ir stogelis-5 eurai dienai. poilsiautojų labai mažai, nes mūsų viešbutis atokiau nuo kitų. Pakrantėje smėlio uolos ir daugybė fosilijų, pritrenkiantys pakrantės vaizdai, jūros tolyje matomos salos, Jeigu pageidausite, galima paprašyti personalo, nuveš su elektromobiliu iki jūros. Viešbutyje atostogauja daugiausia vokiečių šeimos, vakarais tylu, nėra triukšmo, garsios muzikos. Kiekvieną vakarą vyksta vis naujos atrakcijos: žaidimai, mini spektakliukai, graikiškų šokių vakarai ir t.t. Visa tai sukūrė komfortišką atmosferą ir malonų poilsį. Mielai sugrįžčiau dar sykelį, deja... Dar kartelį širdingai dėkojame už puikias atostogas.
Alfredas
Pranešti apie netinkamą
2016-07-19
Įspūdingai skamba ir atrodo viskas :) Taip pat labai gerai nuteikia ir žmonių atsiliepimai. Atrodo tikrai verta keliauti į Kos salą. Įdomu tik ar skirtingai nei čia skrydis ir apgyvendinimas. Renkantis atskirai ir ieškant pigaus skrydžio į Koso salą, pvz: (nuoroda pašalinta) ir perkant atskirai viešbutį galima gauti geresne kaina, ar atvirkščiai?
Natalija
2016-07-22
Alfredai, ačiū už Jūsų komentarą. Klausimas iš ties geras ir aktualus mūsų klientams. Kaina dažnu atveju bus geresnė, nes parduodamos iškart kelios paslaugos, be to, didelis privalumas, kad Jums nereikia įsigyti atskirtų paslaugų - užtenka įsigyti vieną paketą, kuriam galioja kelionių organizatoriaus draudimas bei turizmo departamento numatytos apsaugos. Įsigyjant paslaugas atskirai, visa atsakomybė tenka keliautojui, o įsigyjant paketą - atsakomybę už kelionę ir atskiras jos sudedamąsias dalis atitenka organizatoriui. Kaip pvz. įvykus skrydžio laikų pakeitimams ar kt. nenumatytiems atvejams, mes pasirūpinsime alternatyviais skrydžiais, viešbučio bei pervežimo pakeitimais ar ieškosime kito sprendimo, kad atostogos įvyktų kuo sklandžiau, perkant atskiras paslaugas viską tektų spręsti savarankiškai. Be viso to, atliksime registracijas į skrydį, atsiųsime lėktuvo bilietus, viešbučio voučerius, atsakysime į visus kylančius klausimus.
Ingrida M.
Pranešti apie netinkamą
2016-08-08
Sveiki,
Pirmiausiai dėkoju Jums už pagalba organizuojant mūsų atostogas. Viskas vyko sklandžiai be jokių trukdžių. YPATINGAI džiaugėmės, kad gavome kambarį su vaizdu į Jūrą!!!! Pasirodo buvo atkreiptas dėmesys į mūsų prašymą. Dėkui už tai :)

5* Mitsis Summer Palace viešbutis atitiko mūsų lūkesčius. Kiek iš pirmo žvilgsnio buvo kiek apkrautas, bet paskui mes adaptavomės ir suradome savo kelius ir likome patenkinti.
Maisto gausa ir įvairovė buvo puiki, ypač valgymas terasoje su vaizdu į jūrą teikė didelį malonumą. Ypatingai skani krosnyje kepta pica pliažo teritorijoje. Su maistu nekilo jokių problemų.
Viešbutyje dirba dvi merginos iš Lietuvos, tad nekalbantiems angliškai neturėtų kilt problemų :) Taip pat recepcijoje labai gerai šneka RUS kalba.
Viešbutis ant jūros kranto, viskas vietoje. Gultus gaudavome laisvai, pakankamas didelis pasirinkimas.
Galimybė išsinuomoti vandens dviračius be papildomo mokesčio buvo didelė pridėtinė vertė. Vaikai puikiai leido laiką šokinėdami iš dviračio toliau nuo kranto :) Taip pat galimybė naudotis liemenėmis. Tai buvo puiki pramoga. Taip pat apsilankėme mini aqua parke viešbučio teritorijoje. Jis gana apkrautas, bet vaikui dėl to nekilo dėl to rūpesčių. :) vaikas liko 100 proc. patenkintas.
Kambariai erdvūs, valomi tvarkingai, puikiai veikiantis kondicionierius. Šaldytuve gėrimai, pildomi kas antrą dieną, viskas įskaičiuota.
WIfi veikia tik hole, bet yra galimybė išsipirkti už papildomą mokestį.
Ką norėčiau atkreipti dėmesį, kad paplūdimyje smėlis labai karštas ir grubus, tad pasirūpinti avalyne būtų pravartu, nes pasirinkimas gana mažas.

Puikus privalumas yra tas, kad padarius Check out 12 val. yra galimybė papietauti viešbučio restorane, vaišintis gėrimais bare ir jei yra poreikis rezervuoti dušo kambarį su viešbučio rankšluosčiais ir prausimosi priemonėmis. Prieš skrydį išnaudoti laiką maudynėms tiesiog puiku. :)

Viešbutį drąsiai gali rekomenduoti kitiems keliautojams.

Mes keliavome į Kos’ą automobiliu, taip pat turėjome norą aplankyti kitus pležus.Tad supratome, kad mūsų viešbučio pakrantė YRA TOBULA. :)

Taip pat su grupe plaukėme į salą Nysirios apžiūrėti ugnikalnio ir vienuolyno. Labai patiko ši kelionė. LABAI rekomenduoju.

Dėkui dar kartą ir iki malonių susitikimų planuojant kitas keliones.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 395 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + 4★ viešbutis + maitinimas
+26+20

Grįžta tiesioginiai skrydžiai į Kretą, Chanijos regioną! 4★ poilsis su maitinimu nuo 395€
2019m. balandžio 3 - 10d.2019m. balandžio 10 - 17d.2019m. gegužės 22 - 29d.2019m. birželio 5 - 12d.2019m. liepos 17 - 24d.

Kreta - tai nuostabi sala, kur penkias dienas iš šešių šviečia saulė, kurią supa keturios krištolo skaidrumo vandens jūros ir kurios turtinga virtuvė...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 909 €
7-8☾ | Skrydis su persėdimais + reg. bagažas + ★★★★ viešbutis
+28+27

Egzotiškos 7 arba 8 naktys Mauricijaus saloje vos nuo 909€
2019m. kovo 1 - 10d.2019m. kovo 22 - 30d.2019m. balandžio 5 - 14d.

Markas Tvenas kartą yra pasakęs, kad: "pirmiausia buvo sutvertas Mauricijus, o tada rojus. Ir rojus buvo sukurtas pagal Mauricijaus paveikslą". Ir iš...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 247 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis + pusryčiai
+21+19

Itališka Adrijos jūros pakrantė - 4★ Riminis su pusryčiais vos nuo 247€
2019m. balandžio 11 - 18d.2019m. gegužės 2 - 9d.2019m. birželio 6 - 13d.

Rimini - tai tarsi sinonimas žodžiui atostogos. Šis kurortas itališkoje Adrijos jūros pakrantėje yra tikras pramogų pasaulis: pakrantė nusėta diskotekomis,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!