Sakurų žydėjimo metas: 10 naktų Tokijuje ★★★ tik nuo 1135€

balandžio 13 - 24d.

Atnaujinta: 2018-02-22
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 

 

 

 

 Kelionių agentės Gretos komentaras

 • Kada geriau aplankyti Japoniją, jeigu ne sakurų žydėjimo metu? 
 • Siūlome aplankyti netoliese Tokijo esančius Nara, Osaka ir Kioto miestus.
 • Japonija garsėja ne tik gurmaniškais patiekalais, bet ir žymiuoju Fudži ugnikalniu, kurį patogiai pasieksite traukiniu iš Tokijo. 
   


 

Pagrindinė kelionės informacija:

Kelionę organizuoja: Pasirink Sparnus


Skrydis: Vilnius - Tokijus - Vilnius (su persėdimais) 

 

Vilnius 14:00 - 15:40 Helsinkis 16:45 - 08:05 Tokijas (+1)
Tokijas 09:50 - 13:50 Helsinkis 16:20 - 17:35 Vilnius 

 

Bagažas: Registruotas 23 kg bagažas + 7 kg rankinis bagažas

 

Pervežimas: Rekomenduojame viešbutį pasiekti traukiniu (nuo 18 eur/asm) arba autobusu (nuo 7 eur/asm) 

 

Apgyvendinimas: 10 nakvynių 3★ viešbutyje be maitinimo

 

 
 
Žemiau pateikiame viešbutį, kuriame siūlome apsistoti viešnagės Tokijuje metu:

 

Pasirinkus 3★ viešbutį "Agora Place Asakusa"Įvertinimas: Labai geras 8
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • Parduotuvės viešbutyje
 • Numeriai nerūkantiems
 • Netoli esantys turistiniai lankytini objektai
Kelionės kaina nuo
1135 €

 Šiek tiek apie Japoniją

 

Japonija - Rytų Azijos šalis, esanti salyne tarp Ramiojo vandenyno ir Japonijos jūros, Korėjos pusiasalio rytų. Į vakarus nuo šalies įsikūrusios Kinija, Korėja ir Rusija. Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Japonijos kultūra formavosi gana izoliuotoje teritorijoje, neišvengiamai patyrusi ir daug įtakos iš užsienio: į japoniškąjį substratą buvo introdukuojami korėjietiški, kiniški, vėliau vakarietiški elementai, ilgainiui suformavę savitą darinį. 

 

Ką aplankyti viešint Japonijoje?

 

 

Osaka - gurmanų meka

 

Siūlome aplankyti vieną aukščiausių pastatų - Umeda Sky ir žymiuosius Osakos rūmus. Osakoje įsikūrę vieni iš geriausių Japonijos restoranų. Būtinai paragaukite „takojaki“ (aštuonkojo gabaliukų tešloje) ir „kušikatsu“ (aliejuje virtų kebabų). Kelionė traukiniu iš Tokijo į Osaka trunka dvi su puse valandos ir kainuoja apie 90 EUR.

 

 

Kiotas - senoji Japonijos sostinė

 

Viena iš Kioto įžymybių Kiomidzu šventykla - nuo čia atsiveria puikūs Kioto vaizdai. Pasistiebusi ant 139 kolonų, šventyklos terasa, atrodo, kybo virš slėnio. Kioto senamiestyje įsikūręs Geišų kvartalas, kuriame buvo filmuojamas garsusis filmas „Geišos išpažintis“. Ginkakudži – sidabrinis paviljonas pradėtas statyti kaip užmiesčio vila, vėliau paversta šventykla.  

 

 

Kitą dieną siūlome aplankyti Kinkakuji šventyklą. Iš jos autobusu pasieksite imperatoriškuosius rūmus, o iš ten traukiniu į Fushimi Inari šventyklą, apžiūrime vieną garsiausių Japonijos šventyklų Fušimi Inari. Fušimi Inari dar vadinama tūkstančio raudonų vartų šventykla. Ši šintoistinė šventykla VIII a. pastatyta Hata klano ir skirta ryžių ir sakės dievybei Inari. Ryžių gausa reiškia laimingą ir sotų gyvenimą, bei turtą. Kelionė traukiniu iš Kioto miesto į Tokijų užtruks apie keletą valandų ir bilieto kaina svyruoja tarp 75-100 eurų.

 


 

 

Tokijas – Japonijos kultūros sostinė

 

Seniausia ir įspūdingiausia sostinėje Asakusa Kannon šventykla, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais. Šioje salėje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Taip pat, siūlome apžiūrėti Akihabaros elektronikos kvartalą.

 

Nuvykti į Fudži kalną galima su traukiniu iš Tokijo. Kelionė trumpa ir trunka apie valandą laiko. 

 

 

Kabuki-za teatras - svarbiausias Tokijo teatras, kuris pasireiškia ryškumu, prabanga ir originalumu.Tai yra tikras pasididžiavimas japonams. Aktoriai perteikia pasakų simbolius, todėl dėvi elegantiškus kostiumus. Makiažas yra tiesiog neįtikėtinas! Nepraleiskite galimybės apžiūrėti Tokijo rūmus - vieni gražiausių imperatoriškųjų rūmų Azijos šalyse.

 


 


Japonijos kultūra


Tradiciniai Japonijos menai – amatai: origami, ukijo-e, lėlės, keramika, vaidinimai (bunraku, šokis, kabuki, rakugo), tradicijos (žaidimai, arbatos gėrimo ceremonija, Budo architektūra, sodai, kardai) ir virtuvė. Susijungus tradicinei medžio graviūrai ir Vakarų menui, atsirado manga, japoniški komiksai, vis populiarėjantys ir Lietuvoje.  Manga piešimo technika sukurtas animacinis filmas vadinamas anime. Dauguma tokių animacinių filmų ir sukuriama Japonijoje. Tarp jų yra labai žinomų, tokių kaip Pokémon, Dragon Ball Z ar Kaiketsu Zorori.
Japonijos religija - šintoizmas

 

Pagrindinė Japonijos religija – šintoizmas („dievų kelias“) – dievo kūrėjo Idzanagio vyriausiosios dukters, saulės deivės Amaterasu kultas. Jam įtakos turėjo senųjų Japonijos gyventojų tikėjimai, budizmas ir Konfucijaus filosofija. 

Ką valgo Japonai?


Vienas Japonų virtuvės išskirtinumų yra specifinė maisto kultūra: kulinarija japonų gyvenime dažnai prilyginama menui, todėl ir patiekalas tampa meno kūriniu. Japonai labai dažnai sako, kad valgyti reikia akimis. Viena japonų virtuvės specifikų, lyginant su kitomis regiono virtuvėmis, yra tai, kad čia vartojama palyginti mažai mėsos. To priežastis – šalyje gyvulininkystė nebuvo paplitusi, o dėl budistinių priesaikų apie Edo laikotarpiu mėsa praktiškai buvo uždrausta. Vietoj to, Japonijos virtuvėje yra labai didelis jūros produktų vartojimas. Žuvis ir kitos jūrų gėrybės gali būti valgomos žalios, keptos, virtos, virtos riebaluose, džiovintos.
Japonų virtuvė, kaip ir visa jų kultūra, glaudžiai susijusi su gamtos ciklu: čia labai svarbūs besikeičiantys sezonai, todėl indai, maisto rūšys ir papuošimai turi tai priminti. Egzistuoja terminas shun, skirtas apibrėžti sezoninius produktus, ir visada stengiamasi juos įtraukti į meniu. 

 
Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 626 95412, el. paštu [email protected]

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Papildomai galite užsakyti
 • Pervežimas iš oro uosto
 • Automobilio nuoma
 • Kelionės draudimas
 • Automobilio parkavimo paslaugos
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 450 €
7-11 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + ★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+27+23
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

Žemyninės Graikijos pajūris su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 450€
rugsėjo 2 - 13d.rugsėjo 6 - 13d.rugsėjo 23 - spalio 4d.rugsėjo 27 - spalio 4d.

Lietuviai, atostogos ir Graikija - trys žodžiai, kurie dažnai skamba greta vienas kito. Tiesa ta, kad dauguma tautiečių keliauja į viduržemio jūroje esančias...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 995 €
14 ☾ | Tiesioginis skrydis iš Varšuvos + reg. bagažas + pervežimas + viešbutis su pusryčiais
+30+27

Ilgos atostogos tropinėje Balio saloje su pusryčiais vos nuo 995€
rugsėjo 30 - spalio 15d.

Indoneziją sudaro 17-18 tūkst. salų, iš kurių apie 6000 yra gyvenamos. Visgi, iš tokios gausybės keliautojai dažniausiai nori pamatyti vos kelias salas, viena...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 497 €
8 – 9 ☾ | Skrydis iš Vilniaus + viešbutis + viskas įskaičiuota
+ 24 – 28 °C+ 21 – 22 °C

Visada saulėta Fuerteventūra su viskas įskaičiuota tik nuo 497€
lapkričio 20 - 28d.lapkričio 27 - gruodžio 5d.gruodžio 4 - 12d.

Vandens sporto mėgėjai renkasi Fuerteventurą. Saloje galėsite išmėginti įvairias pramogas, tad nuobodžiauti neteks.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!