Poilsis prie Adrijos jūros - gražuolė Juodkalnija su maitinimu tik nuo 439€

rugsėjo 7 - 14d.rugsėjo 14 - 21d.rugsėjo 21 - 28d.

Atnaujinta: 2018-08-17
1Komentarai

 

 

 

 

 Kelionių agentės Ievos komentaras

 

  • Kerinčios gamtos prieglobstyje laukia puikios atostogos - Balkanų regionas yra vienas saulėčiausių, jūra šilta, o rugsėjį +26° oro temperatūra.
  • Juodkalnijoje yra tiek daug, ką pamatyti! Apie lankytinas vietas skaitykite mūsų blog’e >>
  • Apsistokite puikiai turistų vertinamame 3★ viešbutyje netoli paplūdimio ir kurorto centro. Pusryčių ir vakarienių maitinimas į kainą įtrauktas.
     


 

Pagrindinė kelionės informacija:Kelionę organizuoja: Novaturas


Skrydis: Tiesioginis Vilnius - Tivatas - Vilnius 

 

Bagažas: Registruotas 15 kg + 5 kg rankinis bagažas

 

Pervežimas: Įtrauktas į kainą (oro uostas - viešbutis - oro uostas)

 

Apgyvendinimas: 3★ viešbutis su pusryčiais ir vakarienėmis

 

 

 

Kelionių paketų kainos ir datų pasirinkimai

Pasirinkus 3★ viešbutį "Villa Velzon"Įvertinimas: Puikus 8,9 balo
  • Paplūdimys netoliese
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Virtuvėlė numeryje
  • Nemokama vieta automobiliui
  • Patogi vieta netoli kurorto centro
Kelionės kaina nuo
439 €

 

Šią kelionę renkuosi, nes:

 
  Ilsėsiuosi prie krištolinės Adrijos jūros
  Mėgausiuosi jaukiais, nedideliais pakrantės kurortais

  Galėsiu patogiai nuvykti į aplinkines šalis

  Susipažinsiu su vietiniais, garsėjančiais svetingumu

  Pabūsiu kerinčios gamtos prieglobstyje

 

 

 

 

Balkanų perlas - Juodkalnija

 

Nedidelė šalis, tik 2006 metais paskelbusi nepriklausomybę, jau yra atrandama ir vertinama turistų. Čia kiekvienas ras sau patinkančių vietų. Gamtos mylėtojai pasivaikščios kalnų takais, pamatys žydras upes giliausiuose Europos kanjonuse. Kultūros mėgėjams – ankšti Viduramžių Venecijos miestai, stačiatikių vienuolynai paliks teigiamą įspūdį ir norą sugrįžti. Norintys pagulinėti ir pasimėgauti pajūrio teikiamais malonumais taip pat laukiami.

 

 

Kotoras – nedidelis pakrantės miestelis Juodkalnijoje, Kotoro įlankoje. Miestas kadaise buvo senovės romėnų provincija ir teritoriją iki šiol juosia stora gynybinė siena. Viduramžiais Kotoras buvo svarbus komercinis centras.

 

 

Ostrogo vienuolynas – tai 900 metrų uoloje XVII a. pastatytas vienuolynas, svarbus slavų ortodoksų dvasinis centras. Vienuolyną įkūrė šventuoju paskelbtas žymus gydytojas Vasilijus.

 

Tikima, jog Šv. Vasilijaus palaikai, saugomi vienuolyne, turi gydomųjų galių - teritorijoje trykšta gydomieji šaltiniai - dėl to vienuolynas yra lankomas piligrimų.

 

 

Podgorica – Juodkalnijos sostinė, didžiausias miestas ir svarbiausias šalies pramonės centras. Miestas skirtingais istorijos laikotarpiais priklausė keletui valstybių ir tai atsispindi įspūdingoje architektūroje: senamiestyje galima surasti Osmanų imperijos architektūros statinių, yra kelios mečetės, senamiesčiui būdingos siauros gatvelės. Kitame Ribnicos upės krante išsidėstę europietiško stiliaus namai.

 

 

Taros upės kanjonas - vienas įspūdingiausių kanjonų visoje Europoje, įtrauktas į UNESCO Pasaulio gamtos paveldo sąrašą. Upės vanduo - itin skaidrus, o virš jos pakibęs unikalus tiltas, pramintas "Tiltų karaliumi". Daugžodžiauti nereikia, nes nuotraukos viską pasako:

 

 

 

 

Kroatijos širdis – Dubrovnikas

 

Kroatija - kaimyninė Juodkalnijos šalis, lengvai pasiekiama viešuoju transportu ar automobiliu, tad skirkite laiko ir aplankykite ją. Dubrovnikas yra vienas gražiausių ir daugiausiai turistų pritraukiančių miestų Kroatijoje, saugomas UNESCO, įkurtas dar VII a., kerintis didinga istorija ir paveldu. Daugybė laiptelių ir gynybinė siena — bene garsiausias Dubrovniko objektas, maždaug iš 25 m aukščio leidžiantis gerai apžiūrėti marmurines gatves, barokinius statinius, taip pat pasigėrėti mirguliuojančia Adrijos jūra. Sieną sudaro sudėtinga bokštų, bastionų ir fortų sistema, besitęsianti beveik 2 km. Nors 1991 m., per Kroatijos nepriklausomybės karą, miestas buvo smarkiai apšaudytas, šalis greitai jį atstatė ir vėl ėmė kviesti keliautojus.

 

 

Įspūdingi senieji vienuolynai, muziejai, aikštės ir bažnyčios, gatvėse prekiaujantys vietiniai ir amatininkai padeda pajusti miestiečių gyvenimo ritmą ir papročius, o modemus funikulierius, užkeliantis 405 m aukštyn į Srdj kalno viršūnę, prieš akis atveria puikiai derančią miesto ir jūros panoramą.

 

 

 

Puikus klimatas atostogoms

 

Saulė šviečia vidutiniškai 240 metų per metus, todėl gerų orų tikimybė - didžiulė. Maudytis jūroje čia tinkamos 180 dienų per metus, o vasarą vandens temperatūra prilygsta oro temperatūrai ir siekia apie +27 °C.

 

 

Nacionalinė virtuvė


Juodkalnija gali pasigirti savita virtuve, paveikta viso regiono kultūros. Turistams tiesiog privalu paragauti įmantrių patiekalų, o mėgstantiems žuvį ir jūros gėrybes čia itin patiks. Pagrindiniai nacionalinės virtuvės šedevrai: Kacamak ( kviečių, grikių, miežių ar kukurūzų miltų paplotėlis, patiekiamas su sūriu ir raugintu pienu), Cicvara (troškintas jaunos karvės pienas (kajmak) su miltais), Japraci (į lietuviškus balandėlius panašus patiekalas), ėriukas piene.

 


Kroatijoje yra daugybė restoranėlių, kavinių ir barų. Nepraleskite progos paragauti gardaus vietinio maisto: Pršut (plonai pjaustytas vytintas kumpis), Janjetina (ėrienos kepsniai), Paški sir (Pago salos avių pieno sūris), Štrukli (vyniotiniai su varške ir grietine) ir kroatiško raudonojo vyno „Teran", „Merlor, „Kabernet", „Opoplo", „Plavac", „Dingač Postup".

 

 

Ką parvežti artimiesiems?

 

Atostogų metu reikia gerai pagalvoti, kuo nudžiuginti artimuosius, laukiančius, kol grįšite iš atostogų. Viešint Balkanų regione neteks sukti galvos, nes lauktuvėms galima parvežti įvairiausių dalykų. Iš Juodkalnijos parvežkite vietinio maisto: sūrio, itin vertinamo alyvuogių aliejaus, tradicinio vyno. Apsilankę Kroatijoje, lauktuvėms nupirkite rakijos, alyvuogių aliejaus su jvairiais prieskoniais, medaus (jdomaus skonio skaidrus akacijų arba beveik juodas miško medus) ir balkanų regiono pažibos – vietinių vertinamų odą regeneruojančių koralų kempinių.

 

 

 Naudinga informacija


Dėl vietinių vairavimo kultūros gerai pagalvokite, ar norėsite vairuoti, bet tai ir nėra būtina, nes Kroatijoje ir Juodkalnijoje gerai išplėtota viešojo transporto sistema – autobusai, jungiantys svarbiausius šalies taškus, kursuoja dažnai ir reguliariai. Vietos autobusais galima nebrangiai nuvykti į gretimus kurortus ir miestus. Bilieto kaina priklauso nuo atstumo (www.getbybus.com). Miesto autobusai kursuoja kas 20 min., bilieto kaina 0,80 Eur.

 

 

Apytikslės kainos Juodkalnijoje

2017-ųjų metų kovo mėn. vidutinės kainos

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €0.74 Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.50 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.70
Ryžiai (1 kg) ~ €0.99 Importinis alus (0,33 l) ~ €1.70 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €1.00
Šviesios duonos kepalas ~ €0.49 Vanduo (0,33 l) ~ €0.77 Taksi 1 km ~ €0.40
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €4.50 Dienos pietūs ~ €5.00 Benzinas (1 l) ~ €1.12
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.31 Cappuccino kava ~ €1.27  
Obuoliai (1 kg) ~ €0.80 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.47  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.90 McMeal Mcdonalds restorane ~ €3.30  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.01 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €25.00  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.55    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.79    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.10    

 

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Atostogos Juodkalnijoje | 12 idėjų, ką aplankyti (II dalis)

Savarankiškos kelionės dažnai apipintos istorijomis keliaujančiomis iš lūpų į lūpas. Nepatyrę keliautojai kartais baiminasi leistis į kelionę savarankiškai, bet juk savarankiškos kelionės – tai nuostabus nuotykis, o ypač, jei suplanuosite jį į pagalbą pasitelkę tikrų keliautojų patirtis. Kad Jums būtų lengviau, Pasirink Sparnus pradeda straipsnių ... »

Atostogos Juodkalnijoje | 12 idėjų, ką aplankyti (I dalis)

  Savarankiškos kelionės dažnai apipintos istorijomis keliaujančiomis iš lūpų į lūpas. Nepatyrę keliautojai kartais baiminasi leistis į kelionę savarankiškai, bet juk savarankiškos kelionės – tai nuostabus nuotykis, o ypač, jei suplanuosite jį į pagalbą pasitelkę tikrų keliautojų patirtis. Kad Jums būtų lengviau, Pasirink Sparnus pradeda straipsnių ... »

Kelionė į Juodkalniją – ką reikia žinoti

  Savarankiškos kelionės dažnai apipintos istorijomis keliaujančiomis iš lūpų į lūpas. Nepatyrę keliautojai kartais baiminasi leistis į kelionę savarankiškai, bet juk savarankiškos kelionės – tai nuostabus nuotykis, o ypač, jei suplanuosite jį į pagalbą pasitelkę tikrų keliautojų patirtis. Kad Jums būtų lengviau, Pasirink Sparnus pradeda straipsnių ... »

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (1)
Diana
Pranešti apie netinkamą
2018-08-06
Ką tik grįžom iš šio viešbučio. Pusėtinai. Tačiau maistas košmaras. Kava„siusia"šalta ir viskas šalta. Jokių vaisių, jokių bandelių prie arbatos. Aš nesu išranki maistui, bet jeigu perki viešbutį su maistu, tai tikiesi šiokio tokio normalesnio maisto. Deja. Geriau pirkti be maisto. Galima pliaže visai nebrangiai pavalgyti. Pilna kavinių, Kebabinių, picerijų


Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 335 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimai + 4★ viešbutis + maitinimas viskas įskaičiuota
+27+24

OHO: 4★ poilsis Bulgarijoje su viskas įskaičiuota vos nuo 335€
rugpjūčio 31 - rugsėjo 7d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 460 €
10 ☾ | Patogūs skrydžiai iš Vilniaus + ★★★(★) viešbučiai Azoruose ir Porte + pusryčiai
+20+20

Nerealu: mistika dvelkiančios Azorų salos + žymiojo Porto pažinimas tik nuo 460€
lapkričio 17 - 27d.

Literatūroje Azorų salos minimos kaip nuskendusios Atlantidos civilizacijos likučiai. Ir ne veltui, juk ten - tiesiog nuostabu! Nors Portugalijai priklausančios...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 425 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimai + 5★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+27+23

Turkiškas poilsis 5★ viešbutyje su viskas įskaičiuota tik nuo 425€
rugsėjo 12 - 19d.spalio 4 - 11d.spalio 17 - 24d.spalio 23 - 30d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!