Jungtinis turas po Kubą: Havanos pažinimas ir VISKAS ĮSKAIČIUOTA poilsis Varadere tik nuo 1339€

sausio 25 - vasario 6d.vasario 22 - kovo 6d.kovo 8 - 20d.

Atnaujinta: 2018-11-19
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Šis pasiūlymas - tai autentiška pažintis su Kuba. Fantastiškas klimatas, baltojo smėlio ir skaidrios šiltos Karibų jūros paplūdimiai, autentikos persunkta Havana, senoviniai automobiliai, salsa, cigarai, romas, net ir socialistinis autoritarinis šalies režimas prisideda prie Kubos išskirtinumo ir autentiškumo ♥
 • Praleisite 3 naktis 3★ viešbutyje Havanoje su pusryčiais bei 7 naktis 3★ viešbutyje Varadere su ’viskas įskaičiuota’ maitinimu prie pat paplūdimio.
 • Ar galėjo kas pagalvoti, kad Karibus pasiekti taip paprasta? Skrisite iš Vilniaus su trumpu persėdimu Stambule. Jus skraidins 4 žvaigždutėmis vertinamos bei daug teigiamų atsiliepimų sulaukiančios ’Turkish Airlines’ oro linijos.
Ieva Ambrazaitienė
Kokybiško poilsio instruktorė

 

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 


Kelionę organizuoja: Novaturas


Skrydis: Patogūs skrydžiai Vilnius 18:50 - 22:35 Stambulas 02:25 - 07:25 Havana 09:35 - 10:10 Stambulas 16:00 - 17:55 Vilnius (+1)

    

Bagažas: 23 kg registruotas bagažas + 8 kg rankinis bagažas

 

Pervežimas: Įtraukta į kainą (oro uostai - viešbučiai - oro uostai)

 

Apgyvendinimas: 3 naktys 3★ viešbutyje Havanoje su pusryčiais ir 3★ viešbutis Varadere su ’viskas įskaičiuota’ maitinimu 

 

 

Kelionių paketų kainos ir viešbučių pasirinkimai


 

================================

VIEŠBUČIO APRAŠYMAS

================================

Pasirinkus 3★ viešbutį "Gran Caribe Sun Beach"
 • Prie privataus paplūdimio
 • Lauko baseinas
 • Belaidis internetas
 • Masažo paslaugos už papildomą mokestį
 • Pramogos viešbutyje
Keliaujant dviese nuo
1339 € / asm.

 

GO Cuba from Joshua Morin on Vimeo.

 

 

Kur yra Kuba?


Žinoma, kad Karibų jūroje! Kubos salyno sudėtyje yra apie 1600 mažesnių ir didesnių salų, iš kurių dvi priklauso Didžiųjų Antilų salų grupei – tai Kubos ir Chuventudo salos. Pietuose Kubos krantus skalauja Karibų jūra, pietvakariuose – Jukotano sąsiauris, rytuose – Vėjų sąsiauris, skiriantis nuo Haičio salos, šiaurėje – Floridos sąsiauris, skiriantis JAV Floridos valstijos.

 

Gamta apdovanojo Kubą unikaliomis savybėmis, todėl ji - ideali vieta turistams. Stipriausias traukos objektas - tai 5745 km ilgio pakrantės ruožas, kuriame gausu įvairių paplūdimių, galinčių patenkinti pačius įvairiausius reikalavimus. Kai kurių jų, pavyzdžiui, Varadero paplūdimio, smėlynai driekiasi daugiau negu 20 km. Mažesni paplūdimiai – idealūs įsimylėjėliams.

 

 

Ten šilta, ar karšta?


Kuba – tropikų šalis ir 330 dienų per metus čia šviečia saulė. Vidutinė metinė temperatūra – apie 25,5ºС. Šalčiausias mėnuo – sausis, vidutinė temperatūra 21ºС, o šilčiausias – liepa, vidutinė temperatūra apie 30ºС. Vandens temperatūra prie kranto: žiemomis – 25ºС, o vasaromis – 28ºС.

 

 

Politika trumpai


Sostinė - Havana. Šalies pavadinimas – Kubos respublika. Kuba yra socialistinė valstybė, parlamentinė respublika. Šalį nuo 1959 metų valdo Fidelis Kastro, pirma kaip premjeras, o nuo 1976 metų - kaip valstybės ir ministrų tarybų prezidentas. Jis taip pat ir komunistų partijos pirmasis sekretorius bei karo pajėgų vadas. Šalis suskirstyta į 14 provincijų ir Havanos administracinį vienetą.

 

 

Kas ten gyvena?


Kuboje gyvena apie 11,4 milijonų žmonių. Dvi pagrindinės etninės grupės: mulatai – 51 % ir europiečiai – 37 %, taip pat afrikiečiai – 11 %, kiniečiai – 1 %.

 

Ar kas nors moka angliškai?


Oficiali kalba – ispanų, todėl naturalu, kad ja kalba daugiausiai gyventojų. Su vietiniais gyventojais susibendrauti kitomis kalbomis bus nelengva, todėl prigriebkite kišeninį ispanų kalbos žodyną.

 

Kuo kubiečiai tiki?


Kuboje religija atskirta nuo valstybės. Gyventojai gali rinktis religiją. Plačiausiai paplitusi krikščionybė. Čia yra daug veikiančių bažnyčių, kurios turi didelę architektūrinę ir meninę vertę - tai Havanos katedra, šv. Angelo bažnyčia ir kitos.

 

Ką reikia žinoti apie pinigus


Kubos pesas lygus 100 sentavų. Nuo 2004 metų, kuomet buvo uždraustas JAV doleris, šalies pinigų rinkoje egzistuoja nekonvertuojamas pesas, skirtas vidiniams atsiskaitymams, ir konvertuojamas pesas, skirtas atsiskaitymams su užsienio turistais. Vienas toks pesas prilygintas 1 JAV doleriui.

 

 

Nesielkite, kaip vietiniai


Kuboje nepatartina naudotis visuomeniniu transportu, nes paslaugų lygis yra labai žemas. Turistams Kuboje yra specialūs, turistiniai taksi. Taksi galima užsakyti iš bet kurio viešbučio. Šių mašinų maršrutai pastoviai yra kontroliuojami, o tai padeda užtikrinti keleivių saugumą.

 

Kaip atostogauti saugiai


Pavojingų vabzdžių ir gyvūnų įkandimai Kuboje beveik negresia. Bet maudytis neįrengtame paplūdimyje pavojinga. Jūros dugnas gali būti pilnas aštrių koralų nuolaužų ir jūros ežių. Labai pavojingos gali būti medūzos, vadinamos „portugališkaisiais laiveliais“, kurias vasara vėjai kartais atplukdo prie kranto. Paplūdimiai apsupti koraliniais rifais, tad stambioms žuvims, tokioms kaip rykliai, neprieinami.
Didžiausias pavojus Kuboje – tai saulė. Nudegimus nuo saulės galima gauti net ūkanotą dieną, todėl būtina naudotis kremais nuo saulės su aukštu apsaugos lygiu. 

 

Vandens iš čiaupo gerti nerekomenduojama, geriau pirkti mineralinį.

 

Kas čia skanu?

 

Nacionalinės virtuvės pagrindą sudaro sezoniniai vaisiai, kepta kiauliena, ryžiai „kongri“ – balti ryžiai su juodosiomis pupelėmis, daržovės, jūros gėrybės, naminiai desertai.

 

Ar palikti arbatpinigių Kuboje?


Kuboje įprasta mokėti arbatpinigius 5-15% nuo sąskaitos. Nešikui, viešbučio kambarinei duodamas 1 USD.

 

 

Kubos veidas


Šalies savitumu - la cubania – saloje su pasididžiavimu vadinami vietiniams gyventojams būdingi bruožai ir šalies kultūros ypatumai. Į šią sąvoką įeina kubiečių išvaizda, susiformavusi iš dviejų pagrindinių tautų bruožų - ispanų ir afrikiečių, ir jų linksmas charakteris. Kubos gyventojai visada besišypsantys, labai svetingi, malonūs. Greita ispanų kalba pripildyta idomių, kartais netikėtų posakių. Kubiečiai labai drasūs, kilnūs, jų charakteryje jungiasi žmogaus savigarbos principai ir meilė Tėvynei. Tai veržlūs, pašaipūs ir labai aistringi žmonės.

 

Ar man reikės vizos?

 

Vykstant į Kubą turizmo tikslais ir būnant ne ilgiau 30 d. užtenka turėti turizmo kortelę. Kortelę galima pasidaryti artimiausioje Kubos ambasadoje Helsinkyje. Siunčiant dokumentus paštu, kortelės kaina 47 eurai, nuvykus asmeniškai kaina 20 eurų. Būtina turėti daugiau nei 6 mėn. galiojantį pasą po kelionės pabaigos. Daugiau informacijos ir kokie reikalingi dokumentai, rasite čia

 

Ar viskas galima?


Tikrai ne :) Negalima fotografuoti karinės technikos, kariškių, pramonės įmonių. O vietiniai gyventojai, atvirkščiai, labai mėgsta fotografuotis. Bet visada reikia paklausti jų leidimo.

  

 

Ar brangu Kuboje? 

  

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1.43 Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.90 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.04
Ryžiai (1 kg) ~ €0.78 Importinis alus (0,33 l) ~ €1.30 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €0.90
Šviesios duonos kepalas ~ €0.41 Vanduo (0,33 l) ~ €0.49 Taksi 1 km ~ €0.70
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €3.28 Dienos pietūs ~ €4.49 Benzinas (1 l) ~ €1.15
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €0.97 Cappuccino kava ~ €1.14  
Obuoliai (1 kg) ~ €3.86 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €1.10  
Apelsinai (1 kg) ~ €0.89 McMeal Mcdonalds restorane ~ €5.17  
Pomidorai (1 kg) ~ €1.15 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €13.48  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.75    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €0.98    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.54    

 

  

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
 • Pervežimas iš oro uosto
 • Automobilio nuoma
 • Kelionės draudimas
 • Automobilio parkavimo paslaugos
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 388 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★★ viešbutis + maitinimas
+22+21

Apelsinais kvepianti Sicilijos sala: itališkos atostogos su pasirinktu maitinimu tik nuo 388€
birželio 5 - 12d.

Sicilija - tai didžiausia Italijos sala. Gamta, atrodo, suteikė viską savo nuostabai šiai žemei: kalnai, kalvos ir visų pirma jūra, jos neįtikėtinos spalvos,...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 364 €
4 - 7 ☾ | Tiesioginis skrydis + 4★ viešbutis + maitinimas
+19+23

Yra data per Šv. Kalėdas! Raudonosios jūros perlas Eilatas: 4★ su maitinimu tik 364€
gruodžio 11 - 15d.gruodžio 11 - 18d.gruodžio 18 - 22d.gruodžio 22 - 29d.

Čia visuomet šilta ir niekada nelyja. Čia žmonės šypsosi ir yra linkę padėti. O nuo gamtos įvairovės virš vandens ir po juo tiesiog sukasi galva. Kalbame...
Žiūrėti pasiūlymą
269 €
7-14 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★(★) viešbutis su maitinimu
+23+23
OHO kaina

OHO! Paskutinė minutė Korfu saloje: 7 arba 14 naktų su maitinimu vos 269€
gegužės 27 - birželio 3d.gegužės 27 - birželio 10d.

Kelionės į Korfu salą Graikijoje - daugeliui dar nebandytas malonumas. Regiono perlu, Viduržemio Havajais ir kitais nuostabiausiais vardais vadinama viena...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!