Atostogos Maldyvuose su pusryčiais ir vakarienėmis tik nuo 1014€

2018m. balandžio 25 - gegužės 4d.

Atnaujinta: 2018-04-12
4Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 

 

 

 

 Kelionių agentės Eglės komentaras

 • Maldyvai garsėja vandens sporto pramogomis ir pelnytaivadinami nardytojų rojumi. 
 • Nors skrydžiai su dviem persėdimais, tačiau persėdimai trumpi.
 • Viešbutyje patogiai užsisakysite ekskursijas.
 • Siūlau nepraleisti progos ir aplankyti Maldyvus už itin patrauklią kainą.
   


 

Pagrindinė kelionės informacija:

Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt


Skrydis: Vilnius - Malė - Vilnius (su persėdimais)  

 

Vilnius 18:05 - 19:20 Helsinkis 23:20 - 05:40 Doha 08:15 - 15:15 Male (+1)
Male 19:10 - 22:10 Doha 01:50 - 07:55 Helsinkis 11:15  Vilnius 

 

Bagažas: 23kg registruotas + 7 kg rankinis bagažas

 

Pervežimas: Malės oro uostas - UI Inn viešbutis - Malės oro uostas. Dėl pervežimo kainos į Sun Island Resort & Spa viešbutį teirautis kelionių agentės. 

 

Apgyvendinimas: 8 nakvynės saloje 3★ ir 4★ viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis/pilnu maitinimu

 

 

 

Pasirinkite vieną iš mūsų siūlomų viešbučių:

Pasirinkus 3★ viešbutį „UI Inn“Įvertinimas: Geras 7 balai
 • 10 minučių kelio automobiliu nuo Malės tarptautinio oro uosto
 • Nemokamas belaidis internetas
 • 10 minučių nuo Hulhumalės paplūdimio
 • Viešbutis teikia įvairių paslaugų organizavimą
Kelionės kaina nuo
/ asm.
Pasirinkus 4★ viešbutį "Sun Island Resort & SPA"Įvertinimas: Geras 7,9
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Šalia paplūdimio
 • SPA ir sveikatingumo centras
 • Restoranas
 • Lauko baseinas
 • Treniruoklių salė
Kelionės kaina nuo
/ asm.


Šią kelionę renkuosi, nes:


 Vyksiu su puikiomis Europoje oro linijomis, tad skrydis neprailgs

 Tai puiki vieta romantiškoms progoms švęsti

 Neoficialiai Maldyvai dar vadinami nardymo Meka

 Galėsiu grožėtis koraliniais atolais.

 

 

Geriausi paplūdimiai


Maldyvuose, turbūt, patys gražiausi paplūdimiai visame pasaulyje. Nei aštrių olų, nei bjaurių klampynių. Tik smulkus, purus smėlis. Be to, čia galėsite rasti nuostabių kriauklių ir stebėti krabą atsiskyrėlį ir krabą vaiduoklį bei kitus mažuosius potvynių gyventojus. Tai, ką matote atvirukuose ir nuotraukose, yra tiesa. Vanduo iš tiesų toks mėlynas, todėl kerintys vaizdai pasitinka dar pro lėktuvo iliuminatoriaus stiklą, kai tamsiai mėlyname vandenyno fone ima ryškėti smaragdinės koralinių rifų suformuotos salos. Krištolo skaidrumo vanduo atskleidžia visas vandenyno paslaptis. Pakanka užsidėti nardymo akinius ir pažvelgti po vandeniu. Ten kitas, spalvingas pasaulis.

 

 

Siūlomos ekskursijos 


Tam, kad atostogų metu geriau pažintumėte salų gyvenimą, rekomenduojame rinktis šias, keliautojų labiausiai mėgstamas, ekskursijas. 

 

Nardymas (angl. SCUNA diving)

 

 

Ne veltui Maldyvai vadinami “nardytojų rojumi”. Skaidrus it krištolas vanduo, maloni vandens temperatūra ir turtingas vandens pasaulis garantuos puikias akimirkas. Ekskursijos metu pasinersite į 6-8 metrų gylį. Į kainą įtraukta profesionalaus trenerio pagalba ir visa būtina įranga nardymui. Ekskursijos trukmė 90 minučių. Ekskursijos kaina – 35 - 38 eurai asmeniui.

 

Šokinėjimas tarp salų (angl. Island Hopping)

 

 

Šokite į tradicinį Maldyvų laivelį (viet. kalba Dhoni) ir taip pažinkite tikruosiuos Maldyvus. Šalyje, sudarytoje iš 1192 koralinių salų ir nesuskaičiuojamų lagūnų, šokinėjimas tarp salų yra vienas iš populiariausių veiklų salose. Ekskursijos metu turėsite galimybę pažinti vietines saleles ir panardyti (pastaba: paviršinis nardymas) gražiausiuose ir labiausiai nuo civilizacijos nutolusiuose koraliniuose Atoll rifuose. Ekskursijos trukmė 240 minučių. Ekskursijos kaina – 48- 52 eurai asmeniui.


Paviršinis nardymas (angl. Snorkeling)

 

 

Galite pasirinkti vieną iš trijų nardymo ekskursijų:

 

Koralų sodas (angl. Coral Garden). Spalvingieji koralai ir žuvelės. Rekomenduojama pradedantiesiems. Į šios ekskursijos kainą įskaičiuota nardymui reikalinga įranga ir gidas. Ekskursijos trukmė 120 minučių. Ekskursijos kaina – 27 eurai.

 

Nardymas su Rajomis (angl. Stingray Point). Nardymo metu pamatysite rajas, ryklius ir įvairiaspalvius vandens gyventojus.  Į šios ekskursijos kainą įskaičiuota nardymui reikalinga įranga ir gidas. Ekskursijos trukmė 120 minučių. Ekskursijos kaina – 32 eurai asmeniui.

 

Vėžliai ir nardymas tarp sudužusių laivų (angl.Turtle point & Shipwreck ). Rekomenduojama nuotykių mėgėjams. Nardymo metu pamatysite vėžlius, įvairiaspalvius vandens gyventojus ir turėsite puikią progą išvysti sudužusius laivus.  Į šios ekskursijos kainą įskaičiuota nardymui reikalinga įranga ir gidas. Ekskursijos trukmė 120 minučių. Ekskursijos kaina – 42 eurai asmeniui.

 

Delfinų kruizas (angl. Dolphin Cruise)

 

 

 

Kruizo metu galėsite pasigrožėti laisvėje gyvenančiais delfinų būriais. Ekskursijos metu plauksite vietiniais laiveliais Dhoni arba greituoju laivu. Ekskursijos trukmė 120 minučių. Ekskursijos kaina – 42 eurai asmeniui.

 

Žvejyba (angl. Fishing Trips)

 

Žemiau galite pasirinkti dvi skirtingas ekskursijas: 


Žvejyba Maldyviečių stiliumi (angl. Maldivian style trolling) – žvejybos metu masalas yra prikabinamas šalia valties ant virvės ir plaukiant  žvejojama. Ekskursijos trukmė 120-150 minučių. Ekskursijos kaina – 52 eurai asmeniui. Už papildomą 4 eurų mokestį galėsite mėgautis barbeque pietumis, kurių metu skanausite šviežią, grilyje keptą, maistą. 

 

 

Naktinė žvejyba. Ne paslaptis, jog dauguma vietinių išsiruošia žvejoti naktį. Mėnulio apšviestas vandenynas ir lengvai bangų skalaujamas žvejų laivelis – malonus kelionės prisiminimas.  Ekskursijos kaina – 37 eurai asmeniui. Už papildomą 8 eurų mokestį galėsite mėgautis barbeque vakariene, kurios metu skanausite šviežią, grilyje keptą, maistą. 

 

 

Svarbu: Ekskursijų kainos yra orientacinės ir jos nurodytos vienam asmeniui. Apskaičiuojant kainą iškart įtraukėme mokestį, taikomą atsiskaitant kredito kortele (3,5 proc.), bei viešbučio tarpininkavimo mokestį (10 proc.). Ekskursijos užsakomos viešbutyje ir jos kainuos pigiau, jei nuvykę į vietą mokėsite grynais pinigais (doleriais).   

 

Trumpa valstybės istorija

 
Sanskrito kalba Maldyvai reiškia „tūkstantis salų“. Jos išsidėsčiusios Indijos vandenyne, į pietvakarius nuo Indijos. Pasak legendos, Sinhalos princas Koimale užplaukė ant seklumos su savo žmona ir čia įkūrė savo sultonatą. Salos nuo XII a. buvo lankomos Arabijos jūros regiono pirklių ir puldinėjamos Mopla piratų iš Indijos. XVI a. salas pajungė portugalai ir valdė 15 m., kol juos išvijo patriotas, vėliau sultonas Muhammad Thakurufar Al-Azam. Salos buvo nepriklausomas musulmonų sultonatas, nors buvo britų protektoratas 1887–1965. Nuo 1953 – respublika. 1965 m. liepos 26 d. Maldyvai gavo nepriklausomybę iš britų. Po to sultonai dar vadovavo 3 metus iki 1968 m. lapkričio 11 d. Nuo tada šalis vadinasi Maldyvų respublika. 1988 m. Tamilai isiveržė į Maldyvus, bet su Indijos vyriausybės pagalba Maldyvai išvijo juos iš šalies. 

Kokios kainos Maldyvuose? 
Pateikiami apytiksliai 2016-ųjų metų duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1.56 Vietinis alus (0,5 l) ~ €3.49 Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.33
Ryžiai (1 kg) ~ €1.54 Importinis alus (0,33 l) ~ €5.12 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €1.46
Šviesios duonos kepalas ~ €1.36 Vanduo (0,33 l) ~ €0.33 Taksi 1 km ~ €1.46
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €4.89 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €0.83 Benzinas (1 l) ~ €0.76
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.22 Cappuccino kava ~ €2.06  
Obuoliai (1 kg) ~ €2.68 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €20.38  
Apelsinai (1 kg) ~ €2.04 McMeal Mcdonalds restorane ~ €8.73  
Pomidorai (1 kg) ~ €2.18  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.43  
Vietinis alus (0,5 l) ~ €6.40    
Importinis alus (0,33 l) ~ €6.40    

 Patikimas klimatas


Iš tiesų, klimatas Maldyvuose - beveik kaip rojuje. Žiemą ar vasarą, ten visada pastoviai šilta, darganų tikimybė - tokia maža, kad beviek teorinė. Pusę metų čia yra visiškai sausas sezonas, kitą pusę, kai į Aziją keliauja musoniniai lietūs įkaitusį orą keliskart per dieną atgaivina trumpos tropinės liūtys. Temperatūra svyruoja nuo +24°C iki +33 °C ištisus metus.  
Kaip keliauti tarp salų?


Daugelį salų galima pėsčiomis pereiti per pusvalandį. Iš salos į salą galima judėti naudojantis gerai išvystytomis keltų ar oro taksi paslaugomis. Paprastas taksi yra tik Malėje. 

 

Kaip Lietuvoje, Europoje, ar daugelyje vietų miestuose ir tarp jų kursuoja autobusai, taip Maldyvuose viešasis transportas - valtys. Ne, nesijaudinkite, patiems irkluoti neriekės. Jos čia plaukia maršrutais tarp salų, lyg autobusai. Yra ir vandens taksi. 


Pervežimų tvarkaraščius, maršrutus ir kainas galite rasti čia. Iš anksto pirkti bilietų nebūtina, rasti reikiamą transportą nėra sudėtinga išlipus iš lėktuvo. Keliautojo žodynėlis


Sveiki – Assalaamu
Viso gero – Danee
Taip – Aan
Ne – Noon
Ačiū – Shukuriyaa
Aš atsiprašau – Maafu kurey

 


Vizos dalijamos dykai


Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Maldyvus, reikalinga viza, tačiau, jei atostogausite trumpiau nei mėnesį, ji bus suteikiama nemokamai, atvykus į šalį, oro uoste. Viza leidžia viešėti šalyje ne ilgiau kaip 30 dienų nuo atvykimo į Maldyvus dienos.

 

Vizos suteikimui reikalingi šie papildomi dokumentai:

 

 • Asmens pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
 • Galiojantis grįžimo lėktuvo bilietas su nurodyta grįžimo data.
 • Patvirtinta viešbučio registracija.
 • Po 50–100 JAV dolerių sumą kiekvienai dienai, planuojamai praleisti šalyje.

 

Privaloma žinoti prieš kelionę

 

 • Nepalikite arbatpinigių.
 • Draudžiama įvežti mėsą, pieną bei jų produktus (o ir bendrai, maisto į kelionių krepšį geriau neimti, nusipirksite vietoje).
 • Griežtai draudžiama iš šalies išvežti kriauklės,vežlių kiautus, koralus.
 • Maldyvuose maudytis ir deginties nuogiems draudžiama.
 • Lankantis šventyklose privalo būti uždengtos kojos ir pečiai.
 • Maldyvuose savaitgaliai yra penktadieniais ir šeštadieniais.
 • Salose nėra bankomatų, teks vežtis grinuosius pinigus.
 • Vandenį gerkite tik nusipirkę parduotuvėje, bet ne iš vandentiekio.
 • Moterims privalu laikytis aprangos kodo, todėl nevalia viešose vietose devėti trumpų sijonų ar atvirų palaidinių.
 • Pagriebkite purškalo nuo uodų.
 • Pasiskiepyti rekomenduojama nuo Hepatito A, vidurių šiltinės, poliomielito, hepatito B.

 


 

 Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu [email protected] 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (4)
Inga A.
Pranešti apie netinkamą
2015-07-20
Laba diena,
Kelionė buvo tikrai labai smagi, lektuvai nevelavo. Tiesa, tas persėdimas Maskvoje su 10 valandų laukimo buvo truputį varginanatis, tačiau finalas labai nudžiugino.
Tiesa, į Malę turbūt nerekomenduočiau niekam per daug giliai leistis. Mums pasisekė, kad viešbutis atsiuntė berniuką, kuris mus ten vedžiojo, bet savo noru antrą kartą nenorėčiau :)
Visa kita- puiku. Skydžiai prėjo be nesklandumų, Thoddoo sala kurioje gyvenom nebuvo pati prabangiausia tikrai, tačiau aptarnavimas, gamtos grožis ir pramogos viską kompensavo. Bendrai šiai kelionei rašom 8,5/10 balų, tai mūsų manymu tikrai labai gerai :))
Ačiū už Jūsų pagalbą sutavrkant visus skrydžių klausimus.
Linkiu geros darbingos savaitės :)
Jolanta
Pranešti apie netinkamą
2015-10-06
Sveiki , kaip tik si sestadieni vykstame i Maldyvus per Maskva . Ir taip pat pasirinkome poilsi Thoddo saloje. Ar galetumete detaliau papsakoti , kaip nuvykote iki tos salos ir ka yra nuveikti apsistojus tenai? Pasirinkome Thoddo retreat sveciu namus
Rimvydas Aleksandravičius
Pranešti apie netinkamą
2015-07-30
Įspudžiai tai tikrai patys nuostabiausi. Tikrai nėra daug mano aplankytu miestu ir šalių kurias norėčiau dar karta aplankyti, bet į Maldyvus tikrai dar nuvyksiu.
Ilona Š.
Pranešti apie netinkamą
2015-10-06
Sveiki,
Manau pirmiausia keliaujant i bet kuria sali,turi zinoti koks tavo atostogu tikslas:nieko neveikti,kszka pamatyti,kazkuo uzsiimti ar viskas kartu. Kadangi norejome visko,manau salos pasirinkimas ta atitiko (viešbutis Sun Island Resort & SPA). Bunant saloje ir morint neislaidauyi,patarciau imti FB.Vakariene nuo 50 dol.Alkoholis brangus.Islipus is lektuvo visi lagaminai tikrinami, alkoholis deklariojamas ir paliekamas saugoti. Grazina griztant.Pirkus duty free,gali ir praleisti,gali ir ne. Aisku,galima buti nesaziningu ir apgauti,persipylus i kita tara. Mano lagaminas buvo mazas 13kg ir apvyniotas plevele,jo netikrino. Turejau 2 mazus sampano buteliukus.Girtu nematem ir pagerusiu,nors tusciu buteliu ar sampano kamsciu pakrumese matesi.
Veiklos saloje apstu :tai didelis viesbucio kompleksas sudeliotas mazdaug 2km ilgio saloje.Visos lauko sporto sakos nemokamai,vandens uz papildoma mokesti.Gera sporto sale su pirciu kompleksu,skvosas,tenisas ,bilijardas,nartai...Animacija silpna,bet nepasigedom.
Savotiska egzotika-lietaus sezonas. Galima idegti pro debesis ir smagiai sulyti,esant 30°c.Vanduo panasios t.Staiga pakyla vejas,dangus zaibiskai niaukias ir prapliumpa lietus. Silta. Nustoja lyti,kvepia,silta. Jei nebutu lietaus,manau dienos metu butu sunku del karscio.Manau spalio men dar atostogauti Maldyvuose butu gera.
Brangus vanduo, bet yra kavinukas ir galima issivirti ir atsisaldyti saldytuve.1.5l vandens but 5 dol,0,3 alaus 6,2dol. Vyno butelis apie 30dol. Alkoholinis kokteilis nuo 16dol. Kadangi tik 1 bare ir pagrindiniame restorane aptarnauja aĺl incl.,manau jog sis variantas nepasiteisintu.
Maskvoje Seremetjevo tranzito saleje saugu,ramu ir labai brangu. Patarciau nusipirkti Vilniaus oro uosto duty free net vandens.
Reikia veztis apsauginius maudymosi batus.Yra astriu koralu nuolauzu vandenyje.
Veztis dolerius,nes kai kur eu nepripazista. Dauguma viesbuciu Maleje turi transfera,pasitinka tarptautinio orouosto teritorijoje arba persikelus i Male.
Atostogos buvo nuostabios.
Inga Jurkonytė
Pranešti apie netinkamą
2015-10-07
Laba diena,

Gyvename vis prisiminimais apie Maldyvus :)

Kelione buvo puiki. Pradedant jau nuo skrydzio. Nors turejome ilgai laukti Maskvoje skrendant i prieki, bet uztat Aeroflot oro liniju servisas tikrai buvo geras.
Pasitvirtino skaitymai apie sostine Male, kad tenai nera ka ziureti ir neverta tam skirti daug laiko.
I Maafushi sala plaukem su vietiniu keltu ir pamatem vietiniu gyvenima, kartu buvo transportuojamas maistas i sala. Savotiskai idomu buvo pabuti tame kelte. Atgal i aerouosta plaukem su greitaeigiu kateriu, nes plaukiant su vietiniu keltu jau rizikuoji nespeti lektuva. Kai su vietiniu keltu atplauki i Male, tada dar reikia su taxi pavaziuoti iki kito kelto, kuris nuplukdo i aerouosta.Todel mes jau nerizikavome, be to taip patare ir kiti.

Pacioje Maafushi saloje yra vienas salos pliazas skirtas turistams ir ten buvo galima degintis ir maudytis su bikini. Nors daug kas rase internete, kad ten galima maudytis tik su rubais. Po sala vaikscioti bei kitose salos vietose maudytis negalima su bikini. Bet to pliazo tikrai uzteko.
Vienas dalykas pasitvirtino, kad jokio alkoholio saloje nerasi, nes cia gyvena daug vietiniu.
Plaukem i 5 zvaigzduciu sala, ten kur yra tik turistams skirta sala, alkoholio pilnai yra.
Pats viesbutis Maafushi saloje Picnic In tikrai paprastutis, duociau 2 zvaigzdutes, bet kai mes dideliu reikalavimu tam nekeliam, tai permiegoti ir nusiprausti buvo gerai.
Plaukimus i kitas salas ir pavirsini nardyma uzsisakinejom is vietiniu agenturos "Day Tours Maafushi", randasi netoli salos pliazo. Likom patenkinti ju aptarnavimu ir servisu. Rekomeduojam ir kitiems. Vietiniai gyventojai tikrai yra mandagus, neikyrus turistams, ka sutari tas bus ir padaryta.
Greitaeigis katerisis Maafushi salos iki Males aerouosto kainavo 125 $. Kaina zmogui priklauso, kiek zmoniu susirenka i ta kateri.
Kainos nelabai nusideresi, nes kuro kaina pas juos gana didele. 1litras benzino kainuoja apie 1 eura.

Nardymo isvyka i tris rifus ir pietus smelio saloje kainavo zmogui 40$. Pavirsinio nardymo iranga ir ranksluoscius duoda be jokio atskiro mokescio. Ir plaukiant i kitas salas, taip pat is agenturos gali pasiimti sia nardymo iranga ir ranksluoscius be jokio atskiro mokescio.
Nupludymas i 5 zvaigzduciu sala "Adaaran Prestige Vadoo" zmogui kainavo 25$, plius salos dienos mokestis zmogui 75$. Uz ta mokesti gauni nemokamai bare tam tikrus gerimus ir pietus. Gali naudotis saloje esanciais gultais papludimyje, baseinu, dusu ir pan.

Plaukti i kitas salas ir nardyti butinai reikia, nes visame tame ir yra geris ir grozis, be to pacioje saloje nera ka veikti visa savaite.
Povandeninis pasaulis ten yra labai grazus ir spalvingas.
Visi vaizdai realiai, istikruju buvo tokie grazus ir ryskus, kaip buna nuotraukose.
Labai daug laiko praleidi ant vandnes, taigi reikia nebijoti vandens ir plaukiojimo, nes su greitaeigiais kateriais tiesiog skraidai per bangas :).
Dar del pinigu. Tai galima visur moketi doleriais arba rufijom. Jeigu moki doleriais, graza gauni rufijom. Kursa visur tvarkingai skaiciuoja vienoda 1 $=15 rufiju. Kai kur galima Maafushi saloje atsiskaityti banko kortele, pvz.: vietiniu agenturoje, kur pirkome plaukiojimus ir nardymus mokejome banko kortele ir viskas buvo gerai. Bankomato, kad nusiimti pinigus toje saloje nemateme.
Su oru mums visai pasiseke, nes ten tuo metu dar lietaus sezonas, bet mums lietus nesugadino dideliu planu. Viena diena buvo lietinga, tai agentura neplukde ta diena i kita sala, tiesiog nukele kitai dienai ta isvyka.
Taigi tokie butu svarbiausi pastebejimai apie kelione i Maldyvus.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

248 €
2 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★(★) viešbutis + pusryčiai
+21
Žemėlapis dovanų

Trumpa kelionė į saulėtąjį Milaną: ★★★(★) viešbutis su pusryčiais vos 248€
gegužės 21 - 23d.birželio 11 - 13d.

Sakoma, kad kai kurie dalykai tiesiog neišeina iš mados. Pavyzdžiui kelionės į Italijos didmiesčius, Itališka virtuvė, Itališkas vynas, Itališka kava......
Žiūrėti pasiūlymą
325 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis + pusryčiai
+22+22
Žemėlapis dovanų

Itališka Adrijos jūros pakrantė - 4★ Riminis su pusryčiais 325€
rugsėjo 26 - spalio 3d.spalio 3 - 10d.spalio 10 - 17d.

Rimini - tai tarsi sinonimas žodžiui atostogos. Šis kurortas itališkoje Adrijos jūros pakrantėje yra tikras pramogų pasaulis: pakrantė nusėta diskotekomis,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!