Pabėgimas 8 naktims į egzotiškąjį Mauricijų nuo 1231€

2019m. kovo 7 - 16d.

Atnaujinta: 2018-11-12
1Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Jūsų kelionei išrinkau puikius 3★ lygio viešbučius. Jie yra gerai vertinami turistų ir apsupti nuostabiai gražių gamtos vaizdų.
 • Turėsite galimybę pabėgti nuo lietuviškos pavasariškos darganos, apsupti ramybės pasimėgausite nuostabiu saulėtu oru ir puikiu pasirinktu maitinimu.
 • Skrisite patogiais skrydžiais: nereiks ilgai laukti persėdimų, tačiau laiko pakaks neskubant pasiruošti sekančiam skrydžiui.
Ieva Ambrazaitienė
Jūsų kelionių vadybininkė

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 


Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt


Skrydis: Patogus skrydis Vilnius 13:35 - 14:25 Viena 14:40 - 06:55 (+1) Mauricijus 09:25 - 18:20 Frankfurtas 20:40 - 23:40 Vilnius 

 

Bagažas: 20 kg registruotas + 5 kg rankinis

 

Pervežimas: Pageidaujant, užsakysime pervežimą iš/į oro uostą 78 € / 1–4 asmenims

 

Apgyvendinimas: 8 nakvynių vietoje pasirinktame 3★ viešbutyje su pusryčiais, pusryčiais ir vakarienėmis arba ’viskas įskaičiuota’ maitinimu

 

 

 

 

Pasirinkite kelionės datą:

Pasirinkus 3★ viešbutį "Mon Choisy Beach R."Įvertinimas: Puikus 8,6 balo
 • Šalia paplūdimio
 • Baseinas
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Virtuvėlės kambariuose
Kelionės kaina nuo
1231 €
Pasirinkus 3★ viešbutį "Veranda Grand Baie Hotel & Spa"Įvertinimas: Labai geras 8
 • Baseinas
 • Šalia paplūdimio
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Šeimyniniai numeriai
 • Baras
Kelionės kaina nuo
1425 €

Šią kelionę renkuosi nes

 
 Kai mėgausiuosi Mauricijaus saule Lietuvoje, ko gero, bus šalta ir šlapia
 Šiuo metu tiesiog nereali pasiūlymo kaina!

 Ragausiu egzotiškus Mauricijaus virtuvės patiekalus

 Skrisiu patogiais skrydžiais iš Vilniaus 

 

 

MAURITIUS | Travel Video pagal Raphael Pöham, paimta iš Vimeo

 

 

Šią kelionę galima įsigyti ir išsimokėtinai:

 

 

MOKILIZINGĄ RENKASI DAUGIAU NEI 800 TŪKST. KLIENTŲ, NES:

 • Jis turi daugiau nei 15 metų patirties;
 • Vertina ištikimus klientus;
 • Suteikia galimybę pirkti lizingu kartu su šeimos nariu ar draugu;
 • Gali pasiūlyti Jums priimtiną mokėjimo grafiką – pirmos įmokos atidėjimą, mokėjimo dienos pasirinkimą, išankstinį atsiskaitymą.

Paskolų sąlygas rasite čia - www.mokilizingas.lt/lizingas

Turite klausimų? Susisiekite su MokiLizingo atstovais telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu [email protected] 

  

Kodėl keliauti į Mauricijų? 

 

Markas Tvenas kartą yra pasakęs, kad: "pirmiausia buvo sutvertas Mauricijus, o tada rojus. Ir rojus buvo sukurtas pagal Mauricijaus paveikslą, kaip jo kopija". Ir iš tiesų, ko gero kiekvienas apsilankęs Mauricijuje galėtų pritarti, kad tai viena iš arčiausiai rojaus esančių vietų. Na, bent jau toks jausmas, kad rojus turėtų atrodyti panašiai. 

 

Dar apie Mauricijų sakoma, kad nepakartojami Mauricijaus gamtos vaizdai, o ypač skaidrios, turkio spalvos vandens pakrantės su gyvybės kupinu povandeniniu pasauliu užgniaužia kvapą kiekvieną kartą į juos pažvelgus. Ir net jei kiekvieną naktį užmigtumėte ir keltumėtės su šiuo vaizdu – jį ir vėl išvydus vis vien prireiktų didesnio oro sriūbsnio. Taip, ten taip pasakiškai gražu, mes neperdedame :) 

 

 

 

  

Mauricijaus saloje visada vasara

 

Mauricijaus sala sktūkso Indijos vandenyne, į rytus nuo Afrikos žemyno ir Madagaskaro salos. Tai tropinė klimato zona, taigi čia nesvetimos tropinės liūtys, ciklonai ir anticilkonai, dideli karščiai. Tačiau geras dalykas Lietuviams yra tai, kad bet kada nuvažiavus į Mauricijų ten rasime vasarą. Na, bent jau mums ten visada bus vasara. Tiesa, vietiniai sezonus skiria į vasaros ir žiemos sezoną, tačiau vidutinė paros temperatūra nė vienu iš jų nenukrenta žemiau 21 ºC. Žiema Mauricijuje – priešingai nei pas mus – prasideda gegužę ir baigiasi gruodžio mėnesį. Šis laikotarpis yra šiek tiek vėsesnis nei vasara, temperatūra nevarginančiai šilta, orai gana sausi, o vanduo apie 23 ºC. Nuo sausio iki balandžio Mauricijuje būna vasara: aukšta temperatūra, gana didelė drėgmė, galimos tropinės liūtys ir ciklonai. Šiuo laikotarpiu vandens, juosiančio Mauricijos salą, temperatūra įšyla net iki džiuginančių 27 laipsnių. Na o apibendrinant – tai vykdami į šią salą visuomet atkeliausite į vasarą. O daugiau ar mažiau lietaus neturėtų sugadinti atostogų :)

 
 

 

Ką veikti Mauricijaus saloje?  

 

PAMATYTI POVANDENINĮ KRIOKLĮ

 

Mauricijaus sala garsi šiuo unikaliu gamtos fenomenu – kriokliu, kuris yra po vandeniu. Iš tiesų, tai nėra tikras krioklys, o tik iliuzija, tačiau šis reginys išlieka vienas iš nepaaiškinamų gamtos stebuklų, kadangi iš paukščio skrydžio atsiveriantis krioklio po vandeniu vaizdas – tiesiog neįtikėtinas. Šį reginį galima pamatyti užsisakius ekskursiją malūnsparniu, teiraukitės jos savo viešbutyje. 

 

 

PATYRINĖTI STEBUKLINGĄ POVANDENINĮ PASAULĮ

 

Mauricijaus fauna yra tikrai tarsi rojaus. Čia išvysite įvairiausių retų gyvūnų ir virš vandens ir po juo. O po vandeniu nepanerti esant šioje saloje prilygsta nuodemei. Juk jis ypatingo skaidrumo, šiltas it arbata, o jūros gyvūnija ir augalija tiesiog užburianti.

 

 

 

APLANKYTI ŠAMAREL (Chamarel) MIESTELĮ

 

Pirmiausia miestelį tiesiog būtina aplankyti dėl garsiojo spalvotos Šamarel žemės lopinėlio. Žemė čia dėl mįslingų priežasčių nusidažiusi įvairiomis spalvomis. Vieni jų skaičiuoja net septynias, o tai juk jau visa vaivorykštė! Nors mokslininkai ir kelia hipotezes, kad spalvos atsirado dėl nevienodu greičiu auštančių išsilydžiusių uolienų, tačiau nėra iki galo aišku, kas nulėmė tokį gamtos fenomeno atsiradimą. 

O aplankius spalvotą Šamarel žemę galėsite nuvykti ir į netoliese esantį net 90 - ties metrų aukščio krioklį. 

 

 

 

PASIVAIKŠČIOTI PO ARBATOS PLANTACIJAS

 

Mauricijuje auginami didžiuliai kiekiai arbatos. Nenuostabu, kad šalyje driekiasi ir begalinės plantacijos užsėtos arbatmedžiais. Šio gėrimo mėgėjams patariame sudalyvauti ekskursijoje į arbatos plantacijas, kur būsite supažindinami su šio augalo auginimo subtilybėmis, bei galėsite padegustuoti galbūt ir skaniausios kada ragautos arbatos.

 

 

Naudinga informacija keliaujant į Mauricijaus Respubliką

 

 • Mauricijaus laiko juosta - GMT+4, t.y., +2 valandos pagal Lietuvos laiką;
 • Arbatpinigiai - nėra privalomi, tačiau turint galvoje, kad atlygis už darbą Mauricijuje yra gana žemas – gidai, vairuotojai, padavėjai ir viešbučio aptarnaujantis personalas bus pamalonintas, jeigu gaus šiek tiek arbatpinigių;
 • Pagalbos telefonai nelaimės atveju: 999 – (greitoji, policija); 112 – policija, gaisrinė – 995 arba 115. 
 • Mauricijaus Respublikos valiuta – Mauricijaus rupija. 100 rupijų prilygsta maždaug 2,6€
 • Mauricijus dar vadinamas ir tautų katilu, nes čia nuo seno drauge gyvena persimaišiusios kultūros: šalis neturi nei savo oficialaus tikėjimo, nei kalbos, tačiau visi sugyvena. Reikėtų gerbti vietinių tradicijas, skirtingus tikėjimus, Mauricijuje labai gerbiamos šeimos vertybės ir vyresnio amžiaus žmonės. 

 

Kokia kalba yra kalbama Mauricijuje?  

 

Oficialios nacionalinės kalbos Mauricijaus Respublika neturi, tačiau didžioji dalis gyventojų kalba dvejomis dažniausiai vartojamomis kalbomis: anglų ir prancūzų. Mokėdami pagrindus bet kurios iš šių kalbų, susiklabėti tikrai sugebėsite. 

 

Reikalingi skiepai, keliaujant į Mauricijaus respubliką

 

Keliaujant į Mauricijų iš Lietuvos reikalavimų privalomiems skiepams nėra. Rekomenduojami skiepai nuo hepatito A, hepatito B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, suaugusiems nuo difterijos, stabligės revakcinacija. Dėl papildomos informacijos ir rekomenduojamų skiepų kreipkitės į savo gydytoją arba skambinkite į „Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centrą“ telefonu (8-5) 2159273.

 

Mauricijuje patartina nenaudoti vandentiekio vandens (valytis dantis reikėtų pirktu parduotuvėje vandeniu. Nepatartina naudoti ir ledukų gėrimams šaldyti - jie gali būti pagaminti iš vandentiekio vandens), o nusipirkę geriamo vandens - atsukite jį patys ar paprašykite, kad butelis būtų atidarytas Jūsų akivaizdoje. Venkite pirkti maistą iš gatvės prekeivių. Patariame pasikonsultuoti su gydytoju dėl papildomų profilaktikos priemonių, padedančių užsienio šalyse išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su neįprastu maistu, kitokiais mitybos įpročiais.

   

 

Ar reikia vizos? 

 

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

 

Ką įsidėti pakuojantis daiktus?

 

 • stipriausią kremą nuo saulės;
 • akinius nuo saulės
 • vaistinėlę (įsidėkite antiseptikų, plataus veikimo antibiotikų, rūgštingumą neutralizuojančių preparatų, vaistų nuo peršalimo ir antihistamininių vaistų, vaistų nuo maliarijos, repelentą nuo vabzdžių, vaistų nuo viduriavimo).
 • žirklutes, pincetą, būtiniausius higienos reikmenis;
 • kišeninį žibintuvėlį

 

Kokios kainos Mauricijuje?

 

Pateikiami apytiksliai 2016-ųjų metų duomenys

 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ €1.19 Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.87          Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ €0.85
Šviesios duonos kepalas ~ €0.53 Importinis alus (0,33 l) ~ €1.87 Taksi (įsėdimo mokestis) ~ €3.33
Ryžiai (1 kg) ~ €1.66 Vanduo (0,33 l) ~ €0.50 Taksi 1 km ~ €2.33
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ €1.80 Dienos pietūs ~ €5.34 Benzinas (1 l) ~ €1.20
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ €5.25 Cappuccino kava ~ €1.79  
Obuoliai (1 kg) ~ €1.50 Limonadas (kola, 0,33 l) ~ €0.66  
Apelsinai (1 kg) ~ €1.41 McMeal Mcdonalds restorane ~ €5.34  
Pomidorai (1 kg) ~ €2.53 Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ €26.68  
Vanduo (1,5 l) ~ €0.66    
Vietinis alus (0,5 l) ~ €1.58    
Importinis alus (0,33 l) ~ €1.51    

 

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Vardiniai kelionių dovanų kuponai

Kam tinka kelionių dovanų kuponas?   Ką padovanoti? Toks dažnas klausimas, su kuriuo vėl ir vėl susiduriame per įvairiausias šventes, svarbiausiomis progomis: gimtadienius, vestuves, sukaktuves, Kalėdas, Naujuosius metus, svarbius gyvenimo įvykius ar tiesiog norint ištarti AČIŪ.    Nuo šiol - viskas daug paprasčiau. Svarbiam žmogui, o gal net visam ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (1)
Zilvinas
Pranešti apie netinkamą
Prieš 5 d.
Gal organizuosit tokia kelione birzelio men? Tik tada turim atostogas
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 424 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + viešbutis su maitinimu pusryčiais ir vakarienėmis
+19+17

Poilsis Korfu saloje su pusryčiais ir vakarienėmis tik nuo 424€
2019m. balandžio 10 - 17d.2019m. balandžio 13 - 20d.2019m. balandžio 17 - 24d.

Kelionės į Korfu salą Graikijoje - daugeliui dar nebandytas malonumas. Regiono perlu, Viduržemio Havajais ir kitais nuostabiausiais vardais vadinama viena...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 406 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★(★) viešbutis + viskas įskaičiuota + pervežimas
+23+23
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

PASKUTINĖ MINUTĖ: savaitė Hurgadoje su viskas įskaičiuota vos nuo 406€
lapkričio 17 - 24d.

Nerūpestingos ir atpalaiduojančios viskas įskaičiuota atostogos. Kur? Hurgadoje - viename iš populiariausių Raudonosios jūros kurortų, kuris iš nedidelio...
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 271 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + viešbutis + pasirinktas maitinimo tipas
+25+21

Planuokite vasaros atostogas iš anksto: super geros kainos Bulgarijoje su maitinimu tik nuo 271€
2019m. gegužės 27 - birželio 3d.2019m. birželio 3 - 10d.2019m. birželio 7 - 14d.

Juodosios jūros pakrantė Bulgarijoje nuo seno žinoma kaip viena geriausių vietų nebrangioms, bet saulėtoms atostogoms. Smėlio paplūdimiai ir geri orai -...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!