Norite pasitarti dėl kelionės?
Susisiekite telefonu
+370 656 83300
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300 Bendraukime
+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

 • Pažintinė kelionė

Pažintinė kelionė su ekskursine programa ir maitinimu: pamatyk egzotiškąją Meksiką kitomis akimis už 3450€

 • Lap. 12-25d.
Į kainą įskaičiuota:
 • Malonios konsultacijos Malonios konsultacijos
 • Kelionės maršrutas Kelionės maršrutas

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS -TARPINIAI ORO UOSTAI – MEKSIKAS

Po atvykimo į Meksiką, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Meksike. Šiame viešbutyje bus  Jūsų pirmoji nakvynė Meksike.

2 DIENA. MEKSIKAS–TEOTIHUAKANAS (P, Pi)

Po pusryčių viešbutyje – ekskursija po sostinę Meksiką, vieną didžiausių pasaulio miestų, įkurtą 1325 m. senosios actekų sostinės Tenočtitlano vietoje. 

Miesto centre pamatysite istorinę Konstitucijos (Zócalo) aikštę – Meksikos simbolį ir jo širdį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat išvysite svarbiausią Meksikos katalikų katedrą, Prezidento rūmus su Diego Riveros freskomis (pagal galimybę), senovės actekų didingojo miesto Tenočtitlano ritualinę vietą su piramide Templo Mayor, kurioje šiuo metu vyksta intensyvūs archeologiniai darbai. Aplankysite Antropologijos muziejų – vieną svarbiausių ir geriausių muziejų ne vien Lotynų Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Vėliau vyksite į dievų miestą Teotihuakaną, įrašytą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai mistinis miestas, pastatytas dar 150 m. pr. Kr., prieš atsirandant actekų civilizacijai. Šis miestas mįslingai ištuštėjo po 900 m. trukusio klestėjimo, kai Teotihuakanas buvo visos Mezoamerikos religinė, politinė ir ekonominė sostinė. Pasigrožėsite visame pasaulyje žinomomis Saulės ir Mėnulio piramidėmis, Sparnuotosios gyvatės šventykla, papuošta dekoracijomis, vaizduojančiomis gyvatės arba drakono galvas. Jei liks laiko, turėsite galimybę pereiti Mirusiųjų keliu, užkopti į piramides.

Po visos dieno ekskursijų - nakvynė viešbutyje Meksike.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km (apie 10 val.).

3 DIENA. MEKSIKAS–PUEBLA–OACHAKA (P, Pi)

Po pusryčių viešbutyje vyksite į Oachaką – autentiškiausią Meksikos miestą, kurio net 60 proc. gyventojų yra indėnai. Pamatysite garsiuosius veikiančius ugnikalnius Popokatepetlį ir Istaksihuatlį. Užsuksite į Pueblą – Angelų miestą, garsėjantį virtuve, Talaveros keramika, bažnyčiomis, rankų darbo dirbiniais ir šokoladiniu padažu „Mole“.

Po dienos ekskursijų - nakvynė kitame viešbutyje Oachakoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 490 km (apie 12 val.).

4 DIENA. OACHAKA–MONTE ALBANAS (P, Pi)
Po pusryčių viešbutyje vyksite į Monte Albaną – senosios sapotekų (debesų žmonių) civilizacijos ceremonijų centrą, vieną įspūdingiausių šalies archeologinių zonų, nuo kurios atsiveria nepakartojami vaizdai į Oachakos slėnį. Ši vietovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Nakvynė viešbutyje Oachakoje.

5 DIENA. OACHAKA - TEHUANTEPEKAS (P, Pi)

Po pusryčių, pirmoje dienos dalyje bus laiko aplankyti istorinį Oachakos centrą. Vidurdienį išvyksite į antrą didelį sapotekų miestą Tehuantepeką.

Nakvynė viešbutyje Tehuantepeke.

6 DIENA. TEHUANTEPEKAS SUMIDERO KANJONAS–SAN KRISTOBAL DE LAS KASASAS (P, Pi)

Anksti ryte per Siera Madrės kalnus vyksite Sumidero kanjono link. Kateriais plauksite upe, tekančia Čiapaso valstijoje esančiu Sumidero kanjonu. Kanjono uolos kai kuriose vietose kyla net į 1 000 m aukštį. Tai viena gražiausių vietų visoje Meksikoje. Po trumpo kruizo keliausite į San Kristobal de las Kasasą. Pamatysite ananasų ir agavų plantacijų ir, jei užteks laiko, sustosite tekilos fabrikėlyje. Rekomenduojame naktinį pasivaikščiojimą po San Kristobal de las Kasasą – nuostabų kolonijinį miestelį, įkurtą dar XVI a. įvertinus vėsesnį kalnų klimatą katalikų šventikams ir išsaugojusį praeities žavesį ir ypatingą architektūrą.

Nakvynė viešbutyje San Kristobal de las Kasase.

 

7 DIENA. SAN KRISTOBAL DE LAS KASASAS (P)
Po pusryčių vyksite į kaimelį San Juan Chamula, garsėjantį bažnyčia, kurioje vyksta vietos apeigos, skirtos krikščionių šventiesiems. Pastate, saugančiame daugybę paslapčių ir apšviestame tūkstančių žvakių liepsnų, maldos skamba vietos dialektais. Bažnyčioje harmoningai persipina dvi skirtingos religijos – senoji indėnų ir šiuolaikinė katalikų.

Nakvynė viešbutyje San Kristobal de las Kasase.

8 DIENA. SAN KRISTOBAL DE LAS KASASAS - PALENKĖ (P, Pi)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursijos metu nuo Chiapas kalnų nusileisime žaliais slėniais. Taip pat yra suplanuota stotelė pasigrožėti Agua Azul kaskadomis ir papietauti vietiniame restorane.

Atvykimas į Palenkę ir apgyvendinimas viešbutyje.

9 DIENA. PALENKĖ–KAMPEČĖ (P, Pi)

Po pusryčių apžiūrėsite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Palenkę. Tai kone gražiausias iki šiol rastas ir iš džiunglių atimtas garsiausias majų ritualinis centras. Šį paslaptingą senąjį miestą supa palmių ir lianų džiunglės. Pamatysite garsiąją Užrašų šventyklą – antkapinį paminklą, mįslingumu galintį varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklas, to meto valdančiojo elito rūmus. Vėliau vyksite į Kampečę, miestą, įrašytą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jame kadaise buvo svarbiausių Jukatano pusiasalio uostų, apsitvėrusių nuo įžūlių piratų antpuolių, gynybinė siena. Vakare už papildomą mokestį rekomenduojame pasivažinėti po miestą jaukiu tramvajumi.

Nakvynė viešbutyje Kampečėje.

Nuvažiuotas atstumas apie 370 km (apie 9 val.).

10 DIENA. KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (P)

Po pusryčių vyksite į paslaptingąjį UNESCO saugomą Ušmalį. Tai vienas elegantiškiausių majų miestų, nuostabaus didingojo architektūrinio puuc stiliaus pavyzdys. Čia tarp gausybės architektūros paminklų išsiskiria skulptūromis ir 20 tūkst. atskirų figūrėlių mozaikiniais frizais dekoruoti Valdovo rūmai, Žynio rūmai – 30 m aukščio piramidė su šventykla viršuje, moterų vienuolynas – 4 pastatų, juosiančių vidinį kiemą, kompleksas, Vėžlių namas. Pasižvalgysite po Baltąjį miestą – Meridą – Jukatano valstijos sostinę, besididžiuojančią Nepriklausomybės aikšte ir europinio stiliaus centrine gatve Paseo de Montejo.

Nakvynė viešbutyje Meridoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 250 km (apie 8 val.).

11 DIENA. MERIDA–ČIČEN ICA–KANKŪNAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į vienu iš septynių naujų pasaulio stebuklų pripažintą Čičen Icą – toltekų civilizacijos palikimą. Būtent čia yra garsioji Kukulkano piramidė, įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat ten aplankysime Karių šventykla, Tūkstančio kolonų salė, observatorija, didžiausias Centrinėje Amerikoje žaidimo su kamuoliu laukas, šventasis altorius, prie kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos.

Vakarop atvyksite į Kankūną. Poilsis viešbutyje.

12 - 13 DIENA. KANKŪNAS (Viskas įskaičiuota)

Poilsis viešbutyje.

 
14 DIENA. KANKŪNAS - ORO UOSTAS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • pasikeitus paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nesurinkus 10 mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 •  nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • norintiems apsisoti vienviečiame kambaryje reikia primokėti apie 530 EUR;
 • nurodytas kelionės laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
lapkričio 12 - 25d. (13 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
3450€
Kaina asmeniui už 13n.
Kelionės avansas 1725€
Neradai tinkamo pasiūlymo ar nori pasitarti? Mielai padėsiu :)
Paskambink:
+370 656 83300
arba parašyk:
Įveskite žinutę.
Jūsų vardas:
Telefono numeris:
El. pašto adresas:

Neradote tinkamo pasiūlymo?

Čia pateikiame tik geriausias kainas. Jeigu domina pasiūlymas kitomis datomis ar kitam asmenų skaičiui, susisiekite su mumis
Gintarė Šiaudikė Kelionių agentė
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Meksika Jums paliks neišdildomą įspūdį savo unikalia bei egzotiška istorija, maistu, kultūra ir gamta, kokios Europoje Jūs tikrai neišvysite.
 • Meksikoje beveik visada saulėta, šilta ir drėgna, todėl dėl prasto oro Jums tikrai nereikėtų jaudintis.
 • Ekskursijas ves gidai, tad sužinosite ne tik vietovės ar objekto istoriją, bet ir turėsite galimybe pasiteirauti apie dominančius aspektus bei išvysti Meksiką kitu kampu.
Į kainą įskaičiuotas Meksika
Apie viešbutį

Meksika – senovės civilizacijas menanti svetinga kontrastų šalis. Čia pasinersite į senąją ikikolumbinės Meksikos istoriją, susipažinsite su paslaptingai dingusiomis civilizacijomis, savo akimis pamatysite net 10 objektų, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir pajusite gamtos stebuklų galią!

Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • Vietinio gido paslaugos (anglų k.)
 • Pervežimas oro uostas-veišbutis-oro uostas
 • 4★ viešbučiai
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą

NEĮEINA

 • Skrydis Lietuva - Meksika - Lietuva (nuo 1150 €/asm.)
 • Kelionės draudimas
 • Asmeninės išlaidos kelionės metu

Puiki kaina!

Pasiūlymų kiekis už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!

Rezervuoti kol nepabrango