Net 10 naktų Nepalo sostinės Katmandu pažinimui tik nuo 1017€ Naujiena

spalio 26 - lapkričio 6d.lapkričio 9 - 20d.lapkričio 30 - gruodžio 11d.

Atnaujinta: 2019-07-22
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Siūlomi net trys ★★★(★) puikiai vertinami viešbučiai įsikūrę netoli miesto įžymybių leis mėgautis puikiomis atostogomis.
 • Spalio - gruodžio mėnesiais yra puikios oro sąlygos ilgiems pasivaikščiojimams ne tik po sostinę, tačiau ir po Himalajų papėdę.
 • Pilnas kelionės paketas - patogūs skrydžiai, registruotas bagažas, privatus pervežimas, puikiai vertinami viešbučiai ir pusryčiai. Tereikia susikrauti lagaminus ir nertis į nuotykį :)
Ieva Ambrazaitienė
Kokybiško poilsio instruktorė

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt


Skrydis: Su persėdimu Vilnius - Kačmandu - Vilnius 

 

Spalio 26 - Lapkričio 6 d.:

Vilnius 14:40 - 16:25 Paryžius 21:45 - 06:45 Abu Dabis (+1) 10:00 - 16:10 Katmandu 19:00 - 22:35 Dubajus 01:55 (+1) - 06:20 Amsterdamas 10:20 - 13:35 Vilnius


Lapkričio 9 - 20 d.:

Vilnius 14:50 - 16:40 Paryžius 20:00 - 05:55 Abu Dabis (+1) 09:35 - 15:20 Katmandu 19:00 - 22:35 Dubajus 01:55 (+1) - 06:20 Amsterdamas 10:20 - 13:35 Vilnius

 

Lapkričio 30 - Gruodžio 11 d.:

Vilnius 14:50 - 16:40 Paryžius 20:45 - 06:30 Abu Dabis (+1) 10:00 - 16:10 Katmandu 17:45 - 21:20 Dubajus 02:00(+1) - 06:25 Amsterdamas 10:20 - 13:35 Vilnius

 

Bagažas: Registruotas 20 kg bagažas + 10 kg rankinis bagažas

 

Pervežimas: Privatus pervežimas įtrauktas į kainą (Kačmandu oro uostas - viešbutis - Kačmandu oro uostas) 

 

Apgyvendinimas: 10 nakvynių pasirinktame ★★★(★) viešbutyje su pusryčiais 

 

Vizos

 

Svarbu turėti pasą galiojantį 6 mėn. po kelionės pabaigos. Vizą galite pasidaryti atvykus oro uoste (angl. "On arrival"). Pirmas žingsnis - užpildyti atvykimo formą, užpildyti online turistinę vizos formą. Antras žingsnis - sumokėti už vizą (priklausomai nuo kelionės trukmės 15 d. - 25 USD, 30 d. - 40 USD, 90 d. - 100 USD), turėti atspausdintą patvirtinimą apie apmokėjimą. Trečias žingsnis - oro uoste nueiti prie Imigracijos punkto ir pateikti galiojantį pasą, užpildytas formas ir apmokėjimą už vizą patvirtinantį dokumentą. Daugiau informacijos rasite čia>>.

 

Skiepai

 

Vykstant į Nepalą yra privalomų skiepų - Geltonojo drūgio skiepas (skiepas aktyvuojasi po 10 dienų), poliomielito. Kadangi skiepų nuo maliarijos nėra, siūloma vartoti tabletes, kurios sumažins maliarijos riziką ir naudoti repelentus nuo uodų ir kitų mašalų. Daugiau informacijos apie skiepus ir vakcinacijas rasite čia >>. 

Keliaujant turėkite skiepų pasą (geltona knygelė) - kurią Jums duos pasiskiepijus.

 

Viešbučių pasirinkimas ir aprašymai:

 

Pasirinkus 3★ viešbutį "Hotel Friends Home"Įvertinimas: Puikus 9,1 balai
 • SPA ir Sveikatingumo centras
 • Nemokamas bevielis internetas
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Ekskursijų informacijos punktas
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • Net 9,3 balais įvertinta viešbučio lokacija
Keliaujant dviese nuo
1017 € / asm.
Pasirinkus 4★ viešbutį "DOM Himalaya Hotel"Įvertinimas: Puikus 8,8 balai
 • Nemokamas bevielis internetas
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Ekskursijų informacijos punktas
 • Visą parą dirbanti registratūra
 • 8,9 balais įvertinta viešbučio lokacija
Keliaujant dviese nuo
1084 € / asm.
Pasirinkus 4★ viešbutį "Shaligram Hotel"Įvertinimas: Puikus 9 balai
 • Baseinas
 • SPA ir sveikatingumo centras
 • Nemokamas bevielis internetas
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Net 9,2 balais įvertinta viešbučio lokacija
Keliaujant dviese nuo
1269 € / asm.

Šią kelionę renkuosi, nes:

 

 Tai puikus metas aplankyti Nepalo sostinę Kačmandu

 Pamatysiu Himalajų kalnyną

 Ragausiu gurmaniškus Nepalo virtuvės patiekalus

 

Kačmandu. 

 

Ką pamatyti Kačmandu? 

 

Swayambhunath Stupa
 
Swayambhunath Stupa - dar žinoma kaip Bezdžionių šventykla (angl. "Monkey Temple") - yra viena iš švenčiausių vietų Nepale. Dezdionių šventykla - tai yra budistų kompleksas: labai senas religinis centras, žymioji stūpa, šventyklos ir daugybė šventovių. Ši šventa vieta yra ank kalvos, nuo kurios atsivers ir iesto panorama.
 
Adresas: Kačmandu 44600, Nepalas.
 

Svajonių sodas


„Svajonių sodas“ (angl. Garden of Dreams) - tai neoklasikinis sodas įkurtas 1920 metais. Kishore Narshingh suprojektuotas 6,895 kvadratinius metrus užimantis sodas, kuriame yra: amfiteatras, tvenkiniai, pavėsinės. Nuo pat šeštojo dešimtmečio vidurio mirus "Sapnų Sodo" globėjui Kaiserui Sumsherui Ranai, jis buvo apleistas, tačiau neseniai šį sodą atgaivino Austrijos vyriausybė.

 

Adresas: Tridevi Sadak, Kathmandu 44600, Nepalas

Kačmandu Durbar aikštė

Kačmandu Durbaro aikštė (angl. Kathmandu Durbar Square) yra priešais senuosius Kačmandu karalystės karališkuosius rūmus. Ši aikštė yra viena iš trijų „Durbar“ (karaliaus rūmų) aikščių Kačmandu slėnyje, o visos aikštės yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldą.
 
Adresas: Ganga Path, Kathamndu 44600, Nepalas
 
Ką pamatyti Kačmandu apylinkėse?

 

Netoli nuo Nepalo sostinės yra Himalajų kalnai, kur turistai traukia pasivaikščioti milžiniško kalnyno papėdėje. Yra vykdomi dienos ar dviejų dienų turai iš Kačmandu - tereikia kreiptis į vietines agentūras. Taip pat populiari veikla - plaukimas plaustais (angl. rafting).

 

Himalajai.

 

Ką paskanauti Kačmandu ?


Nepaliečių viertuvėje atsispindi įvairių etninių grupių sanplaika. Nepalo patiekalai paprastai yra sveikesni nei dauguma kitų Pietų Azijos virtuvės patiekalų, mažiau naudojami riebalai, daugiau vartojama liesos mėsos, marinuotų ingredientų ir salotų. Nepale juntama kaimyninių šalių įtaka - Indijos, Kinijos ir Tibeto. 
Dažniausiai naudojami ingridientai Nepalo virtuvėje - lęšiai, bulvės (kurios yra ypač populiarios Himalajų ir Paharo regione esančiose Newar bendruomenėse), pomidorai, kmynai, kalendros, čili, pipirai, česnakai ir garstyčių aliejus.

 

Dal Bhat.

 

Norite keliauti, tačiau internetu užsisakyti nepatogu, ar šis pasiūlymas Jums nėra optimaliausias? Susisiekite su mumis telefonu +370 614 15033, el. paštu [email protected]

Vertinga informacija iš BLOG'o

TOP 10 įdomiausių paplūdimių

Išgirdę žodį “paplūdimys” dažniausiai įsivaizduojame žydrą jūrą, skalaujančią šviesaus ir biraus smėlio pakrantę. Tačiau gamta mums siūlo stulbinančią įvairovę: juodas, rožinis ar net raudonas smėlis, uolos ir urvai ar netgi šviečiančios pakrantės! Taip, žemė kupina pasakiško grožio paplūdimių, tačiau visų aplankyti juk nepavyks. ... »

15 idėjų, ką padovanoti žmogui, mėgstančiam keliauti

Ieškote dovanos idėjos keliautojui? – Tai gali būti tikrai nelengva užduotis, žinome iš savo patirties! Todėl su kelionių entuziastų komanda – Pasirink sparnus kolektyvu – atrinkome 15 įvairaus biudžeto dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins kiekvieną užkietėjusį keliautoją.    1. Saldaus miego rinkinys    Jei ieškote ... »

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kelyje po Kipro salą

Kipro sala - trečia pagal dydį Viduržemio jūroje, nusileidžianti tik Sicilijai ir Sardinijai. Sala žinoma dėl įstabaus grožio, tikriausiai dėl to, jog Kipras laikomas meilės ir grožio deivės Afroditės gimtine. Geriausias būdas susidaryti įspūdį apie salos grožį - pamatyti ją visą. Taip, labai norint Kipro salą galima apkeliauti beveik visą! Pateikiame mūsų siūlomą kelionės ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 517 €
6 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + grupinis pervežimas + 5★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+20+24
Mažai vietų

Rudens moksleivių atostogos Turkijoje, kai keliauji su vaikais 517€ + 6% nuolaida
spalio 29 - lapkričio 4d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
429 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + 4★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+24+25
Mažai vietų

PASKUTINĖ MINUTĖ! Nepamirštamos atostogos Taboje: ★★★★(★) su viskas įskaičiuota tik 429€
lapkričio 6 - 13d.lapkričio 13 - 20d.lapkričio 20 - 27d.

Taba - pasižymi kerinčiu kraštovaizdžiu, peizažu, kurį sudaro Sinajaus kalnai, paplūdimiai ir Raudonoji jūra. Atostogos Taboje – tai kelialapis į savitumu...
Žiūrėti pasiūlymą
169 €
4 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★ viešbutis
+0

Prieššventinis laikotarpis jaukiame Kijevo mieste vos už 169€
gruodžio 9 - 13d.gruodžio 16 - 20d.

Kijevas yra vienas seniausių Rytų Europos miestų, įkurtas maždaug V amžiuje ankstyvųjų rytų slavų teritorijoje. Jame priskaičiuojama daugiau nei 2000...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!