Mistika dvelkiančios Azorų salos + žymiojo Porto pažinimas vienos kelionės metu už 636€

2020m. kovo 21 - 30d.

Atnaujinta: 2019-11-11
9Komentarai
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Įspūdingas pasiūlymas! Pirmas dvi naktis praleisite 3★ viešbutyje su sočiais pusryčiais, žymiajame Porto mieste, neoficialioje Portugalijos sostinėje ir portveino vyno gimtinėje.
 • Tolimieji Azorai, nutolę 1500 km nuo Portugalijos krantų, neabejotinai yra egzotiškas kraštas, kurį retas lietuvis gali pasigirti aplankęs. Azorų salomis gėrėsitės 7 naktis 3★ viešbutyje su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis pačiame Ponta Delgada mieste!
 • Pavasarinė Portugalija Jus pasitiks palankiu oru keliavimui ir šalies pažinimui. Nepraleiskite progos - pažadu, kad šios šalies gamta atims žadą net daug mačiusiam keliautojui :)
Titas Petreikis
Kelionių agentas

 

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 


Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt
 
Kelionės trukmė: 9 naktys (2 n. Porte + 7 n. Azorų salose)

Skrydis: Patogūs skrydžiai

 

 • Kovo 21 d. Vilnius 17:45 - 19:35 Paryžius 21:35 - 22:45 Porto
 • Kovo 23 d. Portas 15:55 - 17:25 Ponta Delgada 
 • Kovo 30 d. Ponta Delgada 06:15 - 10:30 Lisabona 13:30 - 16:20 Londonas 19:10 - 23:50 Vilnius

Bagažas: Rankinis bagažas 40 x 20 x 25 cm

Pervežimas: Azoruose iš Ponta Delgados oro uosto rekomenduojame vykti savarankiškai, pasinaudojus automobilio nuoma, iš Porto/ Lisabonos oro uosto iki viešbučio siūlome vykti TerraVision autobusu (4 - 5 € į vieną pusę asmeniui)

Apgyvendinimas: 2 naktys 3★ viešbutyje Porto centre su pusryčiais + 7 n. 3★ viešbutyje su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis

 

 

Viešbučiai, kuriuose apsistosite kelionės metu:

================================

VIEŠBUČIO APRAŠYMAS

================================

Pasirinkus 3★ viešbutį "Hotel Ponta Delgada"Įvertinimas: Puikus 8,3 balo
 • Ponta Delgada mieste
 • Vidaus baseinas
 • Pirtis
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Restoranas ir baras
Keliaujant dviese nuo
636 € / asm.

Iš tiesų Azorų salos yra vulkaninės kilmės. Jos trimis grupėmis išsidėsčiusios 650km ilgiu Atlanto Vandenyne. Didžiausioje saloje Sao Migelyje, garsėjančioje karštosiomis versmėmis, ananasais ir smaragdiniais ežerais įkurta salyno sostinė Ponta Delgada.

Visų salų paviršius kalnuotas, išraižytas gilių griovų. Pakrantės uolėtos. Salų kilmė vulkaninė, užgesusių ugnikalnių krateriuose tyvuliuoja ežerai. Salose jaučiamas seisminis aktyvumas.


 

Kokie orai Azorų salose?

 

Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.

 

Klimatas švelnus ir šiltas (vidutinė temperatūra žiemą 18-19°C, vasarą 24-25°C). Atmosferos kritulių požiūriu klimatas panašus į Viduržemio jūros klimatą, nes vasaros visada sausos. Kalnuose iškrinta sniego, žemesnėse vietose šalnų nebūna.

 

 

Trumpa Azorų istorija

 

Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.
Salas pirmieji atrado finikiečiai, vėliau jas lankė normanai ir arabai, tačiau ilgainiui jos buvo užmirštos.

 

Viduramžiais jas iš naujo atrado portugalai. Gyventojų čia jie nerado ir patys kolonizavo salas. Čia apsigyveno daugiausia Pirėnų pusiasalio gyventojai. Vėliau atvyko ir kolonistų iš kitų Europos dalių – šiaurės Prancūzijos ir Flamandijos.

 

1580–1640 m. priklausė Ispanijai. Valdant ispanams čia atsikėlė daug maurų iš Ispanijos, kurie prisidėjo prie ekonominio salų pakilimo. 1640 m. grįžo Portugalijos valdžion. Nuo 1831 m. Portugalijos užjūrio teritorija. 1931 04 04–1931 05 02 Madeiros karinės chuntos kontrolė (vadinama Atlantidos Respublika). Po Antrojo pasaulinio karo čia įsikūrė amerikiečių oro ir jūrų pajėgų bazės. Nuo 1976 m. saloms suteikta dalinė autonomija, kuri 1979 m. buvo praplėsta.

 

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

TOP 10 įdomiausių paplūdimių

Išgirdę žodį “paplūdimys” dažniausiai įsivaizduojame žydrą jūrą, skalaujančią šviesaus ir biraus smėlio pakrantę. Tačiau gamta mums siūlo stulbinančią įvairovę: juodas, rožinis ar net raudonas smėlis, uolos ir urvai ar netgi šviečiančios pakrantės! Taip, žemė kupina pasakiško grožio paplūdimių, tačiau visų aplankyti juk nepavyks. ... »

15 idėjų, ką padovanoti žmogui, mėgstančiam keliauti

Ieškote dovanos idėjos keliautojui? – Tai gali būti tikrai nelengva užduotis, žinome iš savo patirties! Todėl su kelionių entuziastų komanda – Pasirink sparnus kolektyvu – atrinkome 15 įvairaus biudžeto dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins kiekvieną užkietėjusį keliautoją.    1. Saldaus miego rinkinys    Jei ieškote ... »

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (9)
Violeta
Pranešti apie netinkamą
2019-10-18
Laukiu pasiulimo
Simona
2019-10-18
Sveiki, Violeta, pasiūlymą gausite šiandieną.
Daiva
Pranešti apie netinkamą
2019-10-18
Labuka norėčiau plačiau apie kelionę. Keliautume tryse
Viktorija
Pranešti apie netinkamą
2019-10-18
Sveiki,

koks avanso dydis?
Simona
2019-10-18
Sveiki, Viktorija, paspaudus mygtuką "užsakyti" sužinosite detalesnę informaciją apie kelionę.
Grazina
Pranešti apie netinkamą
2019-10-21
Laba diena,noreciau suzinoti ar siuloma kokia programa bunant Azoruose.Koks keliones uzstatas.
Ieva
2019-10-22
Sveiki,

Tai savarankiška kelionė (be kelionės vadovo). Avansas reikalingas kiekvienu atveju skirtingas, jis matomas paspaudus mygtuką "užsakyti" .
Nerijus
Pranešti apie netinkamą
2019-10-27
Laba diena,
Labai domina jūsų pasiūlymas, kelionė į Azorus per Portą, tik nelabai tinkamas laikas. Gal panašų maršrutą galėtumėte pasiūlyti 2020 gegužės 1/18 dienų laikotarpiu?
Ieva
2019-10-28
Sveiki, susisiekite su mumis telefonu +370 656 83300 arba el. paštu [email protected] ir mes parengsime kelionės pasiūlymą pagal Jūsų pageidavimus. :)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

568 €
10 ☾ | Skrydis iš Vilniaus + ★★★ viešbučiai + pusryčiai
+21+19
Graikija

2in1: žavusis Santorinis ir didingi Atėnai vienos kelionės metu už 568€
2020m. gegužės 7 - 17d.
2020 m. gegužė

Santorinis - pasakiška sala su gražia įlanka, vulkaniniu kraštovaizdžiu ir nepaprastu klimatu. Ji - viena iš gražiausių salų. Dalinai paniręs atolas buvo...
Žiūrėti pasiūlymą
499 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + 4★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+20+23
Egiptas
Tik suaugusiems

Pašėlusios atostogos Hurgadoje: 4★ su VISKAS ĮSKAIČIUOTA už 499€ + EKSKURSIJA EKSKURSIJA
gruodžio 6 - 13d.gruodžio 13 - 20d.2020m. sausio 10 - 17d.2020m. sausio 17 - 24d.
2019 m. gruodis, 2020 m. sausis

Nerūpestingos ir atpalaiduojančios viskas įskaičiuota atostogos. Kur? Hurgadoje - viename iš populiariausių Raudonosios jūros kurortų, kuris iš nedidelio...
Žiūrėti pasiūlymą
179 €
2-4 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★(★) viešbutis
+2
Vokietija
Kalėdos

Magiškas Frankfurto miestas kalėdiniu laikotarpiu tik 179€
gruodžio 10 - 12d.gruodžio 10 - 14d.
2019 m. gruodis

Kiekvienas Europos miestas yra žavus ir savitas. Ne išimtis ir Frankfurtas prie Maino. Mažiausiu Europos metropoliu laikomas miestas savo įspūdinga architektūra...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!