Mistika dvelkiančios Azorų salos + žymiojo Porto pažinimas vienos kelionės metu už 596€

kovo 21 - 30d.

Atnaujinta: 2020-01-08
9Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Įspūdingas pasiūlymas! Pirmas dvi naktis praleisite 3★ viešbutyje su sočiais pusryčiais, žymiajame Porto mieste, neoficialioje Portugalijos sostinėje ir portveino vyno gimtinėje.
 • Tolimieji Azorai, nutolę 1500 km nuo Portugalijos krantų, neabejotinai yra egzotiškas kraštas, kurį retas lietuvis gali pasigirti aplankęs. Azorų salomis gėrėsitės 7 naktis 3★ viešbutyje su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis pačiame Ponta Delgada mieste!
 • Pavasarinė Portugalija Jus pasitiks palankiu oru keliavimui ir šalies pažinimui. Nepraleiskite progos - pažadu, kad šios šalies gamta atims žadą net daug mačiusiam keliautojui :)
Titas Petreikis
Kelionių agentas

 

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:

 


Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt
 
Kelionės trukmė: 9 naktys (2 n. Porte + 7 n. Azorų salose)

Skrydis: Patogūs skrydžiai

 

 • Kovo 21 d. Vilnius 17:45 - 19:35 Paryžius 21:35 - 22:45 Porto
 • Kovo 23 d. Portas 15:55 - 17:25 Ponta Delgada 
 • Kovo 30 d. Ponta Delgada 06:15 - 10:30 Lisabona 13:30 - 16:20 Londonas 19:10 - 23:50 Vilnius

Bagažas: Rankinis bagažas 40 x 20 x 25 cm

Pervežimas: Azoruose iš Ponta Delgados oro uosto rekomenduojame vykti savarankiškai, pasinaudojus automobilio nuoma, iš Porto/ Lisabonos oro uosto iki viešbučio siūlome vykti TerraVision autobusu (4 - 5 € į vieną pusę asmeniui)

Apgyvendinimas: 2 naktys 3★ viešbutyje Porto centre su pusryčiais + 7 n. 3★ viešbutyje su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis

 

 

Viešbučiai, kuriuose apsistosite kelionės metu:

================================

VIEŠBUČIO APRAŠYMAS

================================

Pasirinkus 3★ viešbutį "Hotel Ponta Delgada"Įvertinimas: Puikus 8,3 balo
 • Ponta Delgada mieste
 • Vidaus baseinas
 • Pirtis
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Restoranas ir baras
Keliaujant dviese nuo
596 € / asm.

Iš tiesų Azorų salos yra vulkaninės kilmės. Jos trimis grupėmis išsidėsčiusios 650km ilgiu Atlanto Vandenyne. Didžiausioje saloje Sao Migelyje, garsėjančioje karštosiomis versmėmis, ananasais ir smaragdiniais ežerais įkurta salyno sostinė Ponta Delgada.

Visų salų paviršius kalnuotas, išraižytas gilių griovų. Pakrantės uolėtos. Salų kilmė vulkaninė, užgesusių ugnikalnių krateriuose tyvuliuoja ežerai. Salose jaučiamas seisminis aktyvumas.


 

Kokie orai Azorų salose?

 

Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.

 

Klimatas švelnus ir šiltas (vidutinė temperatūra žiemą 18-19°C, vasarą 24-25°C). Atmosferos kritulių požiūriu klimatas panašus į Viduržemio jūros klimatą, nes vasaros visada sausos. Kalnuose iškrinta sniego, žemesnėse vietose šalnų nebūna.

 

 

Trumpa Azorų istorija

 

Dėl šiltųjų srovių salynui būdingas malonus šiltas klimatas, panašus į tą, kuris vyrauja Viduržemio jūros regione – net žiemą oro temperatūra čia retai būna mažesnė nei penkiolika laipsnių šilumos, vandens – dar aukštesnė.
Salas pirmieji atrado finikiečiai, vėliau jas lankė normanai ir arabai, tačiau ilgainiui jos buvo užmirštos.

 

Viduramžiais jas iš naujo atrado portugalai. Gyventojų čia jie nerado ir patys kolonizavo salas. Čia apsigyveno daugiausia Pirėnų pusiasalio gyventojai. Vėliau atvyko ir kolonistų iš kitų Europos dalių – šiaurės Prancūzijos ir Flamandijos.

 

1580–1640 m. priklausė Ispanijai. Valdant ispanams čia atsikėlė daug maurų iš Ispanijos, kurie prisidėjo prie ekonominio salų pakilimo. 1640 m. grįžo Portugalijos valdžion. Nuo 1831 m. Portugalijos užjūrio teritorija. 1931 04 04–1931 05 02 Madeiros karinės chuntos kontrolė (vadinama Atlantidos Respublika). Po Antrojo pasaulinio karo čia įsikūrė amerikiečių oro ir jūrų pajėgų bazės. Nuo 1976 m. saloms suteikta dalinė autonomija, kuri 1979 m. buvo praplėsta.

 

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kodėl kitų metų atostogas reikia planuoti šiandien?

Išankstinių pasiūlymų dažniausiai dairomės intuityviai, kartais tik pasvarstome apie būsimas kitų metų atostogas, galutinį sprendimą atidėdami – „kai bus daugiau laiko“. Tiesą sakant, dažnai net ir nesusimąstom, kodėl iš anskto įsigyti kelionę kitiems metams yra kur kas protingiau ir palankiau nei laukti „geresnių dienų“.   Tiesa ... »

8 PATARIMAI, KAIP IŠRINKTI KELIONĘ DOVANŲ

Ne paslaptis, kad viena iš nuoširdžiausių ir originaliausių Kalėdinių dovanų – kelionės. Juk niekas negali pradžiuginti labiau nei unikalūs įspūdžiai bei turtingi atsiminimai. Vis tik, dovanoti kelionę – atsakingas sprendimas, todėl dalinamės patarimais, kaip išrinkti tą vienintelę, kuri suvirpins artimųjų širdis ir uždegs akyse nuoširdaus ... »

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (9)
Violeta
Pranešti apie netinkamą
2019-10-18
Laukiu pasiulimo
Simona
2019-10-18
Sveiki, Violeta, pasiūlymą gausite šiandieną.
Daiva
Pranešti apie netinkamą
2019-10-18
Labuka norėčiau plačiau apie kelionę. Keliautume tryse
Viktorija
Pranešti apie netinkamą
2019-10-18
Sveiki,

koks avanso dydis?
Simona
2019-10-18
Sveiki, Viktorija, paspaudus mygtuką "užsakyti" sužinosite detalesnę informaciją apie kelionę.
Grazina
Pranešti apie netinkamą
2019-10-21
Laba diena,noreciau suzinoti ar siuloma kokia programa bunant Azoruose.Koks keliones uzstatas.
Ieva
2019-10-22
Sveiki,

Tai savarankiška kelionė (be kelionės vadovo). Avansas reikalingas kiekvienu atveju skirtingas, jis matomas paspaudus mygtuką "užsakyti" .
Nerijus
Pranešti apie netinkamą
2019-10-27
Laba diena,
Labai domina jūsų pasiūlymas, kelionė į Azorus per Portą, tik nelabai tinkamas laikas. Gal panašų maršrutą galėtumėte pasiūlyti 2020 gegužės 1/18 dienų laikotarpiu?
Ieva
2019-10-28
Sveiki, susisiekite su mumis telefonu +370 656 83300 arba el. paštu [email protected] ir mes parengsime kelionės pasiūlymą pagal Jūsų pageidavimus. :)
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

Turkija
497 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★★ viešbutis + viskas įskaičiuota
ADVENTUR_ispardavimas

Turkija su VISKAS ĮSKAIČIUOTA: atostogos ★★★★ Saphir viešbutyje vos už 497€ Kelionės draudimas
balandžio 3 - 10d.balandžio 19 - 26d.spalio 22 - 29d.spalio 31 - lapkričio 7d.
2020 m. balandis, spalis, balandis

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Italija
313 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + ★★★★ viešbutis su pusryčiais
ADVENTUR_ispardavimas

Sutik Šv. Velykas Italijos pakrantėje, Riminyje vos už 313€ Kelionės draudimas
balandžio 9 - 16d.
2020 m. balandis

Rimini - tai tarsi sinonimas žodžiui atostogos. Šis kurortas itališkoje Adrijos jūros pakrantėje yra tikras pramogų pasaulis: pakrantė nusėta diskotekomis,...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!