Svajonių atostogos prašmatniuose balto smėlio paplūdimiuose - 4★ Seišeliai tik nuo 1419€

2018m. gruodžio 4 - 13d.

Atnaujinta: 2018-09-07
2Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus

 

 

 

 

 Kelionių inžinierės Eglės komentaras

 • Leiskitės į prabanga dvelkiančias atostogas Seišeliuose gruodžio mėnesį - šiluma čia vilioja atvykti visus metus.
 • 4★ viešbutis ant jūros kranto su baseinu ir SPA centru taps Jūsų poilsio oaze savaitei. Pusryčiai jau įtraukti į kainą.
 • Šis pasiūlymas idealiai tinka povestuvinei kelionei ar kitam svarbiam įvykiui atšvęsti - nepraleiskite progos paminėti įvykius, kurie įvyksta tik kartą gyvenime.
   


 

 

Pagrindinė kelionės informacija:Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt


Skrydis: Su persėdimais Vilnius 13:15 - 14:55 Milanas 18:50 - 23:50 Stambulas 01:50 - 11:05 Mahe 23:15 - 06:35 Stambulas 08:55 - 09:55 Milanas 15:30 - 19:00 Vilnius 

 

Bagažas: 20 kg registruotas bagažas + rankinis bagažas

 

Pervežimas: Galite užsisakyti pervežimą paspaudę čia >>

 

Apgyvendinimas: 7 naktys 4★ viešbutyje su pusryčiais

 

 

 

 

Pasirinkite kelionės paketą:

Pasirinkus 4★ viešbutį "AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa" Įvertinimas: Geras 7,8 balo
 • Prie paplūdimio
 • SPA centras
 • Atogrąžų sodas
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Treniruoklių salė
Kelionės kaina nuo
1419 €

 

Seišeliai – rojaus kampelis žemėje

 

Motina gamta buvo labai dosni šioms 115 salų, išsibarsčiusių Indijos vandenyne. Seišelių salos nutolusios maždaug 1600 km nuo Afrikos rytinės pakrantės, į šiaurės rytus nuo Madagaskaro. Be jokios abejonės, paplūdimiai čia yra vienas iš patraukliausių dalykų, nes jie iš tiesų nepaprasti: prašmatnios balto smėlio juostos apsuptos topazo spalvos vandenų iš vienos pusės ir vešlia žaluma apaugusių kalvų ir didžiulių, ledynų suformuotų uolų - iš kitos. Ir kiek tik užmato akys nei vieno žmogaus.

 

Šiek tiek istorijos...

 

Kosmopolitiškieji seišeliečiai - tai spalvingas skirtingų rasių, kultūrų ir religijų žmonių mišinys. Skirtingu šalies istorijos laikotarpiu čia atvykdavo žmonės iš Afrikos, Europos ir Azijos, kartu atsiveždami savitas tradicijas ir papročius, savaip prisidėdami prie čionykščio gyvenimo būdo ir gyvos seišelietiškos kultūros. Kiekvienas gali pamatyti šias įtakas per darbus vietinio meno, virtuvės, muzikos, šokių ir architektūros srityse.

 

 

Atvykimas į Mahę, Seišelius

 

Skrydis iš Vilniaus oro uosto į Mahę  (su  persėdimais). Atvykę į Mahės oro uostą, turėsite praeiti per vizų patikros punktą. Gavę žavų antspaudą vyksite į viešbutį. Tarptautinis skrydis ilgas, tad pirmąją dienos dalį siūlome skirti poilsiui: norintieji galės atsipalaiduoti viešbutyje arba savarankiškai pradėti pažintį su sala ir jos kultūra. 

 

 

Poilsis Seišeliuose

 

Seišeliuose veiklos ras tiek aktyvų, tiek pasyvų poilsį mėgstantys asmenys. Apačioje rasite dažniausias keliautojų veiklas šioje saloje. 

Ieškantiems vandens pramogų Seišeliuose tikrai atsiras ką veikti. Čia galite mėgautis puikiomis buriavimo galimybėmis, bei gausybe toliau ir arčiau esančių salų, prie kurių yra saugu švartuotis. Nuomos kompanijos siūlo pasiplaukiojimus katamaranais ir vienviečiais luotais, bei leidžia pasirinkti – norite plaukti vieni, ar su kapitonu. 

 

 

Jei esate patyręs arba pradedantis naras, galite kreiptis į vieną iš daugelio nardymo centrų, kur gausite visą informaciją apie geriausias nardymo vietas, bei galėsite pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. 

Nereikia toli klaidžioti po salas norint paragauti gėrybių, kurias joms teikia jūra. Vandenyno gelmės šiam salynui teikia daug įvairių rūšių žuvies – tuno, barakudų, karangių, lydekų, vaivorykštinių stauridžių ir buriažuvių. Žvejyba išorinėse salose yra laikoma viena geriausių pasaulyje, o sportinė giluminė žvejyba padeda ant jūsų pietų stalo atsirasti gardžiausiems žuvies patiekalams.

 

 

Slaptos įlankos, kuriose vieninteliai pėdsakai – jūsų pačių bei nuošalūs restoranai leis patirti neužmirštamų įspūdžių. Pavargę nuo ilgų pasivaikščiojimų, saulėlydžių stebėjimo ir vietinės virtuvės ragavimo galėsite išbandyti ir įvairias spa paslaugas.

 

 

Kada geriausia keliauti į Seišelius? 

 

Keliaujant į Seišelius, reikia atsižvelgti į tai, kokia veikla norėsite užsiimti. Jei norėsite stebėti paukščius, tam tinkamiausias laikas balandžio (perėjimo metas), gegužės – rugsėjo mėnesiais (lizdus suka juodosios žuvėdros), taip pat spalį (migracija).
 
Nardyti mėgstantys turėtų keliauti kovo-gegužės ir rugsėjo-lapkričio mėnesiais. Jei domina žvejyba, tinkamiausias laikas – spalio-balandžio mėnesiai. Mėgstantys vaikščioti pėsčiomis ar užsiiminėti burlenčių bei banglenčių sportu turėtų keliauti gegužės – rugsėjo mėnesiais. Plaukiojimas jūra ir plaukiojimas po vandeniu (naudojantis kvėpavimo vamzdeliu) prieinamas visus metus.
 
Seišelių vizos
 
Atvykstantiems vizos nereikia. Muitinėje būtina parodyti pasą, išvykimo ar kelionės į kitą šalį bilietą, vietos, kur apsistosite, adresą ir kontaktinius duomenis.
 
Vietinė valiuta
 
Seišelių rupija (SCR), 1 SCR = 100 centų. Kainos šalyje yra pateikiamos eurais, tad kelionės metu nesusidursite su problema dėl valiutos keitimo. Master Card/Access ir Visa kortelėmis galėsite atsiskaityti restoranuose, klubuose ar nuomojantis automobilį. Ant durų visada būna kortelių ženklai, pagal kuriuos galėsite orientuotis, kokiomis kortelėmis galima atsiskaityti
 
Keliaujant į Seišelius siūlome atsižvelgti į vietinį šalies etiketą:

 

 • Šalyje turistams akiniai, šortai, marškinėliai ir šlepetės yra standartinė apranga. Neklajokite aplink miestą autobusu ar taksi su maudymosi kostiumu ar be viršutinių rūbų, tai įžeis vietinius gyventojus. Kai kurie viešbučiai reikalauja, kad vyrai dėvėtų ilgas kelnes viešose vietose nuo 19.30 val. Švarkas ir kaklaraištis nėra būtini net ir verslininkams, tačiau būtini plaukiant kruiziniu laivu. Damoms užteks paprastos medvilninės suknelės. 
 • Seišeliuose žmonės nėra itin punktualūs, tai jiems nekelia problemų, ir dėl to neturėtumėte nervintis. Kelionės organizatoriai ir partneriai yra pakankamai patikimi, tačiau naujos pažintys ir susitikimai gali nuvilti būtent dėl nepunktualumo.
 • Deginimasis saulėje apsinuoginus iki pusės yra priimtinas paplūdimiuose, nors žinoma, tai traukia aplinkinių dėmesį.
 • Būkite atsargūs ir mandagūs fotografuodami vietinius gyventojus, pirmiausia reikėtų paklausti, ar jie sutinka būti fotografuojami.yti. Kiek išleisite, priklauso nuo Jūsų pačių, nors didelio kainų skirtumo nuo Lietuvos nėra.
 • Skiepai
 • Nėra jokios rizikos užsikrėsti maliarija, geltonuoju drugiu ir panašiomis tropiniam klimatui būdingomis ligomis, todėl skiepai nėra būtini. Seišeliuose saulė yra labai aktyvi, todėl patariama saugotis tiesioginių saulės spindulių, naudoti apsaugos priemones. Jei reikia gydytojo, jo paslaugos bus suteikiamos viešbutyje ar klinikose. Primygtinai rekomenduojamas sveikatos draudimas.

 

 

 

Vertinga informacija iš BLOG'o

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Papildomai galite užsakyti
 • Pervežimas iš oro uosto
 • Automobilio nuoma
 • Kelionės draudimas
 • Automobilio parkavimo paslaugos
Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Komentarai (2)
Audrius
Pranešti apie netinkamą
2018-06-19
Tik ką grįžau iš Seišelių salų, bet ne per agentūrą keliavau. Mahe saloje neradau labai gražių paplūdimių. Bet užtat la Digue saloje kiekvienas paplūdimys buvo tarsi atskiras rojaus kampelis. Sala nedidukė, bet daug ką pamačiau per buvimą joje 7 dienas. Prisegu kelias foto iš la Digue salos.
Audrius
Pranešti apie netinkamą
2018-06-19
Tik ką grįžau iš Seišelių salų, bet ne per agentūrą keliavau. Mahe saloje neradau labai gražių paplūdimių. Bet užtat la Digue saloje kiekvienas paplūdimys buvo tarsi atskiras rojaus kampelis. Sala nedidukė, bet daug ką pamačiau per buvimą joje 7 dienas. Prisegu kelias foto iš la Digue salos.
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

nuo 469 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + 5★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+24+22

Ilsėkitės 5★ viešbutyje Turkijoje su viskas įskaičiuota vos nuo 469€
balandžio 26 - gegužės 3d.gegužės 1 - 8d.gegužės 8 - 15d.gegužės 17 - 24d.gegužės 31 - birželio 7d.

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
299 €
5 - 7 ☾ | Patogus skrydis + tradicinis ★★★ viešbutis + maitinimas
+22

Aštrių kvapų ir ryškių spalvų lydimas egzotiškasis Marakešas su maitinimu vos nuo 299€
gegužės 14 - 21d.birželio 6 - 13d.spalio 17 - 22d.

Nakvynė dykumoje, tikras berberų genčių gaminamas viskis ir odos rauginimas - vos keli dalykai laukiantys rytietiškame šiaurės Afrikos perle - Maroke....
Žiūrėti pasiūlymą
nuo 499 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + 3★ viešbutis + maitinimas
+19+18

Gamtos ir pavasario rojus 3★ Madeiroje su maitinimu tik nuo 499€
kovo 5 - 12d.kovo 12 - 19d.kovo 19 - 26d.kovo 26 - balandžio 2d.balandžio 2 - 9d.

Portugališkas kraštas sužavės kiekvieną - patikėkite, niekur kitur Europoje tokios gamtos įvairovės nerasite. Margaspalviai gėlių žiedai, kerinčios spalvos...
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Jūsų patogumui paruošėme aviabilietų įsigijimo gidą su naudingais patarimais
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!