OHO: Azijos kruizas aplankant Singapūrą, Malaiziją ir Tailandą su pilnu maitinimu už 2065€

gruodžio 6 - 17d.

Atnaujinta: 2019-12-02
0Komentarai
Išparduota
Susisiekite dėl individualaus kelionės pasiūlymo arba žiūrėkite naujausius pasiūlymus
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Pasiūlymas itin tinka norintiems pamatyti daug per kuo trumpesnį laiką - juk ne kiekvienas galime ilgai atostogauti, tad šią kelionę siūlome tikriems pažintinių kelionių mėgėjams.
 • Skrydis bus vykdomas Lufthansa oro linijomis. Ši oro linijų bendrovė pripažinta kaip turinti aukštą aptarnavimo lygį ir sulaukusi puikių įvertinimų ilgo skrydžio metu. Persėdimai neilgi ir patogūs.
 • Kelionės metu ne tik patirsite plaukimo kruiziniu laivu džiaugsmą, bet ir pamatysite tris Azijos šalis.
 • Kelionės kaina šiuo metu yra laaabai viliojanti - ilgai nedelskite ;)
Milda Mitrikevičienė
Šeimos poilsio specialistė

 

 

Pagrindinė kelionės informacija:Kelionę organizuoja: PasirinkSparnus.lt

 

Skrydis: Su persėdimais Vilnius 15:00 - 16:10 Frankfurtas 21:55 - 17:10 Singapūras 23:55 - 06:25 Diuseldorfas 08:45 - 09:40 Frankfurtas 11:25 - 14:30 Vilnius 

 

Bagažas: 23 kg registruotas + 8 kg rankinis bagažas

 

Pervežimas: Į kainą nėra įskaičiuotas pervežimas tarp Singapūro oro uosto ir viešbučio mieste. Siūlome pasinaudoti viešuoju transportu

 

Apgyvendinimas: 3 naktys viešbutyje Singapūre be maitinimo ir 7 naktys kruiziniame laive su pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis

 

 

 Į pasiūlymo kainą nėra įskaičiuoti alkoholiniai gėrimai kruizo metu ir  80 € aptarnavimo mokestis sumokamas po kruizo.

 

 


   

1 diena, gruodžio 6 d.

    

Skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Frankurte.

     

2-5 diena, gruodžio 7-10 d. Singapūras

   

Atvykimas gruodžio 7 dieną į Singapūro oro uostą. Praėję pasų patikrą, keliausite į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui ar miesto tyrinėjimui. Svarbu. Vykstant į šalį turizmo tikslais vizos nereikia. Be vizos Singapūre galima išbūti iki 90 d.

     

Singapūras - viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių Azijos šalių, kurią aplanko vos ne dvigubai daugiau turistų nei čia gyvena žmonių. Nors, atrodytų dangoraižių pilnoje valstybėje vietos taip mažai, tačiau prie miestietiškų dalykų čia puikiai dera ir dideli parkai, ir paplūdimiai, ir kanaluose bei užutiekiuose vykstanti pramoginė laivyba.     

 

       

Kur gyvensite?

 

Siūlomas 3★ Venue Hotel the Lily viešbutis yra paprastas, bet įsikūręs patogioje vietoje. Netoli ir oro uostas, ir centrinė miesto dalis. Gyvensite visai prie pat naujojo turgaus „Geylang Serai“, didžiausio (165 m. aukščio) apžvalgos rato pasaulyje „Singapore Flyer“, milžiniško prekybos centro „Parkway Parade“ ir Singapūro nacionalinio stadiono. 

   

Ką veikti toje mažoje valstybėje?

   

 • Arabų rajonas Singapūre "Kampong Glam" - tai miniatiūrinė dykumos žmonių bendruomenė tropinių džiunglių krašte.
 • Singapūro botanikos sodai – ypač didelė, gerai pateikta augalų kolekcija. Nuo viešbučio nutolę apie 13 km. Paprastai pasiekiami automobiliu ir viešuoju transportu.
 • Singapūro zoologijos sodas – vienas iš geriausių pasaulyje. Nuo viešbučio nutolęs apie 30 km. Čia nesunkiai galima praleisti ir visą dieną.
 • Mažoji Indija – rajonas įsikūręs netoli arabų kvartalo. Pabuvęs čia net gali nebevažiuoti į didžiąją Indiją. Didžiumą dalykų jau būsi matęs. Vieta garsėja ypatinga virtuve ir siuvenyrų turgumi.
 • Singapūro okeanariumas – tai didžiausias akvariumas pasaulyje po kurio dugnu galitėsite pasivaikščioti. Tai tiesiog unikali galimybė sužinoti daugiau apie povandeninį Singapūro pasaulį. Jis įsikūręs Sentoso saloje į kurią galima patekti tiek nuomotu automobiliu, tiek ir viešuoju transportu.
 • Universal Studios pramogų parkas – taip pat įsikūręs Sentoso saloje, nuo viešbučio nutolusioje vos per pusvalandį kelio automobiliu. Čia, kaip ir dera amerikietiškų tradicijų pramogoms, veiksmą kurią įspūdingi dažnai vienetiniai atrakcionai.
 • Sentosa Boardwalk – daugelio lygių pėsčiųjų kelias, jungiantis Sentoso salą ir Singapūrą. Ne vienas turistas sako, kad tai geriausias būdas pasiekti salą. 
 • Vakarų pakrantės parkas - nuo viešbučio nutolęs apie 3 km. Tai smėlėtos pakrantės ruožas skirtas džiaugtis aktyviomis pramogomis burlenčių sportas ar važinėjimasis dviračiais. Tai viena populiariausių miesto vietų.
 • Šventosios šeimynos bažnyčia (Church of the Holy Family) - nuo viešbučio nutolusi apie 1 km. Kiekvienam europiečiui verta pamatyti, kuo ji skiriasi, tarkime, nuo barokinių Vilniaus perlų.
 • Nacionalinis orchidėjų parkas - botanikos sodas turintis vieną didžiausių žydinčių orchidėjų kolekcijų pasaulyje. Įsikūręs už pusvalandžio kelio automobiliu, arba valandos viešuoju transportu.
 • "Wangs of time" dainuojantys fontanai - įsikūrę Sentoso salos pietiniame paplūdimyje.     

 

     

5 diena, gruodžio 10 d. prasideda kelionė kruiziniu laivu 

 

Visą dieną galite praleisti Singapūre, o 20 val. Singapūro laiku išvykstate į kelionę kruizu.     

 

     

     

6 diena, gruodžio 11 d. 

 

Plaukiate kruiziniu laivu ir mėgaujatės kruizo teikiamais malonumais. 

   

7 diena, gruodžio 12 d. atvykstate į Langkavį

   

Žodis "Langkavi" malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad pasakojama, kad šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti, tačiau jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

     

Langkavi salynas patiks tiek pasyvaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams: gulėdami pakrantėje galėsite semti saulės spindulius ir tinginiauti, maudytis, vėliau paskraidyti parasparniu ar perskrosti vandenį motorine valtimi. Archipelage taip pat sukurtos puikios sąlygos nardymui. Taigi kiekvienas galės atrasti sau tinkamą laiko praleidimo būdą.

     

Langkavi pasiekiate 8 val. ryto, o 20 val. vakare kruizas išvyksta. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

     

     

 

8-9 diena, gruodžio 13 - 14 d. atvykstate į Puketo salą   

 

 

Puketo sala - tai pati didžiausia Tailando sala, esanti 890 km į Pietus nuo Bankoko. Daugybė salų salelių, tropiniai miškai, džiunglės, smarangdinis vanduo bei nuostabūs paplūdimiai. Jei pasiseks Šiaurėje Maikao krante galėsite išvysti didžiulius jūros vėžlius, kurie čia kartą per metus deda kiaušinius. Aplankykite nuostabų Ton Sai krioklį, Phang-Nga lagūną, Phi Phi salas, pasiklaukiokite kanojomis Phang Nga įlankoje.

    

Puketo salą pasiekiate 7 val. ryto, o išvykstate 14 dienos 18 val. vakaro. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

   

 

10 diena, gruodžio 15 d. atvykstate į Penang salą - George Town

 

Senamiesčio gatvės dvelkia autentiška vietinių gyventojų dvasia ir mena daugiakultūrinę George Town miesto istoriją. Tai viena įspūdingiausių salos vietovių, kurioje vaikštant galima aplankyti ir susipažinti su vietine kultūra, paragauti gatvės skanėstų ir atsigaivinti egzotiškais gaiviais gėrimais.

 

Penango salą pasiekiate 8 val. ryto, o išvykstate 18 val. vakaro.

   

     

11 diena, gruodžio 16 d. atvykstate į Klangą

 

Sandokanas, Yanezas, Jamesas Brookas: atvykstate į Malaiziją, baisiųjų Mompracemo piratų žemę.

 

Klangą pasiekiate 8 val. ryto, o 18 val. vakare kruizas išvyksta. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive.

     

 

12 diena, gruodžio 17 d. atvykstate į Singapūrą

 

Singapūrą pasiekiate 9 val. ryto, tad turėsite laiko pasižvalgyti po patį miestą dar kartą. Vakare jūsų laukia skrydis namo. Į Vilnių atvyksite gruodžio 18 dieną.
 

Kelionės paketas (viešbutis Singapūre + 7 naktų kruizas):

 

SaveSave

Pasirinkus Kruizinis laivas "Costa Fortuna"
 • Didelis kruizinis laivas
 • Vandens čiuožykla
 • 4 restoranai
 • 11 barų
 • Sveikatingumo centras su treniruoklių sale
Keliaujant dviese nuo
2065 € / asm.

Šią kelionę renkuosi, nes:

 

 

 Džiaugsiuosi kruizo laivo privalumais: SPA, sporto sale, maloniu aptarnavimu ir puikia kelione

 Aplankysiu net tris šalis
 Galėsiu įmerkti kojas į Indijos vandenyną

 Kelionė leis pamatyti Aziją visomis spalvomis

 

 

Kokios kainos Pietryčių Azijoje? 

2019-ųjų metų duomenys
 

Prekybos centruose Restoranuose Transportas
Pienas (1 l) ~ 1,78 € Vietinis alus (0,5 l) ~ 2,37 € Vienkartinis viešojo transporto bilietas ~ 0,89 €
Ryžiai (1 kg) ~ 1,04 € Importinis alus (0,33 l) ~ 2,96 € Benzinas (1 l) ~ 0,93 €
Šviesios duonos kepalas ~ 1,36 € Vanduo (0,33 l) ~ 0,37 €  
Vištos krūtinėlė (1 kg) ~ 2,36 € Dienos pietūs ~ 2,96 €  
Kiaušiniai (12 vnt.) ~ 1,61 € Cappuccino kava ~ 2,23 €  
Obuoliai (1 kg) ~ 2,07 € Limonadas (kola, 0,33 l) ~ 0,65 €  
Apelsinai (1 kg) ~ 1,77 € McMeal Mcdonalds restorane ~ 5,93 €  
Pomidorai (1 kg) ~ 0,94 € Trijų patiekalų pietūs 2 asmenims ~ 17,78 €  
Vanduo (1,5 l) ~ 0,46 €    
Vietinis alus (0,5 l) ~ 1,74 €    
Importinis alus (0,33 l) ~ 2,45 €    

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Vertinga informacija iš BLOG'o

8 PATARIMAI, KAIP IŠRINKTI KELIONĘ DOVANŲ

Ne paslaptis, kad viena iš nuoširdžiausių ir originaliausių Kalėdinių dovanų – kelionės. Juk niekas negali pradžiuginti labiau nei unikalūs įspūdžiai bei turtingi atsiminimai. Vis tik, dovanoti kelionę – atsakingas sprendimas, todėl dalinamės patarimais, kaip išrinkti tą vienintelę, kuri suvirpins artimųjų širdis ir uždegs akyse nuoširdaus ... »

TOP 10 įdomiausių paplūdimių

Išgirdę žodį “paplūdimys” dažniausiai įsivaizduojame žydrą jūrą, skalaujančią šviesaus ir biraus smėlio pakrantę. Tačiau gamta mums siūlo stulbinančią įvairovę: juodas, rožinis ar net raudonas smėlis, uolos ir urvai ar netgi šviečiančios pakrantės! Taip, žemė kupina pasakiško grožio paplūdimių, tačiau visų aplankyti juk nepavyks. ... »

15 idėjų, ką padovanoti žmogui, mėgstančiam keliauti

Ieškote dovanos idėjos keliautojui? – Tai gali būti tikrai nelengva užduotis, žinome iš savo patirties! Todėl su kelionių entuziastų komanda – Pasirink sparnus kolektyvu – atrinkome 15 įvairaus biudžeto dovanų idėjų, kurios tikrai pradžiugins kiekvieną užkietėjusį keliautoją.    1. Saldaus miego rinkinys    Jei ieškote ... »

Kokį kelionės draudimą pasirinkti?

Tikriausiai visi esame girdėję istorijas, kai kelionės metu kas nors stipriai apsinuodijo maistu, patyrė traumą, pateko į auto įvykį su nuomotu motoroleriu ir todėl atsidūrė medicinos priežiūros įstaigoje svetur. Niekas nesame apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, o šie, tarsi tyčia, ima ir nutinka būtent kelionės metu. Galbūt todėl, kad keliaudami leidžiame laiką aktyviai ... »

Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas: kaip tinkamai susipakuoti daiktus?

Viena paskutinių užduočių planuojant kelionę – tai daiktų susipakavimas. Atrodytų paprasta užduotis, kol per nežinojimą bagažo patikros punkte iš Jūsų nekonfiskuojamas mylimas ir brangus daiktas ar lietuviškos lauktuvės pasiilgtiems draugams iš užsienio. Tam, kad netektų rizikuoti nei turtu, nei savo bei kitų lėktuvo keleivių saugumu – prieš ... »

Kokias programėles rekomenduojame turėti savo telefone keliaujant

Retas keliautojas šiais laikais drąsiai vyksta į kelionę “neapsišarvavęs“ įvairiomis programėlėmis telefone, kurios palengvina rūpesčius tiek ruošiantis kelionei, tiek jos metu. Popierinius žemėlapius renkasi norintys nostalgiškų prisiminimų, tačiau daug patogiau, kai viskas telpa vienoje vietoje ir vienoje kišenėje – telefone. Siūlome ... »

Pigus skrydis
Bilietų skaičius už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!
100% Garantuotas išvykimas
Nereikia baimintis bus surinkta klientų grupė ar ne
Rašyti komentarą
Atsakymas į komentarą
Netinka viešbutis, data, kaina ar tik norite pasitarti?
Susisiekite +370 656 83300 arba įveskite savo telefoną ir susisieksime mes!

Kitos kelionių idėjos

269 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + 4★ apartamentai
+23+20
Kroatija
Dovanų idėjos

Tiesiogiai iš Vilniaus: vienas gražiausių Kroatijos miestų Zadaras, keliaujant su vaikais tik už 269€
2020m. gegužės 24 - 31d.2020m. birželio 3 - 10d.
2020 m. gegužė, birželis

Kroatija, dar vadinama tūkstančio salų šalimi, iš tikro turi visą reikiamą „atostogų paketą“. 2600 saulėtų valandų metuose gerokai viršija bendrą...
Žiūrėti pasiūlymą
249 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + ★★★★(★) viešbutis + viskas įskaičiuota
+20+25
Egiptas

Marsa Alamas kviečia: 7 n. poilsis su VISKAS ĮSKAIČIUOTA maitinimu vos 249€
gruodžio 14 - 21d.2020m. sausio 11 - 18d.2020m. vasario 22 - 29d.
2019 m. gruodis, 2020 m. sausis, vasaris

Marsa Alamas - tai nepaliestas, mįslingas ir laukinis kraštas. Nepaprasta Raudonosios jūros vandens gyvūnija ir augmenija, povandeninio pasaulio spalvų magija...
Žiūrėti pasiūlymą
406 €
7 ☾ | Tiesioginis skrydis + reg. bagažas + pervežimas + 5★ viešbutis + viskas įskaičiuota
+20+19
Turkija
Dovanų idėjos

Didelės šeimos atostogos TURKIJOJE: 5★ su viskas įskaičiuota maitinimu tik 406€
2020m. balandžio 11 - 18d.2020m. balandžio 16 - 23d.
2020 m. balandis

Krištolo skaidrumo jūra, milžiniška puikaus oro tikimybė ir gera nuotaika – tai su niekuo nesupainiojamos karštos turkiškos atostogos.
Žiūrėti pasiūlymą
Daugiau pasiūlymų
Jeigu rasite bilietą pigiau, mes Jums grąžinsime skirtumą!
Geriausias mūsų darbo įvertinimas - laimingi klientai
Ieškote kelionės 6-iems ar daugiau? Susisiekite geresnių sąlygų aptarimui!