Norite pasitarti dėl kelionės?
Susisiekite telefonu
+370 656 83300
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300 Bendraukime
+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Išparduota

Pažintinė kelionė su lietuviškai kalbančiu gidu Yusufu: savaitgalio išvyka į Stambulą vos už

Į kainą įskaičiuota:
 • Skrydis lėktuvu Skrydis lėktuvu
 • Geras viešbutis Geras viešbutis
 • Pasirinktas maitinimas Pasirinktas maitinimas
 • Malonios konsultacijos Malonios konsultacijos
 • Registruotas bagažas Registruotas bagažas
Titas Petreikis Kelionių agentas
Kodėl verta laukti šios kelionės?
 • Skrisite su itin kokybiškomis Turkish airlines oro linijomis, maitinimas lėktuve nemokamas!
 • Savaitgalį praleisite kerinčiame Stambule, be to į kainą įtrauktos net trys ekskursijos su lietuviškai kalbančiu gidu Yusufu.
 • Turėsite laisvo laiko pažinčiai su nepamirštamu Turkijos didmiesčiu.

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena

Skrydis patogiu “Turkish Airlines” lėktuvu. Skrydžio metu yra maitinama, galėsite mėgautis filmais ar klausytis muzikos skrydžio metu. Atskridus į Stambulą, lauks pervežimas į viešbutį. Trumpa atokvėpio valandėlė ir pirma pažintis su Stambulu – naktinis Stambulas su lietuviškai kalbančiu gidu*Šios ekskursijos metu pažinsime vakarėjantį – naktinį Stambulo grožį. Keliaudami senamiesčio gatvėmis pasieksime vieną gražiausių Stambulo miesto mečečių – Suleimano mečetę, kurioje mėgsta lankytis ne tik turistai, bet ir vietiniai žmonės, mečetės kieme jie bendrauja, ilsisi, mėgaujasi vaizdais. Įspūdingas ir mečetės vidinis kiemas, kuris žavi savo didingumu ir grožiu, o įžengus į mečetės vidų nustebina įvairių raštų grožis bei įspūdingi šviestuvai.
Ši vieta ne vien dėl savo grožio traukia turistus ir vietinius, bet ir dėl atsiveriančios Stambulo miesto panoramos. Būtent vakarėjant šis vaizdas – dar įspūdingesnis. Pasigrožėję vakarėjančio Stambulo vaizdais toliau autobusiuku keliausime Galatos tiltu ir pasieksime vieną populiariausių vietų Stambule – Ortakoy mečetę ir Bosforo tiltą. Šioje vietoje vakaro vaizdai užburia – apšviestas įstabaus grožio tiltas ir tarsi vandenyje stovinti Ortakoy mečetė nepalieka abejingų. Ši vieta garsėja ir savo tradiciniu patiekalu – įdaryta bulve, kurią galima paragauti čia pat, gatvėje, taip pat pasidairyti po suvenyrų turgelį. Aplankę šią įspūdingo grožio vietą, toliau autobusiuku keliausime iki Dolmabachce rūmų, kuriuos skalauja Marmuro jūra. Nors pačių rūmų ir neaplankysime, tačiau pamatysime įspūdingus rūmų vartus, kuriais naudojosi sultonai, bei apšviestą rūmų laikrodį, naktį šie rūmai atrodo dar įspūdingiau.

Toliau keliausime į vieną garsiausių – Taksim rajonų, išlipę Taksim aikštėje keliausime didžiausia pramogų gatve – Istiklal. Beje, čia, Istiklal gatve, važiuoja senasis raudonasis tramvajus. Čia išsidėstę daugybė parduotuvių, kavinių, barų ir jau nuo seniausių laikų ši vieta žinoma kaip pramogų vieta. Šioje gatvėje būtina pramoga – ledai! Keliaudami Istiklal gatve pasieksime vieną seniausių vandens bokštų – Galatos bokštą, kuris nakties metu apšviestas ir traukia visų akį. Čia ir baigsime savo naktinio Stambulo kelionę ir įsėdę į autobusiuką, besidairydami pro langus į naktinį Stambulo gyvenimą, grįšime ilsėtis į viešbutį.

2 diena

Po pusryčių ekskursiją pradėsime viename žymiausių sultonų rūmų – Topkapi, esančių senamiesčio (Sultanahmet) širdyje. Topkapi – daugiau nei keturis šimtus metų buvusi sultonų rezidencija dabar yra vienas didžiausių pasaulyje muziejų. Jame šiuo metu eksponuojama nesuskaičiuojama galybė sultonams priklausiusių lobių. Vaikščiodami po rūmų teritoriją išgirsime ne tik istorinių pasakojimų apie čia gyvenusių sultonų gyvenimą, bet ir įvairių legendų.
Besidomintys turkiškais serialais, tokiais kaip „Didingasis amžius“, atpažins matytus vaizdus. Nuostabaus grožio rūmuose ir jo statiniuose už kiekvieno kampo slypi istorija, gidas Yusufas šias istorijas atskleis, todėl čia norėsis mėgautis kiekviena akimirka. Taip pat, be istorinio palikimo, čia atsiveria nuostabūs vaizdai į Marmuro jūrą, kuriais kažkada mėgavosi ir sultonai. Susipažinę su sultonų gyvenimo detalėmis, įspūdingais rūmais, ruošimės kelionei į Rumeli tvirtovę.
Kad pasiektume šią tvirtovę, keliausime viešuoju transportu – tramvajumi ir keltu. Kelte galėsite ne tik pailsėti, pasimėgauti turkiška kava ar arbata, bet ir pasigrožėti vaizdais. Atplaukę ir keliaudami link tvirtovės stabtelsime prie įspūdingo tilto per Bosforo sąsiaurį, pasidžiaugsime vietinių žvejų laimikiais ir iš tolo didingai atrodančia tvirtove.


Rumeli tvirtovė yra įsikūrusi Europos pusėje, tarp dviejų tiltų per Bosforo sąsiaurį. Pilis buvo pastatyta per rekordiškai trumpą laiką laiką - 4 mėnesius ir 16 dienų. Pasiekę tvirtovę, čia mes vėl prisiliesime prie istorijos ir gidas Yusufas papasakos kada, kodėl ir kaip ši tvirtovė buvo pastatyta, kas jai atsitiko. Išklausę įdomios istorijos, leisimės tyrinėti šią tvirtovę, kopdami vis aukštyn ir besimėgaudami atsiveriančiais vaizdais. Kuo aukščiau kilsime – tuo nuostabesni vaizdai atsivers ir džiugins akį. Kaip ant delno matysite nuostabų Stambulo grožį. Pasivaikščioję ir apžiūrėję Rumeli tvirtovę leisimės žemyn link kelto, kuriuo pilni įspūdžių grįšime į viešbutį.     

3 diena

Po pusryčių ekskursiją pradėsime Sultanahmet rajone, kuriame gausu istorinio palikimo. Pirmiausia keliausime aplankyti hipodromo aikštę, išgirsime pasakojimų apie ten esančius obeliskus, mintimis nusikelsime į tuos laikus, kada būtent šioje vietoje vykdavo žirgų lenktynės. Apžiūrėję įvairius istorinius objektus, esančius hipodromo aikštėje, užsuksime į Mėlynąją mečetę, esančią prie pat hipodromo aikštės. Mėlynoji mečetė, arba Sultono Ahmedo mečetė (Sultanahmet Camii) – tai įspūdinga XVII a. Stambule pastatyta mečetė su 6 minaretais, pasaulyje žymi savo gausia puošyba. Aplankę nuostabaus grožio mečetę, išgirdę istoriją apie šios mečetės statybos ypatumus, keliausime į Sofijos soborą (Ayasofya) – Bizantijos architektūros šedevrą, kuriame gyvavo įvairių religijų centrai: nuo krikščionybės iki islamo. Įėjus į šį istorinį objektą atsiveria įspūdingi vaizdai: išpuošti kupolai, sietynai, galima pamatyti ne tik islamo ženklų, bet ir likusių freskų iš krikščionybės gyvavimo laikų. Gidas išsamiai papasakos apie šio soboro istoriją, religijų kaitą ir islamo tradicijas. Pasigrožėję vaizdu viduje, galėsime išsamiau apžiūrėti statinį iš išorės. Išėjus iš Sofijos soboro atsiveria nuostabus vaizdas į aikštės fontaną, o priešais stūkso įspūdinga Mėlynoji mečetė. 
Pasigrožėję senamiesčio vaizdais, išbandysime visuomeninį transportą: pirmiausia keliausime tramvajumi iki uostelio, iš kurio keltu plauksime į Uskudar rajoną. Plaukiant keltu atsiveria puikūs vaizdai, galime pamatyti, koks įspūdingai gražus ir didelis Stambulo miestas, kaip šis miestas pasidalinęs į Europinę ir Azijinę dalis. Pasimėgavę Stambulo vaizdais nuo kelto denio atplauksime į Uskudar rajoną, esantį azijinėje Stambulo pusėje. Čia pasivaikščiodami takeliu palei jūrą nukeliausime iki arčiausiai Mergelės bokšto esančio taško, kur gidas papasakos net keletą legendų, kodėl ši vieta vadinama Mergelės bokštu. Šis statinys – tai tarsi Stambulo vizitinė kortelė, kurį pamatyti – būtina! Pasivaikščioję po Azijos dalyje esantį Uskudar rajoną keltu grįšime į Europą, savo viešbutį, įsikūrusi istoriniame Sultanahmet rajone.

4 diena

Laisvas pusdienis savarankiškai pažinčiai su Stambulu. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.


Pastabos:

 • *balandžio, gegužės ir birželio mėnesio išvykimams, pageidaujantiems ekskursija naktinis Stambulas už papildomą 40€ mokestį.
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

Reikalavimai prieš vykstant į Turkiją:

 • Privalomas neigiamas Covid PGR testo  (72 val.) arba antigeno (48 val.) rezultatas.
 • Ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo privaloma užpildyti elektroninę keliautojo formą.
 • Testo reikalavimas netaikomas persirgusiems, vakcinuotiems keleiviams,  vaikams iki 12 m ir vykstantiems tranzitu.

Saviizoliacija nuvykus: neprivaloma

Grįžimo į Lietuvą sąlygos: privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Į kainą įskaičiuotas 4★ viešbutis „Grand Yavuz Hotel“
Apie viešbutį

Viešbutyje puikiai dera elegancija ir prabanga. „Grand Yavuz Hotel Sultanahmet“ svečiams siūlomi neseniai atnaujinti standartiniai ir liukso numeriai, o visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Kambariuose yra mini baras ir oro kondicionierius. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti sveikatingumo klube, kuriame įrengta sauna, turkiška pirtis, sūkurinė vonia ir atliekami masažai. Viršutinio aukšto restorane ruošiami klasikiniai ir šiuolaikiški turkiški valgiai. Svečiams taip pat siūlomi ant grotelių kepti valgiai, makaronai, sumuštiniai, salotos ir įvairūs gardūs užkandžiai.Baruose galėsite pagurkšnoti stilingų kokteilių bei kitų gėrimų. Svečiams teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos.Iš „Grand Yavuz Hotel Sultanahmet“ greičiau nei per 10 minučių nueisite iki Mėlynosios mečetės, Sofijos soboro ir Topkapi rūmų.Stambulo oro uostas yra už 57 km.

Lankytojų įvertinimas
7.4
Geras
650 atsiliepimų
Ypatingai nuostabus
Paulius
Pagrindiniai patogumai
 • • Oro kondicionierius
 • • Teritorijoje draudžiama rūkyti
 • • Šildymas
 • • Greitas įsiregistrav. / išsiregistravimas
 • • Sodas
 • • Televizija viešbučio fojė
 • • Terasa
 • • Radijas
 • • Valiutos keitykla
 • • Privatus įsiregistravimas / išsiregistravimas
 • • Registratūra
 • • Šalia parduotuvės
 • • Dovanų parduotuvė
 • • Durininkas
 • • Apsaugos darbuotojas
 • • Pagalba dėl bilietų
Maitinimas
 • • Baras
 • • Kava ir arbata svečiams
 • • Restoranas
 • • Pusryčiai kambaryje
 • • Kavinė
 • • Pusryčiai
 • • Vanduo buteliuose
Vaikams
 • • Tinka šeimoms/vaikams
Parkavimas
 • • Automobilių stovėjimo aikštelė
 • • Parkingas netoliese
Prieinamumas
 • • Liftas
 • • Prieinamumo funkcijos
 • • Pritaikyta neįgaliųjų vežimėliui
Kalbos
 • • Ispanų
 • • Vokiečių
 • • Anglų
 • • Personalas, kalbantis įvairiomis kalbomis
 • • Turkų
Turistų paslaugos
 • • Pagalba kelionėse
Kambariai
 • • Kabelinė televizija
 • • Televizija
 • • Plaukų džiovintuvas
 • • Dušas/vonia
 • • Vonia
 • • Dušas
 • • Spinta
 • • Seifas kambaryje
 • • Mini baras
 • • Kambarių aptarnavimas
 • • Šlepetės
 • • Kambariai nerūkantiems
 • • Yra sujungtų kambarių
 • • Šeimyniniai kambariai
 • • Tualeto reikmenys
 • • Šaldytuvas
Verslas
 • • Verslo centras
 • • Susitikimų ir pristatymų patalpos
 • • Faksas ir kopijavimo aparatas
 • • Konferencijų salė
Kambario patogumai
 • • Lyginimo paslaugos
 • • Bagažo saugykla
 • • Skalbimo paslaugos
 • • Seifas
 • • Sausas valymas
 • • Telefonas
 • • Konsjeržo paslaugos
 • • Batų blizginimas
Augintiniai
 • • Negalima apsistoti su augintiniais
Grožis ir sveikata
 • • Pirtis/Sauna
 • • Masažai
 • • Spa centras
 • • Hamamas
 • • Pirmosios pagalbos rinkinys
Pervežimai
 • • Pervežimo paslaugos
 • • Pervežimas iš/į oro uostą
 • • Automobilių nuoma
Baseinas ir paplūdimys
 • • Burbulinė vonia
Pramogos
 • • Biblioteka
Internetas
 • • Interneto prieiga
 • • Internetas kambaryje
 • • Nemokamas bevielis internetas
Sveikatos ir saugos priemonės
 • • Temperatūros tikrinimas personalui
 • • Papildomos dezinfekavimo priemonės
 • • Temperatūros tikrinimas viešbučio svečiams
 • • Papildomos priemonės prieš COVID-19
 • • Bekontaktis įsiregistravimas ir (arba) išsiregistravimas
 • • Personalo asmeninės apsaugos priemonės
 • • Asmeninės apsaugos priemonės svečiams
Viešbučio lokacija
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Skrydis iš Vilniaus su Turkish airlines
 • Maitinimas skrydžio metu
 • 30 kg registruotas + 8 kg rankinis bagažas
 • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
 • 3 naktys 4★ viešbutyje su pusryčiais
 • 2 ekskursijos su gidu (lietuvių k.) + pietūs
 • Ekskursija "Naktinis Stambulas" (kovo mėn.)

NEĮEINA

 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Kelionės draudimas
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos kelionės metus
 • Covid-19 testai prieš kelionę
 • Ekskursija "Naktinis Stambulas" 40€/ asm.

Puiki kaina!

Pasiūlymų kiekis už šiuo metu siūlomą kainą yra ribotas!

Rezervuoti kol nepabrango