+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

+370 656 83300

Darbo laikas

 • I-V: 9.00-18.00 val.
 • VI-VII: biuras nedirba

El. paštus tikriname ir į labai svarbius klausimus atsakome ir savaitgaliais.

Perskambinkite man

Parašykite mums

Detali kelionių paieška
 • Pažintinė kelionė

16 dienų pažintinė kelionė lėktuvu su grupe ir vadovu iš Lietuvos į Vietnamą ir Kambodžą už 2499€

Kodėl verta laukti šios kelionės?

 • Aplankysite svarbiausias Vietnamo arterijas, Mekongo deltą, bei Hošimino miestą, kuris tarsi lengvas Prancūzijos dvelksmas Vietname;
 • Švelnus Pietų Kinijos jūros vanduo, balto smėlio paplūdimiai ir galimybė išbandyti jėgos aitvarus žavingame Mui Ne kurorte leis atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka.
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2023m. lapkričio 27 - gruodžio 12d. (13 naktų)
Geriausia kaina!
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Standartinis kambarys
 • Maitinimas pagal programą
 • 23 kg registruotas bagažas
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • Ekskursijos pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • 4★ viešbutis
2499€
Kaina asmeniui už 13n.
Kelionės avansas 2499€

Neradote tinkamo pasiūlymo?

Čia pateikiame tik geriausias kainas. Jeigu domina pasiūlymas kitomis datomis ar kitam asmenų skaičiui, susisiekite su mumis

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

Įskaičiuota

 • Lėktuvo bilietai į Hanojų pirmyn ir iš Hošiminio atgal
 • Vietiniai skrydžiai
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 12 nakvynių 4★ viešbučiuose pažintinio turo metu
 • 2 dienos/1 nakvynė kruiziniame laive su pilnu maitinimu
 • Ekskursijos pagal programą
 • Visi įėjimo mokesčiai į minėtas vietas
 • Maitinimas pagal programą
 • Patyręs angliškai kalbantis gidas visų kelionių ir pervežimų metu (kruize Halonge)
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

Neįskaičiuota

 • Vietnamo viza (50 USD už daugkartinę vizą, mokama grynaisiais oro uoste)
 • E-viza (37 USD į Kambodžą)
 • Draudimas
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos

Vietnamas - šalis, kur kiekviename žingsnyje slypi grožis: kolonijinės ir sakralinės architektūros žavesys senuosiuose miestuose, Alpes primenantys kalnai, 3 000 km žmogaus beveik nepaliestų kerinčių balto smėlio paplūdimių, vaizdingoji Mekongo delta, žvejai plokščiadugniuose laiveliuose, kepurėtos vietnamietės su nešuliais, kvapais ir vaizdais pritrenkiantys turgūs… Tik Vietname pajusite praėjusių amžių ir mums jau nebeegzistuojančio laiko pėdsakus…

Skrydžiai su "Turkish Airlines" kompanija:

Vilnius - Stambulas 20:05 - 23:55 val. 
Stambulas - Hanojus 02:05 - 15:25 val.

Hošiminas - Stambulas 22:15 - 05:55 val.
Stambulas - Vilnius 17:25 - 19:15 val. 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS - STAMBULAS

2 DIENA. ATVYKIMAS Į HANOJŲ 

Atskridę į oro uostą ir sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į miesto centre esantį viešbutį. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 DIENA. HANOJUS

Po pusryčių viešbutyje vyksite susipažinti su gyvybe pulsuojančia Vietnamo sostine Hanojumi: matysite Hošimino muziejų ir mauzoliejų. Aplankysite Literatūros šventyklą – tai pirmas šalies universitetas, įkurtas dar 1070 m. ir retas tradicinės vietnamiečių architektūros pavyzdys. Po pietų aplankysite etnologijos muziejų, kur susipažinsite su Vietnamo etninių grupių gyvenimo būdu ir kultūra. Kelionę tęsite keliaudami link vaizdingo Vakarų ežero ir aplankydami seniausią Hanojaus pagodą, pastatytą dar 6a. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4 DIENA. HANOJUS – HA LONGAS

Papusryčiavę kartu su kitais bendrakeleiviais keliausite į Ha Longo įlanką. Kruiziniu laivu pasieksite šį rojų primenantį kampelį, kuris užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudarytas iš daugiau kaip 3 tūkst. salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu, be to, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių. Aplankysite Staigmenų urvą. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Romantiškas vakaras laive: kalmarų žvejyba, karaokė arba tiesiog naktinio dangaus virš didingos upės stebėjimas... Nepraleiskite laive vyksiančios maisto gaminimo pamokos – matysite, kaip gaminamas kuris nors iš tradicinių Vietnamo patiekalų (daržovių suktinukai arba kt.). Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

5 DIENA. HA LONGAS – HANOJUS - SIEM REAPAS

Prieš pusryčius nepatingėkite atsikelti anksčiau ir skirti kelias minutes tai či sveikatingumo mankštai. Tai tradicinė gimnastika, kuria Rytų šalių gyventojai, ypač kinai ir vietnamiečiai, praktikuoja jau daugiau kaip 3000 metų. Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Grožėsitės pasakiškais vaizdais, pamatysite Luono urvą. Išsiregistravę iš laivo keliausite pietauti į vietinį restoraną. Po jų skrydis į Siem Reapą - Kambodžos įžymiausią istorinį miestą. Oro uoste Jus pasitiks vietinis gidas, kuris palydės iki viešbučio. Nakvynė Siem Reape.

6 DIENA. SIEM REAPAS

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po karaliaus Džajavarmano VII pastatytą Angkor Tomą. Įžengę pro pietinius vartus, atsidursite pačioje Khmerų imperijos širdyje. Pasivaikščiosite garsiąją Bajono šventyklą – ši paslaptinga tvirtovė kadaise buvo apsupta 54 bokštų su paslaptingai besišypsančių žmonių veidais. Dar viena vertinga šventyklos dekoro dalis – buitinio ir kasdieninio khmerų gyvenimo vaizdai, bei šokančių ant lotoso žiedo apsaros. Apžiūrėsite Pimaneako šventyklą, Dramblių ir Raupsuotojo karaliaus terasas. Papietavę tarp šventyklų esančiame tradicinio maisto restorane, keliausite susipažinti su viena gražiausių šventyklų – paslaptinguoju Ta Promu. Ši šventykla tokia neįtikėtina, kad primena nuotykių filmus. Todėl ne veltui pastaruoju metu dažnai vadinama Angelinos Jolie, arba Kapų plėšikės, šventykla. Vakarop galėsite atsipalaiduoti stebėdami nuostabaus grožio saulėlydį tarp Phnom Bakheng šventyklų. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. TONLE SAP PLŪDURIUOJANTIS KAIMAS

Pasimėgavę pusryčiais viešbučio restorane, keliausite į Chong Kneas kaimą. Atvykę persėsite į privatų laivą ir plauksite apžiūrėti  Tonle Sap ežero. Tonle Sap yra didžiausias gėlo vandens ežeras Pietryčių Azijoje, taip pat ekologinis karštasis taškas, kuris 1997 m. buvo įtrauktas į UNESCO biosferą. Ekskursija laivu veda pro plūduriuojančią mokyklą, plūduriuojančius namus, kuriuos pagyvina vykdomos žvejybos veiklos. Plaukiant kelionės vadovas plačiau papasakos apie ežero ekosistemą, bei gyvenimą plūduriuojančiuose laivuose. Sustosite pamatyti krokodilų fermą, suvenyrų parduotuvę. Vakarieniausite Khmerų restorane. Nakvynė Siem Reape.

8 DIENA. SIEM REAPAS-TURAS PO HOŠIMINĄ

Pusryčiai viešbutyje, po jų skrisite į Hošiminą. Atskridę keliausite pietauti ir prisiregistruoti viešbutyje.  Ekskursiją po miestą pradėsite nuo Susivienijimo rūmų, kurie mena apie nuožmaus Vietnamo karo, pasibaigusio 1975 m. laikus. Didysis pastatas šiandien yra muziejus ir oficialių šalies renginių salė. Netoli rūmų yra kolonijinio stiliaus centrinis paštas ir Dievo Motinos katedra, pastatyta 1877–1883 ​​m. ir viena iš pagrindinių miesto lankytinų vietų. Paskutinė stotelė šią dieną bus Karo liekanų muziejus. Nakvynė Hošimino miesto viešbutyje.

9 DIENA. HOŠIMINAS- MEKONGO DELTA - HOŠIMINAS

Po pusryčių leisitės į lengvą kruizą. Aplankysite Ben Čė miestelį, esantį Mekongo deltoje. Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga, todėl jie sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Sustosite pietauti jaukiame restoranėlyje. Po pietų plaukdami siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su čia gerai prisitaikiusių ir puikiai pagal gamtos ritmą gyvenančių vietinių kerinčia kasdienybe.  Atvykus į Ben Čė, lankysite dirbtuves, kuriose gaminamas popierius iš ryžių, kokoso saldainių dirbtuves, kur galėsite įsigyti ir paragauti rankų darbo kokosų saldainių, pasiplaukiosite Ba Lai upe. Keliaudami per Mekongo deltos kaimelius, kokoso giraites, sodus, skanausite egzotinių vaisių, bei lankysite vietinių gyventojų ūkį. Po kupinos nuotykių dienos grįšite į Hošiminio viešbutį.

10-14 DIENA. HOŠIMINAS - MUINE

Papusryčiavę keliausite iš Hošimino į Muine žvejų miestelį, prisiregistruosite viešbutyje. Ateinančias dienas mėgausitės laisvu laiku Muine miestelyje. Maitinimas: Pusryčiai.

15 DIENA. MUINE – IŠVYKIMAS IŠ HOŠIMINIO

Po pusryčių viešbutyje dar turėsite laisvo laiko iki vidurdienio. 12:00 išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į Hošiminio oro uostą.

16 DIENA. SKRYDIS Į VILNIŲ

Kelionės metu numatomi šie viešbučiai:

 • Swiss Village Resort & Spa, Muine - poilsio komplekse „Swiss Village Resort & Spa“ yra lauko baseinas ir treniruoklių salė, priešais plyti privatus paplūdimys. Išpuoselėtoje, kokosų palmėmis apsodintoje teritorijoje įrengti numeriai su oro kondicionieriais. 

 • Thang Long Opera Hotel, Hanojus - viešbutis įsikūręs Hoan Kiem rajone – sostinės centre. Stilinguose kambariuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, seifai ir svetainės zonos. Visuose kambariuose rasite rankšluosčius, patalynę ir šlepetes.

 • Golden Cruise, Ha Longas - nakvynė kruiziniame laive.

 • Memoire Siem Reap Hotel, Siem Reapas - vos už minutės kelio pėsčiomis nuo Angkor turgaus ir už 3 minučių kelio automobiliu Tuk Tuk iki šurmuliuojančios Pub gatvės įsikūrusiame viešbutyje „Memoire Siem Reap“ yra lauko baseinas ir treniruoklių salė. Visame pastate veikia nemokamas belaidis internetas, yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

 • Liberty Central Saigon Centre, Hošiminas - įsikūręs gyvybingiausio Hošimino rajono centre. Viešbutis pasižymi išskirtiniu komfortu ir yra ideali vieta norintiems susipažinti su miestu. Kad tilptų tiek verslo, tiek laisvalaikio keliautojai, viešbutis siūlo platų įvairių patogumų ir paslaugų spektrą - modernią treniruoklių salę, įvairias maitinimo įstaigas, susitikimų sales, bei SPA paslaugas.

PASTABOS:

Kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.

Vietnamas - balto smėlio paplūdimiai ir sakralinės architektūros žavesys senuosiuose miestuose

Apie viešbutį